חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חשיבות עשיית פוליש באולמות תצוגה


כאשר יש אולמות תצוגה גדולים המיועדים להצגה של מוצרים כמו למשל מכוניות, ריהוט, ביגוד וכדומה, יש חשיבות גדולה מאוד למראה הרצפה כיוון שהיא יכולה לתרום רבות למכירות.

אולם תצוגת מכוניות

שוו בדמיונכם אולם מכירות של כלי רכב. אתם רואים רצפה מבריק , מיעוט במכוניות על פני חלל תצוגה גדול, בצד דלפקי עובדים ואנשי מכירות. אחד הדברים הכי בולטים לעין לאחר המכוניות שעומדות במרכז התצוגה הינה הרצפה. היא חייבת לתת במה למכונית שעומדת עליה על מנת להבליט את היופי של המכונית. אם הרצפה לא תהיה מבריקה, מצוחצחת ואפילו בוהקת יכולה להיווצר תחושה שהמקום פחות יוקרתי ולכן גם האיכות של המכונית לא בהכרח יהיה אטרקטיבי. המשפט שהחזות חשובה מתאים לאולמות תצוגה במיוחד. רצפת אולם חייבת לעבור פוליש אחת לתקופה ותמיד ליצור תחושה של ניקיון וזוהר שיוצרים מראה יוקרתי. היוקרה משתמעת לשתי פנים. גם לבעלי הסוכנות, שיש להם מספיק כסף לשמירה על מקום יוקרתי ונוצץ וגם ליצור כאמור את המראה היוקרתי כשהמכונית ניצבת ונוצצת על משטח מיוחד ויוקרתי.

אולם של ריהוט הבית

ריהוט הבית כולל הרבה דברים - זה יכול להיות סלונים, מטבחים, אביזרי קישוט כמו אגרטלים ועוד. זה גם יכול להיות תערוכת תמונות שכל הקירות מלאים בתמונות ורק הרצפה חשופה לעין המבקרים. כאשר מדובר במכירות חשוב להבין שלמכור זה גם ליצור תחושה של כייף. כאשר מגיעים למקום והוא נראה מוזנח וישן יש ירידה במוטיבציה לקנייה. לעומת זאת כאשר מגיעים למקום נקי, לאחר שירותיה של חברת פוליש מקצועית, המקום מפואר, נוצץ אז ישר רוצים שגם הבית שלכם יראה כך - יוקרתי ויפה, ולכן כבר יש עליה במוכנות לרכישת המוצרים המוצגים. על מנת ליצור מראה עשיר יש חשיבות למראה של הרצפה. מאחר שבאולמות תצוגה מבקרים אנשים רבים כדאי לחשוב על אופציה של רצפה ושימורה על ידי עשיית פוליש אחת לכמה שנים או בהתאם לרמת הצורך. פוליש לרצפה יגרום לכך שהרצפה תהיה מבריקה, ישמור עליה וייתן תחושה של ניקיון מירבי ועושר. הפוליש גם אינו יקר יחסית ויכול להיעשות תוך כמה שעות ואף ניתן לעשותו בלילה על מנת שלא לפגוע ביום עסקים ובמכירות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אקסטרה - קידום אתרים

מאת: אקסטרה - קידום אתריםעסקים - כללי12/05/14797 צפיות
שוק המנעולנים הינו מגוון מאוד - הוא מכיל מנעולנים מקצועיים, מוסמכים ומלאי ניסיון אך גם מנעולנים חסרי ניסיון אשר עלולים לגרום לנזקים ולבזבוז כספים. מנעולן טוב יהיה בעל מקצוע שסיים קורס מנעולנות, עבר הכשרות, הסמכות, קיבל אישור מטעם משטרת ישראל (כך שאין לו עבר פלילי), וצבר ניסיון. כאשר מחפשים מנעולן, חשוב לפנות אל מנעולן באזור קרוב. מנעולן אשר מספק שירותים בעיר אחרת או במקום רחוק יותר, עשוי לגבות מחיר גבוה יותר מהמחיר הסטנדרטי.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםרפואה סינית22/05/13885 צפיות
רפואה סינית מהווה תחליף לרפואה המערבית שכולם מכירים. הטיפול ברפואה הסינית הוא שילוב של מזרח ומערב, ולכן מטופלים יכולים ליהנות משני העולמות. מעבר לשיפור במצבם של המטופלים רפואה סינית תורמת גם לשמירת מצב הרוח של המטופלים. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא כיצד טיפול ברפואה הסינית מסייע הן לסטודנטים הלומדים את התחום והן למטופלים.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםבריאות ורפואה כללי20/05/13976 צפיות
גסטרוסקופיה נחשבת לאחת הבדיקות השכיחות ביותר ברפואה המבוצעת לצורך אבחון וטיפול במחלות של מערכת העיכול העליונה. מטרת הבדיקה היא הסתכלות רחבה באיברי מערכת העיכול העליונה. בנוסף לצפייה בפרטים של מערכת העיכול ניתן לבדוק גידולים , לשלוף גופים זרים. מה כוללת הכנה לבדיקת גסטרואנטרולוגיה- המידע במאמר שלפניכם.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםאדריכלות פנים19/05/13793 צפיות
בעת בניית בית יש להיעזר בבעלי מקצוע מומחים בתחום הבנייה והעיצוב. עיצוב בית יפה מתחיל במחשבה תחילה. כיום ניתן למצוא מגוון דרכים שונות לעצב את הבית ולהשאיר רושם על אורחים ובני משפחה. מיהם בעלי המקצוע שיסייעו לכם לעצב את הבית- כל התשובות במאמר שלפניכם.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםניקיון16/05/13824 צפיות
רוב האוכלוסייה לא מבינה את החשיבות של ניקוי פריטי ריהוט שונים בצורה מקצועית ולא בבית. ניקוי פריטי ריהוט למשל, שטיח אצל חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן וכסף, בייחוד כאשר מדובר במקרה של שריפה ובו אין לכם את הכלים המתאימים לניקוי שטיחים או וילונות.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםניקיון16/05/13734 צפיות
רוב האוכלוסייה לא מבינה את החשיבות של ניקוי פריטי ריהוט שונים בצורה מקצועית ולא בבית. ניקוי פריטי ריהוט למשל, שטיח אצל חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן וכסף, בייחוד כאשר מדובר במקרה של שריפה ובו אין לכם את הכלים המתאימים לניקוי שטיחים או וילונות.

מאת: אקסטרה - קידום אתריםביטוח דירה09/05/132543 צפיות
לעתים אנשים מחליטים לשפץ את הדירה שלהם שיפוץ מקיף או חלקי.עבודות שיפוצים יכולות להיות רחבות ולכלול החלפה של המטבח הישן בחדש, שבירת קירות , בניית מחיצות. ההחלטה לשפץ את הבית היא החלטה שמתקבלת בכובד ראש כתוצאה מהרצון לחלק את שטח הדירה בצורה טובה יותר. שיפוץ הבית מחייב אתכם להודיע לחברת הביטוח שלכם על הצורך בביטוח דירה על מנת להגן עליכם מפני נזקים של רטיבות.

מאמרים נוספים בנושא ניקיון

מאת: yoni romניקיון14/11/19930 צפיות
מהי קרדית האבק ואיפה היא מופיעה? איך מנקים את קרדית האבק?

מאת: yoni romניקיון22/07/191058 צפיות
מחפשים שירות ניקוי ספות בכפר סבא? מומלץ לכם להכיר מעט יותר את עולם הטקסטיל. חשוב גם להכיר את סוגי הכתמים והריחות שנוצרים על הספות. כאשר תכירו את סוגי הבדים השונים, תדעו מה לצפות מצוות הניקיון.

מאת: yoni romניקיון11/07/181336 צפיות
נוחות, עיצוב, שלווה. מה עוד אפשר לבקש מהספה העומדת בסלון? פעמים רבות איננו מתייחסים לספה שלנו בהגינות. בעוד היא מאפשרת לנו להתרפק עליה בסיומו של עוד יום עבודה עמוס, הרי שאנחנו נוטים לזלזל מעט בניקיונה

מאת: yoni romניקיון25/06/18962 צפיות
ניקוי הבית נחשב לאחד המשימות המורכבות ביותר המצריכות שימוש בשואב אבק איכותי. בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי אשר חל במוצרים לניקיון הבית .

מאת: רוני הכהןניקיון02/05/18767 צפיות
בכל בית ומקום עבודה יש שלל של מוצרי ניקיון חשובים, אבל איך בוחרים את הנכונים? קראו את אלה הדברים.

מאת: רוני הכהןניקיון08/04/18740 צפיות
במה תלוי העיצוב של גינה במרפסת של דירה שנמצאת אפילו בגובה של 50 מטר ומעלה

מאת: דודישניקיון16/03/181515 צפיות
כמו רבים אחרים גם אני שונאת לנקות. בכל יום אמרתי לעצמי הנה היום זה היום שאני הולכת לנקות את הבית, אבל דוחה את זה למחר. ואם זה אומר שאני לא יכולה לקבל אורחים, מפאת הלכלוך, אז שלא יבואו...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica