חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בדיקת רכב שברולט משומש לפני קניה

מאת: טלי פישררכב01/10/2011767 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל מה שצריך לבדוק ברכב משומש לפני שמחליטים על קנייה

קנייה של רכב שברולט משומש היא תמיד מצב מעט מלחיץ המחייב ביצוע של בדיקות שונות, הן בעזרת מוסך שברולט מורשה או בכל מוסך מורשה אחר והן בצורה עצמאית על מנת לוודא שאתם לא רוכשים חתול בשק, זורקים כסף, או חלילה מסכנים את עצמכם בנהיגה.

מה חשוב לבדוק לפני ביצוע העסקה?

לאחשוב אם אתם רוכשים רכב משומש ממגרש או מאדם פרטי, בכל מקרה חשוב לבצע בדיקות יסודיות של הרכב. קודם כל עליכם לברר האם הרכב היה מעורב בתאונות בעבר, וכיצד טופל. חשוב להבין כמה ידיים עבר הרכב, איזה קילומטראז' הואעשה, מהי היסטוריית הטיפולים שלו אצל מוסך שברולט מורשה או בכל מוסך מורשה אחר, אילו בעיות מהותיות ישנן, איזו תחזוקה שוטפת הוא עבר והאם יש לו טסט. כמו כן, חשוב לבדוק את המסמכים והרישיונות של הרכב ולוודא את הפרטים המלאים של הבעלות עליו, ולהבטיח כי הפרטים תואמים את מספרי השלדה והמנוע. ניתן גם לבצע בדיקה מקצועית בעזרת שמאי על מנת לבצעהערכת שווי ובדיקת היסטוריית תאונות. חשוב לתת את הדעת על שינויי גווןוצבע, על מצב הצמיגים ועוד.

מה כוללות הבדיקות של מוסך שברולט מורשה?

בדיקה מקצועית אצל מוסך שברולט מורשה או כל מוסך מורשה אחר היא בדיקה קפדנית למדי. במסגרת הבדיקה, מוודא אישמקצוע האם בוצעו ברכב תיקונים בעבר, מחפש אחר פגמים נסתרים וסימני הלחמות בתחתית השלדה, בודק האם ישנם רעשים או פגיעות במנוע, מחפש נזילות או פליטותגז בלתי תקינות, בודק שהפתיחה והסגירה של כל דלתות הרכב טובות, בודק את מצב הדוושות ועוד. בעל מקצוע מטעם מוסך שברולט מורשה מוודא כי תיבת ההילוכים חלקה ונטולת פגיעות, ומבצע מבחן נסיעה לרכב. בעזרת בדיקה יסודיתשל מוסך שברולט מורשה תוכלו לקבל אינדיקציה מלאה לרכב העומד מולכם על מנתלוודא כי הוא בטוח עבורכם לרכישה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

טלי פישר
מוסך 10 בע"מ - מוסך מורשה רכבי UMI

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טלי פישר

מאת: טלי פישררכב01/10/11793 צפיות
על פניו נדמה כי שירותיו של מוסך מורשה שברולט כזה או אחר אינם תמיד רלוונטיים בעת הרכישה או המכירה של רכבים, ורבים נוטים להתעלם מהנושא או להעמיד אותו בתחתית סולם העדיפויות. אך למעשה, חשוב לדעת כי שירות של מוסך מורשה שברולט יכול לעשות את ההבדל כולו בין קנייה לא טובה ובין קנייה מוצלחת של רכב חדש.

מאת: טלי פישררכב01/10/11914 צפיות
בחירה של מוסך UMI אשר יופקד על הטיפול ברכב שלנו, היא בחירה משמעותית וחשובה למדי. ההשלכות של בחירת מוסך UMI על תחושת הביטחון שלנו בכביש הן עצומות. מדוע כל כך חשוב למצוא מוסך UMI מורשה איכותי? על כך במאמר הבא.

מאת: טלי פישררכב01/10/111828 צפיות
טסט לרכב הוא אותו מבחן הכרחי וחיוני, שמטרתו להבטיח כי הרכב כשיר לנסיעה, עומד בכל תקנות הבטיחות, ומאפשר לכם נסיעה בראש שקט. פעם בשנה, נדרש כל בעל רכב להגיע למכון הרישוי ולהעביר את הרכב טסט, כלומר לתת אותו לבדיקה קפדנית ויסודית שתוודא כי הוא עומד בתקני הבטיחות. מה חשוב לדעת, ומה תפקידו של מוסך שברולט בחוויה הזו, על כך במאמר הבא.

מאת: טלי פישררכב01/10/111011 צפיות
כולנו מכירים את המונח טיפול 10,000 ויודעים כי כל עשרת אלפים קילומטר בערך, נצטרך לקחת את הרכב לטיפול כללי, יסודי ומקיף לפני שנחזור אל הכביש. מה בדיוק כולל טיפול זה ומדוע מומלץ לערוך אותו דווקא בתוך מוסך מורשה שברולט על כך במאמר הבא.

מאת: טלי פישררכב13/08/11725 צפיות
כל אדם שמחזיק רכב יודע כי ישנן הוצאות אחזקה רבות, החל מהדלק ואגרת הרישוי, עבור בביטוח החובה ועד לתיקונים שונים או לדו"חות חניה. אמנם חלק מההוצאות הן בגדר הכרח שאין אפשרות לשנות וחלק מההוצאות גם אינן תלויות בנו, אך בכל הנוגע לתיקונים, ניתן לתפוס את השליטה בידיים ולפנות אל מוסך מורשה

מאת: טלי פישררכב13/08/111306 צפיות
מצב שבו הרכב לא מניע כשאתם ממהרים, הוא מצב מתסכל במקרה הטוב, ומורט עצבים במקרה הגרוע יותר. על מנת למנוע מצב שכזה, חשוב להקפיד על מספר כללים של תחזוקה נכונה, בעזרת מוסך UMI או בצורה עצמאית.

מאת: טלי פישררכב30/07/111030 צפיות
יש מעט מאוד דברים שמעצבנים אותנו בחיים יותר מאשר להיתקע עם הרכב בזמן שאנחנו ממהרים לעבודה או לכל מקום אחר, לגלות שהנורה האדומה מהבהבת, שעשן מיתמר מהמנוע וששוב צריך להגיע למוסך. ובכן, אם תקפידו על טיפול נכון ברכב שברולט שלכם ותלכו אך ורק אל מוסך מורשה יש סיכוי טוב שזה פשוט לא יקרה לכם יותר.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: רונית אלפסירכב20/11/19773 צפיות
כב יד ראשונה הוא חלומם של הרבה אנשים אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם כלכלית. רכישת רכב יד שניה נותנת יותר אפשרויות רכב מליסינג או רכב חברה לשעבר. מה עדיף ומהן ההוצאות על רכב יד שניה

מאת: שלום כהןרכב29/09/191024 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/191312 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/191470 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/191566 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/191617 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: SEONET קידום אתריםרכב31/03/191597 צפיות
בין אם אתה בוחר רכב חדש או רכב יד שנייה, משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, טויטה או רנו, הונדה או יונדאי, מאזדה או סוזוקי? סוג הרכב בא לידי ביטוי גם במחיר, רכב טויטה ורכב רנו מאותו שנתון יהיו מחירים שונים ולעיתים הפרש גדול בין המחירים. מעבר למחיר אנשים רבים בעת בחירת רכב חושבים על אמינות של הרכב לאורך השנים, האם הרכב יהיה חזק ויחסוך לנו ביקורים במוסך וגם חשיבה על יום שבו נרצה למכור את הרכב, האם בחרנו ברכב שנמכר בקלות או שנתקשה למכור אותו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica