חפש מאמרים:
שלום אורח
23.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לימוד אנגלית - מתיי טוב ללמוד

מאת: דרורלימודי שפות22/01/2012752 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לימוד אנגלית

לימוד שפה בינלאומית כגון אנגלית היה ונשאר כלי חשוב עבור אלו הרוצים להרחיב את ידיעותיהם מעבר לקיים בשפת אימם. היתרונות לידיעת האנגלית הינם רבים: היכולת לקרוא בקלות ספרות טכנית במקצוע רלוונטי מבלי להזדקק למילון צמוד, לנסח מכתב לחבר או שותף לעבודה שנמצאים במדינה אחרת, ליהנות מתרבות שלא תורגמה מאנגלית או אפילו להתמצא במדינה זרה – כי ישנם סיכויים גדולים למצוא שפה משותפת באנגלית.

לימוד אנגלית בשביל המקצועיות

גם מי שלא מרגיש את הצורך בידיעת שפה נוספת כגון אנגלית, כדאי לו להשקיע את המאמץ ולקחת קורס לימודי אנגלית בשלב מוקדם ככל האפשר, בגלל מספר סיבות. מצבים בהם יש צורך בידיעת אנגלית הם לא תמיד צפויים מראש. גם מי שבחר את דרכו בחיים במקצוע ריאלי לכאורה, שבו מתעסקים עם מספרים ולא עם אנשים שאיתם צריך לדבר אנגלית כדאי שייקח בחשבון שיכול להגיע היום בו הוא ימצא את עצמו מתעניין במשרה ניהולית או עסקית. משרות כאלו, לא רק שהן דורשות ידיעת אנגלית, אלא שהן דורשות אותה ברמה טובה מאוד, אם לא שפת אם.

לעומת יכולות אחרות שאולי ניתן לרכוש בקלות ובמהירות (כמו למשל רישיון נהיגה או השתלמות מקצועית), לימוד אנגלית כשפה חדשה לוקח זמן ולו רק עבור התרגול והרחבת אוצר המילים. אנגלית, גם אם היא מועברת על ידי טובי המורים והמרצים דורשת זמן על מנת להטמיע את סגנון השפה, את צורת הביטוי והדקדוק, על מנת "להרגיש את השפה". על מנת להתגבר על המחסום של נוחות השימוש בשפה יש להקדיש זמן על מנת לתרגל את הדיבור והכתיבה, על מנת לא ליצור מצב בו מבינים את הנאמר, אבל כושר הביטוי הוא מינימלי ורצוף שגיאות.

לימוד אנגלית מוקדם ככל האפשר

כדאי להקדים בלימודי האנגלית במידת האפשר, היות וכושר הלימוד בדרך כלל דועך עם הגיל, ואיתו גם כושר השינון והלמידה בעל פה החיוניים על מנת להרחיב אוצר מילים, צורות ביטוי וכללי דקדוק. אי אפשר להשוות את יכולת הלמידה של תלמיד בתיכון, עם אדם המגיע ללמוד את השפה בגיל מאוד מבוגר. בנוסף, ככל שמתחילים ללמוד שפה מוקדם יותר, יש יותר זמן "להתרגל" אליה ולתרגל אותה.

לימוד אנגלית יכול להיעשות באמצעות בתי ספר או קורסי לימוד אנגלית שונים. אין ספק כי התרגול בכיתה, יחד עם עוד אנשים באותה רמה מגביר את הביטחון ומאפשר תרגול נוסף מעבר לשעות הקורס עצמו. כך בהפסקה או בין השיעורים ניתן הזמן לשוחח באנגלית עם החברים לכיתה או להעמיק ולשאול את המורים על מנת להצליח להשתפר בשליטה בשפה האנגלית.

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דרור

מאת: דרורטיולים בחו"ל11/07/161166 צפיות
ישנם מקומות אשר עם הזמן הופכים להיות מקומות מתויירים, מקומות אשר הופכים להיות מוקדי משיכה עבור תיירים מסוגים שונים, החל מצעירים ועד מבוגרים. זה יכול לקרות בגלל שינוי במדיניות הממשלה המקומית אשר פותחת את שעריה בפני תיירים, זה יכול להיות בגלל שינוי כלכלי, חברתי, ביטחוני, זה יכול להיות בגלל סיפורים אשר מועברים מאחד לשני אודות אותו מקום, וזה יכול להיות ככה סתם, בלי שום סיבה.

מאת: דרורטיולים בחו"ל11/07/161157 צפיות
ישראלים אשר מעוניינים רוצים לנסוע לגיאורגיה, יכולים לעשות את זה בשתי צורות, נסיעה באופן עצמאי, בטיסות ישירות או קונקשן לטבליסי הבירה ומשם לערוך טיול על פי המסלול שהם יוצרים לעצמם או לחילופין, הם יכולים לקחת טיול מאורגן לגיאורגיה ולצאת עם קבוצה. במאמר זה אנחנו נתעסק בשאלה, מדוע עדיף לצאת במסגרת טיול מאורגן לגיאורגיה ומה הוא צריך לכלול.

מאת: דרורטיולים בחו"ל11/07/161148 צפיות
אי שם באמצע שנות התשעים, החלו ישראלים לגלות את זנזיבר. בהתחלה היה נדמה שמדובר ביעד לעשירים בלבד, כאלה שחיפשו אזורים חדשים לנפוש בהם, לבלות ממלונות פאר מול חופים מרהיבים, עם הזמן החלו להגיע למקום גם חבר'ה צעירים במסגרת טיול אחרי צבא במדינות אפריקה או בטיולים אחרים, למשל ירח דבש. כיום מגיעות לזנזיבר קבוצות של טיולים מאורגנים, כולל קבוצות של משפחות. עד כדי כך היעד הפך להיות פופולארי בקרב ישראלים ובכלל.

מאת: דרורטיולים בחו"ל11/07/161079 צפיות
בזמן שישראלים רבים נוהרים לספרד הסמוכה, עם זה בשביל לצורך טיול ועם זה לצורך צפייה במשחק כדורגל בברצלונה, הרי שלא מעט ישראלים מגלים בעשור האחרון גם את יופייה של השכנה ממערב, פורטוגל.

מאת: דרורטיולים משפחתיים11/07/161243 צפיות
הקיץ אוטוטו מגיע, חודשיים בהם הילדים ישבו בבית ואתם תצטרכו לחפש להם תעסוקה. אז יש קייטנות, בריכות, ים, שבוע אצל הסבים והסבתות, פארקים והצגות, אך עדיין יישאר לכם מספיק זמן בו תצטרכו להחליט כיצד להעביר להם את הזמן בצורה מהנה, וחוץ מזה, גם אתם בוודאי תרצו קצת חופש, הרי חופשת הקיץ מיועדת גם לכם, לא?

מאת: דרורטיולים משפחתיים11/07/161097 צפיות
כבר בתחילת הדרך של טיולים מאורגנים, נהוג היה לחלק את הטיולים לקטגוריות שונות, כשאחת מהקטגוריות הפופולאריות ביותר היתה טיולים למשפחות. הרעיון היה מאוד פשוט, טיולים שמתאימים להורים ולילדים, ובכך הם אפשרו להורים לקחת את ילדיהם לחו"ל במקום להשאיר אותם בארץ או לקחת אותם באופן עצמאי.

מאת: דרורבידור ופנאי - כללי04/07/16931 צפיות
מתחת לפני השטח, כמעט בהיחבא שלא נגיד במחתרת, צצה לה אופנה חדשה בשנים האחרונות, חדר בריחה קוראים לזה. אנשים נוטשים למשך שעה את הפלאפונים שלהם, מנתקים את עצמם מהאינטרנט, שוכחים את לחצי היום ונכנסים מרצונם לחדר עם משתתפים נוספים, לא בשביל להצטלם לאח הגדול או לכל תוכנית טלוויזיה, אלא בשביל לפתור חידות.

מאמרים נוספים בנושא לימודי שפות

מאת: Daniel.Bלימודי שפות30/01/191189 צפיות
בעידן הגלובלי שבו אנו חיים, כמעט בלתי אפשרי להתקדם מקצועית מבלי ללמוד לדבר אנגלית ברמה גבוהה ביותר. תכניות הטלוויזיה שבהן אנו צופים, משחקי המחשב שאנו משחקים וכמובן, האינטרנט שבו אנו גולשים חלק ניכר משעות היממה משפרים באופן משמעותי את האנגלית שלנו - אך לא מספיק כדי לשדרג אותה לרמה שתאפשר לנו להתחרות בדוברי אנגלית כשפת אם במשרות המחייבות כישורים מסוג זה.

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/172321 צפיות
העברת מידע תיאורטי אינה מספקת

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/172024 צפיות
הטכנולוגיה מאפשרת לנו ללמוד מחוץ לכיתות

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/172102 צפיות
לעתים ניהול שיחה בסיסית הוא דבר מספק

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/171690 צפיות
השוק הישראלי גדול יותר מבעבר

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/171137 צפיות
עלות הלימודים מעניינת רבים

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/171028 צפיות
לימוד מיושן אינו חייב להיות אופציה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica