חפש מאמרים:
שלום אורח
28.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

נוהל הפעלת מתנפחים חלק 5

מאת: עידן מורהפקת אירועים01/02/2009602 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
 • נוהל הפעלת מתנפחים - מרץ 2008 - משרד החינוך, התרבות והספורט - חלק 5

  האגף הבכיר לביטחון, בטיחות ושע"ח


  עוזר המפעיל ימצא בנקודת היציאה מהמתקן ויוודא שילדים יוצאים ונקודת היציאה נשארת פתוחה ובטוחה.
  הכנסת ילדים למתקן תהיה בהתאם לתפוסה האפשרית המותרת של מתנפח לילדים.
  במתקנים גבוהים במיוחד, מעל 4 מ', כמו מגלשות, מיקום המפעיל יהיה בשיא הגובה על מנת לתזמן את הגולשים.
  ה. מתנפח בעל חלק עליון שיוצר קירוי ואפילו חלקי, חלקו העליון יעוגן לנקודה קבועה באתר על מנת למנוע הילכדות הנובעת מקריסה.
  ו. המתקן לשימוש יהיו ללא חורים או חתכים משמעותיים ביריעה או בתפרים,
  ז. המתקנים יהיו נקיים מחפצים זרים ומלכלוך.
  ח. יש לבדוק כי השטח עליו יוצב המתקן ישר וסביבתו נקייה מחפצים חדים העלולים לפגוע במתקן או במשתמשים.
  א. המתקן ימוקם בשטח פתוח רחוק מקווי חשמל, גדרות, עצים, עמודים וכל מכשול אחר.
  ב. המרחק בין המתקנים יהיה 5 מ' האחד מהשני.
  ג. יש להניח מזרני הגנה/בלימה ביציאה מהמתקן ובסביבתו, במקום בו קיימת סכנת נפילה מהמתקן החוצה אלא אם המתקן הוקם על משטח דשא או חול. מזרני ההגנה יהיו עשויים ספוג מצופה שמשונית. הספוג יהיה בעובי של לא פחות מ- 5 ס"מ.
  ד. מומלץ לתחום את הכניסה למתקן במצב של צפיפות גבוהה. יש לסמן כניסה ויציאה.
  ה. יש לקבוע שלט ליד כל מתקן ובו הסברים וכללי התנהגות בעת השימוש במתקן על פי המפורט בתיק המתקן
  ו. כל מתקן יעוגן באמצעות יתדות כמספר נקודות העגינה הקיימות במתקן, היתד צריכה להיות ממתכת באורך 50 ס"מ לכל הפחות. הקשירה תהיה בחבל בעובי 12 מ"מ.
  ז. בשטח אספלט, בטון או ריצפת אולם ספורט, תתבצע העגינה באמצעות משקולות.
  ח. יש לוודא כי בעת הקמת מתקנים מתנפחים לא יהיו ילדים בסביבתם.
  ט. מערכת החשמל:
  1. למקורות הספקת החשמל (שקעים ראשיים, ארונות חשמל) אין גישה אלא למנהלי האירוע.

  2. כבלי החשמל יהיו תקינים ושלמים, פרוסים נכון ואינם חשופים לקהל. חלקי חשמל כמו שקעים ותקעים שלמים וללא נזק.
  3. כבלי החשמל העוברים באזור הפעילות יותקנו בגובה 3 מ' או יונחו על הרצפה ויכוסו בכיסוי.
  4. כבלי החשמל יהיה מקובעים ויקשרו לעוגנים יציבים משני צידיהם וקשורים באופן שלא יתנתקו משקע החשמל במקרה של משיכה פתאומית.
  5. הזנת המתח החשמלי למתנפחים לארועים, תהיה מוגנת כחוק בפני סכנת התחשמלות.
  6. כבלי החשמל יעברו מאחורי המתקן ולא בחזיתו. יש לפרוס את הכבלים ולא להשאירם גלולים על התוף למניעת התחממות יתר וגרימת קצרים חשמליים.
  7. חיבורי החשמל מורכבים (מעבר לחיבור שקע בתקע), אם יידרשו, יבוצעו על ידי חשמלאי מוסמך.
  8. הארקות מיוחדות של המתקנים המתנפחים, אם קיימות כאלו, ייבדקו על ידי חשמלאי בודק.

 תגיות המאמר: מתנפחים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה, עידן מור
idan's - אטרקציות לאירועים

בר ממתקים
מפלי שוקולד
בר אקטיבי לילדים
מתנפחים
שולחנות משחק
ג'ימבורי ועוד!

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן מור

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12558 צפיות
נספח מספר 3 - בדיקה שגרתית מספר הנושא הנבדק הערות 1. בדיקה כי המקום מתאים להתקנת המתקן 2. כל העגינות בטוחות ומחוברות לקרקע כנדרש 3. ציוד משני כמו מזרוני הגנה קיים ומונח במקום 4. אין חורים או קרעים משמעותיים באריג ובתפרים 5. נעשה שימוש במפוח המתאים 6. לחץ האוויר הכולל מספיק כדי להעניק בסיס יציב וקשיח במתקנים מתנפחים (לא קשור לג'ימבורי להשכרה) 7. אין חלקים אלקטרוניים חשופים והכבלים אינם שחוקים וגלויים. 8. אין נזק לפלגים, שקעים ומתגים. 9. צינור הקישור והמפוח מחוברים בחוזקה זה לזה. 10. המפוח ממוקם

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12580 צפיות
נוהל הפעלת מתנפחים - מרץ 2008 - משרד החינוך, התרבות והספורט - חלק 10 האגף הבכיר לביטחון, בטיחות ושע"ח יא. אופן ההתקנה 1. השטח המינימלי הנדרש - אורך 15 מטר ורוחב 6 מטר. 2. מספר יתדות עגינה - 6 3. מזרוני מגן - להניח 3 מזרונים באיזור עליה למתקן ו- 4 מזרונים באיזור הנחיתה. (כל מזרון באורך 2 מטר, ברוחב 1 מטר ובעובי 10 ס"מ.

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12639 צפיות
חלונות א. שטח החלונות בגן הילדים יהיה לפי התקנות והתקנים המקובלים של המכון לפיתוח מבני חינוך ורווחה. ב. כאשר הסף התחתון של החלון נמצא בגובה מעל 2 מ' מפני הקרקע יהיו החלונות מובטחים מפני כל אפשרות של נפילה חופשית דרכם. החלונות יוגנו מפני נפילה על ידי מניעת הפתיחה של אגף מעל 100 מ"מ (ראה מתקן מגביל פתיחה אוניברסלי של חלונות כאחד מן הפתרונות נגד נפילה דרך חלונות). מפתח מגביל פתיחה יימצא בקופסת ניפוץ אדומה, בידי המורה/הגננת, בארון המפתחות ובידי המנקה של החלונות. כל המפתחות בגן הילדי

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12534 צפיות
יא. אופן ההתקנה 1. השטח המינימלי הנדרש - אורך 15 מטר ורוחב 6 מטר. 2. מספר יתדות עגינה - 6 3. מזרוני מגן - להניח 3 מזרונים באיזור עליה למתקן ו- 4 מזרונים באיזור הנחיתה. (כל מזרון באורך 2 מטר, ברוחב 1 מטר ובעובי 10 ס"מ.

מאת: עידן מורבידור ופנאי - כללי11/11/12944 צפיות
הניהול של מתקני משחקים באתרים ציבוריים בעיר הינו בתחום האחריות של אגף שפי"ר בעירייה. מתקני משחקים נמצאים בעיקר בגנים ציבוריים ובגני ילדים.

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12586 צפיות
שלום לכולם, שמי עידן מור ואני מנהל את העסק המשפחתי "עידנ'ס" כבר מספר שנים (אבא שלי בחר את שם העסק... אין לי שיגעון גדלות או משהו...). בתחילת הדרך, בין השנים 2002 ל-2007 תפעלתי 3 משחקיות לילדים, אחת בפ"ת ושתיים בר"ג, אחת במרכז אלרם ברח' ביאליק והשניה ב"מרום סנטר", בשכונת מרום נווה.

מאת: עידן מורהפקות אירועים11/11/12735 צפיות
חוגגים אירוע ומעוניינים לשדרג אותו משמעותית? השכרת מכונת פופקורן תעשה בשבילכם את העבודה! השכרת מכונות פופקורן דרכנו יכולה להתקיים בכל ימי השבוע ובהתראה קצרה. במידה ותבצעו השכרת מכונת פופקורן אנו מבטיחים לכם אירוע שלא תשכחו!

מאמרים נוספים בנושא הפקת אירועים

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים02/09/19614 צפיות
מה הופך ערב גיבוש עובדים לאירוע בלתי נשכח? אווירה משוחררת, אוכל טעים, הפעלה מתאימה וקונספט שמוביל את הערב למקומות מפתיעים. ערב גיבוש יווני יכול להפוך לטוויסט מעניין.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים06/02/19739 צפיות
שנת 2019 משופעת באירועי לילה כמו חוגי בית לגיבוש בזמן בחירות, ערבי גיבוש משפחתיים עם הכלה מאיסטנבול ואירועים כמו הקמתו של מפעל אינטל החדש. הרצאה מצחיקה לערב גיבוש קבוצת עובדים היא חלק חשוב מאוד משמירת התלכיד הקבוצתי ושמירה על הצביון הייחודי של צוות עובדים.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים28/01/19569 צפיות
הפקת יום כיף לעובדים בדרום מפסטיבל "דרום אדום" ועד ים המלח -אילת. זאת הזדמנות לשלב בין ערכי ציונות לבין אטרקציות לעובדים, פעילות גיבוש בשטח, טיולים ולינה.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים27/01/19539 צפיות
כאשר בנו את החומה הסינית בין המאה החמישית לפני הספירה ועד המאה השש עשרה לא בטוח שעשו שם סדנאות גיבוש לעובדים החומה משתרעת על פני 8851 ק"מ. סדנאות גיבוש לצוותים הם חלק מהז'רגון התרבותי של חברות, מוסדות וארגונים במדינה ובעולם.

מאת: עידן אברהמיהפקת אירועים21/02/18604 צפיות
אצל איזו חברה כדאי לשכור אוהלי אבלים? צריכים לשכור אוהל אבלים? חשוב לדעת כי יש מספר חברות שמציעות שירות בתחום זה. כמה חשוב לכם לבחור בחברה טובה ומומלצת בה תקבלו שירות מושלם שעונה על הצורך שלכם. כאשר נזקקים לשכור מוצר חשוב למצוא את נותן השירות שיש בידו את היכולת לספק את המוצר ואת השירות בצורה מושלמת. שימו לב שזה נכון גם באשר לשכירת אוהלי אבלים. ניתן לברר ולמצוא את החברה המומלצת בה תוכלו לקבל מענה מושלם לצורך שלכם. קראו על כך בשורות הבאות.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים26/09/171258 צפיות
רעיון למסיבת רווקות בחוץ הוא מעולה לחודשי הקיץ אבל מסתבר שלא כל בחורה מעדיפה לחגוג אותו. 9.5% סרבו בכלל לחגוג בחוץ. איפה כן? במקום הראשון 59 נשים שהן (29.5%) מכלל הסקר מעדיפות לחגוג במסיבת בריכה מתוך מאתיים נשים. כנראה שיש משהו בבריכה שגורם לתחושה של חופש. מספיק להיזכר בתמונות מהבריכה במסיבת הרווקות של הדוגמנית שלומית מלכה כדי להבין את תחושת השמחה והכיף.

מאת: דוד דרומרהפקת אירועים08/09/171434 צפיות
להקת "דוסה נובה" הינה להקת אירועים וחומר מקורי הקיימת כשמונה שנים ומופיעה בארץ ובחו"ל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica