חפש מאמרים:
שלום אורח
27.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הצד האפל של מדפסות לייזר.

ככל שמשתכללות הטכנולוגיות בכל תחום שלא יהיה, תמיד יימצא מישהו שידע לנצל את היתרון לטובתו בדרך לא חוקית או תוך פגיעה במישהו אחר. במילים אחרות – לכל דבר טוב יש צד אפל. גם כאשר מדובר בטכנולוגיות מתקדמות בתחום מדפסות לייזר, כגון שיפורים ברזולוציה, יש אנשים שמנצלים זאת לרעה - דווקא הכלים האלה הפכו את תעשיית זיופי צ'קים לפשוטה יותר מאי פעם.

זיוף צ'קים הוא נושא רגיש מאד שעל בעלי העסקים יש להתייחס אליו בקפידה רבה ולא להקל ראש. להבדיל מזיופי אמצעי תשלום אחרים כמו כרטיסי אשראי או כסף מזומן, דווקא זיוף של צ'קים הוא הפשוט ביותר לביצוע וניתן ליישום על ידי מדפסות לייזר רגילות לחלוטין. אפילו מדפסות לייזר ביתיות הפשוטות הן מספיק משוכללות ועלות היכולת הטכנית הנדרשת לבצע זיופי צ'קים קשים מאוד לגילוי ואיתור. במיוחד בבתי עסק גדולים ככל שתחלופת הצ'קים גדולה יותר כך קשה יותר לעקוב אחריהם, ועבריינים רבים מנצלים חולשה זו לטובתם.

כדי לעזור לבעלי העסקים להתמודד עם הקושי הזה, חברות רבות ובתי דפוס המתמחים בתחום זה מציעים את שירותיהם המקצועיות בהדפסת צ'קים שמקשה על זיוף בעזרת שימוש באמצעי הגנה שונים כגון דיו עם פיגמנטים מיוחדים או נייר בטחוני שעשוי מסיבים מיוחדים המשנים את הצבע שלהם כאשר הם באים במגע עם חומרי מחיקה של זייפנים. שתילת סימני מים גם היא אמצעי הגנה ידוע.

היום כל אדם יכול לקנות מדפסות לייזר לצ'קים ואף אחד לא ידרוש ממנו הסבר על הצורך שלו במכשירים אלה, האם הוא לגיטימי או לאו. ומכאן להדפסת צ'קים מזויפים הדרך קצרה וקלה מאד, סלולה ממש. לא כמו פעם שהעסק המפוקפק הזה נחשב לאומנות של ממש ובו עסקו הפושעים המקצועיים והממולחים ביותר שהיה בבעלותם ציוד חריטה והדפסה קשה להשגה ויקר מאד. אבל היום מספיק הידע הבסיסי ביותר בהפעלת מחשב ומדפסת ביתיים כדי להריץ עסק של הדפסת צ'קים מזויפים על גבי מדפסות לייזר מקצועיות למשרדים.מדפסת לייזר שתספק זייפן צ'קים עולה בסך הכל בסביבות 4,000 ₪ וסכום זה יחזור מהר מאד מרווחי העסק המפוקפק.

אז לסיכום – בעלי עסקים, אין להקל ראש על נושא זיוף צ'קים, יש לתת לו את הדעת ולהשתדל להתגונן בפניו

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אקסטרה - קידום אתרים

מאת: אקסטרה - קידום אתריםעסקים - כללי12/05/14782 צפיות
שוק המנעולנים הינו מגוון מאוד - הוא מכיל מנעולנים מקצועיים, מוסמכים ומלאי ניסיון אך גם מנעולנים חסרי ניסיון אשר עלולים לגרום לנזקים ולבזבוז כספים. מנעולן טוב יהיה בעל מקצוע שסיים קורס מנעולנות, עבר הכשרות, הסמכות, קיבל אישור מטעם משטרת ישראל (כך שאין לו עבר פלילי), וצבר ניסיון. כאשר מחפשים מנעולן, חשוב לפנות אל מנעולן באזור קרוב. מנעולן אשר מספק שירותים בעיר אחרת או במקום רחוק יותר, עשוי לגבות מחיר גבוה יותר מהמחיר הסטנדרטי.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםרפואה סינית22/05/13866 צפיות
רפואה סינית מהווה תחליף לרפואה המערבית שכולם מכירים. הטיפול ברפואה הסינית הוא שילוב של מזרח ומערב, ולכן מטופלים יכולים ליהנות משני העולמות. מעבר לשיפור במצבם של המטופלים רפואה סינית תורמת גם לשמירת מצב הרוח של המטופלים. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא כיצד טיפול ברפואה הסינית מסייע הן לסטודנטים הלומדים את התחום והן למטופלים.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםבריאות ורפואה כללי20/05/13960 צפיות
גסטרוסקופיה נחשבת לאחת הבדיקות השכיחות ביותר ברפואה המבוצעת לצורך אבחון וטיפול במחלות של מערכת העיכול העליונה. מטרת הבדיקה היא הסתכלות רחבה באיברי מערכת העיכול העליונה. בנוסף לצפייה בפרטים של מערכת העיכול ניתן לבדוק גידולים , לשלוף גופים זרים. מה כוללת הכנה לבדיקת גסטרואנטרולוגיה- המידע במאמר שלפניכם.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםאדריכלות פנים19/05/13777 צפיות
בעת בניית בית יש להיעזר בבעלי מקצוע מומחים בתחום הבנייה והעיצוב. עיצוב בית יפה מתחיל במחשבה תחילה. כיום ניתן למצוא מגוון דרכים שונות לעצב את הבית ולהשאיר רושם על אורחים ובני משפחה. מיהם בעלי המקצוע שיסייעו לכם לעצב את הבית- כל התשובות במאמר שלפניכם.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםניקיון16/05/13805 צפיות
רוב האוכלוסייה לא מבינה את החשיבות של ניקוי פריטי ריהוט שונים בצורה מקצועית ולא בבית. ניקוי פריטי ריהוט למשל, שטיח אצל חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן וכסף, בייחוד כאשר מדובר במקרה של שריפה ובו אין לכם את הכלים המתאימים לניקוי שטיחים או וילונות.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםניקיון16/05/13719 צפיות
רוב האוכלוסייה לא מבינה את החשיבות של ניקוי פריטי ריהוט שונים בצורה מקצועית ולא בבית. ניקוי פריטי ריהוט למשל, שטיח אצל חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן וכסף, בייחוד כאשר מדובר במקרה של שריפה ובו אין לכם את הכלים המתאימים לניקוי שטיחים או וילונות.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםביטוח דירה09/05/132524 צפיות
לעתים אנשים מחליטים לשפץ את הדירה שלהם שיפוץ מקיף או חלקי.עבודות שיפוצים יכולות להיות רחבות ולכלול החלפה של המטבח הישן בחדש, שבירת קירות , בניית מחיצות. ההחלטה לשפץ את הבית היא החלטה שמתקבלת בכובד ראש כתוצאה מהרצון לחלק את שטח הדירה בצורה טובה יותר. שיפוץ הבית מחייב אתכם להודיע לחברת הביטוח שלכם על הצורך בביטוח דירה על מנת להגן עליכם מפני נזקים של רטיבות.

מאמרים נוספים בנושא מחשבים וטכנולגיה - כללי

מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/191262 צפיות
מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

מאת: nirמחשבים וטכנולגיה - כללי28/10/184312 צפיות
מה הם החסרונות והיתרונות של טכנאי מחשבים, האם כדי בכלל להתחיל להתעסק בזה?, כל התשובות בפנים

מאת: אשר אלבזמחשבים וטכנולגיה - כללי11/05/182261 צפיות
כיום קשה מאד לתאר את החיים שלנו ללא מחשב- המחשב הפך לחלק מאיתנו- החל מהעבודה ועד לחיים האישיים שלנו. אותן תקלות המתרחשות במחשב מזמינות איש מקצוע כגון טכנאי מחשבים לצורך תיקון המחשב- בין אם מדובר בירושלים או בין אם מדובר באזור אחר.

מאת: נריה שמואלימחשבים וטכנולגיה - כללי25/02/181109 צפיות
מידע על ספקי כוח

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/17868 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר מטען למחשב נייד בזול? כיצד מומלץ לבחור מטען למחשב נייד?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/17876 צפיות
האם מומלץ לרכוש מטענים אשר לא מיוצרים על ידי החברה של המחשב הנייד שלך? היכן ניתן לרכוש מטענים למחשבים ניידים במחירים טובים? כיצד ניתן למצוא ספק איכותי ואמין של מטענים למחשבים ניידים?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/17863 צפיות
מהי טכנולוגיית ג'ל בהקשר של ייצור מצברים לרכב? איזה יתרונות יש למצברים החדשים? מה אפשר לעשות עם המצברים השונים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica