חפש מאמרים:
שלום אורח
26.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מטריה לפרסום

מאת: צבי סתיומכירות29/09/2009867 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחת מהשיטות הכי טובות למשיכת לקוחות פוטנציאליים לעסק מסויים היא באמצעות לחלק מתנות עם לוגו. זוהי יכולה להיות דרך מאוד מיוחדת ליידע ולמשוך לקוחות אל העסק הרלוונטי. מתנה פרסומית, כמו מטריה, יכולה להיות דרך זולה אך יעילה במיוחד לחברה לקדם את שירותיה ומוצריה. מיתוג שכזה יכול להרשים ולפרסם בו זמנית!

מטריות פרסומית היא מתנה שהלכה והפכה ליותר ויותר פופולרית בקרב משווקים ופרסומאים ובמיוחד בהקשר של קידום מותג. המטריה מאומצת ע"י הרבה חברות בימים אלו כדי לעזור באסטרטגיית השיווק שלהן מכיוון שהיא גם עמידה וגם שימושית. המטריה היא מהחפצים האלו שאפשר להשתמש בהם כל יום וע"י כולם.

מטריות פרסומיות הן די גדולות. זה כדי שיהיה מקום רב לשים עליו את שם החברה, לוגו החברה וכל מידע אחר הקשור אליה. ככה הם יקבלו הרבה תשומת לב מאנשים עוברים וישרתו בהצלחה את המטרה של ליצור מודעות לחשוף את המותג לכמה שיותר אנשים.

בכל עת שהלקוחות שלך משתמשים במטריה שאתה חילקת להם, הם אוטומטית יזכרו בך ובחברה שלך. זה יעזור לכוון תשומת לב ישירות אל החברה שלך ובטבעיות להגדיל את היקף העסקים והמכירות.  גם אנשים שבמקרה דרכם מצטלבת עם שלהם ייחשפו למותג שלך.

מתנות פרסום פופולאריות אלו יכולות לעבוד נהדר בעיקר ככלי לקדם ולשווק את המוצרים שלך החברה שלך בכלל. הן יכולות להרשים את הלקוחות שלך והשאיר עליהם חותם אמיתי. מטריות שיווקיות יעזרו לבנות תדמית חזקה לחברה ולמותג שלך. עם מתנות כאלו אנשים יוכלו בקלות לקבל מידע על החברה שלך ושירותיה.

ברגע שהחלטתת שאתה רוצה לחלק סוג כזה של מתנה, אתה לא צריך להטריח את עצמך בתהליך ארוך של חיפוש אחר ובחירה של המוצר הנכון – אתה יכול לעשות את הכל ישירות מהבית שלך או המשרד. באתר שלנו יש מגוון של מטריות לפרסום ואנשי מכירות שישמחו להפוך את החוויה לנעימה ככל האפשר בנוסף לחסכונית ויעילה.

תזכור להפקיד את עבודת ההפקה של המוצר הנבחר עבורך בידי עסק מוכר וותיק שאפשר לסמוך עליו ושלא ייתפשר על איכות או זמן אספקה. גם כן וודא כי המתנות שאתה מחלק הן באיכות גבוהה שתדמית החברה שלך לא תינזק ע"י מוצרים באיכות ירודה.

אנחנו נוודא שאתם מקבלים מטריה שמתאימה לכם ולעסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

קנייה מהנה,

סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מוצרי פרסום קונים אצל הותיקים - 30 שנה של שירות אמין ואיכותי

www.stvi.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צבי סתיו

מאת: צבי סתיופרסום10/09/09784 צפיות
יום הולדת לילד? יום הולדת ללקוח או עובד? אל דאגה היום כבר אין כל צורך לשבור את הראש על מתנה יפה שתשמש לא רק לחמש דקות של הנאה עבור המקבל אלא גם כתזכורת נצחית מהמעניק למקבל. ימי הולדת הן פסגת השנה של כל אחד. מרביתנו מבקשים להרגיש ביום ההולדת חשובים ומיוחדים במיוחד, לא כל שכן בעני המשפחה. אבל דמיינו לעצמכם שליום ההולדת שלכם הייתם מקבלים מתנות יום הולדת גם מהחברות בהן אתם נוהגים לקנות?

מאת: צבי סתיופרסום10/09/09581 צפיות
מי מאתנו לא הרגיש את המיתון קרב אליו, נוגס בהכנסתו ונובר בכיסיו. תקופות השפל הכלכלי מאלצים את כולנו להתכווץ, להתקמץ בהוצאות ולקוות, אולי כך יגדל הרווח הגולמי וישאיר אותנו בחיים הכלכליים. אז נכון, קשה מאוד להיות גמישים בתקופה זאת והוצאות אשר נראות לנו מיותרות כגון מתנות לחגים הן המועמדות הראשונות לקיצוץ, אבל אם רק נעצור דקה ונחשוב, אולי נבין כי דווקא מתנות לחג הן הדרך הכמעט בטוחה להגשים את המשפט: "כסף עושה כסף"...

מאת: צבי סתיופרסום10/09/09629 צפיות
הקמת עסק? מזל טוב, עכשיו אתה רוצה להיות ראשון, להוביל בתחומך ולדעת שאין לקוח שיעדיף ללכת אל המתחרים שלך. בקיצור, אתה רוצה להשאיר אבק לכולם ולזכות בתהילה. אבל חכה רגע, חלומות בנפרד ומציאות לחוד. בטרם תתחיל להרוויח מליונים דע כי לפנייך עבודה קשה המורכבת ממאות שעות שיווק, מכירה ובניית מותג מהעסק שלך. אבל כל הצלחה גדולה מתחילה דווקא בצעד אחד קטן. והצעד הראשון שעלייך לעשות בכדי לאסוף לקוחות רבים ככל האפשר, זה לפרסם את העסק. אז איך עושים את זה? פשוט מאוד...

מאת: צבי סתיופרסום10/09/09602 צפיות
כל אחד רוצה להצליח בעסקים או בכל תחום אחר בו הוא עוסק. אך כמו בכל תחום אחר בחיים, יחסי ציבור, שיווק ופרסום הם חלק בלתי נפרד מכל חבילת הצלחה שאנו קונים. לצערנו, שיווק ופרסום של מוצרים או שירות הם דיי יקרים מכדי שיהיו נגישים לכל עסק באשר הוא. עם זאת בתקציב מועט יחסית תוכל גם אתה לצאת במסע שיווק ופרסום בתקציב המתאים לעסק שלך. להלן מאמר המפרט את הנקודות העיקריות למטרת מסע שיווק ופרסום בעלות נמוכה וכן האמצעים העומדים לרשותך על מנת להשיג שאיפה זו

מאמרים נוספים בנושא מכירות

מאת: ישראל רף מכירות03/01/161397 צפיות
עציצים לטו בשבט, מתנה טבעית שמרגשת את מקבליה, מסוגי צמחים שונים ועד למגוון גדלים, מנעד המחירים הוא דבר חשוב, עציץ שיהיה מתנה נאה עבור כל מי שרוצה לגדל משהו יפה במקום מגוריו.

מאת: אביב יועציםמכירות24/11/151461 צפיות
הצורך בצילום מסמכים הינו נדרש ביותר עבור כל משרד בימינו ולעיתים גם כחלק משירות הניתן ללקוחות, במשרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמיים ועוד. מכונות צילום הן המוצר הטכנולוגי שאחראי על ביצוע משימה זו כאשר ניתן לרוכשן בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכיכם המדוייקים. להלן כל האפשרויות המוצעות לכם ברשתות המובילות. צבעוני או שחור לבן? מכונות הצילום השונות משתמשות בהפרשי דפוסי החזרת הצבע הנקלטים ממנורה שסורקת את הדף המצולם, ממירות את האותות לשפת תוכנה ומבצעות העתקה מדויקת. ישנן מכונות צילום שמסוגלות לעשות כן בהעתק

מאת: אביב יועציםמכירות24/11/151029 צפיות
הצורך בצילום מסמכים הינו נדרש ביותר עבור כל משרד בימינו ולעיתים גם כחלק משירות הניתן ללקוחות, במשרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמיים ועוד. מכונות צילום הן המוצר הטכנולוגי שאחראי על ביצוע משימה זו כאשר ניתן לרוכשן בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכיכם המדוייקים. להלן כל האפשרויות המוצעות לכם ברשתות המובילות. צבעוני או שחור לבן? מכונות הצילום השונות משתמשות בהפרשי דפוסי החזרת הצבע הנקלטים ממנורה שסורקת את הדף המצולם, ממירות את האותות לשפת תוכנה ומבצעות העתקה מדויקת. ישנן מכונות צילום שמסוגלות לעשות כן בהעתק

מאת: רוי ורלמכירות11/02/152534 צפיות
Mobile marketing may be a steady source of major or minor income for you. These tips will educate you an inside look at the world of mobile marketing. You need to build a solid database. Do not just add random cell phone numbers to your database.You must get their go ahead before you can text them frequently. You can get permission through the web or by the reply of a code you have given them.

מאת: כתיבת מומחיםמכירות10/12/141301 צפיות
האינטרנט שינה דברים רבים בחיינו. לא רק תפיסות, מחשבות ותיאוריות אלא גם התנהגות יום יומית שכיום אנו מבצעים אותה בצורה שונה לחלוטין מאשר היינו עושים לפני עשר ועשרים שנה

מאת: אהבה ותשוקהמכירות12/03/147875 צפיות
המרכז להגדלת הפין בחנות הסקס "אהבה ותשוקה" נותן לך מענה בטוח להגדלת איבר המין ללא כדורים וללא ניתוחים, מאושר רפואית עם אחריות!

מאת: allgiftsמכירות05/02/147955 צפיות
עונת החגים מתקרבת, פסח בפתח, ואיתם מגיע כאב הראש הדו שנתי הקבוע של כל מנהל וועד או מנהל רווחה בארגון – המתנות לחג. מתנת חג לעובד הפכה כבר לפני עשרות שנים להתנהגות מקובלת בשוק העבודה הישראלי למרות שהיא איננה מעוגנת באף חוק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica