חפש מאמרים:
שלום אורח
26.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עיבוד נתונים - מה יש לדעת?

מאת: nati bentovניהול02/05/2012601 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

להצליח בעסקים - לפתוח עסק היא אף פעם לא משימה פשוטה, אפילו להפך, בנוסף להשקעה הכלכלית היא מצריכה גם הבנה של הסקטור העסקי אליו משתייך העסק, הבנה ניהוליתואיך אפשר לשכוח, נסיון וידע בתחום. מעבר לזה הנושא שעוד יותר מייאש , הוא ההבנהשגם אחרי 5 שנים שהארגון שלך עובד טוב, הסכנה הכלכלית נותרה.

מדוע, אתם שואלים? בגלל הסיבה הפשוטה שאע"פ שפירמה מצליחה ושורדת את השנה הראשונה, הרי זה לא מספיק - כי כולנו משתוקקים להרוויח ולשגשג הרבה יותר. אבל חשובה ההבנה שככל שהארגון גדל, יכולת השליטה של המנהל יורדת. אז איך ומה יכול לסייע לנו לנהל?

ניתוחים סטטיסטיים - אולי זה הפתרון?

לבתי עסק קטנים כדוגמת אטליז נושא הניהול והשליטה הוא ללא ספק קל יותר לעומת ארגונים גדולים, ובחלק גדול מהמקרים לא מחייב קניית אמצעים טכנולוגיים מיוחדים. אך עסקים גדולים שמגלגלים סכומי כסף גדולים, לרוב זקוקים גם ע"מ להתנהל ולנהל טוב את העובדים ואת עצמם וכמובן בשביל לנסוק גבוה יותר, "סיוע חיצוני".

איזה כלים עושים למנהלים חיים קלים

תחום נהדר שתופס תאוצה, תחילה בארה"ב, הוא הנושא של תוכנות וכלי - BI; כלל הפיתוחים השייכים לתחום מערכות המידע נועדו לעזור למנהלי החברהבתהליך הסקת המסקנות ובהגעה לתובנות כלליות וניהוליות בכל הנוגע לתהליכים המתרחשים אצלהם בארגון.

שימוש באמצעים כגוןעיבוד נתונים, מערכות אחזור מידע או פתרונות מחשוב אחרים, הם דוגמא שולית לכלים הקיימים עבור ההנהלה של העסק. בכל אלמנט או פתרון אחר שתבחרו מהתחום המעניין של מערכות המידע תהנו משימוש ביכולות מהותיות לעסק כמו אחזור מידע, עשיית סדר והתמודדות עם מסות ענק של נתונים, שילוב בין מידע ממקורות שונים בעסק ועוד ועוד, כך שעבודת הניהול משתפרת, וניתן עם חשיבה מושכלת לשפר תהליכים בעסק.

בהתאם לפסקה הקודמת, יש מספר גדול של אמצעים מתוחכמים להתייעל ולשפר תהליכים בעסק שלכם, כך שמה שנשאר זה להתחיל עם הצעד הראשון ולהתייעץ עם אשפים בנושא של בינה עסקית, שיוכלו לעזור ולאפיין בדרך טובה ואיכותית את צרכי העסק שלכם ו"לתפור" עבורו את הכלים האיכותיים ביותר.

בכל שאלה ופרט אני מזמין אתכם להתייעץ עימי.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

nati bentov

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת nati bentov

מאת: nati bentovבניין ואחזקה - כללי06/06/12834 צפיות
לרוב האנשים העברת המשרד זהו שלב משמח. זהו זמן טוב לבצע סדר בחפצים, לעבור על הדברים הישנים, לסדר קצת ולהתחדש. על אף הכל, כשעוברים דירה כדאי להקפיד ולבחור חברת הובלות מקצועית שתעביר בשבילנו את החפצים היקרים לליבנו ותאפשר לנו מעבר קל וזריז ככל האפשר.

מאת: nati bentovהפקות אירועים06/06/12866 צפיות
איך היום משאירים רושם במשתה? זאת בהחלט אחת ההתלבטויות הקריטיות ביותר שכל איש מחפש מידע לגביה לפני ארגון הארוע המשמעותי. לנושא זה אין פיתרון חד משמעי, אולם כעת יש המון דרכים המאפשרות להרים את הארוע שלכם ולשדרג אותו למיוחד ולא כמו כל ארוע יום יומי.

מאת: nati bentovהדברה06/06/12995 צפיות
איזה אדם לא חווה את התופעה המלחיצה הבאה, באים בלילה לחדר האמבטיה ומגלים תיקנים שעירים. מקקים וחרקים אחרים הם מפגע לא קטן, ומעבר לאי נעימות, לעיתים הם מסכנים את בריאותנו. אז מה אפשר לעשות במקרים בהם יש דבורים אצלנו בבית?

מאת: nati bentovהפקות אירועים06/06/12869 צפיות
צילום ארועים חשובים – כולם משתמשים בשירות שמקל עלינו להיזכר בארועים המשמחים ביותר בחיינו בדיוק. התחתנתם במסיבה ענקית? ערכתם בריתה לבת? היום אנו לא יכולים שלא לשכור צוות צילום שיעקוב אחריכם ויתעד כל שנייה חשובה מהארוע החד-פעמי. אחר כך כשתרצו להיזכר תוכלו לשים את קלטת החתונה ותוכלו לראות ביחד את האירוע המרגש.

מאת: nati bentovבניין ואחזקה - כללי06/06/121149 צפיות
בשביל רבים מהאנשים מעבר דירה זהו תהליך משמח ומרגש. מדובר על שלב טוב לעשות סדר בחיים, לעבור על הדברים הישנים, לסדר קצת ולהכניס את החדש. עם זאת, כאשר עוברים דירה מומלץ להקפיד ולבחור חברה שתעביר עבורנו את הרכוש ושתאפשר מעבר נעים וקל במידה האפשרית.

מאת: nati bentovהפקות אירועים06/06/121095 צפיות
הפקה של אירועים היא סוגייה לא קלה. מפגשים חברתיים מורכבים מהמון פרטים קטנים, כשכל פרמטר חייב יחס בנפרד. כשמגיעים ליום האירוע כל הנוכחים יוצאים מרוצים, אחרי שהפקתם ארוע בלתי נשכח!

מאת: nati bentovהפקות אירועים05/06/12897 צפיות
צילום אירועים – השירות הכי נפוץ אשר נותן לתעד את האירועים המשמעותיים ביותר באופן מדויק. חוגגים בר מצווה? סבא חוגג תשעים? כיום אנחנו כבר לא יכולים שלא לקחת צוות צילום שלם שיוכל לצלם כל רגע חשוב מהאירוע הגדול שלכם. בעתיד כשתרצו להיזכר פשוט הפעילו את הדיוידי או עיינו באלבום ותראו את האירוע המאושר.

מאמרים נוספים בנושא ניהול

מאת: עוזי פלגניהול17/05/20371 צפיות
ארגון עסקי בכל גודל, נדרש לבצע שינויים והתאמות במהלך חיו העסקיים. תדירות השינויים וגודלם נגזרים ממטרת השינויים, שאת רובן ניתן לסווג כצורך: בפתוח עסקי, שיפור וייעול תהליכים עסקיים קיימים, התאמות לתנאי התחרות בשוק ועוד. במאמר הנוכחי אתייחס לשני חוקים מתחום הפיזיקה של אייזיק ניוטון, ונבצע דרכם אנלוגיות בתחום הניהול העסקי ונזהה "זיקה בין פיזיקה וניהול עסקי", אך לפני כן נגדיר מספר מושגים מתחום הפיזיקה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20371 צפיות
תוצר ניהולי הוא התוצאה המתקבלת מפעילות ניהולית. תוצר ניהולי המשיג את מטרתו הוא תוצר אפקטיבי ולהיפך, תוצר ניהולי אשר יוצר תוצאה בעייתית, ההופכת בעצמה לבעיה ואף יוצרת בעיות נוספות, הוא "וירוס ניהולי" ברמות חומרה שונות, ובתור שכזה יש לטפל בו למניעת נזק חמור למערכת. "ווירוס ניהולי" לא נוצר בכוונה תחילה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20378 צפיות
הנעת עובדי הארגון העסקי במטרה להשגת בצועים עסקיים משופרים, צריכה להיות אחת המטרות המרכזיות בכל אסטרטגיה ניהולית עסקית, ההשקעה בפתוח עובדי החברה היא אחת ההשקעות החשובות והמשתלמות ביותר לכל ארגון עסקי. לא מספיק שעובדי החברה יהיו משכילים, מיומנים ומנוסים, חשוב שכל הכישורים והתכונות שצוינו, יבואו לידי ביטוי באופן חופשי ושוטף בהתנהלות העובד הבודד והארגון.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20379 צפיות
במאמר זה רוכזו תובנות המתייחסות לסיטואציות שונות בתחומי הניהול. הנושאים מוצגים באופן מטפורי לעיתים באופן אירוני או אבסורדי באנלוגיה לתהליכי הניהול העסקי הנדרשים. בחרתי בדרך זו להציג ולהסביר תהליכים ואירועים בניהול עסקי שקשה היה להסבירם או להבינם, בעקר לחסרי ניסיון ניהולי עסקי.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20435 צפיות
"השער האסטרטגי", הוא השער שדרכו אמורים להיכנס לעסק, תוצרים של החלטות אסטרטגיות כבדות משקל לעתידו של העסק. משמע נדרש שיקול דעת מעמיק לגבי כל מה שנדרש לעבור דרכו. נדרש סוג סינון צפוף שימנע כניסה של מזיקים

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20395 צפיות
עסק הוא מפעל חיים והוא קרוב לליבנו, מאידך בעסק צריך לטפל לא דרך הלב. נדרשת דרך, כלים ותהליכי ניהול מסודרים ושיטתיים. אף אחד מאתנו איננו מושלם ואיננו צריך לדעת הכול. גם אם אנחנו יודעים, קשה לנו לטפל בנושאים הקשורים בנו רגשית, מאחר ואיננו אובייקטיבים כלפי עצמינו וכלפי הקרובים לנו.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20293 צפיות
הדברים הנכונים לעסק הם לא תמיד ובהכרח: הדברים שהמנהל אוהב לעשות, או יודע לעשות, או רוצה לעשות, או יכול לעשות. הדברים הנכונים לעסק הם הדברים הנדרשים והקריטיים לעסק. בלעדיהם העסק יישחק, יתקע או יקרוס.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica