חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קורס יבוא יצוא

מאת: ציפי בלימודי תעודה ומקצוע01/02/20111006 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

העולם העסקי של היום מאופיין בתחרות תמידית שמציבה בפנינו ברמה היומית אתגרים חדשים, המאופיינים בצורך לאתר מקורות יבוא חדשים ואטרקטיביים, זיהוי שווקי יבוא/ יצוא פוטנציאליים, הבנת חוקיות סחר החוץ, למידת אמצעי הובלה חדישים וכיוצא בזה. קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי מאפשר להקנות ידע, ניסיון והבנת רזי המקצועי החיוניים להצלחתו של מי שעוסק או מעוניין לעסוק בתחום סחר בינלאומי.
מטרת קורס יבוא יצוא
קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי מקנה למשתתפים ידע עיוני ומעשי בכל מגוון הנושאים הרלוונטיים ליבוא, יצוא ולסחר בינלאומי . בנוסף, הוא מגביר את המודעות לכלים קיימים ולכלים חדשים בהתמודדות בנושאים אילו, מקנה כלים לבדיקת עלויות יבוא ויצוא ומציג דרכים לחסכון בעלויות אלו. קורס זה שם דגש על הצדדים המעשיים והכלים הנדרשים לצורך קבלת החלטות בביצוע ההליכים בתחום סחר בינלאומי.
קורס יבוא יצוא – קהל יעד
באופן כללי, קורס יבוא יצוא מיועד למגוון רחב של אנשים שתחום זה מעניין אותם, לרבות  בעלי רקע ביצוא וביבוא ואלה שאינם מגיעים עם רקע קודם. התלמידים בקורס מגיעים מניסיון תעסוקתי מגוון כמו עובדי בנקים, עורכי דין, רואי חשבון, מנהלים, אנשי שוק ההון, יועצי מס, עובדי הייטק, מורים ועוד. הקורס רלוונטי לעובדים בחברות יבוא ומפעלי יצוא, חברות ביטוח, חברות תובלה, בנקים, עמילי מכס ומשלחים בינלאומיים, אנשי מנהל, רכש ולוגיסטיקה ובנוסף, לכל המעוניין להשתלב בתחומי היבוא, יצוא והסחר הבינלאומי. חיילים משוחררים יוכלו לצאת נשכרים מהקורס, במיוחד לאור העובדה שמקנה להם ידע מקצועי בתחום מעניין ומרתק, יחד עם העובדה שהקורס בינו מוכר לצורך חוק פיקדון לחיילים משוחררים.
תכני קורס יבוא יצוא
קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי עוסק בנושאים מגונים בתחום, לרבות מונחי מכר בינלאומיים, מסמכים ואשראים בסחר הבינלאומי, הסכמי הסחר ואגף המכס, תהליך היבוא לישראל, תהליך היצוא, שטרי מטען ימיים וביטוחים ימיים, מבוא למסים, סיווג והערכה, מגבלות ואילוצים לסחר בינלאומי, תנאי מכר אחידים בסחר הבין-לאומי, אשראי בסחר בינלאומי, חישוב עלויות ביבוא ויצוא, תובלה ימית, אווירית ויבשתית, ביטוח מטענים, אנגלית עסקית, תובלה ודוקומנטציה בינלאומית, היבטים משפטיים בסחר בינלאומי ועוד.
משך לימודי קורס יבוא יצוא
משך קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי משתנה בהתאם למוסד בו הוא מתקיים. קיימים קורסים מקוצרים הנמשכים כ-60 שעות אקדמיות לצד קורסים ארוכים ומפורטים יותר הנמשכים 100-200 שעות אקדמיות ואפילו מסלולי לימוד מקיפים במיוחד הכוללים 400 שעות לימוד אקדמיות ויותר.
אפשרויות תעסוקה בתחום
בוגרי קורס יבוא יצוא יוכלו לעבוד כעובדים בתחום במסגרת משרדי ממשלה, משרדים העוסקים בתחום היצוא והיבוא, משרדי שיווק וסחר בינלאומי ועוד.
 

 תגיות המאמר: קורסים, קורס יבוא יצוא


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ציפי ב

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ציפי ב

מאת: ציפי בעסקים קטנים ובינוניים26/07/11777 צפיות
בשנים האחרונות ניכרת עלייה משמעותית בהשתתפות בעלי עסקים קטנים ובינוניים במכרזים שונים שמציעות רשויות מקומיות וחברות אחרות במשק וזאת מתוך מגמה לנסות להרחיב את בסיס הפעילות העסקית. כל העושה שימוש במכרזים מחויב להכיר את מושגי הבסיס וההיבטים המשפטיים הטמונים, או במילים אחרות- מה מותר ומה אסור בכל אחד מהשלבים

מאת: ציפי בטיולים בחו"ל03/04/11773 צפיות
טיולים מאורגנים הם טיולים בהם החלק שלכם מתחיל ומסתיים בבחירת היעד, המסלול וחברת הטיולים. ברגע שאלו נבחרו ונרשמתם לטיול, אתם מוזמנים לצאת לחופשה עם ראש שקט, פנויים לספוג את אוירה, התרבות החדשה, המבנים, הדמויות והאתרים התיירותיים מרגע הנחיתה למקום היעד ועד סיום הטיול

מאת: ציפי בהפקות אירועים10/11/101745 צפיות
עיצוב אירוע הוא אחד המשימות הלא פשוטות אך חשובות כדי לשדרג כל אירוע, בין אם מדובר באירוע חתונה, ברית, בר מצווה או אירוע אחר. ניתן לעצב את האירוע באמצעות בלונים והאפשרויות מגוונות

מאת: ציפי בדייטינג30/04/10883 צפיות
הכרויות הם נושא מורכב ורגיש עבור מרבית האנשים. לא פשוט כל כך להכיר את ה"אחד". טיפים שיעזרו לכם לדעת שימי הכרויות אינטנסיביים תמו ושמי שמצא חן בעיניכם באמת הנכון עבורכם ובזמן הנכון עבור שניכם

מאת: ציפי בפסיכומטרי08/03/101045 צפיות
תעשיית מבחן פסיכומטרי משגשגת היום מאי פעם ואפשרויות הלימוד מגוונות ומוצעות על ידי מכוני הכנה מקצועיים המציעים קורסים מותאמים לכל אחד. בתחילת שנת 2009 נכנס לתוקף "חוק הפיקוח כל מכונים פסיכומטריים", חוק חשוב וחיוני, שמטרתו להבטיח ככל הניתן פיקוח על מכוני ההכנה וגילוי נאות עבור הצרכנים

מאת: ציפי בפסיכומטרי29/11/091010 צפיות
כידוע, מבחן פסיכומטרי עדיין ממשיך להיות נדרש והכרחי בימינו ולהוות אמצעי סינון עבור מוסדות אקדמיים בהליך הקבלה. האם מדובר באמצעי הסינון הטוב ביותר?

מאמרים נוספים בנושא לימודי תעודה ומקצוע

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע05/01/18726 צפיות
לימודים, בכל תחום שהוא, מאפשרים לנו להעמיק ולהרחיב את הידע שלנו, מה שתורם רבות להתפתחות האישית שלנו. לצד זאת, חשוב גם שהדברים שנלמד ישמשו אותנו בעתיד, ולא רק ימלאו את ראשנו בעובדות כאלו ואחרות. זו הסיבה לכך שאנשים פונים ללימודי תואר או לימודיים מקצועיים, ורוצים בכך לא רק לרכוש השכלה, אלא גם כלים שיאפשרו להם למצוא תעסוקה עתידית. למרבה השמחה, ישנו מקצוע שעונה על שתי הדרישות הללו, ויש לו יתרון חשוב נוסף – הוא מבוקש במיוחד.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע03/01/18620 צפיות
לימודי הנהלת חשבונות בארץ נחשבים ללימודים מכווני תעסוקה אשר מטרתם היא להכשיר מנהלי חשבונות למעבר בחינות ההסמכה של משרד הכלכלה ולהשתלבות מהירה בתעשיית הנהלת החשבונות בארץ. תכנית הלימודים בקורסים השונים להנהלת חשבונות מורכבת באופן כמעט שווה משעות לימוד עיוני ושעות תרגול מעשי מבניהן ניתן למצוא שעות תרגול המוקדשות להקניית היכולות לעבודה בסביבה ממוחשבת.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע03/01/18519 צפיות
תחום הנהלת החשבונות נלמד בארץ בצורה של קורסים המקנים השכלה מקצועית בתחום ברמות שונות של העמקה. בכדי להתחיל לעבוד כמנהל חשבונות מהשורה הדרישה הינה למעבר הקורס הראשון במסלול ללימודי הנהלת חשבונות ולמעבר הבחינה להסמכת מנהלי חשבונות מטעם משרד התעסוקה, לימודי הנהלת חשבונות כוללים 3 קורסים הניתנים ללמידה במתכונות לימודים מלאות וחלקיות.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע03/01/18509 צפיות
אחת המטרות החשובות של כל מקצוע שלומדים, בין שמדובר בתואר או בלימודי תעודה, היא לספק את הכלים הנחוצים למען מציאת עבודה. ישנם מספר מקצועות שנחשבים למבוקשים במיוחד בהקשר הזה כשאחד מהם הוא הנהלת חשבונות. עם המקצוע הזה ניתן לצאת לשוק העבודה עם תעודה מקצועית שלא רק מאשרת שאתם מוסמכים לעסוק בתחום, אלא מאפשרת לכם לעסוק בתחום במגוון מקומות.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע28/12/17466 צפיות
אחד מהדברים שכולנו שוקלים כאשר אנו פונים ללמוד מקצוע כזה או אחר הוא האם יש בו עתיד מקצועי, והאם נוכל להתפרנס ממנו בהצלחה. בשל הסיבה הזו, אנשים רבים פונים לפנות את אחד המקצועות שתמיד יש להם ביקוש בשוק, ולא רק זאת, אלא הביקוש עבורו הולך וגדל עם השנים – הנהלת חשבונות.

מאת: שלום כהןלימודי תעודה ומקצוע04/12/17602 צפיות
במציאות כלכלית בה כסף מהווה גורם מכריע הנהלת חשבונות מהווה את אחד המקצועות הנדרשים ביותר בשוק, כיום בכל חברה ניתן למצוא מחלקה שאחראית על תחום ניהול החשבונות ובה עובדים מנהלי חשבונות שתפקידם: פיקוח על מאזן ההוצאות וההכנסות של החברה, פיקוח על תזרים המזומנים, התנהלות מול גופי המיסוי וגופים ממשלתיים נוספים, התנהלות שכר מול עובדים, רישום וניהול של הפעולות הפיננסיות המבוצעות בארגון, חלוקת תקציב, ניהול פיננסי ועוד.

מאת: אסף דורילימודי תעודה ומקצוע30/11/161083 צפיות
קורס חשמלאי בודק כשרוצים להתעמק בנושא חדש ולהבין אותו לעומק, צריכים לקחת פסק זמן, לחשוב, לאסוף מידעים על הנושא, וכך להתפתח, זה הכיוון הנכון כאשר מעוניינים ללמוד ולהעשיר את הידע בתחום של חשמלאי,.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica