חפש מאמרים:
שלום אורח
23.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

עו"ד רגב אלקיים מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: שרף, אלקיים ושות'

אתר אינטרנט: www.se-law.co.il

טלפון: 03-6122772

צור קשר: צור קשר

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת עו"ד רגב אלקיים  
 

זכרון דברים - לא מה שחשבתם

מאת: עו"ד רגב אלקייםנדל"ן ומקרקעין16/05/11882 צפיות
זכרון דברים מהווה חוזה מחייב בין הצדדים, אשר נסיגה ממנו מהווה הפרת חוזה ומזכה את הצד הנפגע מההפרה, בפיצויים ו/או באכיפת החוזה. טרם החתימה על זכרון דברים רצוי לשקול היטב את השלכות צעדיכם.
למאמר המלא...

פגמים צורניים בצוואות

מאת: עו"ד רגב אלקייםדיני ירושה02/05/11910 צפיות
צוואה פגומה אינה פסולה בהכרח, ולבית המשפט קיימת סמכות, במקרים מסוימים, להורות על קיום הצוואה אף אם נפל בה פגם צורני ו/או פגם בכשרות העדים וכיו"ב.
למאמר המלא...

הקלה משמעותית בהצבת מתקנים סולאריים

מאת: עו"ד רגב אלקייםנדל"ן ומקרקעין27/04/11970 צפיות
ביום 3.4.2011 נעשה צעד חשוב ומשמעותי בקידומה של יצירת אנרגיה מתחדשת ונקיה, עם חתימתו של שר הפנים, מר אלי ישי, על תקנות התכנון והבניה (עבודה מצומצמת), שמקלות באופן יחסי את אפשרות הצבת מתקנים סולאריים ללא צורך בקבלת היתרי בניה להצבתם.
למאמר המלא...

ניתוח תכנית מתאר תמ"א 10/ד/10 – הקמת מתקנים פוטו וולטאיים בשטחים חקלאיים

מאת: עו"ד רגב אלקייםנדל"ן ומקרקעין27/04/111427 צפיות
תכנית מתאר ארצית - למתקנים פוטו וולטאיים (תמ"א 10/ד/10) חלה על כל שטח מדינת ישראל. מטרת התכנית היא, לקבוע הנחיות והוראות שיפשטו את ההליכים הדרושים להקמת מתקנים פוטו וולטאיים בשטחים שונים שמפורטים בסעיף 5 לתכנית, על מנת לעודד את השימוש בהם לניצול ארגיית השמש לייצור חשמל.
למאמר המלא...

בעל זכויות במשק חקלאי? על ניצול שטחו להפקת אנרגיה סולארית חשבת?

מאת: עו"ד רגב אלקייםנדל"ן ומקרקעין27/04/11918 צפיות
בעת האחרונה עולה קרנן של האנרגיות החלופיות ליצירת חשמל והפקת מים, ומידי יום אנו שומעים על טכנולוגיות חדשות שמפותחות לצורך הפקת אנרגיה מן הטבע, בעלויות נמוכות, מהן יכול כל אדם ליהנות. כיצד יכול בעל זכויות במשק חקלאי לנצל את שטח המשק להנחת קולטי שמש, ליצירת והפקת אנרגיה סולארית ומכירתה לחברת החשמל?
למאמר המלא...

חובת הסכמת ההורים, שניהם, כתנאי לתקפות מינוי הבן הממשיך

מאת: עו"ד רגב אלקייםנדל"ן ומקרקעין21/04/11958 צפיות
מונית לבן ממשיך? עליך לוודא חתימת שני ההורים על מסמכי המינוי (גם אם המשק רשום על שם הורה אחד בלבד). חתימת הורה אחד עלולה לגרום לבטלות המינוי.
למאמר המלא...

בן ממשיך אינו חייב לפצות את אחיו

מאת: עו"ד רגב אלקייםנדל"ן ומקרקעין21/04/111004 צפיות
בן ממשיך אינו מפצה את אחיו היורשים, אלא אם כן זכות זו נקבעה כחלק מהסכם המשבצת. ומאחר והסכם המשבצת אינו כולל חובת פיצוי על הבן הממשיך, הרי שהבן הממשיך אינו חב בפיצוי אחיו
למאמר המלא...

על חשבון הנחלה - משכנתא הפוכה

מאת: עו"ד רגב אלקייםנדל"ן ומקרקעין21/04/111093 צפיות
משכנתא הפוכה מאפשרת לבעל המשק הקשיש להמשיך לגור בביתו שבנחלה עד סוף חייו. הקשיש יכול לקבל הלוואה בסכום גבוה ללא צורך בהצגת נתונים על הכנסות, ערבים, מצב רפואי וכיו"ב, ובכך לשפר את איכות חייו.
למאמר המלא...

זכאותו של מתווך לדמי תיווך מבלי שנחתם הסכם תיווך (מקרים חריגים)

מאת: עו"ד רגב אלקייםנדל"ן ומקרקעין04/11/101336 צפיות
על-פי לשון חוק המתווכים, מתווך לא יוכל לדרוש דמי תיווך על-פי הסכם ו/או התחייבות הלקוח בעל פה, על אף שיהיו בידי המתווך עובדות ו/או מסמכים המוכיחים, כי המתווך תיווך את העסקה והוא היה הגורם היעיל בעסקה. במאמר זה אציע, בתמצית, מספר חלופות, למקרים (חריגים) בהם, בית המשפט יהא רשאי לחייב את הלקוח בדמי תיווך, על אף היעדרו של מסמך בכתב.
למאמר המלא...

מדריך מקוצר לשוכר דירת מגורים

מאת: עו"ד רגב אלקייםנדל"ן ומקרקעין04/11/101227 צפיות
במערכת היחסים שבן שוכרים ומשכירים, השוכרים הם הצד החלש יותר. בניגוד לרבים מהשוכרים, שזהו צעדם הראשון בשוק הנדל"ן, המשכיר בדרך כלל מצויד בניסיון רב ובעורך דין הבקיא בתחום, וייתכן מאוד, כי בחוזה שיתבקשו השוכרים לחתום עליו יהיו מוקשים שיכולים להסב לשוכרים עוגמת נפש, ולעיתים אף לחשוף אותם בפני תביעות כספיות ומשפטיות. במאמר זה אציין, בתמצית, מספר נקודות חשובות ומהותיות שעל שוכר נכס לבדוק טרם החתימה על חוזה השכירות.
למאמר המלא...

<< 3 2 1 >>
 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica