חפש מאמרים:
שלום אורח
06.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פדיקור - לעובדיה יש ציפורן חודרנית ברגל....

מאת: דפנה אמיתיציפורניים23/10/20101390 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

"לעובדיה יש ציפורן חודרנית ברגל, ומאז חייו הפכו להיות בזבל, אל תדאג חבר אנחנו איתך, נממן את הניתוח בשבילך.."

אין משפט בנושא פדיקור רפואי וציפורן חודרנית יותר מפורסם ונפוץ מזה, ואני טוענת שלא כ"כ צריך למהר לעשות ניתוח כאשר אנו נתקלים בציפורן חודרנית, ישנם עוד מס' טיפולי פדיקור רפואי שניתן לבצע כדי לטפל בבעיה.

כפי שניתן ללמוד ב- קורס פדיקור רפואי, אחת הבעיות הנפוצות והבלתי נעימות ביותר בהקשר של פדיקור ופדיקור רפואי היא הציפורן החודרנית. ציפורן חודרנית היא תופעה של ציפורן כף הרגל הגדלה אל תוך הבשר וגורמת לכאבים עזים.

מהם הגורמים לציפורן חודרנית ?

הגורמים לתופעה זו יכולים להיות רבים, מגוון "תאונות" קטנות כגון: גזירה לא נכונה של הציפורן, נעילת נעליים הדוקות מידי, פטריה, מכה באזור הציפורן, ואפילו משהו מולד. כל אלה גורמים לציפורן לחדור פנימה לעור וכתוצאה מכך נגרמים כאבים, רגישות, אודם, זיהום, מתיחות, הפרשה וריח רע.

איך לטפל בציפורן חודרנית ?

כפי שנלמד ב- קורס פדיקור רפואי, לא תמיד צריך להגיע למצב של ניתוח וישנן עוד דרכים כדי לטפל בבעיה. בקורס פדיקור רפואי לומדים שכדי לטפל בציפורן חודרנית ולנסות למנוע את חזרתה שנית יש לרכך את הציפורן היטב עם משייף מיוחד, לשחרר מעט את צידי הציפורן מהעור, ועם צבתית פדיקור המיועדת לציפורן חודרנית נגזור את הקצה הציפורן אשר נוגע בבשר.

חשוב לדעת

  • רק מי שהוסמך לבצע טיפול פדיקורלציפורן חודרנית ע"י קורס פדיקור רפואי בלבד רשאי לבצע טיפול זה. טיפוללא מקצועי בציפורן חודרנית עלול אף להזיק.
  • לאורך כל שלבי העבודה יש לשמור עלסביבת עבודה סטרילית ונקיה.
  • כדי לפתור את הבעיה לא די בטיפול אחד.יש להזמין את הלקוח/ה למעקב והמשך טיפול בנוסף.

לסיכום, טיפול בציפורן חודרנית אינו בהכרח מצריך ניתוח (למרות שיש מקרים בהן ניתוח הוא בלתי נמנע) וישנן עוד דרכים לטפל בציפורן חודרנית. אחת מהן כפי שציינתי במאמר זה היא טיפול ע"י פדיקור רפואי (רק ע"י מי שהוסמך לכך ע"י קורס פדיקור רפואי מקצועי).

מקווה סייעתי לכם ומאחלת לכם המון הצלחה.

אתם מוזמנים לפנות אלי לייעוץ בכל שאל בנושא הפדיקור.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה,

דפנה אמיתי

אופז ניילס - בניית ציפורניים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דפנה אמיתי

מאת: דפנה אמיתיהעצמת נשים19/01/112936 צפיות
בניית ציפורניים מלאכותיות. לא פעם מצאנו עצמנו מתלבטות רבות לגבי התהליך.. במאמר זה אנסה לסקור עבורכם את התהליך, השלבים הבולטים בו, הזמנים הנדרשים לביצוע עבודה והעלות המומלצת

מאמרים נוספים בנושא ציפורניים

מאת: אביגיל ולרציפורניים06/09/151602 צפיות
בניית ציפורניים לכלה הינה חובה בסיסית לכל כלה לעתיד. אחד הרגעים המרגשים ביותר בחופה הינו רגע ענידת הטבעת. מאות זוגות עיניים מביטות בנשימה עצורה לעבר החופה בעת שהחתן מכריז "הרי את מקודשת לי בטבעת זו...". הצלם מכוון את הזום ומנציח את הרגע לכל הדורות שאחרי.

מאת: אביגיל ולרציפורניים06/09/151217 צפיות
בניית ציפורניים זהו אחד המקצועות הכי נפוצים במדינתנו הקטנטונת. כמעט בכל פינת רחוב (וגם בתחילתו ואמצעיתו) ניתן למצוא טכנאית ציפורניים עם לקוחות סביב לשעון. כל מי שלמד לפחות שיעור אחד במנהל עסקים מבין את הכלל הבא: היצע מול ביקוש. או בשפה שכולנו מבינים: יש הרבה עסקים לבניית ציפורניים כי יש הרבה נשים שאוהבות לטפח את הציפורניים שלהן.

מאת: ניב אבןציפורניים27/08/151092 צפיות
הטיפול הכי טוב בכל מקרה כזה ואחר הינו המניעה. לכן חשוב לשמור על הרגליים נקיות ולא להיות עם נעליים סגורות ולוחצות לאורך זמן. מלבד זאת ישנה חשיבות רבה מאוד לאופן בו גוזרים את הציפורניים. תמיד יש לגזור אותן בצורה ישרה ולא לגזור יותר מידי.

מאת: אביגיל ולרציפורניים04/08/151037 צפיות
טכנאיות ציפורניים וקוסמטיקאיות רבות מודעות ליתרונות הרבים הטמונים בשימוש בציוד איכותי ומשוכלל ולכן הן משתדלות לרכוש ציוד טכני מתקדם ורצוי עם לוגו של חברה מוכרת ומובילה. אחד הכלים החיוניים ביותר לקוסמטיקאיות וטכנאיות ציפורניים הם מנורות ומחממים. עבור טכנאית ציפורניים מכונת אולטרא UV הינה מוצר חובה בדיוק כשם שמחמם שעווה נמצא אצל הקוסמטיקאית במקום הראשון. רכישה של מנורות ומחממים איכותיים מקלה על הקוסמטיקאית וטכנאית הציפורניים את מלאכתן בצורה משמעותית.

מאת: אביגיל ולרציפורניים04/08/151023 צפיות
כיום ישנן מספר שיטות לבניית ציפורניים, כאשר הראשונה היא שיטת האקריל: בשיטה זאת משייפים את הציפורניים הטבעיות ולאחר מכן מורחים חומרים נוזליים לציפורניים ונוזל אקרילי. התוצאה המתקבלת היא- ציפורן חזקה במיוחד. עוד שיטה לבניית ציפורניים היא מריחת ג'ל לק. תחילת התהליך כוללת הענקת טיפול מניקור לציפורן כשלאחר מכן מורחים עליה כמה שכבות של ג'ל לק יציב במיוחד. כל שכבה מתייבשת בנפרד באמצעות מכשיר אולטרה סגול. לפי שיטה זו, התחזוקה למילוי יכולה להימשך עד חודש וחצי, אך הציפורניים הנבנות יהיו חלשות ופגיעות יותר מאשר בבניית ציפורניים על-ידי חומר אקרילי.

מאת: אביגיל ולרציפורניים04/08/15958 צפיות
כמובן שמעבר להשקעה ולהתמדה ישנו הפינוק שמגיע כתוספת ולצד שיח נשים פורה, על כוס קפה וחיוך נהנות הנשים מטיפול מפנק מידיה האמונות של בעלת המקצוע לה הן נשבעו אמונים בכל יד... אך זאת חשוב לדעת! כי נשים דעתניות המה - ואף לא אחת מהן תפקיר את עצמה בידי טכנאית חובבנית. על כן, מן ההכרח הוא, כי כל טכנאית ציפורניים המכבדת את עצמה ואת קהל לקוחותיה, תיאות לרכוש ציוד עבודה מהשורה הראשונה כשעל תקן "יד ימינה" של הטכנאית אמונה "ה"מכונה בהא הידיעה הלא היא – מכונת שיוף לציפורניים.

מאת: אביגיל ולרציפורניים21/07/15966 צפיות
N&D Nail Design משקיעה בתלמידותיה ובנוסף ללקיחת קורסים והדרכות בבניית ציפורניים, ניתן להישאר עם סיום השיעור על מנת לתרגל עם החברות לקורס ולרכוש בטחון בחומר הנלמד. בקורסים והדרכות תלמדי את שיטות בניית הציפורניים השונות: בניית ציפורניים בג'ל וכן בניית ציפורניים באקריל. בנוסף לכך יוקדשו שיעורים ללימוד עיצוב ציפורניים, מריחת לק, שימוש בחומרים שונים, תפקידם של כל החומרים והציוד המשמש טכנאית ציפורניים בעבודתה, הסבר על הפעולות הכימיות של החומרים המשמשים לבניית ציפורניים, מניקור ופדיקור רפואי וקוסמטי וכן טכניקות שונות לבניית ציפורניים על מנת שתלמידות הקורס תוכלנה להתאים לעצמן את שיטת הבנייה הנוחה להם ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica