חפש מאמרים:
שלום אורח
15.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אפשר לשמור על בריאות ואיכות ברמה של 100% לא פחות!!

מאת: itayספורט04/06/20098729 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם מדבקתLIFEWAVE  בטוחה לשימוש?
כל החומרים המרכיבים את מדבקת  LIFEWAVE  רשומים ומאושרים ע"י המינהל למזון ותרופות (FDA) האמריקאי כחומרים שאינם מזיקים, והמוצר עצמו רשום כמוצר פיזיוטרפי  מדבקות  LifeWave מיוצרות במתקנים הרשומים ב-FDA. אם אינך בריא/ה או שיש לך ספק כלשהו, יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

האם זו מדבקה המחדירה חומרים לגוף? האם נכנס לגוף חומר צמחי או חומר כימי?
המדבקות של LIFEWAVE  אינן מחדירות חומרים לגוף והשפעתן על בסיס שידור תדרים ייחודיים שגוף האדם מגיב אליהם בהתאם. המדבקות מבוססות על מדע חדש לחלוטין ומהוות גישה חדשנית לשיפור בריאות האדם ואיכות חייו.

מה מכילות המדבקות?
המדבקות מכילות תערובת של מרכיבים אורגנים טבעיים בלבד- חומצות אמינו, מים וחמצן יציב. ההרכב עצמו נמצא ברישום פטנט  (patent pending)- הפטנט הוא המבנה התלת-מימדי הייחודי שמתקבל מהתרכובת הזו ויכולתו לייצר תדר ספציפי המצוי גם בגוף ושקובע פעילות פיזיולוגית אחת.

האם מדבקות LIFEWAVE נבדקו מבחינה קלינית?
כן, המדבקות נבדקו במספר מחקרים קליניים ובשיטות מדעיות מבוססות ע"י מספר חוקרים מתחומים שונים בארה"ב . המחקרים הוכיחו יעילות רבה בשימוש במדבקות של Lifewave.

 כיצד משפיעות מדבקות האנרגיה אם דבר אינו נכנס לגוף?
מדבקות Lifewave מתקשרות עם התאים באמצעות השדה המגנטי של גוף האדם במנגנון פיזיקאלי ידוע ומוכר כמעבר אנרגיה בתהודה (מעבר אנרגיה רזוננטי). התוצאה הסופית של התהליך, במילים אחרות, היא שהמדבקות מעבירות לתאי השריר בגוף את המסר הבא: "הכניסו מולקולת שומן לתא". כאשר המולקולה נמצאת בתוך התא, היא מועברת למיטוכונדריה- גוף קטן בתוך התא, שתפקידו לנצל את מולקולת השומן לטובת ייצור אנרגיה (מולקולות ATP).

מה ההבדל בין שתי המדבקות? 
האחת חיובית (הלבנה) והשניה שלילית (החומה-בהירה). הן נמצאות בפעולת גומלין עם השדה האלקטרומגנטי של הגוף. שתיהן נחוצות ליעילות מירבית.

האם יש ל-LIFEWAVE ניסיון בטיפול במיגרנה?
כן, יש ניסיון עם מיגרנות. לרוב מהאנשים זה עוזר מיד, ולחלק תוך כמה דקות ולחלק תוך כמה שעות ולחלק לא, כנראה תלוי מהי הסיבה למיגרנה.  בכל אופן כדאי לך לנסות, הרי אין שום סיכון בכך

                                            כיצד המדבקה עובדת?

 כאשר המדבקה באה במגע עם העור וסופגת את הקרינה האינפרא-אדומה של השדה האלקטרו מגנטי, היא למעשה מייצרת באופן מיידי נתיבי תקשורת עם גוף האדם. הטכנולוגיה מאפשרת באופן בטוח ביותר להעביר אינפורמציה(=התדר היחודי)לתוך הגוף ומאפשרת אופטימיזציה של תפקודים ביולוגים כגון: יוצר אנרגיה;שליטה על כאב או הגנה אנטי-אוקסידנתית

ביסודן המדבקות מהוות אנטנות אורגניות העשיות מננו קריסטלים(ננו גבישים) ופוטוניות ומתפקדות כמשדרים אלחוטיים אורגניים אופטו אלקטרונים בגלל המבנה האיזומרי, האנטנות הננו קריסטליות השרויות בתוך המדבקה סופגות קרינה אינפרא אדומה בתחום שבין 1000-20,000 ננומטר (מקור הקרינה מהשדה האלקטרו מגנטי של הגוף) ומשדרות סינגלים בתדר ייחודי בחזרה לגוף. השידור קורה בגלל שהחשיפה לשדה האלקטרו-מגנטי גורם לננו קריסטלים לרטט.בגלל שלננו קריסטלים האלה יש תכונות אופטיות ואלקטרוניות-הם יוצרות סינגל ייחודי שמשודר

האם מדבקות השינה נבדקו?
כן המדבקות נבדקו ע"י אנשי מקצוע מתחום הרפואה, מחקרים הוכיחו שהטכנולוגיה במדבקות השינה מגרה את נקודת הדיקור הסיני שעליהן הן מונחות וגורמות לשנת לילה רגועה.

כמה זמן ניתן להיות עם מדבקת השינה?
מומלץ להשתמש במדבקת השינה מהרגע שבה אתה הולך לישון ועד לרגע שאתה קם בבוקר, המדבקות מספיקות לשתי לילות.

במדבקות השינה- מה נכנס לגוף אם זאת אינה מדבקה חודרנית?
דבר אינו חודר לגוף. מדבקות השינה פועלות כמו אנטנה ויוצרות תדר לגירוי בנקודות אקופונקטורה. התדר מופעל ע"י אנרגיית חום הגוף. הנחת המדבקה על נקודת הדיקור הסינית גורמת לכך שהתדר המשודר ממנה מפעיל את הזרימה בנקודת האקופונקטורה במרידיאן עליו מונחת המדבקה, מצב הגורם לאיזון המאפשר שנת לילה רגועה ומנוחה מלאה.

למשך כמה זמן ובאיזו תדירות מומלץ להשתמש במדבקות האנטי-אייג'ינג?
במדבקות האנטי-אייג'ינג ניתן להשתמש כראות עיניך, במשך חודש אחד או כמה חודשים ברצף - אין בעיה בכך. יחד עם זאת, כדאי לשים לב לתגובת הגוף למדבקות, ואם מתעוררת בתחילת השימוש איזושהי בעיה – קרוב לוודאי שמדובר בשחרור רעלים רבים עקב ייצור הגלוטטיון- כדאי לעשות הפסקה בשימוש, ולחזור לשימוש מאוחר יותר. בכל אופן, אין שום נזק או סיכון בכך.

 איך מונעים נפילת המדבקות? 
החומר הדביק של מדבקות LifeWave הוא דבק היפואלרגי מהסוג של Band-Aid®. המדבקות, על כן, מושפעות משומנים של הגוף ומלכלוך. בדרך כלל העור צריך להיות נקי ויבש. שחקני כדורגל נוהגים להדביק אותן על פרקי כף היד ולחזק אותן בסרט הדבקה הכרוך סביב לפרקים. שחיינים מנקים באלכוהול את המקום לפני ההדבקה, בד"כ במיקום שליד הכתף. צרכנים כבדים אחרים משתמשים ברצועות-מפרק כדי להחזיק את המדבקות במקום.

האם אפשר לענוד שעון עם המדבקות?
כן, בתנאי שהמדבקות לא מונחות על פרק כף היד. אסור להניח את המדבקות קרוב למתכת.

איפה ניתן להדביק מדבקות במקרה של מיגרנה?
במקרה כזה נסי לטפל בעזרת המדבקות נגד כאב, לפי הנחיות השימוש הבאות: מדבקה לבנה על עצם החזה, ומדבקה חומה (אחת או יותר) על נקודת הכאב - בראש, בצוואר וכו'. בנוסף, חשוב מאד להקפיד על שתיית מים במשך היום.

מהם המאפיינים של מדבקות האנטי-אייג'ינג ומה השפעתן על רמת הסוכר בדם?
מדבקות האנטי אייג'ינג משפרות ומעלות את רמת הגלוטטיון בבדם וכפועל יוצא כמובן גם בכל תא ותא בגוף, ואינן פועלות ישירות על רמת הסוכר בדם. אין להן כמובן השפעה על הפרשת האינסולין שהוא ההורמון שמווסת את רמות הסוכר בדם. לכן לא צריכה להיות בעיה לשימוש במדבקות גם במקרה עליו אתה שואל ואין מניעה משימוש בהן . יש לציין שכבר קבלנו דיווחים ממשתמשים במדבקות על איזון הסוכרת בעקבות השימוש בהן. זה קורה ככל הנראה בגלל שהתאים המושפעים מהגלוטטיון פועלים בצורה יעילה יותר – ומגיבים לאינסולין יותר טוב,  ויתכן שגם התאים מייצרי האינסולין יפעלו בצורה טובה יותר ויפרישו יותר אינסולין מהרגיל. דומה הדבר למקרה של אדם שמן עם יתר לחץ דם שמקבל טיפול תרופתי להורדת לחץ הדם. כאשר הוא עושה דיאטה ומוריד במשקל, באופן טבעי לחץ הדם יורד, ויתכן שהתרופות שמקבל יורידו את לחץ הדם לרמות תת-נורמה. בסופו של התהליך יפחית את מינון התרופות כדי לשמור על ל.ד מאוזן.
ולכן- יש הגיון במעקב יותר צמוד על רמת הסוכר בדם אצלו ולראות אם זריקות האינסולין מורידות את רמת הסוכר בדם בצורה יותר משמעותית. אם כן- יהיה צורך לנטר את מספר יחידות האינסולין ולהפחית בהדרגה במינון הסוכר. 

האם השימוש במדבקות השליטה בתאבון מותר לנשים מניקות?
אין כל איסור על שימוש במדבקות לנשים מניקות. האיסור היחיד החל על כל המדבקות הוא לשימוש בזמן ההיריון. נשים עולות במשקל בזמן ההיריון, ובזמן ההנקה חוזרות בהדרגה למשקלן הקודם. במקרה של עליה משמעותית במשקל עקב הריון- מומלץ להמתין מספר חודשים לפני תחילת השימוש.

כיצד מדבקות הכאב משפיעות על כאב בפרוסטטה (לא במצב של מחלה)?
הכאב שנוצר מהערמונית הוא כאב בעקבות תהליך דלקתי (לא זיהומי) שמועבר דרך מערכת העצבים האוטונומית (מערכת שמעצבבת את האיברים הפנימיים, ולא מערכת עצבים של שרירי השלד). לכן קשה לדעת כיצד ישפיעו מדבקות הכאב על סוג כזה של כאב, שעליו הן לא נועדו מראש להשפיע. הערמונית נמצאת בחלק הפנימי התחתון של הגוף והכאב שמוקרן ממנה מגיע למקומות שונים באגן הקטן, כולל לאזור פי הטבעת ולאיבר המין. לכן גם לא ברור מה הוא המקום האידיאלי להניח את המדבקות, והאם הן אכן ישפיעו. לא מצאתי על זה חומר כתוב ספציפי. אם הייתי צריך להחליט- הייתי פונה לספר של מורפילד (או לחוברת החדשה של LifeWave ישראל) ובוחן את נקודות האקופונקוטרה שהוא ממליץ עליהן.

האם המדבקות עלולות להשפיע על קוליטיס (התפרצות)?
קוליטיס זו מחלה די קשה וכרונית. מה שנאמר בתשובתי הקודמת (מערכת עיצבית אוטונומית) נכון גם לקוליטיס וגם ההפניה לספר של מורפילד תופסת במקרה זה.

אני חבר ב-LifeWave. איך באפשרותי לקבל אתר בעברית?
תוכל לרכוש אותו דרך טופס ההצטרפות לאתר הרשמי בעברית. הטופס מופיע באתר- תחת קטגוריית "הצטרפות".

האם לחולת סרטן השד, שעוברת טיפולים כימותרפיים, כדאי להשתמש במדבקות האנרגיה? האם קיים מידע בנושא זה, כמו מחקר או אישור ממקור מהימן לשימוש במוצר בצורה בטוחה בזמן המחלה והטיפולים? האם יש ל-LifeWave ניסיון במקרים כאלה?
טיפולים כימותרפיים הם לא נעימים ובד"כ גורמים לתופעות לוואי קשות. קיימים מספר מאמרים מקצועיים הדנים ברפואת תדרים ובסרטן, שאליהם הפנה ד"ר הלטיוונגר- הרופא והמדען הבכיר של החברה. מאמרים אלו מראים שאין נזק כלשהו בשימוש במוצרי תדר במקרי סרטן. לא נעשו עבודות מחקר ספציפיות לגבי המדבקות ומחלת סרטן וגם לא לגבי השפעתן בזמן טיפול כימותרפי. מאידך- לא ידוע על בעיה מיוחדת בשימוש במדבקות בזמן טיפול זה, היות והאפקט המאזן שלהן והשיפור באנרגיה יכול להקל על החולשה שנגרמת בעקבותיו. גם מדבקות להקלה מכאב- עוזרות לחולים רבים. בנוסף, בתקופת הטיפולים מצטברים בגוף רעלים רבים, יש להקפיד במיוחד על שתייה מרובה, וכדאי להשתמש במדבקות האנטי-אייג'ינג (רק הגלוטטיון) שעוזרות בניקוי הגוף והכבד מרעלים. יש לציין שהמדבקות לא נועדו לטיפול במצב רפואי כלשהו, אבל אם המטרה להקל- אין כל מניעה לנסות ולהשתמש בהן.

האם מדבקות השליטה בתאבון משפיעות על בלוטת התריס? האם ייצור מוגבר של גלוטטיון או קרנוזין, עקב שימוש במדבקות האנטי-אייג'ינג, יכול לגרום להתפתחות סרטן בכבד?
מדבקות השליטה בתאבון אינן משפיעות על בלוטת התריס, אלא על בלוטה אחרת, הנמצאת במוח וקרויה היפוטלמוס. בלוטה זו אחראית על תחושות שובע או רעב. המדבקות מגבירות את תחושת השובע.
ייצור מוגבר של גלוטטיון מגן על תאי הכבד ומקל על פעולתם לניקוי רעלים. הוא אינו מעלה את מספרם ואינו קשור בכל צורה שהיא למחלת הסרטן.

אני מקבל זריקת סנדוסטטין פעם בחודש. האם מותר בתקופה זו להשתמש במדבקות האנטי-אייג'ינג?
מדבקות האנטי-אייג'ינג פועלות לייצור של גלוטטיון וקרנוזין. תוספת של כל חומר או תרופה כלשהי, כולל סנדוסטטין, לא פוגעת ולא מפריעה לפעילות יצירת גל התדר של המדבקה ולכן אין מניעה משימוש במדבקה גם במצב זה.

האם יש למדבקות הכשר לשימוש של הציבור החרדי?
היות ולא מדובר במוצר שחודר לגוף- אין כל בעיה שקשורה להכשר. לגבי שימוש בשבת ובחג- ניתן להיוועץ ברב, שכן המדבקות פועלות ממקור האנרגיה הטבעי של הגוף.

קיבלתי את ערכת ההצטרפות שלי וצפיתי בסרטון שבדיסק המצורף לערכה. הפרופסור שמתראיין בסרטון אומר שהמדבקות משפיעות ממרחק של 6 אינטש (1 אינטש = 2.54 ס"מ), כלומר 15.24 ס"מ מהגוף.
האם זה יכול להיות?
היות ומדובר ברפואת אנרגיה ובהשפעת תדר על פעילות מסויימת בגוף והשדה האלקטרומגנטי מצוי סביבנו עד למרחק זה מהגוף- זה בהחלט מדויק ואפשרי.

מכיוון שמדבקות הכאב "מקררות" את הכאב, האם הן מתאימות לשימוש בדלקות על בסיס קור (דלקת קרה)? והאם גם לכאב כרוני?
השינויים התרמיים שנמדדו בזמן דלקת חריפה במצלמה תרמוגראפית מראים את האפקט המיידי שיש למדבקות במקרה כזה. הן יעילות במיוחד לכאבים חריפים ובעיקר על רקע טראומטי (כיווץ שרירים, נקע של הקרסול וכד'). מאידך, אנו עדים יום יום להשפעה מיטיבה של המדבקה גם במצבים כרוניים, כאשר אין עודף חום מקומי ובמצבים שאינם קשורים כלל לכאבי שלד כגון מיגרנה וכאבי מחזור. לכן ככל הנראה, בסיס השפעתן הוא גם איזון אנרגטי ופתיחת חסימות אנרגטיות. היות ואין מצבים מותווים ברורים ומוגדרים, הדרך היחידה לבדוק את ההשפעה היא ע"י התנסות אישית.

האם ניתן להשתמש במדבקות הכאב בזמן צירי לידה? ובתהליך הלידה עצמו – מותר ליולדת להשתמש במדבקות האנרגיה נגד תשישות וחולשה? האם ישנם מקרים בהם המדבקות אינן משפיעות כלל? עבור נשים בגיל המעבר שמדבקות השינה לא עזרו להן, האם מדבקות האנטי אייג'ינג עדיפות?
המדבקות נגד כאב יכולות בהחלט להועיל לכאבים בזמן צירי לידה. מאידך, היות ולא ידועה ההשפעה האנרגטית על העובר או הוולד, חברת  LifeWave לא ממליצה להשתמש בהן בזמן ההריון והלידה. תארי לך שחס וחלילה בלידה קורה משהו והעובר יולד עם בעיה כלשהי, או שהלידה התמשכה ויש בעיה כלשהי לאם. יכולים לבוא ולטעון תיאורטית שיש קשר כלשהו לשימוש במדבקות (למרות שברור שאין קשר)- איך תוכלי לעמוד מול החברה בעניין זה? אין כל מידע מדעי לתמוך בטענה הנגדית. לכן אני לא ממליץ להשתמש במדבקות בזמן ההריון והלידה.
לשאלתך הנוספת- כן, נתקלנו בהחלט באנשים שאינם מגיבים למדבקות. חלק מהסיבות לכך הן שימוש לא נכון, הדבקת המדבקה לא במקום המתאים, הפיכת הצדדים וכו'. לעיתים הסיבה היא מיעוט הידרציה (שתיה) של המשתמש, וב-5% מהמקרים יש קוטביות הפוכה וצריך להחליף מדבקה חומה עם לבנה. חלק יגיבו רק כעבור שבועיים של טיפול, ויש שלא יגיבו כלל (15-20%). זו הסיבה שהחלטנו בעיקרון להציע לאנשים ראשית את ערכות ההתנסות כדי לבדוק את ההשפעה הראשונית. בסופו של דבר, מומלץ לכל אחד לעקוב אחר ההוראות, לנסות ולראות בעצמו את השפעת המדבקות עליו.

האם כל אחד מגיב למדבקות? 
יותר מ-85% ממשתמשי מדבקות האנרגיה של LifeWave חוֹוים שיפור ברמת האנרגיה ובחיוניות שלהם תוך 10 דקות; לאחרים נדרש משך זמן ארוך יותר, כדי ליהנות מכל תועלות המוצר. אל תצפה/י להרגיש שונה עם המדבקות. בשימוש עם המדבקות אין רטט אנרגטי (כמו מכת הקפאין המוכרת). הקפד/הקפידי להשתמש במדבקות בצורה נכונה. יש להשתמש בכל פעם בזוג מדבקות- לבנה וחומה בהירה, כפי שמתואר בהוראות. שנה את המיקום מפעם לפעם, עד שתמצא את הנקודה הנכונה עבורך. בנסיבות לא רגילות, יכולה תגובת הגוף להשתהות עד שבועיים. התייבשות או מאזן נוזלים שלילי מהווה סיבה נפוצה לתגובה חלקית או חוסר תגובה למדבקות. כדאי לשתות כוס מים מלאה לפני אימון גופני כאשר משתמשים במדבקות.

שאלות נוספות:

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בלי לבלוע, בלי לשתות, בלי למרוח, לא חודר לגוף, ללא כימיקלים, העשור הבא אצלי ביד

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת itay

מאמרים נוספים בנושא ספורט

מאת: אורליספורט25/06/128491 צפיות
אין כמו אופניים, לנסוע ברחובותיה היפים של תל אביב, לראות את האנשים מחייכים ולחלוף על פניהם עם אופניים ורודת ופרחוניות. כך לפחות אני דואגת לפתוח כל בוקר. אני לוקחת את האופניים שלי ונוסעת מספר רחובות, ככה להגיד בוקר טוב לעולם ולאנשים. אחרי הרכיבת אופניים היומית שלי אני חוזרת הביתה, מתקלחת, מתארגנת ומתחילה את היום שלי.

מאת: Haydeספורט19/02/127865 צפיות
ראובן שיף מאוהד מושבע של הפועל תל אביב לצופה מושבע במשחקים בטלוויזיה אבל בלי לוותר על זמן ספורטיבי בשטחים הפתוחים של רמת השרון

מאת: ask4web קידום אתריםספורט06/02/127912 צפיות
יצא לך פעם לשאול את עצמך איך האנגלית שלך? אם יצא לך לשהות בחוץ לארץ לתקופה מסוימת וודאי ראית כי לימוד אנגלית הינו דבר חשוב ומשמעותי ונצרך לשם שיחות יומיומיות

מאת: יובל בן בסטספורט07/03/118477 צפיות
קבוצות ספורט ואנשי עסקים נמדדים בתוצאות שלהם. מאמר זה ידון בקשר שבין השגים בספורט, בעסקים, ובתפקיד המנהלים והמאמנים

מאת: מימהספורט21/02/118254 צפיות
צרכנים רבים, המחליטים לרכוש ציוד ספורט לבית כדי להתעמל בתחומי ביתם, נדרשים להחלטה באיזה מבין ציודי הספורט הרבים כדאי לבחור. הליכונים תמיד פופולאריים, כמו גם אופני כושר, וגם הסטפר זוכה בשנים האחרונות לביקוש נאה. אולם יש עוד אפשרויות מעניינות ושונות, ואחת הבולטות שבהם היא האליפטיקל, המכונה גם בשם "קרוס טריינר".

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica