חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניקיון חדרי מדרגות - מה השיקולים לקראת בחירת החברה

בימים עבור, מזמן מזמן כשהבתים היו בני 2-3 קומות כל כניסה נהגה לנקות את המסדרון שלה, מישהו התנדב מדי פעם לנקות את הלובי הקטן ובזה הסתיימה עבודת הניקיון.

זמנים אלו חלפו עבור להם כבר מזמן. בכל הבתים המשותפים נוהגים לשכור עובד או חברה לצורך ניקיון הבניין המשותף שלא לדבר על הבניינים הגבוהים שבהם אף דייר לא ייקח על עצמו את הניקיון.

קיימות מספר לא מועט של חברות העוסקות בניקיון חדרי מדרגות. רובן חברות טובות ואמינות.

לקראת בחירת חברת ניקיון חדרי מדרגות יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים.

האם עדיף לשכור מנקה או לשכור חברה. לטעמנו עדיף לשכור חברה כך שבמידה והמנקה לא מגיע מכל סיבה שהיא תמיד יהיה לו מחליף.

לנסות ולאתר חברה בעלת וותק וממליצים ולא להתבייש להתקשר לממליצים, או במקביל למלא בקשה לקבלת פרטי מספר חברות לניקיון חדרי מדרגות מאחת העוסקות בהשוואת מחירים ובעלי מקצוע. לאחר ההחלטה על החברה כדאי לברר עם החברה כלהלן:

מועדי הניקיון דהיינו כמה פעמים בשבוע יש לנקות את הלובי ואת המסדרונות.

האם הניקיון כולל גם את חדרי המדרגות.

האם הניקיון כולל גם את המקלט.

האם הניקיון כולל גם את החניות.

מי משלם עבור חומרי הניקיון.

האם לחברה יש ביטוח לעובדים במקרה של תאונה כזו או אחרת במהלך העבודה.

(אגב, בכל מקרה כדאי לכם לקנות ביטוח צד שלישי וביטוח מעבידים. לא יקר ושווה כל שקל).

שעות העבודה – חשוב שהם יגיעו בשעות הבוקר כשרוב הדיירים מחוץ לבית והסיבה ברורה.

כדאי מאד לדרוש מחברת הניקיון שתציב בלובי ובכל מסדרון מתקנים להפצת ריחות. לאחרונה מופצים דרך מספר ספקים מתקני ריח זולים מאד שמפיצים ריחות נעימים וזו תוספת לא מבוטלת בכניסה הביתה.

חתימה על חוזה.

על החוזה כדאי לחתום בתחילה ל 3 חודשים על מנת לבחון את איכות החברה עם השארת אופציה להמשך.

יש לציין בחוזה במדויק כיצד תבוצע העבודה בהתאם לפרמטרים שלמעלה.

במידה ומשלמים באמצעות צ'ק כדאי להקפיד שהצ'ק יהיה על שם החברה ולמוטב בלבד.

בכל מקרה חשוב שמישהו מוועד הבית יהיה עם עין צופיה על הניקיון ובמידת הצורך לא להתבייש להעיר למנקה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת המוקד לדייר - בעלי מקצוע

מאת: המוקד לדייר - בעלי מקצועשיפוצים12/09/11748 צפיות
כולנו מחפשים מקומות מסתור ומפלט נעימים לקיץ הישראלי הלוהט שלנו. בעזרת פרגולות ודקים אנחנו יכולים להפוך את המרפסת או הגינה שלנו למקום כזה

מסתבר, שיש המון בעלי מקצוע בעלי עסקים קטנים ובתחומים רבים ומגוונים, חלקם צעירים, חלקם מבוגרים שמעוניינים וזקוקים לקבל עבודות אבל לא מכירים ולא מודעים לכל אפשרויות הפרסום הקיימות היום ברשת האינטרנט.

לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

מאת: המוקד לדייר - בעלי מקצועשיפוצים22/07/11903 צפיות
אם החלטתם לעשות קצת שיפוצים בדירה, ובמסגרתם לצבוע את הדירה – כנראה שהגעתם להחלטה הנכונה כי צביעת דירה היא אחד מהמרכיבים החשובים והטובים של שיפוץ דירה והחייאה שלה. ממה מושפע מחיר צביעת הדירה ואיזה שיקולים כדאי לעשות כשבוחרים לצבוע דירה?

מאת: המוקד לדייר - בעלי מקצועהדברה03/07/11740 צפיות
'הדברת מזיקים כוללת בדרך כלל כמה סוגים של הדברות והרחקות למיניהן של כל מיני אורחים לא רצויים בבית שלנו ובסביבה שלו (חצר, מרפסות, ביובים ועוד). איזה סוגי הדברות והרחקות יש, לכמה זמן ולאלו אורחים לא רצויים הן מתאימות?

מאת: המוקד לדייר - בעלי מקצועפרסום באינטרנט23/06/111037 צפיות
הפרסום באינטרנט פתח בשנים האחרונות את הדלת לאלפי בעלי מקצוע וחשף להם דרכים חדשות לפרסם את עצמם, בתקציב הגיוני ומתאים לבעל המקצוע.

מאמרים נוספים בנושא ניקיון

מאת: yoni romניקיון31/05/18679 צפיות
האם הגיע הזמן לקנות ספה חדש או שאפשר עדיין ל"הציל" אותה? ואם כבר, איך בוחרים חברה מקצועית לניקוי ספת הבד?

מאת: רוני הכהןניקיון13/05/18705 צפיות
אחד מן הדברים שמאוד חשובים הוא שמירה על המקום של העבודה נקי ומסודר

מאת: רוני הכהןניקיון12/11/171081 צפיות
מה קורה כשאר הניקיון הזה הוא דבר אשר צריך להישמר באופן יציב גם במקום של העבודה שאליו מגיעים המוני אנשים כל יום מחדש ושם הם נמצאים לטווח של שמונה שעות ואף יותר מכך בממוצע? את הפעולה של הניקיון חלק ניכר מבצעים על ידי חברות ניקיון משרדים בתל אביב שם יש ריכזו גבוה של בתי עסק בצורה בולטת.

מאת: נריה שמואליניקיון21/08/171354 צפיות
מה חברות ניקיון יכולות לעזור לאדם הפשוט?

מאת: שלום כהןניקיון02/08/171100 צפיות
יש לא מעט דברים בחיינו שכולנו יודעים שעלינו לעשות אך לא נוח ולא נעים לנו להתעסק בהם. לדוגמה: ניקיון. מי לא היה רוצה שהבית שלו יהיה נקי יותר? ומי לא היה רוצה שהמשרד שלו יהיה מרשים מבחינת הניקיון והסדר? עם זאת, לא קל לענות על השאלה כיצד נוכל לשמור על הסדר ועל הניקיון בכל המרחבים שבהם אנחנו נמצאים כך שאתם ממש לא היחידים שמוטרדים מהעניין הזה. אפשרות טובה יכולה להיות הזמנת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית כי חברה כזאת יכולה לעשות עבורכם את כל העבודה. חברת ניקיון מובילה תוכל להגיע לביתכם או לכל נכס אחר

מאת: רוני הכהןניקיון02/12/161090 צפיות
צריכים להתמודד עם שלבים לא פשוטים החל מבחירת איש מקצוע לעבודת השיפוצים, להתמודד עם השיפוצים עצמם שכוללים רעש ולכלוך שמצליחים להגיע לכל חדר מחדרי הבית, ולבסוף לחזור אל השגרה רק על מנת לגלות כי הבית פשוט מאוד מלוכלך. איך מנקים?

מאת: רוני הכהןניקיון30/11/161068 צפיות
כאשר מחפשים אחר חברת ניקיון מחפשים למעשה את המכלול השלם של כל אלה, כדי לקבל את השירות הכי מקצועי שיש, ללא כל פשרות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica