חפש מאמרים:
שלום אורח
19.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סטודיו למשחק חי שגיא- הכנה לאודישן (אודישנים) לקולנוע ולטלוויזיה

הסטודיו למשחק חי שגיא מהווה מרכז ידע ללימודי משחק בו תמצאו אימונים אישיים בהכנהלאודישנים, מידע על סדנאות משחק שמשלבות טכניקות של גדולי המורים למשחק,סרי וידאו, מאמרים על משחקמול מצלמה, הכנה לאודישנים ועוד.

שיטת הלימוד
במהלך הסדנאות אתם נחשפים למגוון טכניקות משחק של גדולי המורים (סנפורדמייזנר, סטלה אדלר, לי שטרסברג, מייקל צ'כוב, אוטה הגן, וויולה ספולין)ומקבלים באופן שיטתי וייחודי את מגוון הטכניקות והפילוסופיה מאחוריהם. אתםלומדים מהן הטכניקות המתאימות ביותר לכם.

מקצועיות
המפגשים מועברים בליווי קטעי וידאו ולאחר כל שיעור יועברו דפי סיכוםמודפסים ותרגילים לתרגול בבית. התרגילים נועדו לשימוש יומיומי, להתאמןבבית, כמו שמוזיקאי מנגן לבד, כך גם השחקן צריך לימוד עצמי להתפתח. העבודהבסטודיו מפתחת משמעת ומקצועיות שהן חלק בלתי נפרד מהמקצוע.

יחס אישי
הסדנאות בסטודיו מתקיימות עם מספר משתתפים מצומצם על מנתלאפשר לכם לעבוד יותר זמן בכל שיעור. קבוצה קטנה מאפשרת לעקוב אחר התפתחותשלכם כשחקנים/במאים ולתת לכם את מירב תשומת הלב. המטרה היא ליצור מעבדהפרטית לשחקן ולבמאי לעשייה ולהתנסות.

מפגש השלמה
אם הרגשתם שבמהלך הקורס, משהו לא ברור או שחסר לכם ידע בנושא מסוים, עומדתלרשותכם אפשרות למפגש ייעוץ "אחד על אחד" עם המורה כ-45 דקות- מתי שנוח לכםללא תשלום נוסף.

מכון כושר/ סביבה יצירתית
הסטודיו משמש כמכון כושר לחיזוק שרירי המשחק, בסביבהיצירתית שעוזרת לשמור על התשוקה למקצוע. השאיפה היא לשלב בין סדנאות משחקשל שחקנים ובמאים וליצור שיתופי פעולה על בסיס דיאלוג משותף שיוביל ליצירתסרטים.

אווירה
מטרת הסדנאות היא לעודד ולתמוך ביוצרים ולתת להם חופש יצירתי, ללא אווירהביקורתית ותחרותית, בכדי שיוכלו לצלול לעולמם הפנימי ולהתחבר לדמויותולתסריט.

הדבר הכי חשוב לנו הוא שתצאו מסדנאות עם ידע וכלים פרקטים שיכינו אתכםבדרך הטובה ביותר לכל אודישן, תפקיד ותסריט.

חי שגיא

מנהל הסטודיו למשחק, מאמן שחקנים, במאי ותסריטאי בוגר בית הספר למשחקNewYork Film Academy שמתמחה בשיטת סנפורד מייזנר ובעל תואר ראשוןבקולנועוטלוויזיה, המכללה האקדמית ספיר.
בנוסף לפעילות של הסטודיומעביר אימונים אישיים לשחקנים כהכנה לאודישןולתפקיד, מלמד משחק בהוסטללנוער "מקום אחר", מעביר סדנאות ראיוןטלוויזיוני במערכת הביטחון, מנחהסדנאות משחק לארגונים וחברות ומשמש כאישמילואים של יחידת דובר צה"ל.
בימים אלו מצלם סרט עלילתי "העולם האמיתי".

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטודיו למשחק חי שגיא

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חי שגיא

מאת: חי שגיאהודעות לעיתונות - כללי01/08/101123 צפיות
במדריך זה אני אחשוף בפניכם את היסודות הבסיסיים של משחק מול מצלמה ותלמדו כיצד לתת הופעה כנה ואמינה יותר מול מצלמה. עקב מחסור במקום (ובסבלנות שלכם לקרוא עשרות עמודים), במאמר זה אני אגע במספר עקרונות בסיסיים של משחק מול מצלמה בלבד. מה לגבי השאר? כמובן שאתם מוזמנים לשמוע את ההרצאה המלאה בסטודיו למשחק.

מאת: חי שגיאתרבות ובידור30/06/101184 צפיות
מדריך זה מציג את הגישה הנכונה שבה צריך שחקן לגשת לאודישנים. המדריך הינו חלק מקורס יסודות משחק מול מצלמה בשיטת סנפורד מייזנר ב"סטודיו למשחק חי שגיא," ומוגש למענכם לצורך קריאה ולמידה.

מאת: חי שגיאהודעות לעיתונות - כללי30/06/10959 צפיות
מדריך זה אחשוף בפניכם את היסודות הבסיסיים לבימוי שחקנים. תלמדו מהי הגישה הנכונה מול השחקן שלכם?, כזאת שתפיק את התוצאה הטובה ביותר. עקב מחסור במקום (ובסבלנות שלכם לקרוא עשרות עמודים), אני אגע במספר נקודות בסיסיות לבימוי שחקנים בלבד. ומה לגבי השאר? אתם מוזמנים להגיע ולשמוע את ההרצאה המלאה בסטודיו למשחק חי שגיא.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19502 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191415 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי20/03/182572 צפיות
כנס מקצועי של מתרגלי טאי צי בכל הרמות שיועבר על ידי מיטב מורי הטאי צ'י בארץ . מטרתו של הכנס היא תרגול משותף של מספר סגוננות שכל משתתף יחווה ושיתוף מספר רב ככל הניתן של אנשים באורח החיים הבריא פיזי ונפשי וקידום הטאי צי בארץ.

מאת: בנימין קלינגרהודעות לעיתונות - כללי29/12/165027 צפיות
תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025. כותרת אושרה תכנית המתאר החדשה של תל-אביב-יפו תקציר תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025.

מאת: tiloniהודעות לעיתונות - כללי20/10/165901 צפיות
האם ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב? אכן ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב אם אתם חושבים שלא הייתה לכך סיבה מוצדקת. אם הסיבה לסירוב היא על פי סעיף 214b)) לחוק ההגירה האמריקאי, אין זו סיבה מספקת לסירוב. במקרה הזה תוכלו לערער על הסירוב באופן מידי ולא לחכות חצי שנה כמו שנדרש בסעיף

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/165876 צפיות
מורי בילדינג חושפת שלושה פרויקטי פיתוח שמובילים ל-2020 ומעבר לה

מאת: רועי בן עמיהודעות לעיתונות - כללי05/04/167814 צפיות
ב-2002 עשו על מני נחמן כתבה כלבוטק. בה התוכנית שפטה את האופן בה הוא נתן שירותים לחברת אקווהנט שהיה אז הבעלים שלה. האמת היא שהתוכנית טענה שמהירויות האינטרנט נמוכות יותר בפועל מאשר מה שצויין בחבילה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica