חפש מאמרים:
שלום אורח
15.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מבצע גיוס מתנדבים ותרומות לראש השנה

ניסים ציוני ועמותת פתחון לב - לגרום לעוד משפחה  לחייך - פתחון לב - מבצע ראש השנה

לכולנו תקופת החגים היא תקופה מלאה בסערת רגשות. זו תקופה מתחילה בהתחדשות. שנה חדשה, בגדים חדשים, ארוחות משפחתיות, נסיעה או אירוח להורים או לקרובי משפחה המלווה בהתרגשות גדולה דרכה אנו עוברים בפקקי תנועה בדרך לארוחה וממנה.
זהו המצב, לשמחתנו, שלנו,של אלה שיכולים, אלה שיש להם, קצת או הרבה אבל יש להם. יש להם את היכולת לקנות מצרכים, אלה שיש להם את היכולת לקנות בגדים, אלה שיכולים להתבלבל מהפרסומות של רשתות השיווק במלחמתם הגדולה עליה הם מוציאים את הונם ליידע אותנו מי הכי זולה.

מצד שני, בשכנות אלינו, מקרוב ומרחוק יש את אלה שאין להם, אלה שלא יכולים להתקין את ארוחת החג ושלא נדבר על לקנות בגדים, אלה שהפרסומות בטלוויזיה גורמות להם צער וכאב כי מבחינתם לא משנה מי הרשת הכי זולה כי אין להם עם מה ללכת לאותה רשת. לצערי - יש המון משפחות כאלה וכל שנה הן מתרבות.

בדרך, יש אנשים טובים שהקימו עמותות (פתחון לב - ניסים ציוני ) ומצאו מתנדבים כדי לדאוג לאלה שאין להם, לגרום לעוד משפחה לעבור את החג, לעוד משפחה לשרוד את התקופה ולגרום לעוד ילד לחייך.

אחרי שקיבלתם את הפנייה, שאלו את עצמכם, איך אני יכול לתרום?

אז כמובן הדבר הראשון זה לשלוח SMS למספר המופיע מטה ולתרום  תרומה צנועה. אבל מעבר לזה אבקש מכם - הציפו את הידיעה, תרמו בעצמכם וגרמו לאחרים לתרום את תרומתם. הלוואי שתרומתי שלי תגרום לעוד ילד לחייך ותרומתכם שלכם ועזרתכם בהצפת ידיעה זו תגרום לאחרים לתרום וכך נוכל לדאוג למשפחות שלמות, להמון ילדים לחייך כמו שאנו גורמים לילדינו שלנו לחייך.

אפשרויות התרומה לפתחון-לב

1.תרומה מאובטחת באתר האינטרנט  www.pitchonlev.org.il או בטלפון 03-5576000

2.ניתן לשלוח צ'קים לעמותת פתחון לב, לכתובת: רחוב זאב שלנג 4 ראשל"צ 75706.

3.ניתן לתרום בדרך קלה ונוחה באמצעות משלוח sms . שולחים את המילה לב ל 2747 ותורמים  18 ₪.

*  כל התרומות מוכרות במס לפי סעיף 46 לפקודת מס ההכנסה.

לחצו כאן להצטרפות לקהילת פתחון לב בפייסבוק

 תגיות המאמר: ניסים ציוני, פתחון לב


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ניסים ציוני

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ניסים ציוני

מאת: ניסים ציוניהודעות לעיתונות - כללי28/11/10913 צפיות
ממש צר לי אבל זוהי תמונת המצב הכואבת שאני ניסים ציוני רואה ממקומי כמייסד וכמנכ"ל פתחון-לב, זהו המצב האמיתי הקשה, המתסכל והמקומם השורר במדינת ישראל. מעצמת מדע וטכנולוגיה, כבר אמרנו?

מאת: ניסים ציוניהפקת אירועים14/10/101110 צפיות
בדצמבר 1980 נרצח בניו יורק, אחד מגדולי האמנים בהיסטוריה, מייסד הביטלס, ג'ון לנון. בדצמבר 2010 ימלאו 30 שנה להירצחו. מיליוני מעריצים ברחבי העולם ישתתפו בעשרות אירועים ומופעים מיוחדים לציון יום השנה ה - 30. מדינת ישראל תהיה חלק בלתי נפרד מההתרחשות העולמית, שתלווה באירועי מדיה בינלאומיים. קונצרט מחווה ייחודי לג'ון לנון יתקיים גם בישראל. הקונצרט יכלול מופע מוזיקלי בהשתתפות מיטב האמנים המקומיים, ("משינה", אביב גפן, שלומי שבן, יזהר אשדות, חמי רודנר, קרן פלס, שלמה גרוניך, משה לוי ועוד.

מאת: ניסים ציוניחינוך ולימודים - כללי14/07/101041 צפיות
בשנה שעברה, מ' נערה בכיתה י' מבית נורמטיבי ,במצב כלכלי גרוע מאוד. חמישה ילדים- יחד עם הוריהם בדירת חדר... "תלמידה" היא לא הגדרה מדויקת למי שהייתה מ' בתחילת כיתה י'. מ' הייתה מאוד קולנית, צועקת, מקללת ולא מבדילה בין חברים, תלמידים ומורים- את כולם קיללה באותו טון, באותם דציבלים צרחניים תוך לעיסת מסטיק ענק וניפוח בלונים ממנו.את רוב שעות הלימודים בילתה בים או בחצר כשהיא מצוידת בליפסטיק אדום אותו טרחה לחדש על שפתיה מידי כמה דקות.

מאת: ניסים ציוניעזרה והתנדבות23/05/10853 צפיות
קבוצה של אוהבי ישראל מהולנד בחסות השגרירות הנוצרית הביןלאומית הגיעה למשרדי פתחון לב בחולצות העמותה ושרה עם ניסים ציוני, מנכ"ל העמותה הבה נגילה לצד סיוע של ממש

מאת: ניסים ציוניעזרה והתנדבות23/05/10876 צפיות
אנשי חברת יס חברו לניסים ציוני ליום התנדבות במרכז פתחון לב ובמקום חבילות טלוויזיוניות חילקו חבילות מזון לנזקקים

מאת: ניסים ציוניבעלי חיים - כללי21/04/101010 צפיות
לא רק לאוכלוסיות נזקקות:ניסים ציוני, מנכ"ל עמותת פתחון לב דואג כי העמותה תספק גם שמיכות וציוד לכלבים ולבעלי חיים אחרים נזקקים.

מאת: ניסים ציוניעזרה והתנדבות18/04/10980 צפיות
דרך ראויה לציון מצא ניסים ציוני, מנכ"ל עמותת פתחון לב ביחד עם יהדות ארה"ב להנציח את אילן רמון ז"ל:הקמת מרכז להשכלה לנוער במצוקה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19219 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191152 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי20/03/182304 צפיות
כנס מקצועי של מתרגלי טאי צי בכל הרמות שיועבר על ידי מיטב מורי הטאי צ'י בארץ . מטרתו של הכנס היא תרגול משותף של מספר סגוננות שכל משתתף יחווה ושיתוף מספר רב ככל הניתן של אנשים באורח החיים הבריא פיזי ונפשי וקידום הטאי צי בארץ.

מאת: בנימין קלינגרהודעות לעיתונות - כללי29/12/164992 צפיות
תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025. כותרת אושרה תכנית המתאר החדשה של תל-אביב-יפו תקציר תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025.

מאת: tiloniהודעות לעיתונות - כללי20/10/165813 צפיות
האם ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב? אכן ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב אם אתם חושבים שלא הייתה לכך סיבה מוצדקת. אם הסיבה לסירוב היא על פי סעיף 214b)) לחוק ההגירה האמריקאי, אין זו סיבה מספקת לסירוב. במקרה הזה תוכלו לערער על הסירוב באופן מידי ולא לחכות חצי שנה כמו שנדרש בסעיף

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/165832 צפיות
מורי בילדינג חושפת שלושה פרויקטי פיתוח שמובילים ל-2020 ומעבר לה

מאת: רועי בן עמיהודעות לעיתונות - כללי05/04/167459 צפיות
ב-2002 עשו על מני נחמן כתבה כלבוטק. בה התוכנית שפטה את האופן בה הוא נתן שירותים לחברת אקווהנט שהיה אז הבעלים שלה. האמת היא שהתוכנית טענה שמהירויות האינטרנט נמוכות יותר בפועל מאשר מה שצויין בחבילה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica