חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חברת וולה מציינת שנה ראשונה כחברה עצמאית על ידי הצבת מטרות צמיחה גבוהות יותר, חשיפת המצאה פורצת דרך והרחבת יכולות ההנהלה

חברת וולה מציינת שנה ראשונה כחברה עצמאית על ידי הצבת מטרות צמיחה גבוהות יותר, חשיפת המצאה פורצת דרך והרחבת יכולות ההנהלה

ניו יורק וג'נבה, 1 בדצמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

חברת Wella, מובילה עולמית בתעשיית היופי, המוערכת ב- 100 מיליארד דולרים, מציינת היום שנה כחברה עצמאית. חברת וולה מחזיקה בתלקיט קמעונאות מקצועי ביותר של טכנולוגיות שיער, יופי וציפורניים של מותגים איקוניים, לרבות וולה Wella Professionals, Clairol, OPI, Nioxin, Sebastian Professional ו-ghd. החברה, אשר הוקמה בגרמניה בשנת 1880, שבה לפעול עצמאית ב-1 בדצמבר 2020, וזאת בהובלת חברת ההשקעות העולמית קולברג קרוויס ורוברטס (KKR), המשקיעה במניה שרובה הון עצמי, אשר הוכפלה על ידם פעמיים במהלך השנה החולפת.

חברת וולה הופיעה בעיצומה של מגפת קוביד-19 העולמית, במהלכה כמעט כל תעשיית סלוני היופי המקצועיים – ליבת מאגר הלקוחות של החברה – הייתה תחת סגר. למרות הסביבה העולמית המאתגרת הזו, החברה גבשה את אסטרטגיית הצמיחה שלה, התמקדה בבניית תשתית תפעולית לטובת הצלחה עצמאית וקבלה קרוב ל-1,100 איש ברחבי העולם, לרבות צוות הבנוי מאנשי מקצוע מובילים בתחום היופי, הקמעונאות וחבילות המוצרים לצרכנים בצוות הביצועי שלה.

"בשנתה הראשונה, לחברה שלנו יש סיבות רבות לגאווה. השגנו מעמד עצמאי בתקופה קשה לתעשיית היופי, ורשמנו עליה חזקה ברווחים, הן ביחס לשנת 2020, והן ביחס לשנת 2019. שנת הכספים שלנו, שהחלה ב-1 ביולי, נפתחה ברגל ימין. בראיה כוללת, העסק שלנו בריא מאוד, והביצועים הכספיים שלנו עולים בהרבה על המטרות השנתיות שלנו בכל עסק ובכל מיקום גיאוגרפי," אמרה אנני יאנג-סקריבנר, מנכ"ל חברת וולה. "אנו מוכנים לצמיחה עולמית. אנחנו ממשיכים ומתמקדים ביצירת לקוחות וצרכנים מרוצים באמצעות חידושים מובחנים במוצרים, ונמשיך להתרחב בערוצים ובמקומות תוך גילוי פוטנציאל המותגים שלנו".

טיב מוצרים וחדשנות

חברת וולה מנהלת רשת איתנה של חדשנות במוצרים, אשר מניבה תוצאות כבר השנה, שהיא השנה הראשונה.

להלן מוצרים בולטים מתוך מותג הדגל של מוצרי Wella Professionals:

*טרו גריי (True Grey) לצרכנים המעדיפים שיער אפור, לא צבוע, החתים 10 סלוני יופי בשעה בחודשיים הראשונים באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

*קולסטון פרפקט (Koleston Perfect) צבע השיער הקבוע המקצועי הנמכר ביותר בעולם, שקבע רף חדש – בכל שניה נמכרת שפופרת אחת ברחבי העולם.

*וולה פרופשונל הר קר (Wella Professional Hair Care)מכירות קו מוצרים זה ממשיכות להניב שיעורי צמיחה דו-ספרתיים איתנים ברחבי העולם.

שני המותגים הגדולים ביותר בתלקיט השיער הקמעונאי של החברה, קלרול (Clairol) ו-וולה (Wella) זכו להשקעה מחודשת ולמהפך במותג. קלרול רושם בימים אלה רווחי מניות איתנים, וזאת למעלה משבעה חודשים ברצף. באשר ל-וולה קמעונאות, המותג הגיע לשיא מבחינת נתח שוק, קרי, 24% במקסיקו, וכעת נמצא במקום הראשון בשוק במזרח התיכון, וגם בברזיל נמצא במקום הראשון ונחשב למותג משובח.

OPI או. פי. איי., מותג ציפורניים מוביל שנמצא בלוס אנג'לס ומפורסם בשמות הגוונים הבלתי-נשכחים שלו, השיק את לק הציפורניים הטבעוני, ממקור טבעי שלו, נייצ'ר סטרונג, ביותר מ-20 שווקים בקיץ האחרון. נייצ'ר סטרונג רשם הצלחה למעלה מהמצופה, ובכך אפשר לתלקיט צמיחה דו ספרתית.

במהלך שנת 2021, ניוקסין צמחה לכדי הכנסה דו-ספרתית נטו יותר מבשנת 2020, מכיוון שיותר צרכנים התמקדו בטיפולים אישיים ביתיים, לרבות טיפול בקרקפת ובנשירת שיער, בתקופת המגפה.

מותגghd(good hair day) הממוקם בלונדון מגדיר מחדש את טכנולוגיית היופי. ghd מינף את טכנולוגיית השיער שבבעלותו בכדי להשיק את אנפלאגד, מעצב אלחוטי מאוד נחשק בעולם. הצמיחה הדו-ספרתית העקבית של המותג התגברה בעקבות יציאתו לשוק הסיני, שם נמכרו 2500 מעצבי שיער בחמש דקות.

מחויבות לתעשייה

התמיכה באמני תעשיית סלוני היופי כך שיישארו מעבר למגמות וילטשו את כישוריהם המקצועיים הינה חלק מה-די.אן.איי של חברת וולה. במהלך השנה שעברה, חברת וולה הציעה מאות שיעורים מקוונים בכדי להעניק השראה והכשרה למעצבים. בחודש אפריל, כשרוב העולם עדיין היה שרוי בסגר, החברה הפיקה את האירוע העולמי הווירטואלי הראשון שלה, תחת הכותרת WeCreate, אשר כינס מעצבים מובילים בתעשייה ואנשי חינוך בכדי לרכוש מיומנויות חדשות ולגלות מחדש את התשוקה למלאכה בכדי לאפשר פתיחה מחודשת מוצלחת של הסלונים לאחר הסגר. הכנס WeCreate הגיע אל יותר ממאה אלף אנשי מקצוע בתחום היופי ממאה מדינות. את דמי הקורס, החברה תרמה לתעשייה, השקעה בשווי של כ-30 מיליון דולר.

"זכות גדולה עבורנו לתמוך בתעשיית סלוני היופי. אנו מאמינים בכוח לעודד ולרומם את המעצבים ואת הטכנאים ההופכים אותה לכה ייחודית," כך אמרה יאנג-סקריבנר. "בעלי העסקים הקטנים הללו הם עמוד השדרה בקהילות שלהם. אנו סבורים כי כאשר התעשייה מצליחה, כך גם אנחנו. תמיכתנו בבעלי סלוני היופי ברחבי העולם היא רק דרך אחת לבניית עסק מכוון-מטרה".

הנהלה

הנהלת חברת וולה כוללת מנהלים מאירופה, אסיה, ברזיל וארצות הברית. כמעט מחצית מהם, נשים. החברה ממשיכה להשקיע בכישרונות המובילים. המינויים האחרונים, מנובמבר, הרחיבו את קיבולת תעשיית היופי העולמית בצוות ההנהלה:

יאניס רודוקנאצ'י, מכהן כנשיא הממונה על ארצות אמריקה. יאניס מביא עמו ניסיון רחב בתעשיית היופי העולמית, מכיוון שעבד הן עם חברות מוצרי צריכה בלו צ'יפ וכן בחברות הזנק פרטיות, בצמיחה גבוהה מבוססות-מניות, בתחום השיער והיופי. הוא עבד כמעט 20 שנה בחברת לוריאל, והרחיב ברמה העולמית את תלקיט השיער והיופי של החברה, וכן במכירות, בשיווק ובניהול כללי באירופה, אסיה וארצות הברית. בשנתיים האחרונות, כיהן כמנכ"ל חברת בי. אייץ' קוסמטיקס בלוס אנג'לס, שם הוביל את הפיכתה של חברת Gen Z-targetedלכדי עסק מגוון, הוגן ובר-קיימא, תוך שינוי היקף הצמיחה בשיווק ובמכירה ישירים לצרכן.

עמנואל מירן, אשר נכנס לתפקיד חדש שנוצר, סמנכ"ל טכנולוגיה גלובלית, מהלך המשלב ומאיץ את מימוש השאיפות הדיגיטליות והטכנולוגיות של החברה תחת קורת גג אחת. מירן מביא עמו ניסיון עשיר בתחומי היופי, הסחורות הארוזות, המדיה ושירותי הבריאות, וכיהן בתפקידי הנהלה רבים, לרבות סמנכ"ל מידע, טכנולוגיה ודיגיטל, תוך מינוף ותרגום לכסף של נתונים וטכנולוגיה על מנת להביא לצמיחה. הוא כיהן מעל 16 שנה בחברת לוריאל, בתפקידי הנהלה. לפני כן, כיהן כסמנכ"ל טכנולוגיה ודיגיטל בתאגיד החדשות מונדלס אינטרנשיונל, ותפקידו האחרון היה בחברת International SOS.

הצוות הניהולי של החברה כולל גם חברים חדשים כמו סמנכ"לית הכספים הגלובלית וירג'יני קוסטה, סמנכ"ל משאבי אנוש הגלובלית גרטכן קובאק פורסל ונשיא המותגים העולמיים וסמנכ"ל שיווק גלובלי יו דינין, כולם הצטרפו לחברה באוגוסט. קוסטה היא אחת משבע סמנכ"ליות הכספים בקרב 25 חברות היופי.

חברת Wella מעסיקה כיום יותר מ-6,000 עובדים ביותר מ-100 מדינות. נכון לעכשיו, 57 אחוזים מעובדי Wella ברחבי העולם הן נשים ו -45 אחוזים מהנשים בוולה נמצאות ברמת הניהול ומעלה. מאז 1 בדצמבר 2020, כמעט 70% מהשכירים החדשים היו נשים וכ-60% מסך הקידומים בחברה הרוויחו נשים.

"אנו תעשייה שעמוד השדרה שלה הוא נשים – עובדות צבע ומעצבות בסלוני יופי, טכנאיות ציפורניים. למעשה, נשים מהוות כמעט 90% מתעשיית סלוני היופי המקצועיים בארצות הברית ובבריטניה, אם כי מספר בעלות העסקים מהוות מספר זניח מתוכן," ציינה יאנג-סקריבנר
אנו רוצים לתמוך בהצלחת התעשיה בכללותה וסבורים כי פירושו של דבר הוא מילוי התפקיד שלנו בתמיכה בנשים בתעשייה זו".

אודות Wella Company

"חברת וולה היא אחת מחברות היופי המובילות בעולם, ובנויה ממשפחה של מותגים אייקוניים, לרבות וולה פרופשונל, קלרול, או.פי.איי, ניוקסין, סבסטיאן פרופשונלס ו- ghd. אנו בחברת וולה חדשנים המבקשים להשפיע על צרכנים ועל אנשי המקצוע בתחום היופי להראות, להרגיש ולהיות עצמם באמת, באמצעות המותגים שלנו. אנו מחויבים לבניית חברת היופי הטובה ביותר בתעשייה, שבה 6000+ העובדים שלנו ביותר ממאה מדינות יכולים להביא את עצמם לעבודה בצורה טובה ביותר. מתוך ערכי החברה שלנו ומתוך הכוונה להרעיף השפעה טובה על אנשים, באמצעות המוצרים שלנו ולטובת כדור הארץ והחברה, אנו מהווים צמיחה בת קיימא לכל בעלי העניין. למידע נוסף על חברת וולה, בקרו באתר www.wellacompany.comועקבו אחרינו בלינקדאין, אינסטגרם, ובפייסבוק.

ראו את ההודעה במקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20211201005310/en/

אנשי קשר:

Hilary Crnkovich
+1 646 217 1700
Hilary.crnkovich@wella.com

מקור: Wella Company

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/08/2211 צפיות
*ההיצע והביקוש של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין העולמי יוצא מאיזון בגלל חוסר במועמדים *הביקוש לכישרון ליבה עבר מהתמקדות בפיננסים להתמקדות טכנית *הכהונה הממוצעת של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין היא 1.2 שנים, קצב התחלופה גבוה וזרימת העובדים היא בעיקר בתוך תעשיית הבלוקצ'יין

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2215 צפיות
Insilico Medicine, חברת גילוי תרופות מונעת בינה מלאכותית (AI) מקצה לקצה שנמצאת בשלב הקליני שלה, הודיעה כי השלימה סגירה שנייה של סבב סדרה D שלה, בהובלת Prosperity7 Ventures, קרן הצמיחה המגוונת של Aramco Ventures, נתון שמביא את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר. השתתפו גם משקיעים גלובליים אחרים בעלי מומחיות בתחום הביו-פרמצבטיקה ומדעי החיים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי11/08/2218 צפיות
Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners. מר גיירה הוא מנהל עסקים ותיק עם למעלה משלושה עשורים של ניסיון בבנקאות השקעות וניהול נכסים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי11/08/2217 צפיות
ניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחיפה, אנטי-שיבוש ואימות מוצא נדרשים יותר ויותר כדי להבטיח שרשרת אספקת תוכנה מאובטחת

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2215 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2217 צפיות
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2210 צפיות
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2215 צפיות
Insilico Medicine, חברת גילוי תרופות מונעת בינה מלאכותית (AI) מקצה לקצה שנמצאת בשלב הקליני שלה, הודיעה כי השלימה סגירה שנייה של סבב סדרה D שלה, בהובלת Prosperity7 Ventures, קרן הצמיחה המגוונת של Aramco Ventures, נתון שמביא את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר. השתתפו גם משקיעים גלובליים אחרים בעלי מומחיות בתחום הביו-פרמצבטיקה ומדעי החיים.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2215 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2217 צפיות
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2210 צפיות
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2219 צפיות
CleverTap, פלטפורמת B2B SaaSגלובלית מובילה למעורבות ושימור לקוחות הודיעה היום כי חתמה על הסכמים סופיים לגיוס 105 מיליון דולר בסבב גיוס D בהובלת CDPQ, קבוצת השקעות גלובלית שהתחייבה ל-75 מיליון דולר, בהשתתפות קרן הטכנולוגיה של IIFL AMC, יחד עם המשקיעים הקיימים Tiger Globalו- Sequoia India. הכספים ישמשו לתמיכה בהתרחבות הגלובלית של CleverTap ולהגברת הפיתוח של הפתרונות והטכנולוגיה ברמה עולמית שלה

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים10/08/2220 צפיות
החברה תעדכן את בעלי המניות על ההתפתחויות האחרונות של תוכנית הסוללות Endurion שלה וטכנולוגיית CHS, ותאיר את תוכניותיה לצמיחה ופיתוח עד סוף 2022

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים09/08/2222 צפיות
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Yext, Inc. (NYSE: YEXT) בין התאריכים 4 במרץ 2021 עד 8 במרץ 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית") את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית ב- 16 באוגוסט 2022.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica