חפש מאמרים:
שלום אורח
21.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

yanaiamir מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: ינאי אמיר רואה חשבון

אתר אינטרנט: ycpa.co.il/

צור קשר: צור קשר

אודות הכותב:

משרד רואה חשבון ינאי אמיר מעניק שירותי חשבונאות ומיסוי למגוון רחב של לקוחות. משרדינו מעניק שירותי מיסוי בינלאומי, ביקורת חברות, ביקורת פנימית, מיזוגים ורכישות, מיסוי מקרקעין, מיסוי נאמנויות, תמריצים ממשלתיים, מיסוי פנסיוני ועוד.

משרדינו פועל במקצועיות רבה תחת שימת דגש על רמה מקצועית ושירות אישי ללקוחותינו. אנו מעניקים שירות ללקוחותינו ביושר, ההגינות, השקיפות והאתיקה המקצועית בדגש על הלקוח במרכז ומתן יחס אישי לכל לקוח בהתאם לצרכיו.

פנה אלינו לקבלת מענה מקצועי

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת yanaiamir  
 

גילוי מרצון

מאת: yanaiamirמיסוי בינלאומי01/07/144183 צפיות
יש לכם הכנסות ממקורות זרים? אתם לא מדווחים על כלל הכנסותיכם מכל העולם לרשויות המס בישראל? אם כן רצוי שתדעו כי אי דווח משמעו עבירה פלילית אשר יכול להסב לכם אי נעימות מול רשויות המדינה ותשלום קנסות רבים. מומךץ לפנות בהקדם לייעוץ עם רואה חשבון בדבר גילוי מרצון והתחלת התהליך מול רשויות המס.
למאמר המלא...

הנהלת חשבונות כפולה או חד צידית

מאת: yanaiamirראיית חשבון02/06/144896 צפיות
הנהלת חשבונות היא תחום העוסק ברישום שיטתי של פעילות העסק לשפה חשבונאית מקובלת בהתאם לכללי חשבונאות מקובלים המפורסמים, בהתאם לכללים אלו נדרשת הישות לדווח את דוחותיה דוחותיה הכספיים עשויים לכלול דוח רווח והפסד או מספר דוחות כגון: מאזן, דוח רווח והפסד, דוח על השינויים בהון דוח על תזרימי המזומנים.
למאמר המלא...

תלות במשרד רואה חשבון

מאת: yanaiamirראיית חשבון02/06/144544 צפיות
משרדי רואה חשבון רבים מקנים ללקוחותיהם מגוון רחב של שירותים החל משירותי הנהלת חשבונות וכלה בשירותי ביקורת וחוות דעת מקצועיות . נשאלת השאלה האם כאשר משרד רואה החשבון המבצע ביקורת במבוקר ובמקביל נותן שירותי הנהלת חשבונות מפר את כללי האי תלות או שלא?
למאמר המלא...

הנהלת חשבונות לפי המהות הכלכלית

מאת: yanaiamirראיית חשבון01/06/144061 צפיות
הנהלת חשבונות הינה תחום העוסק ברישום ותיעוד של פעולות העסק, במילים אחרות הנהלת חשבונות כוללת תיעוד פעילות העסק בעבר בהתאם לשפה חשבונאית, המשמעות היא שנדרש לבחון כיצד מתבצע הליך הרישום האם הרישום מתבצע בהתאם למהות כלכלית או בהתאם למהות המשפטית.
למאמר המלא...

בחירת יועץ עסקי

מאת: yanaiamirראיית חשבון01/06/141124 צפיות
מעוניינים לקבל שירותי ייעוץ עסקי? העסק שלכם לא רווחי? ועוד שאלות רבות, כדאי שאת היועץ העסקי שלכם תבחרו בקפידה!! למה אני מתכוון, יועץ עסקי הוא מנטור לעסק שלכם והוא צריך לתת לכם ערך מוסף כיצד לשווק את העסק וכיצד להרחיב את פעילותכם, כמו זריקת מרץ
למאמר המלא...

הנהלת חשבונות על ידי תוכנה

מאת: yanaiamirראיית חשבון01/06/141113 צפיות
האם כדאי לנהל את הנהלת החשבונות של העסק באמצעות תוכנה ייעודית? או שמא רצוי לפנות למשרד הנהלת חשבונות לצורך קבלת שירותים כוללים לעסק שלכם לרבות ליווי וייעוץ שוטף. לצורך כך נבחן את הפרמטרים בעת שימוש תוכנה מול קבלת ייעוף ממשרד הנהלת חשבונות.
למאמר המלא...

ללמוד הנהלת חשבונות, כדאי?

מאת: yanaiamirראיית חשבון01/06/141383 צפיות
לימודי הנהלת חשבונות אינם קלים והם כוללים לימודים במגוון רחב של תחומים חשבונאיים ותחומי משפט רבים החל מתקינה חשבונאית וחוקי מיסוי, חוקי ביטוח לאומי, חוקי עבודה ועוד. במאמר זה נתאר את הליכי לימודי הנהלת החשבונות.
למאמר המלא...

רואה חשבון או מנהל חשבונות

מאת: yanaiamirראיית חשבון31/05/141153 צפיות
מקצוע ראיית החשבון הוא מקצוע סטטוטורי מכח חוק החברות, רואה חשבון מוסך ככזה בהתאם לכללי מועצת רואי החשבון לאחר לימודים מפרחים של 4 שנים ושנתיים התמחות במשרד. הנהלת חשבונות הינו תחום העוסק ברישום של פעולות חשבונאיות, היינו תיעוד פעולות העסק
למאמר המלא...

ניתוח דוחות כספיים

מאת: yanaiamirראיית חשבון02/03/141454 צפיות
דוחות כספיים הנערכים בתום שנת הכספים כוללים מידע רב על פעילות העסק, מידע זה לעיתים רבות גלוי לעין אך קיים מידע רב אשר אינו גלוי לצורך חשיפתו נדרש לבצע מספר פעולות בדוחות הכספיים, כגון ניתוח הדוחות, והבנתם באופן מעמיק. אז כיצד ניתן להבין את הדוחות הכספיים שקיבלנו מרואה החשבון של העסק?
למאמר המלא...

בדיקת כדאיות כלכלית

מאת: yanaiamirראיית חשבון02/03/141108 צפיות
האם עסקך רווחי? ואם כן האם קיימים מגזרי פעילות רווחיים יותר וחלק פחות? אם לא ניתחת את עסקך באופן פרטני סביר להניח שלא תדע לענות על השאלה הזו. לעיתים העסק רווחי האבל האם כל מגזרי הפעילות רווחים, ויתכן מגזר פעילות רווחי וצד מגזר הצובר הפסדים רבים.
למאמר המלא...

<< 4 3 2 1 >>
 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica