חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לעשות כסף מהבית ע"י כתיבת מאמרים

מאת: גולן בורשטייןעסקים מהבית23/04/20101237 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מאמרים רבים, כמו המאמר הזה שאתם קוראים כרגע, מתפרסמים בדרך כלל באתרי מאמרים בחינם וללא תמורה לכל צד.

מדוע זה משתלם לכתוב מאמרים בלי לקבל עליהם כל תמורה?

יש פה שילוב של כמה גורמים. קודם כל, מדובר בקידום אישי של עצמנו. שנית, מכיוון שמותר ורצוי להכניס קישורים לעסק שלנו או כל אתר שאנחנו רוצים לקדם, אז מדובר בקידום של אותו אתר. ככל שיותר אנשים יקראו את המאמר, יש סיכוי שיותר אנשים ייכנסו לאתר.

שלישית, מדובר בקידום האתרים שאנחנו רוצים בטובתם במנועי החיפוש. זה עניין קצת יותר מורכב. בעיקרון גוגל, למשל, מאוד אוהב תוכן, ומאוד מתרשם מהעובדה שמישהו שם קישור לתוכן שלי. ככל שיהיו יותר קישורים חיצוניים לאתר שלי, האתר יקודם במעלה מנוע החיפוש.

אלה, אם כן, שלוש סיבות עיקריות מדוע כדאי לעסוק בכתיבת מאמרים, ומדוע זה משתלם לנו אפילו אם אף אחד לא משלם לנו על הזמן הזה. בסופו של דבר, זהו כלי מצויין לפתח עסק שעושה כסף מהבית.

אבל מדוע לאתרי המאמרים משתלם לתת לנו להירשם בחינם ולכתוב כמעט על כל נושא?

אם שמתם לב, יש מסביב למאמר המון פרסומות. ככל שיותר אנשים יכתבו מאמרים, וככל שיותר אנשים ייכנסו לאתרי המאמרים, אתרים אלה ירוויחו יותר מהפרסומות. מבחינתם, לתת לנו מקום איחסון לכתיבה, שווה את כל ההשקעה.

השאלה היא, האם זה מספיק?

יש אתרים שלא מסתפקים בכל הנאמר למעלה, ולא רק שנותנים לכם אחסון חינם לכתיבת המאמרים שלכם, אלא גם מוכנים לשלם לכם. האתרים האלה מפרישים מהרווחים שלהם אחוז מסויים, שאותו הם מחלקים בין הכותבים. בדרך כלל החלוקה היא לפי מספר הצפיות במאמרים שלכם, כך שככל שתכתבו יותר וככל שתהיו יותר מעניינים, כך תוכלו לקבל יותר. אתרים מהסוג הזה מפעילים בדרך כלל גם סוג של תוכנית שותפים בעלת כמה רמות, משהו מהסוג של "חבר מביא חבר", שבה אתם מרוויחים גם ככל שהחברים שהבאתם מרוויחים. כך שאם אתם מכירים אנשים שאוהבים לכתוב, אתם יכולים להרוויח ביחד.

לא מדובר פה במשכורת שניה, אבל אפשר לעשות כסף לא רע מהבית.

לסיכום

כתיבת מאמרים היא שיטה מצויינת לקידום אישי וקידום האתרים שלכם. אם אתם מרוויחים כסף דרך האתרים שלכם, ורוצים שיותר אנשים ייכנסו אליהם, כתיבת מאמרים היא אחת מדרכי הפרסום החינמיות הכי פופולריות בעולם. אבל כיום, אפשר, בנוסף, להרוויח כסף ישירות מהכתיבה עצמה, וזה עשוי מאוד להשתלם!

כדי לקבל עוד מידע על דרכים להתפרנס מהאינטרנט, אני מזמין אתכם להוריד בחינם את הספר שלי "איך באמת להרוויח כסף מהבית - 6 דרכים אמיתיות להכנסה נוספת באינטרנט". בספר תוכלו למצוא את מיטב האפשרויות הקיימות כיום לעבודה מהבית באינטרנט, והשוואה ביניהם לפי הפרמטרים שהצגתי כאן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גולן בורשטיין מוצא דרכים, המתאימות במיוחד להורים, לעבוד מהבית.

עוסק במגוון דרכים לשיווק באינטרנט.

מדריך הורים באהבה, סבלנות והבנת הצרכים המיוחדים שלהם.

כנסו לדף הזה, וקבלו בחינם את הדו"ח המיוחד שלי "איך באמת להרוויח כסף מהבית - 6 דרכים אמיתיות להכנסה נוספת באינטרנט"

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גולן בורשטיין

מאת: גולן בורשטייןעסקים מהבית02/06/10680 צפיות
כתיבת מאמרים היא כלי שיווקי חזק מאוד לעסק הביתי. יש לה מספר יתרונות מאוד בולטים, ואיך שלא מסתכלים על זה, כתיבת מאמרים יכולה לעזור כמעט בכל רובד של שיווק העסק – פרסום, קידום ומיתוג.

מאת: גולן בורשטייןרשתות חברתיות19/05/10903 צפיות
כן, זה נכון שאובדן הפרטיות באינטרנט יכול להיות מצער מבחינה מסויימת. אבל האם אפשר למצוא גם ברכה בתוך הכאוס הזה שרוקחות לנו פייסבוק וגוגל? אם אתה מחפש עבודה מהבית באינטרנט, התשובה היא בהחלט "כן" וכדאי שתמשיך לקרוא.

מאת: גולן בורשטייןחינוך ילדים05/05/10953 צפיות
אנחנו בחינוך ביתי כי זה הכי מתאים לנו. מתאים לנו להקשיב לילד ולכוון אותו לפי צרכיו. מתאים לנו לחנך אותו להיות אדם לומד ויוצר שמסוגל לחשוב בעצמו.

מאת: גולן בורשטייןעסקים מהבית22/04/101046 צפיות
בין שאר השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם כשאתם בוחרים עבודה מהבית באינטרנט, יש את שאלת רמת גמישות שעות העבודה, ולאיזו הכנסה בכלל אפשר להגיע בטווח הרחוק. האם העבודה מהבית באינטרנט חייבת להיות בשעות מסויימות, או שזה נתון לבחירתכם. האם יש תקרה לגובה ההכנסה, והאם היא יכולה להיות פאסיבית.

מאת: גולן בורשטייןעסקים מהבית17/04/101175 צפיות
אם אתם רוצים ליצור הכנסה נוספת מהבית, אחת השאלות החשובות ביותר שתוכל לעזור לכם לבחור את העסק הביתי המתאים לכם היא מה מידת המינוף. הכנסה נוספת מהבית, שהיא כולה שלכם, חייבת מינוף כדי ששעת עבודה אחת שלכם תהיה אפקטיבית ומכניסה כמו 10 שעות.

מאת: גולן בורשטייןעסקים מהבית12/04/10968 צפיות
אם אתם רוצים להרוויח כסף מהבית, השאלות כמה זמן צריך להשקיע, כמה כסף צריך להשקיע ומתי העסק הביתי הופך לרווחי הן שאלות קריטיות שיעזרו לכם לבחור את העסק הביתי המתאים לכם.

מאת: גולן בורשטייןעסקים מהבית29/03/10906 צפיות
עבודה מהבית זה לא רק לרווקים ופנסיונרים. אתם, ההורים, המחפשים דרכים לבלות יותר זמן עם הילדים, תופתעו לגלות שעבודה מהבית היא מציאותית גם לכם. במאמר זה תלמדו איך גם אתם יכולים להתפרנס בעזרת האינטרנט.

מאמרים נוספים בנושא עסקים מהבית

מאת: יעקב שמילעסקים מהבית10/07/143741 צפיות
פרילנסרים רבים וותיקים מכירים את השיטה. להיות עצמאי ללא פתיחת תיק. האם זה משתלם בכלל?

מאת: אמיר פטיטועסקים מהבית01/12/137585 צפיות
בימינו הרבה מאוד בני אדם אפילו קלטו שדרך האינטרנט הם יכולים בהשקעה בהחלט בינונית כדי להתחיל לייצר תוצאות במיוחד יפות והתחילו להתעסק כמו כן במידה ו דבר זה במשרה הוגנת או תמיד מספר זמן בשבוע. כדי להבחין היאך לעשות כסף דרך האינטרנט אתה לא רצוי די הרבה מומחיות וממש לא רצוי כמעט ותק לפני הכול כי אם קשר לבני אדם שכבר מתחילים את הגורמים.

מאת: kesef88עסקים מהבית10/07/13992 צפיות
כסף באינטרנט | כסף קל | לעשות כסף באינטרנט חברות ישראליות רבות משלמות לצרכנים כסף רב בתמורה למידע אודות הרגלי הצריכה, מילוי שאלונים במגוון נושאים, וכן בתמורה לחוות דעת על מוצרים שונים. השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי. * ניתן לצרף חברים ולהרוויח על כל חבר 15 נקודות - כל 500 נקודות זה 50 ש"ח

מאת: kesef88עסקים מהבית10/07/13973 צפיות
כסף באינטרנט | כסף קל | לעשות כסף באינטרנט חברות ישראליות רבות משלמות לצרכנים כסף רב בתמורה למידע אודות הרגלי הצריכה, מילוי שאלונים במגוון נושאים, וכן בתמורה לחוות דעת על מוצרים שונים. השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי. * ניתן לצרף חברים ולהרוויח על כל חבר 15 נקודות - כל 500 נקודות זה 50 ש"ח

מאת: כסף באינטרנטעסקים מהבית05/06/13994 צפיות
סקרים בתשלום - השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי.

מאת: כסף באינטרנטעסקים מהבית30/04/131282 צפיות
סקרים בתשלום - השיטה פועלת כך: הסקרים נשלחים ישירות למייל, אותו אתם תתנו בשעת ההצטרפות לאתרים, כאשר אתם ממלאים אותם בזמנכם הפנוי. בגמר הסקר אותו מילאתם, נזקף לזכותכם זיכוי כספי. כאשר תצברו סכום מינימאלי, תוכלו להמיר אותו לכסף או תלושי שי.

מאת: טיפ ווינרעסקים מהבית17/11/127830 צפיות
בטוח ישבתם ואמרתם לעצמכם , יאללה אם רק הייתי שם עוד 100 שקל לעוד כפול או משולש הייתי מביא 16 בטוטו! , אבל לא תמיד אפשר להשקיע ל כך הרבה.... אז זהו, שעם קבוצת המיליונרים אפשר ועוד בסכומים הרבה יותר קטנים! בטוח ישבתם פעם עם חברים שלכם וראיתם תוצאות לוטו שמישהו זכה ב-10 מיליון ש"ח בלוטו , ואמרתם לחבר שלכם : " יודע מה , לא בא לי 10 מיליון , מספיק לי עכשיו 50,000 , רק בשביל לשלם על ה....." - מי מאיתנו לא חשב על זה ואמר שהיה מוכן לקבל את הכסף הזה ?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica