חפש מאמרים:
שלום אורח
30.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפול פנים גלווני -- החדרת חומרי לחות ומיצוק בעור בטכנולוגיית גלווני

מאת: שי כהןקוסמטיקה03/08/20092447 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לאחרונה אני נשאל הרבה על ההבדל בין הטיפולים השונים, הטכנולוגיות השונות והשימושים השונים. קיים בלבול גדול כוון שישנם כל כך הרבה שמות לטיפולים ומטופלות רבות לא בדיוק מבינות כיצד מתבצע הטיפול וכיצד כל זה פועל. 

הטיפול בעור באמצעות מכשור מתבצע בעזרת 3 סוגי טכנולוגיות שונות, 

זרמים חשמליים מאוד עדינים – מיקרו זרם – גלווני

טיפול באמצעות אור – אור אינפרא אדום רחוק – פוטו תראפי

טיפול באמצעות אולטרא סאונד – גלי קול   

במאמר זה אתייחס לטכנולוגיה הותיקה ביותר והמקובלת ביותר עד לאחרונה - טכנולוגיית הטיפול באמצעות מיקרו זרם, טיפולים בזרמים חשמליים מקובלים אצל קוסמטיקאיות כבר למעלה מ2 עשורים, נהוג לקרא לטיפול זה בשמות רבים ומגוונים כך שזה יוצר מעט בלבול ולא תמיד ניתן להבין מהשם את סוג הטיפול. הטיפול המקובל במכונים התבצע בעזרת מכשיר גדול ופרימיטיבי ובעזרת 2 אלקטרודות כאשר המטפלת אוחזת האלקטרודה אחת ובעזרת האלקטרודה השנייה הקוסמטיקאית מתבצעת את הטיפול. 

טיפול במקרו זרם יעיל להחדרת חומרי לחות לעומק העור, טיפול בקמטים, מיצוק עור. בעזרת טכנולוגיה זו ניתן להחדיר לעור חומרי לחות קוסמטיים בהרכב של עד 3% שומן לעומק העור. הזרמים החשמליים מפרקים את תכשירי הלחות המימיים ליונים קטנטנים ומחדירה אותם דרך תעלות יונים אל עומק העור. הטיפול ממריץ באופן אינטנסיבי את מחזור הדם וקצב התחדשות העור. מחיר הטיפול במכונים כ2000-3000 ₪ לסדרה של כ10 טיפולים (15-20 דקות לטיפול). מחירי המכשירים הגלוונים הביתיים זול באופן משמעותי ביחס לטיפולים במכונים עלותם  490-1380 ₪ בהתאם לפונקציות הטיפול. 

תוצאות הטיפול הם מיידיות ונובעות בעיקר מהחדרת הלחות והמרצת מחזור הדם. בעזרת טכנולוגיה זו ניתן גם לנקות ולחטא את העור באופן יסודי, באותו אופן בו המכשיר יודע להחדיר לחות הוא גם יכול לספוח ולמשוך חומרים מעומק העור. המכשירים פועלים באמצעות זרמים חיובים כדי לנקות ולספוח חומרים מהעור וזרמים שלילים כדי להחדיר חומרים. במכשירים מתקדמים יותר ניתן לבצע גם פעולות מקבילות של החלפת הקטבים החשמליים במהירות ועל ידי כך לגרום לליפטינג ופיזור אחיד של הלחות בעור. 

עט גלווני לטיפול בקמטים

היום בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית והמזעור, ניתן להיעזר במכשיר גלווני קטן – עט גלווני ובעזרתו לבצע טיפול ממוקד בקמטים, העט הגלווני גורם להחדרת לחות והמרצת איזור הקמט בלבד וגורם למילוי הקמט ממש כמו בוטוקס, תוך פחות מדקה ניתן למלות קמט. העט הגלווני יודע להחדיר בלבד ועושה שימוש בטכנולוגיית ביומימטיקה חדשנית כדי להמריץ את יצור הקולגן. 

תוצאות הטיפול ניכרות לעין באופן משמעותי כיוון שאנו מטפלים בעזרתו רק באזורי הקמטים ולא בשאר אזורי הפנים. המכשיר מומלץ לטיפול בקמטים בודדים באזור הפנים והעניים, המכשיר נייד ופועל באמצעות סוללה כך שנוח מאוד להפעלה. מחירו 480 ₪  

בשני המאמרים הבאים אסקור את טכנולוגיית הטיפול באמצעות אור ואת הטכנולוגייה המתקדמת ביותר לטיפול בעור באמצעות גלי אולטרא סאונד. מוזמנים להמשיך לעקוב.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שי כהן
מדיקל ביוטי
איילון 1 אלפי מנשה 
09-7947129               
052-4543059

http://ebeauty.co.il/shop

www.medical-beauty.co.il

email: shaycoh@012.net.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שי כהן

מאת: שי כהןטיפול בעור17/09/182964 צפיות
מכשיר סקין קיור לטיפול בצלוליט פועל בטכנולוגיית אולטראסאונד מתקדמת המכשיר יעיל לטיפול בצלוליט אנטי אייג'ינג, שיקום הרקמות, הצרת היקפים וחיטוב הגוף.

מאת: שי כהןקוסמטיקה16/01/13972 צפיות
מכשירים להבהרת פיגמנטציה בפנים - טיפול באור אינפרה אדום מבוסס על הקרנת קרני אור אשר מחדשים ומהדקים את העור. טיפול בעור בעזרת קרני אור אינפרה אדום מעוררים את התגובה הביולוגית הרצויה על ידי הגוף כדי לחדש את שכבות העור באופן מהיר יותר ומוצק יותר, טיפול באור אינפרה אדום יכול להיעשות על רוב חלקי הגוף, הטיפול יעיל למיצוק עור הפנים והגוף, הבהרת כתמי פיגמנטציה וכתמי שמש ולהשגת מראה צעיר יותר.

מאת: שי כהןטיפול בעור25/12/12794 צפיות
Ultrasound Cavitation המסת צלוליט באולטרה סאונד - המסת צלוליט באולטרה סאונד Ultrasound Cavitation הנו תהליך של ליפוליזה (פרוק חומצות שומן) בעזרת גלי קול. גלי אולטרה סאונד מתפשטים בגוף במהירות של קרוב ל1500 מ'/ד' בהתאם לאברי גוף, תאי השומן האדיפוציטים הם קיר דק של תאים שאינו מחובר לתאים אחרים בגוף. גלי האולטרה סאונד שחודרים לגוף יוצרים מיקרו בועות Ultrasound Cavitation שחודרות לתאי השומן ומתפוצצות בתוך תאי השומן ויוצרות זעזוע בלחץ רב, גל הזעזוע גורם לפיצוץ ממברנות האדיפוציטים (תאי השומן) שחרור מיקרו בועיות גז (אדים) אלה נקרא Cavitation. מדידת טמפרטורת העור מצביעה על התחממות באזור המטופל כתוצאה מהתפוצצות בועיות האדים והמסת השומן התת עורי.

מאת: שי כהןקוסמטיקה25/12/12718 צפיות
העלמת קמטים ללא הזרקות - מכשירי קוסמטיקה גלווני לשימוש ביתי מסייעים להמרצת ייצור קולגן על ידי זירוז פעולת סיב תאי האם של שכבת העור, על מנת לשקם את הסיבים האלסטיים, טיפול במיקרו זרם גלווני ממריץ את מחזור הדם ומאיץ את קצב התחדשות העור, הטיפול מעניק מראה זוהר וחיוני לעור, תוצאות הטיפול מידיות.

מאת: שי כהןטיפול בעור10/11/121159 צפיות
אולטראסוניק להעלמת צלוליט הצרת היקפים ומיצוק עור הגוף ועור הפנים. ניתן לטפל בצלוליט בעזרת מכשיר אולטראסוניק ביתי, טיפול העלמת צלוליט באולטראסוניק הוא טיפול נעים ובטוח, גלי אולטראסאונד ממיסים את השומן ממוצק לנוזל, השומן שהומס מתנקז דרך מערכת הלימפה ומתנקה מהגוף. כבר לאחר מספר טיפולים להעלמת צלוליט ניתן להבחין בשיפור מראה הצלוליט, מומלץ לבצע סדרה של כ10-15 טיפולי העלמת צלוליט על מנת להגיע לשיפור ניכר במראה צלוליט ולהמשיך לתחזק את הטיפול מידי פעם לפי הצורך.

מאת: שי כהןיופי וטיפוח - כללי09/11/12946 צפיות
טיפול בקמטים בעזרת מיקרו זרם הינה שיטה להפחתת קמטים בעור על ידי שימוש באלקטרודה להולכת מיקרו זרם דרך פני השטח של הקמט לשכבת הדרמיס שמתחת. המכשיר למילוי קמטים מאמץ טכנולוגית חדשנית, הממריצה הפרשת קו-אנזים, ובכך מאיצה את יכולת הסינתזה של הקולגן לשיקום מבנה הגמישות התומכת כדי להחליק בהדרגה קמטים עמוקים.

מאת: שי כהןקוסמטיקה09/11/12955 צפיות
פילינג לפנים הינו תכשיר מירוק פעיל וטבעי לניקוי ולרענון עור הפנים. פילינג לפנים המבוסס על שילוב מאוזן של שמנים צמחיים, מינרלים ואנזימי פירות. פילינג לפנים מנקה ביסודיות את העור ומעניק לעור חיוניות, רעננות וגמישות. פילינג לפנים עושה את פעולתו תוך דקה ומותיר את העור נעים וחלק למגע. פילינג לפנים מתאים לכל סוגי העור, ובפרט לעור שמנוני ובעייתי.

מאמרים נוספים בנושא קוסמטיקה

מאת: shiritקוסמטיקה29/10/182814 צפיות
לפני כל ניתוח פלסטי, יש לבחור את הרופא המתאים אשר מתמחה בניתוח הספציפי אותו אתם מעוניינים לבצע.

מאת: אנה מאירקוסמטיקה19/09/151676 צפיות
לכאורה, שאלה מעט מוזרה, שהרי הקשר בין שני הנושאים הוא ברור למדי. בשני המקרים המטרה היא להוריד במשקלו של המטופל, להצר את היקפי הגוף, להפחית את אחוזי השומן בגוף.

מאת: אודי ביגקוסמטיקה06/08/151224 צפיות
אנשים רבים אוהבים לטפל בכפות רגליהם באמצעות פדיקור. טיפוח כפות הרגליים חיוני מאוד לאנשים אשר משתמשים ברגליהם לאורך זמן. הם מפתחים במשך הזמן יבלות, ולעיתים, נוצרות שלפוחיות בכפות הרגליים ומשמעות כל אלו הינה חוסר נוחות לאורך זמן. פדיקור נועד לטפל בבעיות שוטפות. והטיפול של מומחיות המכון יכול להיות מקיף יותר בעת ביצוע פדיקור רפואי. פדיקור רפואי בראשון לציון מתאים לכל מי שסובל מבעיות רפואיות כמו סכרת, פטרת ציפורניים ועוד.

מאת: אודי ביגקוסמטיקה06/08/151207 צפיות
כל אחד היה רוצה להיראות תמיד צעיר ממה שהוא באמת, ונושא זה מעסיק אנשים רבים אשר אט אט מתבגרים ומזדקנים ומחפשים פתרונות להיראות טוב יותר ולהוריד לעצמם כמה שנים מהמראה. ענף הרפואה הקוסמטית והאסתטית נוגע בעצם לכולם וישנו עיסוק רב בו. ישנם טיפולים רבים אשר בזכותם אנשים יכולים להיראות צעירים יותר, כמו למשל ניתוחי אף ועפעפיים, מתיחת העור, הזרקת בוטוקס ו/או חומרים ממצקים אחרים וכמובן גם הטיפול הנפוץ שמכונה פיסול של הפנים.

מאת: אודי ביגקוסמטיקה06/06/151057 צפיות
טיפול פנים נהפך כבר מזמן לחובה בזמנים מסויימים, למשל כמעט ואין כלה שלא הולכת לטיפול פנים לקראת החתונה. אך גם במקרים אחרים הרבה בוחרים בטיפולי פנים, טיפולים לנערות מתבגרות נעשו יותר ויותר פופולרים וגם טיפולי פנים לגברים. בנוסף, הרבה נשים בזמן ההריון בוחרות לעבור טיפולי פנים ולהתפנק בתקופה זו של חייהן. כיום ניתן למצוא מקומות לטיפולים ברחבי הארץ, קיימים טיפולי פנים בירושלים, בירוחם, בראשון לציון, בבארי, באילת, אפשר למצוא טיפול פנים בבת ים, בחדרה, בקרית שמונה וגם בבאר שבע.

מאת: אודי ביגקוסמטיקה06/06/151021 צפיות
אף אחד מאיתנו לא יכול להתחמק מהזמן שעובר ומהאותות שנותן מעבר זמן זה על בגוף ועל העור שלנו. כולנו מזדקנים אט אט וכמובן שיש לכך השפעה כלפי חוץ. יש מי שלא מפריע לו שהעור שלו נראה זקן ומדולל יותר אך ישנם גם לא מעט אנשים אשר מנסים להילחם בתופעות אלה באמצעות שלל טיפולי עור הקיימים כיום בשוק, כמו למשל טיפול של הצערת עור ומתן מראה צעיר, מתוח וחיוני יותר לעור כולו. ישנם טיפולים נוספים כמו מתיחת פנים, הזרקת חומרים ממצקים ועוד.

מאת: אודי ביגקוסמטיקה16/05/151082 צפיות
שפתיים עבות היו מאז ומעולם סמל של נשיות. נשים רבות מוצאות את עצמן מנסות להשוות לפניהן מראה נשי ומושלם באמצעות שימוש בקרמים או שפתונים. אך הדרך הטובה ביותר להשיג מראה שפתיים מלאות וחושניות הינה באמצעות עיבוי שפתיים הנעשה באופן מקצועי, באמצעות הזרקה של חומרים זמניים או קבועים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica