חפש מאמרים:
שלום אורח
28.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הנחיות בטיחות ואחזקה במתקני משחק בחצר - חלק 2

מאת: עידן מורהפקת אירועים27/02/2011569 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הנחיות בטיחות ואחזקה במתקני משחק בחצר - חלק 2

מתוך גני ילדים – סב/6(ב) פברואר 2002

6)קרוסלה-סחרחרת

אין להשתמש בגן הילדים בקרוסלה-סחרחרת הבנויה מוטות שבקצותיהם מושבים, ואם מתקן כזה נמצא בגן, יש להרחיקו. עם זאת אפשר להשתמש בקרוסלה בתנאי שהיא סגורה מכל עבריה ואי-אפשר לסובבה במהירות רבה וכן בתנאי שקרקעיתה אינה גבוהה מהקרקע ביותר מ10- ס"מ, כדי למנועזחילת ילדים מתחתיה.

7) מגלשה

א)מומלץ שגובהה המרבי של המגלשה יהיה 2.5 מ'.

ב)למרגלות מישור ההחלקה ייכרה בור, שמידותיו המזעריות תהיינה 1.2X2 מ', ועומקו 30ס"מ. הבור ימולא חול נקי עד שפתו.

ג)יש לגרף את החול פעם ביום.

ד)לפני משטח החול של המגלשה לא יותקן כל מתקן משחק או מתקני שעשועים אחרים, והגלישה לא תסתיים בארגז החול הכללי.

ה)משטח הגלישה של המגלשה יהיה ללא פגימה. חלקה התחתון של המגלשה יהיה מוגבה מעל פני הקרקע ב42-22- ס"מ.

8)סולמות טיפוס (לא כמו במתנפחים)

א)רצוי שרוחב סולמות הטיפוס לא יעלה על 110 ס"מ.

ב)סולמות לא יותקנו סמוך למשטחים מרוצפים או מתחת לעצים שאפשר לטפס עליהם מהסולמות.

ג)סולמות קשת לא יהיו בעלי מאחז יד בחלקם העליון. השלבים התחתונים של הסולמות יתחילו מגובה של 1.20 מ' לפחות. הסולמות תשמש להיתלות בידיים בלבד.

ד)את המשטח שמתחת לסולמות הטיפוס חובה לרפד בחול בעומק 30ס"מ לפחות. רוחב משטח החול יהיה 1.5מ' מכל צד.

9)מתקן חבית

א)סולם טיפוס הכולל חבית ייבנה באופן שמשני קצות החבית יהיו השלבים במרחק 10 ס"מ בלבד משפת החבית.

ב)החבית תהיה שלמה, בלי בליטות וחורים ובלי חלודה.

ג) אין להשתמש בחצאי חביות.

10)חצר גרוטאות

א)חצר זו תופעל רק על ידי גננת שהשתלמה בנושא זה ובאישור המפקחת על הגן, והפעילות בה תתנהל בהשגחת מבוגר ובהדרכתו.

ב) אלה כללי הזהירות שיש לנקוט בהפעלת חצר גרוטאות:

(1)לפני תחילת הפעילות יש להסביר לילדים את דרכי העבודה והמשחק ולהדריכם בפעילות נכונה.

(2)לפני פתיחת הגן יש לערוך סריקת בוקר יסודית בכל רחבי הגן, ובמיוחד בחצר. הסריקה תהיה ביטחונית ובטיחותית, ומטרתה לגלות כל כלי ומתקן העלולים לסכן את הילדים. תשומת לב מיוחדת תינתן לציוד, לחומרים, לחפצים ולגרוטאות שלא נמצאו בגן בסופו של היום הקודם, או לחפצים ולגרוטאות העלולים לסכן את שלום הילדים.

(3)לחצר הגן תוכנסנה גרוטאות (כגון מכונות כביסה, תנורי אפייה וכד') ללא דלתות וללא חלקים העלולים להיסגר בחזקה על הילדים המשחקים.

(4)במסגרת פעולת הניקיון השבועית יש להוציא משימוש ולפנות גרוטאות שהתפרקו או התבלו.

(5)אין להכניס זכוכית לחצר הגן, לא בצורת בקבוקים ולא כחלקים מגרוטאות.

(6)לא יוכנסו לחצר הגן לוחות וקרשים עם מסמרים בולטים.

(7)כלי עבודה, כגון פטישים, מסורים, צבתות וכיו"ב, וכן מגרפות או מעדרים, יופעלו בחצר הגן אך ורק באחריות הגננת ובפיקוחה.

(8)לא יוכנסו לחצר אריזות וכלי פלסטיק שעדיין מכילים חומרי ניקוי, חומרים דליקים או חומרי הדברה. כל אריזה שיש חשש שהכילה חומר מסוכן תעבור שטיפה יסודית.

(9)לא יוכנס לחצר ציוד הניתן להתנעה או כלי חשמל שניתן לחברו לרשת החשמל.

(10)מסיבות ביטחון ובטיחות מומלץ, במידת האפשר, לאכסן את הגרוטאות במקום סגור בעת שהגן אינו פועל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה, עידן מור
idan's - אטרקציות לאירועים

בר ממתקים
מפלי שוקולד
בר אקטיבי לילדים
מתנפחים
שולחנות משחק
ג'ימבורי ועוד!

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן מור

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12558 צפיות
נספח מספר 3 - בדיקה שגרתית מספר הנושא הנבדק הערות 1. בדיקה כי המקום מתאים להתקנת המתקן 2. כל העגינות בטוחות ומחוברות לקרקע כנדרש 3. ציוד משני כמו מזרוני הגנה קיים ומונח במקום 4. אין חורים או קרעים משמעותיים באריג ובתפרים 5. נעשה שימוש במפוח המתאים 6. לחץ האוויר הכולל מספיק כדי להעניק בסיס יציב וקשיח במתקנים מתנפחים (לא קשור לג'ימבורי להשכרה) 7. אין חלקים אלקטרוניים חשופים והכבלים אינם שחוקים וגלויים. 8. אין נזק לפלגים, שקעים ומתגים. 9. צינור הקישור והמפוח מחוברים בחוזקה זה לזה. 10. המפוח ממוקם

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12580 צפיות
נוהל הפעלת מתנפחים - מרץ 2008 - משרד החינוך, התרבות והספורט - חלק 10 האגף הבכיר לביטחון, בטיחות ושע"ח יא. אופן ההתקנה 1. השטח המינימלי הנדרש - אורך 15 מטר ורוחב 6 מטר. 2. מספר יתדות עגינה - 6 3. מזרוני מגן - להניח 3 מזרונים באיזור עליה למתקן ו- 4 מזרונים באיזור הנחיתה. (כל מזרון באורך 2 מטר, ברוחב 1 מטר ובעובי 10 ס"מ.

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12639 צפיות
חלונות א. שטח החלונות בגן הילדים יהיה לפי התקנות והתקנים המקובלים של המכון לפיתוח מבני חינוך ורווחה. ב. כאשר הסף התחתון של החלון נמצא בגובה מעל 2 מ' מפני הקרקע יהיו החלונות מובטחים מפני כל אפשרות של נפילה חופשית דרכם. החלונות יוגנו מפני נפילה על ידי מניעת הפתיחה של אגף מעל 100 מ"מ (ראה מתקן מגביל פתיחה אוניברסלי של חלונות כאחד מן הפתרונות נגד נפילה דרך חלונות). מפתח מגביל פתיחה יימצא בקופסת ניפוץ אדומה, בידי המורה/הגננת, בארון המפתחות ובידי המנקה של החלונות. כל המפתחות בגן הילדי

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12534 צפיות
יא. אופן ההתקנה 1. השטח המינימלי הנדרש - אורך 15 מטר ורוחב 6 מטר. 2. מספר יתדות עגינה - 6 3. מזרוני מגן - להניח 3 מזרונים באיזור עליה למתקן ו- 4 מזרונים באיזור הנחיתה. (כל מזרון באורך 2 מטר, ברוחב 1 מטר ובעובי 10 ס"מ.

מאת: עידן מורבידור ופנאי - כללי11/11/12944 צפיות
הניהול של מתקני משחקים באתרים ציבוריים בעיר הינו בתחום האחריות של אגף שפי"ר בעירייה. מתקני משחקים נמצאים בעיקר בגנים ציבוריים ובגני ילדים.

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12586 צפיות
שלום לכולם, שמי עידן מור ואני מנהל את העסק המשפחתי "עידנ'ס" כבר מספר שנים (אבא שלי בחר את שם העסק... אין לי שיגעון גדלות או משהו...). בתחילת הדרך, בין השנים 2002 ל-2007 תפעלתי 3 משחקיות לילדים, אחת בפ"ת ושתיים בר"ג, אחת במרכז אלרם ברח' ביאליק והשניה ב"מרום סנטר", בשכונת מרום נווה.

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12735 צפיות
חוגגים אירוע ומעוניינים לשדרג אותו משמעותית? השכרת מכונת פופקורן תעשה בשבילכם את העבודה! השכרת מכונות פופקורן דרכנו יכולה להתקיים בכל ימי השבוע ובהתראה קצרה. במידה ותבצעו השכרת מכונת פופקורן אנו מבטיחים לכם אירוע שלא תשכחו!

מאמרים נוספים בנושא הפקת אירועים

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים02/09/19614 צפיות
מה הופך ערב גיבוש עובדים לאירוע בלתי נשכח? אווירה משוחררת, אוכל טעים, הפעלה מתאימה וקונספט שמוביל את הערב למקומות מפתיעים. ערב גיבוש יווני יכול להפוך לטוויסט מעניין.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים06/02/19739 צפיות
שנת 2019 משופעת באירועי לילה כמו חוגי בית לגיבוש בזמן בחירות, ערבי גיבוש משפחתיים עם הכלה מאיסטנבול ואירועים כמו הקמתו של מפעל אינטל החדש. הרצאה מצחיקה לערב גיבוש קבוצת עובדים היא חלק חשוב מאוד משמירת התלכיד הקבוצתי ושמירה על הצביון הייחודי של צוות עובדים.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים28/01/19569 צפיות
הפקת יום כיף לעובדים בדרום מפסטיבל "דרום אדום" ועד ים המלח -אילת. זאת הזדמנות לשלב בין ערכי ציונות לבין אטרקציות לעובדים, פעילות גיבוש בשטח, טיולים ולינה.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים27/01/19539 צפיות
כאשר בנו את החומה הסינית בין המאה החמישית לפני הספירה ועד המאה השש עשרה לא בטוח שעשו שם סדנאות גיבוש לעובדים החומה משתרעת על פני 8851 ק"מ. סדנאות גיבוש לצוותים הם חלק מהז'רגון התרבותי של חברות, מוסדות וארגונים במדינה ובעולם.

מאת: עידן אברהמיהפקת אירועים21/02/18604 צפיות
אצל איזו חברה כדאי לשכור אוהלי אבלים? צריכים לשכור אוהל אבלים? חשוב לדעת כי יש מספר חברות שמציעות שירות בתחום זה. כמה חשוב לכם לבחור בחברה טובה ומומלצת בה תקבלו שירות מושלם שעונה על הצורך שלכם. כאשר נזקקים לשכור מוצר חשוב למצוא את נותן השירות שיש בידו את היכולת לספק את המוצר ואת השירות בצורה מושלמת. שימו לב שזה נכון גם באשר לשכירת אוהלי אבלים. ניתן לברר ולמצוא את החברה המומלצת בה תוכלו לקבל מענה מושלם לצורך שלכם. קראו על כך בשורות הבאות.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים26/09/171258 צפיות
רעיון למסיבת רווקות בחוץ הוא מעולה לחודשי הקיץ אבל מסתבר שלא כל בחורה מעדיפה לחגוג אותו. 9.5% סרבו בכלל לחגוג בחוץ. איפה כן? במקום הראשון 59 נשים שהן (29.5%) מכלל הסקר מעדיפות לחגוג במסיבת בריכה מתוך מאתיים נשים. כנראה שיש משהו בבריכה שגורם לתחושה של חופש. מספיק להיזכר בתמונות מהבריכה במסיבת הרווקות של הדוגמנית שלומית מלכה כדי להבין את תחושת השמחה והכיף.

מאת: דוד דרומרהפקת אירועים08/09/171434 צפיות
להקת "דוסה נובה" הינה להקת אירועים וחומר מקורי הקיימת כשמונה שנים ומופיעה בארץ ובחו"ל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica