חפש מאמרים:
שלום אורח
05.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוללה במחשב הינה רכיב חשוב לפעילות תקינה של מערכת המחשב

מאת: לאוניד אוסטרובסקיחומרה11/05/2009878 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

למרות שהדבר יכול להיראות כמו משהו שאין לו משמעות בחיי יום, יום - הסוללה הקטנה שמורכבת על לוח אם של כל מחשב ומחשב בעולם, מאפשרת למחשבים ביתיים ומחשבי על, לפעול בצורה תקינה ולספק לנו, למשתמשי הקצה, את השירותים, אליהם אנו רגילים וצורכים אותם יום, יום בעבודה וגם בבית.

הסוללה מורכבת בתוך תושבת מיוחדת בסמוך לשבב ששמו BIOS , כאשר השבב שומר בתוכו מאות הגדרות, הקשורות למערכת המחשב הספציפית ובמידה והגדרה אחד מבין מאות, תשתבש או תמחק, עלול המחשב לא לפעול כלל או להיפך, לפעול, אך בצורה לא תקינה, מה שיכול לגרום לאיבוד זמן עבודה וכתוצאה מכך גם לאיבוד מידע יקר, כאשר במקרים רבים מדובר על ידע, אשר נשמר במהלך תקופה ארוכי למדי ואיבודו יכול להביא לקריסת עסקים גדולים ומייצרים רווחים.

הפעלת מכשירים חשמליים בכלל ומחשבים בפרט, מחייבים יצירת תנאיי סביבה אופטימאליים מבחינת האקלים, לעבודה תקינה של מחשבים במשרד וגם בבית, כאשר הגורמים המזיקים ביותר עבור מערכות המחשוב הינם - אבק, לחות ושינויי טמפרטורה קיצוניים בפרקי זמן קצרים מאוד. אם זאת, יש לקחת בחשבון שגם שינוי הדרגתי, אך קיצוני מבחינת מספר המעלות של השינוי בכל כיוון, בהחלט יכול להביא לשיבושים בפעילות המחשב עקב העבדה, כי מדובר על מכשיר אלקטרוני אשר תוכנן לעבודה בתנאיי שטח מסוימים וכולל מספר גדול מאוד של רכיבים אלקטרוניים, כאשר כפי שצוין כבר מעלה, בין הרכיבים אלה, סוללת מחשב קטנה ונטענת, שמספקת מתח קבוע לשבב של BIOS.

לאור האמור, פעם בתקופה של חצי שנה, מומלץ לבצע למחשבים ניקוי של חלל הפנימי, ובמיוחד במקומות כגון תושבת המעבד, תושבות לחיבור זיכרונות וכרטיסי הרחבה למיניהם, אך המקום המרכזי בו נצבר האבק בכמויות גדולות, הינו בקרבת מאווררים של המחשב, אשר אחד מהם מורכב מעל המעבד, המאוורר הנוסף מורכב בד"כ על חלק הפנימי של פנל הקדמי ועוד מאוורר נמצא בתוך ספק כוח, לכן יש להקדיש זמן ובצורה עדינה לעבור על המקומות האלה לניקוי מקסימאלי של חלל הפנימי. לעיתים יש צורך בפירוק מערכת המחשב לגורמים לצורך השלמת משימת הניקוי ובמידה ואינכם בטוחים ולא רוצים לגרום לנזקים ע"י פגיעה לא מכוונת בחלקים חשובים של מערכות מחשב, תמיד ניתן לפנות לטכנאי מחשבים באזור מגורכם לטובת השלמת פעולה זו או למעבדה לתיקון מחשבים השכונתית.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

SeoLabs.biz קידום אתרים במנועי חיפוש
HostingZone.biz אחסון אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לאוניד אוסטרובסקי

מאת: לאוניד אוסטרובסקיקידום אתרים03/07/10899 צפיות
לעיתים בעת הביקורים באתרי האינטרנט השונים ניתן לראות אתרים מלאים בתוכן איכותי וייחודי, אך עדיין אותם האתרים אינם נמצאים במיקומים מובילים לתחום שלהם. לעומת זאת אתרים אחרים שתוכן שלהם לא תמיד משביע רצון, אך עם זאת הם ממוקמים די גבוה בתוצאות חיפוש במנועי חיפוש מובילים וככל הנראה עקב המיקום, נהנים מכמות ביקורים נכבדת.

מאת: לאוניד אוסטרובסקיעסקים מקוונים15/03/101130 צפיות
באינטרנט של ימינו קיימים לוחות מודעות רבים שמאפשרים לכל אחד מאיתנו לאתר כמעט כל פרט שיעלה בדעתנו במחיר סביר ובמבחר יצרנים ורמות מחירים. אין ספק שיצרן ושנת יצור, רמת התקינות של הפריט ושמירתו ע"י בעליו, ישפיעו רבות על המחיר הסופי, אותו נרצה לשלם בעבורו.

מאת: לאוניד אוסטרובסקיקידום אתרים25/02/101059 צפיות
לפני תחילת קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש, קיים צורך בביצוע מחקר מילות מפתח מעמיק בכדי שבסוף התהליך להגיע לאוצר מלים נרחב ומקף במאה אחוז את תחומי פעילות חברה. לבצע מחקר מילים מעמיק, יעזור כלי של גוגל אדוורדס (פרסום בגוגל). הכלי מאפשר הקלדת מספר ביטויים ומילות מפתח אל תיבת טקסט ולאחר הפעלתו, תתקבל רשימת מילים מורחבת וכוללת עשרות ואף מאות ביטויים הקשורים לביטויים, אותם הקלדנו בתחילת העבודה, אל תיבת הטקסט

מאת: לאוניד אוסטרובסקיבניית אתרים17/12/09910 צפיות
בניית אתרים היום חייבת להיצמד לכללים מאוד ברורים בהקשר לקידום אתרים במנועי חיפוש, כאשר בין הנושאים החשובים ניתן לציין נקודות הבאות: מערכת ניהול תוכן לפני שנים רבות היה נהוג לבנות אתרים סטטיים, בהם לא שונה תוכן מאז עלייתו לאוויר וכל שינוי שמפעילי אתרים היו צריכים לבצע באתר, היו צריכים לפנות לחברות בניית אתרים לטובת השינוי, שהעלה פלאים את עלות תחזוקה של האתר

מאת: לאוניד אוסטרובסקיבניית אתרים02/10/091014 צפיות
בעת קבלת החלטה לבנות אתר לעסק, הצרכן הנבון תמיד יבצע סקר שוק מעמיק במטרה לקבל מספר הצעות מחיר לקבלת החלטה בנוגע לחברת בניית אתרים שדרכה יוזמן בסופו של הדבר המוצר - אתר האינטרנט. אך לאחר קבלת הצעות מחיר ראשונות, יהיה ניתן להבחין במחירים גבוהים יחסית לשרות ולא לכל חברה יהיה לכך תקציב.

מאת: לאוניד אוסטרובסקיבניית אתרים02/10/09975 צפיות
יש עסקים שכבר מזמן מנצלים את עצמה של רשת האינטרנט לטובת הגדלת מחזור המכירות שלהם, כאשר הרשת מהווה ערוץ שיווק נוסף לערוצים מסורתיים, כגון פרסום בשלטי חוצות או רכישת שטחי פרסום בעיתונות כתובה.

מאת: לאוניד אוסטרובסקיקידום אתרים02/10/09910 צפיות
לעיתים קרובות החלטה לבצע תהליך קידום אתר החברה ולצורך כך, להיעזר בשרותיה של אחד מחברות קידום אתרים בארץ, מתקבלת בעת שלחברה קיים אתר הכולל מספר מצומצם מאוד של עמודים, כאשר לרוב המידע לא מעודכן, כולל פרטי התקשרות, האתר יכול לתת לגולש שגיאות רבות בעת הביקור ועוד מכשולים רבים לגולש שמבקר באתר.

מאמרים נוספים בנושא חומרה

מאת: אשר אלבזחומרה03/11/182363 צפיות
בחירת מעבדת מחשבים הינה פעולה לא פשוטה עבור אנשים אשר אינם מבינים כלל במחשבים, במאמר הבא נעשה לכם קצת סדר בנושא למה מומלץ לפנות למעבדת מחשבים ולא לטכנאי, איך בוחרים מעבדת מחשבים ומהם הפרמטרים החשובים שיש לשים עליהם את הדגש.

מאת: אשר אלבזחומרה31/03/172636 צפיות
תיקון מחשב אפל מחשב אפל כולל מפרט שונה בהשוואה למחשבים אחרים ולכן כאשר עולה הצורך בתיקון מחשב מסוג קיימת חובה לבחור את הטכנאי הטוב ביותר.

מאת: אסף דוריחומרה23/11/163013 צפיות
קורס בקרים מתוכנתים כשמעוניינים ללמוד משהו ולהתעמק במשהו חדש, חייבים לדעת ולאסוף את מה שנקרא, מידע צופה פני עתיד, לא הכוונה שנוכל למצוא מידע שיגיד לנו מה העתיד או יחווה אותו, אלא למידע על הנושא ועל ההתפתחויות שלו הצפויות בעתיד, מה היה בעברו, למה הוא משמש ועוד

מאת: אסף דוריחומרה21/11/163146 צפיות
מולטימטר או בשמו העברי רב מודד, תפקידו כשמו העברי , למדוד, מה מולטימטר מודד ? מולטימטר מודד את הזרם, המתח, התנגדויות,השראות, קיבולות של הגודל החשמלי מאותו מקור. ישנים מולטימטרים אנלוגים וישנן דיגיטליים, יתקון בולט של הדיגיטלי הוא שהוא מאפר להתממשק עם אצעים חיצוניים כמו מחשבים.

מאת: orya peryחומרה12/04/161154 צפיות
אם המחשב שלכם, מראה סימני קלקול, הוא איטי יותר, המסך משנה צבעים, זה הזמן לשלוח אותו למעבדת מחשבים. ניתן למצוא טכנאי מחשבים כפר סבא

מאת: orya peryחומרה12/04/161054 צפיות
זו עובדה ידועה, כי אנו בעידן המחשבים לא יכולים לחיות ללא מחשב.. אנו עובדים עם מחשבים, מתכתבים ברשתות החברתיות באמצעות מחשב, שולחים מיילים, מבצעים רכישות, חפשים מידע ועוד. כל הפעולות שלנו, נעשות באמצעות מחשב ולכן, בכל בית, ישנם לפחות 2-3 מחשבים שייכים לילדים ולנו.

מאת: orya peryחומרה12/04/161002 צפיות
אין אחד מאתנו, אשר אינו מחזיק מחשב אחד או שניים בביתו. המשותף לכולנו שאנו זקוקים תמיד לשירות של טכנאי מחשבים, כאשר המחשב שלנו מגלה סימני קלקול, או שאנו מעוניינים לשדרג את המחשב ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica