חפש מאמרים:
שלום אורח
18.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בלוגים

מאת: ivTextבלוגים28/02/20091098 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

גולשים יקרים שלום רב לכם, עוד בטרם אפצח במילות הלל שיקדשו את התוכן ויכולות הקידום שלו, אני חייב להתוודות שדרכי ברשת האינטרנט אמנם החלה מזמן אך עדיין כל יום אני לומד דבר מה חדש. האמת, ואם באמת לומר את האמת, תמיד נחייה (אנחנו אנשי הרשת) בתחושה שמה שהרגשנו הוא הדבר הנכון עד שיוכח אחרת. אבל למען ההגינות ולמען הנפש שלנו כדאי שנספר את האמת לאשורה: כשמדובר בגוגל, אין אף פעם צודק או טועה, כל שיטה יכולה להצליח ואחרי יומיים ליפול.

אז מדוע ההקדמה המסובכת הזאת? מהסיבה הבאה, מזה מספר שנים שאני עוסק בין היתר בקידום אתרים בשיטות שאינן קונבנציונאליות, כלומר, את סידור קוד האתר אני משאיר לאחרים, אני אינני מייחס לכך חשיבות עליונה. אני עסוק בבחינה של מיקומי המילים בתוך התוכן, הקישורים היוצאים מהתוכן ומיקום התוכן ברשת. בחודשים האחרונים ניהלתי ויכוח פומבי עם מספר מקדמי אתרים בקשר לצפיפות המילים הנדרשת בכל מאמר בכדי לקדם אתר. הויכוח היה בעקבות שאלה שנשאלה באחד הפורומים, האם יש צורך להוסיף הדגשה על מילות מפתח אם כותבים אותם 10% מסך כל הטקסט, אני טענתי שלא זו השאלה אלא מה האחוז הנדרש. בתגובותיי הודעתי לקוראים כי הצפיפות הנדרשת במאמר (כלומר, אם המאמר בנושא קופירייטינג – כמה פעמים יש לחזור על המילה המדוייקת במהלך הטקסט) היא לא יותר מ2% וזאת מהסיבה הפשוטה שכל מטרתו של גוגל, זה לגרום לרשת להיות מקום מסודר ויפה יותר. שילוב מילת המפתח בצפיפות גבוהה יותר, תפגע ברצף המאמר ותכער אותו. מקדמי אתרים אחרים סתרו אותי כמובן, הריי יש לסמן לגוגל שזאת המילה הנבחרת ולכן יש להדגיש אותה כמה שיותר פעמים במאמר.

הוויכוח נגמר כשכל אחד ממשיך לאחוז בדעותיו, אני המשכתי לחקור את הנושא וגיליתי שלא רק שאף אחד מאיתנו לא צדק (טוב, צדק הוא דבר פואטי...) אלא שלגוגל היו תוכניות אחרות בקנה. אם תשימו לב טוב טוב לתמורות שחלות בחודשים האחרונים תבחינו שגוגל הוא לא רק אינטליגנט, אלא גם עקבי. הוא יודע לזהות בדיוק רב איזו מילה היא המיועדת לקידום מבלי שנאמר לו 30 פעם שזו המילה ואפילו מבלי שנדגיש אותה. גוגל פשוט מחפש קישור, מחפש טכנולוגיה הוא מחפש היגיון שיאפשר לו לאנדקס דברים בסדר הנכון.
שימו לב לפוסט הזה ותבינו על מה אני מדבר:
http://cafe.themarker.com/view.php?t=758744

האם במהלך הפוסט ראיתם שיש בלעדיות למילה קופירייטינג? האם היא הודגשה בBOLD ?
התשובה היא לא... ועכשיו, כיתבו בגוגל את המילה המדויקת "קופירייטינג" – האם מצאתם את הפוסט?

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

http://www.ivtext.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ivText

מאת: ivTextשיווק באינטרנט28/02/091335 צפיות
במקרים רבים מתעורר הצורך לשכור את שירותיה של חברת קלדנות מקצועית. השוק ככלל ורשת האינטרנט בפרט כיום רוויים בחברות ועסקים המציעים שירותי קלדנות מקצועיים. לצורך ניווט קל ומהיר בתחום זה, ליקטנו מספר טיפים ועצות מועילות אשר בעזרתם תוכלו למצוא שירותי הקלדה מקצועיים אשר יתאימו לרוחכם ולכיסכם.

מאת: ivTextניהול תוכן28/02/091177 צפיות
כל עסק מבוסס על ניהול מסמכים ודו"חות בשגרה, באירועים מיוחדים ובסיכומים תקופתיים. לעיתים עסקים קמים ונופלים על איכות ודיוק של עבודת קלדנות. הקלדה לא מדויקת של נתונים יכולה להיות בעלת משמעויות הרות גורל. עבודת קלדנות מקצועית ואיכותית יכולה לשמור על התנהלותו היעילה והמוצלחת של כל עסק, באמצעות הקלדה והדפסה של כל החומר הכתוב במשרד, החל במסמכים, פרוטוקולים והרצאות וכלה בחוזים ובסיכומי ישיבות.

מאת: ivTextניהול תוכן28/02/091229 צפיות
תחום הקלדנות המקצועית כולל בתוכו מגוון רחב של שירותים העוסקים בהקלדת מלל, הזנת נתונים, עריכת ספרים ועבודות ועוד. קלדנות מקצועית מתאפיינת במהירות, באיכות וביעילות. חברות ועסקים מחזיקים לעיתים קלדנים כעובדים אורגניים של החברה. בזמן האחרון ניתן להצביע על המגמה ההולכת וצוברת תאוצה להוציא את השירות הזה מהחברות ולהעבירו כמיקור חוץ לחברות אשר מתמחות בקלדנות מקצועית.

מאת: ivTextניהול תוכן28/02/091313 צפיות
אנשי מקצוע מתחומים רבים נאלצים להתמודד בשגרה היומיומית עם עבודה אשר אין להם צורך או שאיפה להתמחות בה. תחומים רבים דורשים עבודת איסוף נתונים וסידורם, הפצת מסמכים ודו"חות ארוכים ומפורטים וכן הפקת ספרים וחוברות. במשימות מעין אלה באים לידי ביטוי היתרונות הרבים של השימוש בשירותי קלדנות. לשימוש בשירותי קלדנות יתרונות רבים וחשובים לאנשים ממגוון תחומים, החל בעסקים, דרך פרויקטים אישיים וכלה בתחומי ההוראה והאקדמיה. במאמר זה נציג כמה מהיתרונות המרכזיים של השימוש בשירות קלדנות מקצועי.

מאת: ivTextניהול תוכן28/02/091234 צפיות
העברת משימות לשירותי הקלדה מקצועיים יכולה להוות הקלה לסטודנטים ומרצים. העברת הקלדה של מסמכים, עבודות, מאמרים ודומיהם לשירותי הקלדה, מאפשרת לאקדמאים לעסוק בעיקר ולא לבזבז את זמנם על משימות שהם אינם מומחים בביצוען.

מאת: ivTextניהול תוכן28/02/091199 צפיות
מה אומרת לכם המילה טכנולוגיה? הניחוש שלי הוא שהאסוציאציה הראשונה שתעלה בדמיוננו היא "אפשרויות" - הטכנולוגיה משפרת את חיינו ומאפשרת לנו לעשות דברים רבים יותר במהירות וביעילות. אך האם חשבתם פעם על הפער בין התפתחותה של הטכנולוגיה לבין היכולות של רובנו, שאינן מצליחות להדביק את קצב התפתחותה של הטכנולוגיה העומדת לרשותנו? כמה מכם מכירים את כל הפונקציות של מערכות השמע המשוכללות שבסלון ביתם או של מכשיר הסלולארי שלהם?

מאת: ivTextניהול תוכן28/02/091741 צפיות
הקלדה עיוורת היא מיומנות חשובה מאוד עבור כל מי שעוסק במקצועות הקלדנות השונים וכל מי שרוצה לייעל את מהירות ההקלדה שלו. כקלדנית מקצועית אני מוכרחה להתוודות שחיי המקצועיים השתנו מן הקצה אל הקצה ביום בו למדתי הקלדה עיוורת, שכן הדבר הגביר לאין שיעור את מהירות הקלדת הטקסטים שלי ושיפר את יכולת הריכוז שלי ואת ערנותי לפרטים החשובים ביותר בטקסטים שאני מקלידה. שכן קלדנות היא מקצוע שדורש יכולת ניתוח והבנה של הטקסטים שמקלידים, לצורך תיקון שגיאות שונות כגון שגיאות הכתיב.

מאמרים נוספים בנושא בלוגים

מאת: megalllodonבלוגים22/04/191834 צפיות
הורדות שירים או להשתמש בחיפוש נוח. הורד מוסיקה למחשב או לטלפון, האזן לשירים להורדה כאשר אתה חש בנוח פעולה זו שירים הורדה אינה דורשת התקנה של תוכניות נוספות, יישומים או יישומי פלאגין. שירים להורדה כל מה שאתה צריך הורדות שירים לעשות הוא להתחבר דרך האתר, הורדת שירים, לאחרונה תחום שירים להורדה, אבל כמו כל דבר טוב עם המון יתרונות , יש חיסרון אחד הורדת שירים בולט גם שירים להורדה מוסיקה היא דבר אהוב על כולם, שירים להורדה מאיתנו לא אוהב להתנתק מכל הבעיות וההתחייבויות ולשקוע בים של צלילים ותווים מיוחדים

מאת: slomiazriבלוגים10/01/151792 צפיות
ביובית בהרצליה,0506713371 - קבלני ביוב הרצליה

מאת: אסי יוסיבלוגים08/12/141210 צפיות
בהחלט הקשר אתר ליווי ובין שלושתם קיים ובכדי להבין מהו, קודם נסביר מספר מושגים וכללים הקשורים לתחום. בין הכללים החשובים בתחום ליווי קידום ושיווק אתרים במנועי חיפוש, הכלל החשוב מדבר על עדכון מתמיד של אתר החברה בתכנים חדשים, עשירים וייחודיים. התכנים חייבים להיות קשורים לתחום פעילות החברה שירותי ליווי שעומדת מאחורי האתר ומפעילה אותו עבור צרכן הסופי. לפני תחילת הכנת התוכן עבור האתר, על מפעילי האתר לחשוב קודם כל על שירות ליווי הגולש (מהו סוג התוכן שירצה הגולש למצוא באתר, מהי התדירות של פרסום תכנים.

מאת: samiבלוגים27/09/142065 צפיות
ביובית בחולון:שאיבת ביוב 0525139998 ,ביובית בחולון

מאת: samiבלוגים27/09/141873 צפיות
ביובית בחולון:שאיבת ביוב 0525139998 ,ביובית בחולון

מאת: רוברט גולדפלדבלוגים22/09/141867 צפיות
תוספות שיער הן בהחלט פתרון להארכת שיער בצורה אמיתית ויפה . צריך לדעת במה לבחור . מאמר זה יתן לכם את התשובה

מאת: אורי גיל בלוגים10/08/142010 צפיות
החלטתם שהגיע הזמן להשקיע בגינה שלכם ולהפוך אותה להרבה יותר ידידותית ונוחה למשתמש? אם כך, אחד מהדברים שלא כדאי לוותר עליהם, זה על בנייה של פרגולה איכותיית ויפות בגינה. פרגולות הפכו להיות יותר ויותר מקובלות ואפשר לראות אותן בהרבה גינות של בתים פרטיים, ולמען האמת, כדאי גם לכם להשקיע ולהזמין שירות של בניית פרגולה איכותיות ויפות. פרגולה יוכלו להיות המקום שבו אתם יושבים גם כשאתם רוצים להתגונן מפני קרני השמש וגם כשאתם רוצים לברוח מטיפות הגשם, ואין ספק שקיומם של פרגולה יגרום לכך שתוכלו ליהנות יותר מ

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica