חפש מאמרים:
שלום אורח
29.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מדבירים טרמיטים

מאת: רחלי פריהדברה27/02/20111291 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך מדבירים טרמיטים?

על מנת לזהות את הטרמיטים מעמידה חברת הדברת מזיקים תחנת ניטור מתחת לאדמה, במקומות בהם יש חשד למכת טרמיטים. ואם מזהים שיש מחליפים את תחנת הניטור בפיתיונות שהם בעצם רעל מיוחד לטרמיטים. הטרמיטים אוכלים את הרעל ומעבירים אותו בין כל תושבי המושבה ולאט לאט כולם נהרגים, וכך הם נעלמים.

הטיפול בדרך המובאת לעיל היא אמנם טובה אך היא איטית ואינה מתאימה למקרים חמורים של טרמיטים. במקרים שבהם יש כמויות עצומות של טרמיטים שצריך להשמיד באופן מידי. משתמשים בחומרי הדברת טרמיטים כימיים. שופכים חומר רעיל באופן ממוקד על האזור הנגוע.

ישנם עוד כמה שיטות להדברת טרמיטים. על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר למקרה שלכם תצטרכו לפנות אל מדביר מקצועי שייתן חוות דעת והצעה לסוג הדברה מתאים ביותר.

סימני הזהרה להופעתם של הטרמיטים

כאשר מופיעים סימנים מסוימים, ייתכן שיש במקום נגיעות של טרמיטים:

? אם אתם נתקלים בנחילים של חרקים קטנים בעלי כנפים בבית ומחוץ לבית.

? אם אתם נתקלים בעץ אכול בבית או בחוץ.

? כאשר אתם טופחים על עץ או רהיט עץ הוא נשמע חלול.

? שאריות של כנפיים שנתלשו מהטרמיטים ליד הדלתות והחלונות.

מניעה של הופעת טרמיטים

מאחר וטרמיטים מהווים איום מתמיד על הבית, הנה כמה דברים שניתן לעשות במהלך השנה על מנת לשמור על האפקטיביות של הדברת הטרמיטים.

מה אפשר לעשות על מנת להגן על הבית?

צעדים קטנים עושים הבדל גדול במניעת הופעתם של טרמיטים ובשמירה על ההדברה נגד טרמיטים שנעשתה כבר בבית. התחלו בניקוי מסביב לבית שלכם שלא יהיה פסולת או מקום בו מצטברת לחות. אלו צעדים פשוטים שיהפכו את הבית שלכם כיעד פחות אטרקטיבי, ובכך מסייע בהרחקת הטרמיטים.

מניעת לחות ורטיבות:

? תיקון ברזים דולפים, צינורות מים מחוררים, או כל מקור מים שיכול לנזול ולהזמין את הטרמיטים אל האזור.

? שמירה על פיות המרזבים פתוחים ונקיים מכל פסולת.

? הסרת כיסוי הצומח מוגזם מאלץ עץ

? אם יש מי גשמים על הגג, יש לגרוף אותם אל המרזבים ולדאוג שהגג יתייבש.

הסרת מקורות מזון של הטרמיטים:

? יש לשמור על האזור שמסביב לבית נקי מחתיכות של נייר, גזרי עצים, רהיטים ישנים וכל דבר שיכול להוות מזון לטרמיטים ולתולעי העץ.

? מומלץ להיפטר מכל פסולת הנמצאת בקרבת הבית.

? אם יש לכם גדר עץ מומלץ מידי פעם לסרוק אותה ולראות האם נראה שיש בה נזקים שיכולים להתריע על הופעתם של תולעי עץ.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמרים |  עיצוב הבית

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רחלי פרי

מאת: רחלי פריבניין ואחזקה - כללי25/03/12923 צפיות
קרני השמש הים תיכונית העזה מסכנות לא רק את בשר גופנו, אלא גם חודרות דרך החלונות והדלתות אל תוך הבית, עושות שפטים ברהיטים ומפריעות לפעמים לפעולות שונות בתוך הבית

מאת: רחלי פריאיפור21/02/12912 צפיות
אנו שומעים רבות על המושג איפור קבוע, אבל האם אנו יודעים באמת מה הכוונה?

מאת: רחלי פריהומור וסטנד-אפ06/01/121235 צפיות
תמונות מצחיקות או סרטונים מצחיקים - מה הם עושים לנפש? כנסו ותקראו עוד!!!!!!!!

מאת: רחלי פרישיפוצים11/09/111402 צפיות
אוטמים את הגג? הפתרון הטוב ביותר הוא יריעות ביטומניות.

מאת: רחלי פריאימון אישי18/08/11855 צפיות
החיים רצים בקצב מטורף, ולא תמיד אנו יודעים לנווט אותם בצורה הנכונה, ולכן צריך מאמן אישי...

מאת: רחלי פריציפורניים10/08/111458 צפיות
הציפורניים שלך הם בעצם מראה שמשקפת את התייחסותך למראך החיצוני...

מאת: רחלי פריגינון02/03/111092 צפיות
כריתת עצים כרוכה בסיכון לא מבוטל, הן לאנשי המקצוע שמבצעים את הכריתה, והן לכל מי ומה שנמצא בסביבה...

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/19867 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18516 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18441 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18438 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18470 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18477 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18453 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica