חפש מאמרים:
שלום אורח
17.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

זוכי אתגר חזית האופנה מטעם טומי הילפיגר הוכרו כמניעי חדשנות חברתית ושילוב בתעשיית האופנה

זוכי אתגר חזית האופנה מטעם טומי הילפיגר הוכרו כמניעי חדשנות חברתית ושילוב בתעשיית האופנה

פאנל השופטים, אשר כלל את מחוללת השינוי יארה שאהידי ואת טומי הילפיגר העניק את חבילת הפרס, שכללה 200,000 אירו וליווי לחברות הזנק רואנדיים והולנדים על מנת לתמוך בשאיפתם לעצב מחדש את פני האופנה.

אמסטרדם, 14 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

טומי הילפיגר, בבעלות PVH Corp (NYSE: PVH) שמחה להכריז על זוכות אתגר חזית האופנה השלישי של טומי הילפיגר, Lalalandו- UZURI K&Y. זוהי תוכנית עולמית אשר נועדה לגילוי רעיונות אשר יקדמו את הכוללנות החברתית בעולם האופנה, ותמיכה בהם. האירוע הווירטואלי האחרון של התכנית נערך ב-12-13 בינואר, ובו ששת הפיינליסטים הציגו את רעיונותיהם בפני חבר שופטים מכובד ובעל יוקרה. הזוכים יחלקו קרן פרס בסך 200,000 אירו ויזכו לליווי בן שנה ממומחים בתוך חברת טומי הילפיגר ומ-INSEAD, אחד מבתי הספר לעסקים המובילים והגדולים ביותר בעולם. הם אף הבטיחו את מקומם בתכנית מטעם INSEAD אשר מחברת אנשים, תרבויות ורעיונות בכדי לטפח מנהיגים חדשניים.

מעל 430 חברות הזנק והרחבה ב-22 מדינות הגישו את רעיונותיהן בינואר 2021 לטובת יוזמה זו, אשר מהדהדת את חזון הקיימות של טומי הילפיגר, "לקבל את כולם, לא לוותר על דבר". התכנית לשנה זו במיוחד שאפה לשפוך אור על ולתמוך ביזמים בעלי עור כהה, ילידיים ובעלי צבע עור שונה, אשר פועלים על מנת לקדם את הקהילות שלהם, ובה בעת לבנות עתיד הכולל מידה רבה יותר של כוללנות בעולם האופנה. לראשונה, מעריצי המותג טומי הילפיגר יכלו להשתתף בשלבי האתגר הראשוניים, בהם הצביעו באופן דיגיטלי בכדי לסייע בסינון המועמדים ולאתר את הפיינליסטים. לצד עובדי טומי הילפיגר באירוע המסכם, הם הוזמנו גם להצביע בעד ההצעה החביבה עליהם, על מנת להעניק 15,000 אירו נוספים לאחד הפיינליסטים.

"האתגר המעצים הזה איחד אנשים נלהבים וחרוצים עם רעיונות חדשים כיצד ליצור עתיד של אופנה שכולנו יכולים לצפות לו", אמר טומי הילפיגר. "זה היה אירוע גמר מרשים, ואני גאה להמשיך במסע הזה עם היזמים שהציגו פתרונות פורצי דרך ומשפיעים שמאתגרים את האופן שבו אנחנו חושבים, בונים ויוצרים".

Lalaland, פלטפורמה שבסיסה בהולנד ועושה שימוש בבינה מלאכותית על מנת להפיק דגמים סינטטיים מותאמים אישית וכוללניים של קבוצות אתניות שונות, זכתה ב-100,000 אירו. "יצירת טכנולוגיה המניעה פלטפורמת סחר אלקטרוני כוללנית ומגוונת יותר הינה לב לבו של החזון שלנו בלה-לה לנד," אומר מייקל מוסאנדו, מייסד שותף ומנכ"ל Lalaland. "ההשתתפות באתגר חזית האופנה מטעם טומי הילפיגר הניבה תובנות מדהימות ותקדם את פתרון הבינה המלאכותית שלנו כך שיגיע ליותר אנשים משהעלינו בדעתנו. בעקבות הישג זה, הצוות שלנו מצפה בקוצר רוח להעצים חווית קניה מקוונת מזמינה, כך שאף צרכן לא ירגיש שהוא נמצא בתת-ייצוג".

UZURI K&Y מותג נעליים רואנדי ידידותי אקולוגית, אשר עושה שימוש בצמיגי מכוניות ממוחזרים מאפריקה שמדרום לסהרה ומעסיק צעירים מקומיים, זכה אף הוא ב-100,000 אירו. "לכבוד הוא לנו להיבחר בין זוכי אתגר חזית האופנה מטעם טומי הילפיגר", אמר קווין קאג'ירימפונדו, מייסד שותף ומנכ"ל UZURI K&Y. "בזכות הזדמנות זו, זכינו בליווי, הנחיה אסטרטגית ופלטפורמה באמצעותה נוכל לשתף את חלומנו להביא הנעלה ברת-קיימא מאפריקה, אל השוק העולמי. אנו מתמסרים להנעת השפעה אמיתית ולהעניק השראה לצעירים כיום לבנות עתיד נקי יותר".

לבוש לטובה (Clothes to Good) מיזם חברתי דרום אפריקני אשר מייצר הזדמנויות לעסקים קטנים ולמשרות לטובת בעלי מוגבלויות, באמצעות מחזור טקסטיל, זכה ב-15,000 אירו. "אנו מרגישים מבורכים בכך שזכינו להכרה מצד צופי אתגר חזית האופנה מטעם טומי הילפיגר. זו חוויה שלעולם לא נשכח," אמרה תמי גריילינג, מנהלת התפעול ומרפאה בעיסוק ב"Clothes to Good". "מעורר ענוה לדעת שאחרים מאמינים בחלום שלנו לחולל שינוי אמיתי עבור אנשים בעלי מוגבלויות ובני משפחותיהם. קבלת פרס זה תעצים את לבוש לטובה להמשיך ולייצר הזדמנויות לעסקים קטנים ולמשרות באמצעות מחזור טקסטיל של קהילת דרום אפריקה".

השופטים שפיקחו על אירוע הגמר של Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge כללו:

*מר טומי הילפיגר

*מרטין הגמן, מנכ"ל, טומי הילפיגר העולמית ו- PVH אירופה

*יארה שהידי, שחקנית עטורת פרסים, מפיקה וסוכנת שינוי

*אסתר ורבורג, סמנכ"לית, עסקים וחדשנות בני קיימא, טומי הילפיגר העולמית ו PVH -אירופה

*אדריאן ג'ונסון, יזם, פרופסור מן החוץ ליזמות, טכנולוגיה ומדיה ב-INSEAD

*קטרין ליי, מנכ"לית אופנה למען טוב ואוצרת מייסדת של מרכז המעצבים העולמי באמסטרדם

*איבון בג'לה, מייסדת ומנהלת בחברת ההשקעותImpact X Capital

הרשמת מועמדים לשנה הרביעית של אתגר חזית האופנה של טומי הילפיגר ייפתח במרץ 2022. יזמים המעוניינים לקבל מידע נוסף מוזמנים להירשם כאן: https://platform.younoodle.com/competition/thffc_2022.

המשימה של טומי הילפיגר היא להפוך לחברת לייף סטייל מעצבים בת קיימא מובילה שלא מבזבזת דבר ומקבלת בברכה את כולם, באמצעות האופן שבו היא יוצרת את המוצר שלה, מנהלת את פעילותה ומתחברת לקהילות ולבעלי העניין שלה. מידע נוסף על מסע הקיימות של טומי הילפיגר, המופעל על ידי אסטרטגיית Forward Fashionשל PVH, ניתן למצוא בכתובת https://responsibility.pvh.com/tommy/.

מידע נוסף על אתגר האופנה של טומי הילפיגר זמין כאן: https://responsibility.pvh.com/tommy/fashion-frontier-challenge/.

חברים ועוקבים של המותג מוזמנים להצטרף לשיחה ברשתות החברתיות באמצעות #TommyHilfigerו@TommyHilfiger.

אודות טומי הילפיגר

עם תיק מותגים שכולל את טומי הילפיגר וטומי ג'ינס, טומי הילפיגר היא אחת מקבוצות סגנון החיים של בגדי מעצבים פרימיום הכי מוכרות בעולם. היא מתמקדת בעיצוב ושיווק של בגדים ובגדי ספורט מחויטים באיכות גבוהה לגברים, קולקציות ביגוד ובגדי ספורט לנשים, בגדי ילדים, קולקציות ג'ינס, הלבשה תחתונה (כולל חלוקים, בגדי שינה ובגדי בית), הנעלה ואביזרים. באמצעות מקבלי רישיונות נבחרים, טומי הילפיגר מציע מוצרי סגנון חיים משלימים כגון משקפיים, שעונים, בשמים, בגדי ים, גרביים, מוצרי עור קטנים, מוצרים לבית ומזוודות. קו המוצרים טומי ג'ינס כולל בגדי ג'ינס והנעלה לגברים ונשים, אביזרים ובשמים. הצרכנים ברחבי העולם יכולים להשיג את מוצרי המותגים טומי הילפיגר וטומי ג'ינס באמצעות רשת נרחבת של חנויות טומי הילפיגר וטומי ג'ינס, חנויות מיוחדות וחנויות כלבו מובילות, קמעונאי אינטרנט נבחרים ובאתר tommy.com.

אודות PVH Corp.

PVH היא אחת מחברות האופנה וסגנון חיים הכי נערצות בעולם, המתקשרת לצרכנים ביותר מ- 40 מדינות. תיק המותגים שלנו כולל את המותגים האיקוניים הגלובליים שלנו כוללים את קלווין קליין וטומי הילפיגר. ההיסטוריה בת 140 השנים שלנו בנויה על כוחם של המותגים שלנו, הצוות שלנו והמחויבות שלנו להניע את האופנה קדימה לתמיד. זה הכוח שלנו. זה הכוח של PVH.

תעקבו אחרינו: Facebook, Instagram, Twitter , LinkedIn.

אנשי קשר

Tommy Hilfiger Media
Virginia Ritchie
Vice President, Global Communications
E-mail: virginia.ritchie@tommy.com
Tel: +31 6 4318 4870

מקור:PVH Corp.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים16/05/2210 צפיות
NielsenIQ Activate מאפשר לקמעונאים למנף את הנתונים שלהם עצמם כדי להאיץ תזרימי הכנסה חדשים

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/05/228 צפיות
NielsenIQ Activate מאפשר לקמעונאים למנף את הנתונים שלהם עצמם כדי להאיץ תזרימי הכנסה חדשים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים16/05/229 צפיות
Zenas BioPharma, חברה ביופארמה גלובלית המחויבת להפוך למובילה בפיתוח ואספקה של טיפולים מבוססי מערכת החיסון עבור חולים נזקקים ברחבי העולם, הודיעה היום על הגשת בקשה למחקר חדש לתרופה (IND) למינהל המוצרים הרפואיים הלאומי של סין (NMPA) לצורך התחלת מחקר קליני שלב 1/2 של ZB001 לטיפול במחלה שנגרמת בשל ליקוי בבלוטת התריס (TED). מחקר זה נועד להעריך את הבטיחות, הסבילות, הפרמקוקינטיקה והיעילות הראשונית של ZB001.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/05/2219 צפיות
הפתרון החדש יאפשר לעסקים לצבור ולחשב הערכות מחזור חיים במהירות ובקנה מידה גדול

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/05/2226 צפיות
* קמפיין נועז נועד לעזור לחנך אנשים על ההשלכות של מכירת קולות * אנשים נקראים לבקר בכתובת se3erlsot.com כדי לחשב את הערך האמיתי של הצבעתם

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים13/05/2226 צפיות
פותר את מודל הפילנתרופיה עבור המיזם של FSHD. המודל יאפשר ל-SOLVE FSHD להיות עצמאי כלכלית באמצעות החזר על השקעות

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים13/05/2238 צפיות
הפתרון החדש יאפשר לעסקים לצבור ולחשב הערכות מחזור חיים במהירות ובקנה מידה גדול

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/05/228 צפיות
NielsenIQ Activate מאפשר לקמעונאים למנף את הנתונים שלהם עצמם כדי להאיץ תזרימי הכנסה חדשים

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/05/2226 צפיות
* קמפיין נועז נועד לעזור לחנך אנשים על ההשלכות של מכירת קולות * אנשים נקראים לבקר בכתובת se3erlsot.com כדי לחשב את הערך האמיתי של הצבעתם

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/05/2225 צפיות
ספקית מודיעין קבלת ההחלטות קיבלה ציון שממקם אותה בין 5 המובילות בכל תרחישי השימוש באנליטיקיה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/05/2229 צפיות
Synchronoss Technologies Inc. (נאסד"ק: SNCR), חברה גלובלית מובילה וחדשנית במוצרי ופלטפורמות ענן, הודעות ודיגיטל, הודיעה על השלמת מכירה מוצלחת של פלטפורמת החוויה הדיגיטלית שלה ("DXP") ופתרונות ההפעלה ל-iQmetrix, ספקית מובילה של תוכנת ניהול קמעונאות לשוק הטלקום. המכירה הוכרזה רשמית ב-8 במרץ 2022.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/05/2228 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc. מודיעה כי התקשרה בהסכם עם Green Power Reserves Limited (GPR), לפיו GPR ביצעה השקעת הון של 13 מיליון ליש"ט (16 מיליון דולר) עבור אחזקת מניות של 50% ב-Pacific Green Battery Energy Parks 1 Limited (PGBEP).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/05/2217 צפיות
החברה מספקת פתרון ניהול פגיעויות חדש כדי לעזור לארגונים מוגבלי משאבים להילחם בגידול בהיקף ההתקפות על יישומי SAP קריטיים

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/05/2220 צפיות
374Water תציג את טכנולוגיית AirSCWO™ שלה לטיפול בבוצת שפכים ופסולת תעשייתית מסוכנת ולא מסוכנת כחלק מההתרחבות הגלובלית שלה ברחבי בריטניה ואירופה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica