חפש מאמרים:
שלום אורח
13.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חברת אבטחה - אלי טביב תחת איומים, כיצד עליו להתגונן?

מזה חודש ימים שמשפחת טביב-אשכנזי (אלי טביב ודנה אשכנזי)מקבלתאיומים ונרדפת על ידי אוהדי הפועל תל אביב. אם מישהו עדיין ממשיך להתכחשלכך – השלט כבר על הקיר ואם הדבר לא יטופל מיד – האסון גם יקרה.

לפני כשבוע, בזמן שאלי טביב עצמו שוהה במיאמי, נזרק רימון עשן לחצרביתו, בעוד אשתו וביתו נמצאות בבית. זוהי עליית מדרגה המוכיחה כי האיומיםכלפי טביב הינם ממשיים וגולשים לכיוון טביב עצמו ובני משפחתו ולא נשארים רקבגד מילים.

המרגיעים יגידו כי מדובר רק ברימון עשן, אך הרימון באותה מידה יכל להיותרימון רסס. לא מעטים המקרים בהם גם נסיונות להבהיל את המאויים – נגמרובשפיכות דמים עקב טעות של המבצעים. יותר מכך, אין לי שום ספק כי אם טביבעצמו (שיש סיכוי שנשאר במיאמי בעצת יועציו) היה בארץ, האלימות היתה עולהמדרגה נוספת.

אוהדים אלימים ופחדנים
מבין אוהדי הכדורגל הישראלי ישנם אנשים אלימים ברמות הגבוהות ביותר שבחברההישראלית. אני מקווה מאוד שמשטרת ישראל תבצע את עבודתה כיאות ותפעל כנגדפורעי החוק ביד קשה. לא אתייחס אפילו לשאלת ה"נכון או לא נכון", אין שוםהצדקה לפעולות אלימות כנגד אף אדם ולבטח שלא כנגד ילדה בת שמונה ואישה, עלידי עבריינים אשר זורקים רימון ומתחבאים.

לאור המצב, על אלי טביב, למרות שהוא שוהה במיאמי, לדאוג לאבטחה אישית וצמודה לו ולבני משפחתו מחברת אבטחה החבר'ה האלימים הם בעלי קשרים ועשויים אף להרחיק לכת ולנסות לפגוע בו במקום מבטחיו מעבר לים.

לשבור את השגרה ולמדר מידע
האבטחה על בית משפחת טביב צריכה להיות הדוקה של חברת שמירה ואבטחה, מסיבית ואלימה בהתאם לפעולות שכנגדו, בכדי שבמקרה של תקרית, ניתן יהיה לתפוס את הפושעים ולהביאם למשטרה. חוץ מהמאבטחים (אבטחת אישים),יש להקים מערכת טלויזיות במעגל סגור, בכדי לצלם ולצפות בכל הבית וסביבתו.כמו כן, רצוי להעביר את המכוניות למחסן ולהשתמש במקומן ברכבים שכורים אשריוחלפו כל יומיים שלושה בכדי להקשות על מעקב וזיהוי. החשוב ביותר – לאלחיוב ברוטינה קבועה, אלא לשנות תוכניות, למדר מידע וכדומה.

לסיכום, אני בטוח שהמילה האחרונה עוד לא נאמרה ושהאוהדים לא יוותרו עדאשר יוציאו את טביב מהמועדון – בכל מחיר.עד אז, על כל בני משפחתו של טביבלהיות מאובטחים בכל זמן נתון ובכל מקום, על ידי מאבטחים חמושים ומקצועיים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בני טל - אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס - בני טל סקיוריטי
לפרטים נוספים :

http://www.bts-security.com/company-profile

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אל"מ במיל. בני טל

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון25/07/139073 צפיות
עונת הקיץ עמוסה במטיילים ובנופשים בערי התיירות בישראל, ובראשן אילת וטבריה. אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור מלון הוא אבטחה קפדנית של שטחו. הדבר התחדד עוד יותר לפני יותר מעשור, לאחר הפיגוע הרצחני במלון פארק בנתניה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי17/07/131378 צפיות
המודעות לספורט גדלה ומבורכת, אבל האנשים שעושים ספורט בשעות הלילה חשופים יותר לפושעים פוטנציאליים שעלולים להסב להם נזק. במציאות שבה אנחנו חיים, הפעילות הספורטיבית נדחקת לשעות הלילה, אחרי שאנשים מסיימים את חובותיהם בעבודה ובמשפחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון12/07/132032 צפיות
הרצח המתועב שבוצע בסניף בנק הפועלים בבאר שבע יכול היה להימנע, אילו היו מטפלים בכשלי האבטחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון03/07/132258 צפיות
את הוראות הפתיחה באש, ישראלים רבים מכירים עוד מהשירות הצבאי בצה"ל, בין אם היו לוחמים או אפילו בתפקידים אחרים אשר דרשו שמירה על הבסיס או מקומות אחרים. עם זאת, ההוראות עשויות להשתנות מעט ממקום למקום וכן גם בהתאם למצבים של צפיפות קהל, אירועים וכדומה. אם כן, מה הם הנהלים המקובלים?

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון20/06/131915 צפיות
זה קורה להרבה אנשים בחיים, וסביר להניח שגם אתם מכירים את המקרים האלו – שכיחת המפתח לבית, והמתנה מחוצה לו עד שאחד מבני המשפחה מגיע עם המפתח שלו. בדיוק בגלל מקרים כאלו, וגם מתוך ניסיון ליצור פתרון אבטחה שיתמודד עם פורצים, הומצא מנעול טביעת אצבע לדלתות, המכונה מנעול ביומטרי.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי11/06/131228 צפיות
המצב בו אדם מוצא את עצמו מותקף ברחוב, עשוי להוביל לשיתוק עקב פחד או חרדה. שמירה על קור רוח, ושימוש באמצעים נכונים, יכולים לאפשר התגוננות טובה יותר מפני מצב של תקיפה בלתי צפויה ברחוב.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון21/05/131978 צפיות
כל חברת אבטחה יודעת שפתרון המיגון הטוב ביותר הוא אפוד המגן. תופתעו לשמוע שכיום השכפ"צים הכבדים והמסורבלים הופכים לקלים יותר, חסינים יותר ואפילו אפנתיים.

מאמרים נוספים בנושא קבוצות ואוהדים

מאת: רוני הכהןקבוצות ואוהדים16/10/143227 צפיות
רכישת חבילות ספורט לברצלונה מעניקה לכם שקט נפשי, כאשר ישנה סוכנות נסיעות אמינה מאחוריכם יש לאן לפנות בכל שאלה או בעיה. האיכות של הכרטיסים ובית המלון מובטחת עם הסוכנויות המנוסות.

מאת: דודו דגמיקבוצות ואוהדים01/12/1316083 צפיות
קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב, "הקבוצה של המדינה", נחשבת לאחת המובילות באירופה. מדי שנה, מתחרה היא על התואר החשוב ביותר – אליפות אירופה – ופעמים רבות מגיעה לשלבים מאוחרים. עד כה, ארון הגביעים של המועדון כולל חמש זכיות בתואר החשוב ביותר.

מאת: טיפ ווינרקבוצות ואוהדים17/11/129173 צפיות
בטוח ישבתם ואמרתם לעצמכם , יאללה אם רק הייתי שם עוד 100 שקל לעוד כפול או משולש הייתי מביא 16 בטוטו! , אבל לא תמיד אפשר להשקיע ל כך הרבה.... אז זהו, שעם קבוצת המיליונרים אפשר ועוד בסכומים הרבה יותר קטנים! בטוח ישבתם פעם עם חברים שלכם וראיתם תוצאות לוטו שמישהו זכה ב-10 מיליון ש"ח בלוטו , ואמרתם לחבר שלכם : " יודע מה , לא בא לי 10 מיליון , מספיק לי עכשיו 50,000 , רק בשביל לשלם על ה....." - מי מאיתנו לא חשב על זה ואמר שהיה מוכן לקבל את הכסף הזה ?

מאת: ולדי אלטקבוצות ואוהדים14/11/128178 צפיות
חולצות כדורגל הם הלהיט בכדורגל . מיליוני אנשים קונים אותם , ומיליוני אנשים אוהבים אותם , מיליוני אנשים לובשים אותם ומיליוני אנשים נהנים מימם.

מאת: טיפ ווינרקבוצות ואוהדים31/10/128489 צפיות
מי מאיתנו לא מפנטז על זכייה בלוטו ? כולנו ממלאים טפסים קטנים מדי פעם ומקווים שנזכה סוף סוף במליונים, אבל כמה פעמים אמרתם לעצמכם , איך בא לי לשלוח פעם אחת טפסים ב-5000 ש"ח!!!! הלוטו הקבוצתי עושה את זה אפשרי!

מאת: טיפ ווינרקבוצות ואוהדים24/10/128486 צפיות
הגרלות לוטו יש בכל העולם , אלה הן ההגרלות החוקיות היחידות שנהוגות במדינת ישראל , משום שההימור כרגע אסור במדינתנו הקטנה.

מאת: טוםקבוצות ואוהדים02/09/128032 צפיות
הכדורגל הישראלי והאירופי חזר למרכז הבמה, וזו סיבה למסיבה עבור כל אוהד ספורט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica