חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

טל ספיר, עו"ד מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: שיפמן, ספיר, שטורם ושות'-משרד עו"ד

אתר אינטרנט: www.3slaw.co.il

טלפון: 03-5289911

צור קשר: צור קשר

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת טל ספיר, עו"ד  
 

חשבתם שאתם הבעלים של הדירה שרכשתם? זה הזמן לבדוק!

מאת: טל ספיר, עו"דנדל"ן ומקרקעין29/12/11991 צפיות
כל מי שרוכש דירה או כל נכס נדל"ן אחר, כגון: מגרש, חנות וכיו"ב, מצפה להירשם ביום מן הימים כבעלים החוקי של דירתו. ברשימה זו נדגיש את חשיבות בדיקת הבעלות בנכס הנרכש ונציע דרכים כיצד לברר את רישום הבעלות.
למאמר המלא...

הדרך הבטוחה לרכישת דירה מקבלן – חלק ד ואחרון

מאת: טל ספיר, עו"דנדל"ן ומקרקעין17/10/11621 צפיות
במאמר שלהלן, נעמוד על חשיבותו של מעמד חתימת חוזה הרכישה ועל המסמכים שמומלץ לבדוק שצורפו לחוזה הרכישה. כמו כן נדון בקצרה במשמעות שיש לייחס לפרוספקט ולמצגת שמספק הקבלן אודות הפרוייקט והדירות הנמכרות.
למאמר המלא...

הדרך הבטוחה לרכישת דירה מקבלן – חלק ג''

מאת: טל ספיר, עו"דנדל"ן ומקרקעין13/09/11987 צפיות
ברשימה הקודמת (חלק ב') עמדנו על חשיבותה של ערבות חוק מכר בעסקת רכישת דירה מקבלן, ועל ביצוע תשלומים לחשבון הליווי הבנקאי על הפרוייקט. במאמר שלהלן, נעמוד על רשימה נוספת של נושאים המהותיים, עליהם יש לתת את הדעת במהלך המשא-ומתן מול הקבלן לקראת רכישת הדירה, ביניהם: ביצוע שינויים במפרט הדירה, מחיר הדירה ותנאי תשלום, רכוש משותף, מועד מסירת הדירה לידי הרוכשים, בדיקת ליקויים בדירה במועד מסירתה לידיכם, ורישום הדירה כיחידה בבית משותף.
למאמר המלא...

הדרך הבטוחה לרכישת דירה מקבלן – חלק א'

מאת: טל ספיר, עו"דנדל"ן ומקרקעין18/08/11668 צפיות
במאמר שלפניכם נציג מספר עקרונות מנחים כיצד לרכוש דירה מקבלן, בדרך היעילה והבטוחה ביותר. נעמוד על חשיבותו של הייצוג המשפטי בעסקת רכישת דירה מקבלן, על הבדיקות המקדימות שיש לבצע, ועל מהותו של זכרון הדברים עליו אתם חותמים לקראת רכישת הדירה.
למאמר המלא...

עקרונות יסוד לרכישה נבונה של דירה להשקעה – הפן המשפטי

מאת: טל ספיר, עו"דנדל"ן ומקרקעין25/06/11940 צפיות
בעת האחרונה אנו עדים לתהליכים ותמורות מהמעניינים שהתרחשו אצלנו בתחום הנדל"ן למגורים - שינויים תכופים בשיעורי הריבית במשק, מדיניות בלתי מתפשרת של בנק ישראל בנושא המשכנתאות וחקיקה תדירה בתחום מיסוי המגורים, כל אלה הפכו את כדאיות ההשקעה בדירה למגורים לשאלה הטורדת מנוחתם של רבים מאיתנו, בין אלה שהם כבר בעלי דירות להשקעה ובין אם הם מתעתדים לרכוש דירה למגורים. במאמר זה נעמוד על מספר נושאים משפטיים שעליך כמשקיע הפוטנציאלי לתת עליהם את הדעת בבואך לרכוש דירה להשקעה.
למאמר המלא...

הדרך החדשה למכירת דירה ונכסי נדל"ן - 'מכירה במכרז באמצעות בא כוח'

מאת: טל ספיר, עו"דנדל"ן ומקרקעין16/05/11781 צפיות
מוכרים דירה? בית צמוד קרקע? או אולי מגרש לבנייה רוויה? רוצים להשיג מחיר גבוה עבור הנכס שאתם עומדים למכור? בטרם תגלשו לאתרי המכירות באינטרנט או בטרם תפנו למתווך השכונתי, על מנת לפרסם את הנכס שבבעלותכם למכירה, מוטב שתקדישו כמה רגעים מזמנכם לקריאת הרשימה שלהלן, בה נציע לכם תהליך מכירה שונה, יעיל, חסכוני ופשוט למכירת הנכס שברשותכם, וחשוב מכל – תוך מקסום שווי הנכס שברשותכם!
למאמר המלא...

הגנה על רעיון מסחרי - כיצד?

מאת: טל ספיר, עו"דקנין רוחני08/01/111013 צפיות
כיצד ניתן להגן על רעיון מסחרי או מידע ייחודי שברשותנו? כיצד ניתן לשתף אחרים ברעיון, למשל לצורך פיתוח מיזם משותף, אולם מבלי לחשוש שהצד השני, לו נמסר הרעיון (או המידע), 'יגזול' מאיתנו את הרעיון הייחודי שלנו, בטרם הספקנו להפיק ממנו תועלת כלשהי או לנצלו באופן מסחרי?
למאמר המלא...

הקמת חברה - צעד ראשון ליזם המתחיל

מאת: טל ספיר, עו"דדיני עסקים02/12/101118 צפיות
מיהו יזם? כיצד ליצוק תוכן ליזמות ולרעיון מסחרי? כיצד לממן את פעילות התאגיד? כיצד להגן על רעיון מסחרי של היזם מפני מתחרים? ברשימה שלהלן, אתייחס בתמצית לאחד השלבים המקדמיים, בדרכו של היזם למימוש הרעיון המסחרי - הקמת חברה בערבון מוגבל (או חברה "בע"מ").
למאמר המלא...

מימוש זכויות סוציאליות של עובדים כנגד חברות או עסקים בפשיטת רגל

מאת: טל ספיר, עו"דדיני עבודה30/11/10906 צפיות
כיצד ניתן לממש זכויות סוציאליות של עובדים כנגד חברות או עסקים שפעילותם המסחרית הופסקה לחלוטין, ועם זאת נותרו חייבים לעובדיהם סכומים ניכרים בגין שכר עבודה, פיצויי פיטורים וכיו"ב זכויות סוציאליות. השאלה מקבלת משנה תוקף בעת שמדובר בעובד שכבר פתח בהליכים כנגד חברה, הגיש תביעה בבית הדין לעבודה ורק באמצע ההליך התברר לו כי החברה הפסיקה פעילותה לחלוטין.
למאמר המלא...

חובת עריכת הסכם עבודה בקבלת עובד

מאת: טל ספיר, עו"דדיני עבודה29/11/10862 צפיות
להלן סקירה תמציתית של הוראות חוק הודעה לעובד (תנאי עבודה), התשס"ב-2002.
למאמר המלא...

<< 2 1 >>
 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica