חפש מאמרים:
שלום אורח
14.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דוברות מרחב לכיש

דוברות  מרחב    לכיש

טלפון         086771458

31    ינואר          2010

 

אשדוד

מעצר בגין התפרצות.

נעצר יליד 90 בחשד לגניבת רכוש.

ביום חמישי 28.1.10 במסגרת פעילות מש"ק אזורי התעשייה, הנרי בניסטר, למניעת התפרצות לכלי רכב הבחין ברכב  מסוג דיאצו כשהנהג מתנהג בנסיבות מחשידות.

לאור התנהגותו החשודה נערך חיפוש בהסכמתו בחיפוש  נמצאו שני רדיו דיסקים, שבעה רמקולים וג'.פי.אס אחד החשודים כגנובים. החשוד נלקח לתחנת המשטרה ונחקר.

החשוד טען כי הרכוש שייך לו, וציין במפורש כי את הג'י.פי.אס קיבל מחברתו.

המש"ק לא התעצל והתקשר לחברה, אחרי שיחת חולין החברה סיפרה לשוטר שהיא קונה לחשוד מתנות, שאל המש"ק: "מה גם ג'י.פי.אס קנית לו?" "לא" ענתה לו החברה "בשום פנים ואופן, אני לא יודעת מאיפה יש לו את זה".

מאחר שהבין שלשקר אין רגליים החשוד הודה ב5 מקרים שונים של גניבות מרכב.

כתב אישום יוגש נגדו בקרוב.

מעצר קטין.

ביום שבת 30.1.10 בסביבות 10 בלילה ירד מש"ק אזורי התעשייה, הנרי בניסטר, מביתו ושמע רעשים מחדר המדרגות. כשיצא החוצה לבדוק מה מקור הרעש ראה 4 קטינים כבני 15, פנה אליהם ושאל מה הם עושים שם. הקטינים ענו לו כי באו לבחור שגר שם ומוכר טלפונים יד שנייה במטרה לקנות טלפון נייד.

המש"ק מכיר את שכניו ויודע כי אין בחור כזה בבנין ושאל אותם איזה רחוב הם מחפשים, כשראה את התחמקות הנערים הבין כי באו למטרה לא כשרה והציע להכיר להם בחור שמוכר טלפונים ניידים גנובים, הנערים הסכימו, המש"ק הלך כביכול "לקרוא לו" והתקשר לרכז הנוער בכדי לברר פרטים אודות הנער לו הם מחכים. במקביל הנערים החלו להתקדם ובמעקב אחריהם נתפסו ע"י הבולשת באזור קניון לב אשדוד.

בחיפוש שנערך על אחד הנערים נמצא טלפון נייד ללא סים החשוד כגנוב, הנער נלקח לתחנה, נחקר, הכחיש וטען כי קיבל אותו מחבר. לאחר מכן שוחרר למעצר בית. שאר הנערים נבדקו ושוחררו במקום.

חשיפת מכון ליווי.

בפעילות אמ"ן אשדוד על פי מידע נעצרו שתי נערות ליווי שהציעו שירותי מין בדירה ששכרו.  לאחר דיווח על הפעלה של מכון ליווי בבנין מגורים באשדוד.

בפעילות סמויה שבוצעה ע"י שוטרי אמ"ן אשדד,  הוצעו לשוטרים  שירותי מין, בעקבות ההצעה , נעצרו שתי בחורות החשודות כנערות ליווי.

הבחורות עוכבו לחקירה , הודו ושוחררו בתנאים.

כתב אישום יוגש בימים הקרובים.


קמ"א

בסיור של מש"ק בני עייש, יעקב דהן, המש"ק הבחין בשני קטינים בני 17,  תושבי המקום ף הקטינים הבחינו  בשוטר ומיד  אחד מהם ביצע תנועה מהירה לכיוון התחתונים.

הדבר העלה את חשדו של המש"ק ולאחר חיפוש מצא סם מסוג מריחואנה/ גראס.

כשנשאל הקטין מה זה ענה כי מצא את זה.

הקטינים נעצרו ובחקירה טענו שקיבלו את הסם מאדם זר.

הקטינים שוחררו לביתם והופנו לטיפול שירות המבחן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111218 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111605 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111556 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111343 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111133 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118435 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111904 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא דמוקרטיה ושלטון

מאת: אבי דוידידמוקרטיה ושלטון07/04/19328 צפיות
מדריך למתחילים אודות הגשת עתירות לבג"צ.

מאת: אבי בכרדמוקרטיה ושלטון24/07/18894 צפיות
האם מדינת ישראל הופכת להיות אל מול עיננו לדיקטטורה ו/או למדינת אפרטהייד עם סימני פאשיזם?? אודה, מכיוון שחשש כבד החל להתגנב לליבי כי אכן המציאות התקשורתית המדווחת אמת היא... החלטתי לעשות מעשה ולבצע מחקר קצרצר, מאמר מחקרי, אשר נשען על עובדות בלבד, עובדות ונתונים מחקריים, זאת תוך הבאת ציטטות ומובאות מדויקות. אני למעשה בדקתי את שתי התיאוריות הבאות: מדינת ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית. או שאולי, מדינת ישראל היא מדינה פאשיסטית, גזענית ודיקטטורה חשוכה.

מאת: בנימין קלינגרדמוקרטיה ושלטון22/11/16842 צפיות
קבינט הדיור במשרד האוצר אישר בתאריך 21.1.16  מספר הצעות שאמורות לסייע לפתרון מצוקת הדיור. תחילה אישר הקבינט את הצעתו של שר האוצר, משה כחלון, להאריך את התוכנית לתמרוץ רשויות מקומיות למתן היתרי בנייה בדגש על מיזמי התחדשות עירונית ותוכנית מחיר למשתכן. כמו כן הוחלט להגדיל את תקציב התוכנית, שקודמה בשיתוף עם שר הפנים, אריה מכלוף דרעי, ומטרתה לסייע לרשויות בקליטת תושבים חדשים ובפיתוח תשתיות מתאימות.

מאת: אבינועםדמוקרטיה ושלטון17/10/151909 צפיות
ב''ה שיר לשלום ודרור פה . זהו שיר שלום שחוצה הרים וגבעות לתת מקום טוב לכולם בעולם17/10/15 קובץ וידאו למאמר: https://www.youtube.com/watch?v=tuswerryKCE

מאת: ירון כהןדמוקרטיה ושלטון01/06/151412 צפיות
לא אחת נדרשת תרגום נוטריון אשר קבלתם וקבילותם מותנית בחתימתו. אישורים שונים כגון: ציוני תעודות של מוסד לימודי בארץ שצריכים להישלח לאוניברסיטה בחו"ל, מסמך משפטי שכל מלה בו עשויה או עלולה לקבוע את עתידם של נכסים ואולי אף לחרוץ גורלות. אישור נוטריוני על העתק נאמן למקור, ייפויי כוח, אישור נכונותו של תרגום ועוד.

מאת: רוני מיכאלדמוקרטיה ושלטון02/11/142283 צפיות
אחד הדברים המסקרנים ביותר הקיימים בעולמנו הם התאגדויות שונות של קבוצות המקימות מעין ארגון אליו הם בוחרים נציגים או מועצה שמחליטים לאחר מכן מי יכול להצטרף אל הארגון ועל מי להישאר בחוץ, כאשר אצל כל אחד מהארגונים הללו ישנו את הדבר המייחד שלו שמארגן אותו סביב הגרעין המרכזי.

מאת: דניאל seoדמוקרטיה ושלטון23/11/137547 צפיות
פליירים המחולקים לתאי דואר פרטיים או באמצעות חלוקה מיד ליד זוהי שיטה וותיקה של פרסום, שעסקים רבים משתמשים בה עד היום. הפליירים המודפסים מגיעים ישירות אל הלקוח ומפרסמים לרוב מידע, מבצעים, ואג'נדות פוליטיות. הפרסום בפליירים מודפסים קיים כבר עשרות שנים, ומוכח כפרסום יעיל שמביא תוצאות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica