חפש מאמרים:
שלום אורח
05.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתנות לחגים בימים של מיתון

מאת: צבי סתיופרסום10/09/2009629 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מתנות לחגים בימים של מיתון...

מי מאתנו לא הרגיש את המיתון קרב אליו, נוגס בהכנסתו ונובר בכיסיו. תקופות השפל הכלכלי מאלצים את כולנו להתכווץ, להתקמץ בהוצאות ולקוות, אולי כך יגדל הרווח הגולמי וישאיר אותנו בחיים הכלכליים. אז נכון, קשה מאוד להיות גמישים בתקופה זאת והוצאות אשר נראות לנו מיותרות כגון מתנות לחגים הן המועמדות הראשונות לקיצוץ, אבל אם רק נעצור דקה ונחשוב, אולי נבין כי דווקא מתנות לחג הן הדרך הכמעט בטוחה להגשים את המשפט: "כסף עושה כסף"...

עקרונות השיווק...

מבחינת העקרונות הפשוטים שנחקרו והובנו ע"י מומחים לתחום השיווק, נמצא כי בני אדם אוהבים לקנות כאשר הם יודעים שייצא להם משהו מזה. מרביתנו אפילו לא מרגישים אבל אם נפשפש קצת בזיכרוננו נראה כי מרבית הרכישות שביצענו בעבר נעשו דווקא כאשר על המוצר שקנינו היה מבצע כזה או אחר. אם זאת, מרבית בתי העסק בארץ להבדיל מחו"ל אינם נוהגים על פי עקרונות אלו. כיום ובעיקר בחגים ניתן לראות כי בתי עסק רבים נוהגים להעלות מחירים על מתנות לחג. זוהי כנראה טעות ממדרגה ראשונה שכן כפי שציינו בעבר, אנשים אוהבים להרגיש שדואגים להם, שמתנהגים עימם בהוגנות. אז איך כן אפשר למכור בזול יותר ולהרוויח יותר? פשוט מאוד...

מתנות לחגים זו מחשבה לעתיד...

מרבית הלקוחות יעדיפו לקנות מוצר באותה עלות לפי הערך המשני שהם יקבלו, לדוגמא: אם מוצר נמכר באותו מחיר ב2 חנויות, יעדיף הלקוח לקנות את המוצר דווקא בחנות בא יקבל מתנה או יחס יותר טוב. שיטת משיכת הלקוחות נהוגה בעיקר בעונות בהן אין יכולת ממשית להוזיל מחירים ובמקביל התחרות על כל לקוח, גדולה מנשוא.

מתנות לחג הן אחד מהדברים המוסיפים ערך לכל קנייה בתקופות בהן התחרות על כל לקוח היא קשה. מה יש בהן, באותן מתנות לחגים, שהופכות אותן למוסיפות ערך?

  • שימושיות – כל מתנה קטנה שתיתן ללקוח בתקופת החגים חייבת להיות בעלת ערך ללקוח – החל מDVD נייד לרכב בעלות ייצור וכלה בבובה לילד. כל אלו יהיו מבחינת הלקוח צורך שמומש על ידך ובמקביל יספק לך עילה טובה מאוד להוסיף את לוגו החנות על גבי המתנה.
  • לטווח ארוך – מתנות לחגים שאתה נותן ללקוח חייבות ללוות אותו תקופה ארוכה יותר, זאת בכדי לאפשר לך ליהנות מהרווח המשני בו יזכר בך הלקוח בכל פעם שיביט במתנה שנתת לו.
  • עלות – מבחינתך העלות היא קריטית על מנת שלא תפסיד על כל קנייה, עשה חישוב עלות תועלת כאשר אתה בוחר מתנות לחג.

 

סתיו מוצרי פרסום בע"מ-

החברה מתמחה כבר 30 שנה במתן מענה מיטבי ללקוחות עסקיים ופרטיים, מתנות עם לוגו לקידום עסקים

עטים, מחזיק מפתחות וכן כובע או דיסק און קי. בסתיו ניתן למצוא גם שלל מתנות לאירועים וכן גימיקים רבים.

סתיו מוצרי פרסום,  אצלנו מילה היא מילה! וזמן זה זמן

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מוצרי פרסום קונים אצל הותיקים - 30 שנה של שירות אמין ואיכותי

www.stvi.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צבי סתיו

מאת: צבי סתיומכירות29/09/09925 צפיות
אחת מהשיטות הכי טובות למשיכת לקוחות פוטנציאליים לעסק מסויים היא באמצעות לחלק מתנות עם לוגו. זוהי יכולה להיות דרך מאוד מיוחדת ליידע ולמשוך לקוחות אל העסק הרלוונטי. מתנה פרסומית, כמו מטריה, יכולה להיות דרך זולה אך יעילה במיוחד לחברה לקדם את שירותיה ומוצריה. מיתוג שכזה יכול להרשים ולפרסם בו זמנית!

מאת: צבי סתיופרסום10/09/09839 צפיות
יום הולדת לילד? יום הולדת ללקוח או עובד? אל דאגה היום כבר אין כל צורך לשבור את הראש על מתנה יפה שתשמש לא רק לחמש דקות של הנאה עבור המקבל אלא גם כתזכורת נצחית מהמעניק למקבל. ימי הולדת הן פסגת השנה של כל אחד. מרביתנו מבקשים להרגיש ביום ההולדת חשובים ומיוחדים במיוחד, לא כל שכן בעני המשפחה. אבל דמיינו לעצמכם שליום ההולדת שלכם הייתם מקבלים מתנות יום הולדת גם מהחברות בהן אתם נוהגים לקנות?

מאת: צבי סתיופרסום10/09/09679 צפיות
הקמת עסק? מזל טוב, עכשיו אתה רוצה להיות ראשון, להוביל בתחומך ולדעת שאין לקוח שיעדיף ללכת אל המתחרים שלך. בקיצור, אתה רוצה להשאיר אבק לכולם ולזכות בתהילה. אבל חכה רגע, חלומות בנפרד ומציאות לחוד. בטרם תתחיל להרוויח מליונים דע כי לפנייך עבודה קשה המורכבת ממאות שעות שיווק, מכירה ובניית מותג מהעסק שלך. אבל כל הצלחה גדולה מתחילה דווקא בצעד אחד קטן. והצעד הראשון שעלייך לעשות בכדי לאסוף לקוחות רבים ככל האפשר, זה לפרסם את העסק. אז איך עושים את זה? פשוט מאוד...

מאת: צבי סתיופרסום10/09/09653 צפיות
כל אחד רוצה להצליח בעסקים או בכל תחום אחר בו הוא עוסק. אך כמו בכל תחום אחר בחיים, יחסי ציבור, שיווק ופרסום הם חלק בלתי נפרד מכל חבילת הצלחה שאנו קונים. לצערנו, שיווק ופרסום של מוצרים או שירות הם דיי יקרים מכדי שיהיו נגישים לכל עסק באשר הוא. עם זאת בתקציב מועט יחסית תוכל גם אתה לצאת במסע שיווק ופרסום בתקציב המתאים לעסק שלך. להלן מאמר המפרט את הנקודות העיקריות למטרת מסע שיווק ופרסום בעלות נמוכה וכן האמצעים העומדים לרשותך על מנת להשיג שאיפה זו

מאמרים נוספים בנושא פרסום

מאת: ישראל רף פרסום20/12/19815 צפיות
העובדים הם ללא ספק המנוע של העסק ולקראת החגים השונים מומלץ להעניק להם מתנות לטו בשבט בכדי להוקיר להם תודה ולהעניק להם מוטיבציה ושייכות למקום העבודה. המתנה הרלוונטית והמיוחדת ביותר שניתן להעניק מתנות לטו בשבט לעובדים היא עציצים ממותגים עם מסר אישי שלכם ממותג בעציץ למשרד או לביתם

מאת: אמורפרסום28/06/175073 צפיות
עולם הפרסום מתפתח ומתרחב, ערוצי פרסום חדשים מתווספים לארגז הכלים של חברות הקידום והשיווק, ופרסום דרך רשתות חברתיות הוא אחת האפשרויות האפקטיביות בסל השירותים שמספקות חברות מקצועיות בתחום. כל אחד יכול לפתוח דף עסקי בפייסבוק, אולם אין די בפתיחת דף בלבד, ועל מנת שתיהנה מיתרונות השיווק של פייסבוק, עליך לוודא שהדף העסקי שלך מנוהל כיאות.

מאת: רפי רזניקפרסום21/02/174690 צפיות
הדפסה על שלט שמשונית הוא מוצר שכיח מאוד. כיום ניתן להדפיס דיגיטלית על שמשונית בגדלים שונים וצבעים וכמובן באיכות מצויינת.

מאת: ישראל רף פרסום28/11/161798 צפיות
ממש עוד מעט יחול חג האילנות ובעלי עסקים שמעוניינים תמיד להיות במרכז העניינים של הלקוחות, העובדים והקולגות העסקיים מחפשים דרכים יצירתיות למתג את השירותים והמוצרים שלהם בחגי ומועדי ישראל. בכתבה הבאה נציג בפניכם את המתנה הפופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט.

מאת: שלום כהןפרסום28/02/161324 צפיות
אחד המרכיבים הקבועים בשגרה של כל עובד, לא משנה באיזה תחום הוא עובד, הוא ארוחת הצהריים- להגעה לחדר האוכל ולאכילת ארוחת הצהריים, ישנה משמעות תזונתית גדולה, אך גם השפעה על חיי החברה של העובדים ואף על רווחתם הנפשית ושביעות רצונם ממקום העבודה.

מאת: ישראל רף פרסום24/12/151385 צפיות
מתנות לטו בשבט, המתנות שמציגות את רוח החג, המון רעננות והמון חן, אפשרות מצוינת לחלק מתנה מרשימה, כל אחד ישמח לקבל לידיו את אחת מאותן מתנות לטו בשבט שנבחרה בקפידה ומחולקת בשמחה רבה.

מאת: מאיר סוויסה פרסום11/08/151259 צפיות
הובלות בקריות עם מנוף חברת הובלות בקריות מציעה מעטפת שירותים רחבה ומקיפה הכוללת בין השאר הובלות עם מנוף. שירות זה מיועד להובלת מפעלים או מטענים כבדים וגדולים, ולהובלה מהירה, יעילה ובטוחה של תכולת דירות ומשרדים מקומות גבוהות, מדירות גג ומפנטהאוזים. חשוב לדעת כי הובלות בקריות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica