חפש מאמרים:
שלום אורח
18.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

נוטריון, צוואות, ירושות - כל דבר שחפצתם לדעת

מאת: קידום אתריםרהיטים13/05/2012645 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נוטריון נושא בתפקיד אחראיורגיש, מחמת רגישותו של התפקיד, תנאי מוקדם לשמש כנוטריון הוא התמחות ועבודה כעורך דין לתקופת זמן שלא פחות מעשר שנים, אדם בעל אמינות רבה גבוהה מהמקובל שניתן לסמוך עליו בלי ספקות ועורך דין שלא הורשע בפלילים.

נוטריון –בדבר התפקידים של הנוטריון

1. תרגום מסמכים – כל אדם שמבקש לתרגם מסמכים משפה אחת לשנייה וצריך לאמת את התרגום מוכרח אישור של נוטריון המעיד כי התרגוםנאמן למקור. אישור נוטריוני החתום בידי נוטריון תקף בכל המדינות ולכן אם צריך לשגר מסמכים למדינה זרה כגון מסמכים לימודיים, עסקיים או רפואיים יש צורך באישור של נוטריון מורשה.

2. בשנת 1967 נחקק חוק הנוטריון בכל הנושאים השייכים לתרגום מסמכים. מכוח חוק זה מוענקת לכל נוטריון סמכות לתת אישור לתרגומים ומסמכים רבים. אומנם, תרגום זה פעולה שכל מתרגם יוכל לבצע, אולם, תרגום בחתימת נוטריון מעניק תוקף משפטי לכל מסמך מתורגם.

3. נוטריון עוסק גם בחתימת הסכמי ממון. חתימתו של נוטריון על הסכם ממון בין בני הזוג מעניקה להסכם תוקף משפטי המחייב את שני בני הזוג.

4. העתק זהה למקור - במידה ויש צורך למסור דוקומנטים כלשהם או אישורים כאלה ואחרים , אין צורך מעשי לתת את המסמכים המקוריים. כיוון שהחתימה של נוטריון על הדוקומנט קובעת שהוא אותנטי, את המסמכים המקוריים נוכל להשאיר ברשותינו,ליצור העתק מהמסמך ולקבל עליו חתימת נוטריון.

5. חתימת צוואות- על צוואה החתומה על ידי נוטריון קשהלערער אפילו אם מתגלות מחלוקות בין היורשים.

צוואות –הכול על אודותצוואות

1. צוואה הנה מסמך משפטי שבו מצווה המוריש מה יקרה לרכוש שלו אחרי מותו.מבחינה חוקית אפשר לערוך צוואה החתומה על ידי שני עדים ולא צריך חתימה של עורך דיןאו לחילופין נוטריון מורשה. החתימה של העדים מאשרת כי בעל הצוואה חתם לפניהם על גבי צוואתו וכי היה בדעה צלולה בשעת החתימה עליה.

2. יש פעמים שאחרי פטירתו של בן אדם מתגלות מריבות קשות ומחלקות שונות בין יורשיו. קורה לעתים שסכסוכים בענייני צוואות מגיעים לדיון בבתי המשפט. במידה והצוואות חתומות ע"י נוטריון קשה מאוד לערער עליהן. החוק מכיר במעמד המיוחד של כלנוטריון ולרוב הוא לא מערער על חתימתו.

3. כל מי שרוצה שרכושויינתן בהתאם לרצונו, מקפיד לכתוב את צוואתו ולחתום עליה על ידי הנוטריון ווכך הוא מונע לאחר מכן חיכוכים וסכסוכים מיותרים בין היורשים.

ירושות –בנושא חלוקת הרכוש לאחר המוות

1. ירושות הינן עזבונו של כל אדם שמת. ירושות הן, בד"כ, רכוש ונכסים שמוריש המנוח לבני משפחתו.

2. חוק הירושות נחקק בכנסת בשנת 1965.בחוק זה מפורטות הדרכים הקבועות כיצד מחולקות ירושות. צוואה עורכיםכאשר יש מי שרוצה לחלק את ירושתו בדרכים שונות מהדרך הכתובה בחוק הירושות. לשם משל, יש לפעמים שאבא או אימא מבקשים להותיר ירושה גדולה יותר לאחד מהילדים יותר מלאחיו או כשיש רצון להוריש למוסדות או ארגונים שונים.

3. כדישלא יהיו בעיות ירושה, חיוני להחתים נוטריון על הצוואה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מקודם על ידי קאפרי קידום אתרים בירושלים ובניית אתרים בירושלים

.
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13768 צפיות
היות שבני האדם מחפשים תמיד אפשרויות לשמור על עצמם, עקב כך הם יצרו את אמצעי השמירה הקרוי אומניות לחימה. המערב קיבל את אומניות לחימה מהעם הסיני אשר הוא הינו הראשון שפיתח את האופנים להגנה עצמית. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי הלוקח חלק באולימפיאדות מרובות.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13680 צפיות
בענף הנדלן הגדול של נדלן במושבים קיימות כמה קטגוריות והם: אדמות המיועדות לחקלאות, קרקעות מסחריות ויחידות המיועדות למגורים ועוד. מחיריהם של נדלן במושבים כפופים לשינויים ותלויים בכמה קריטריונים. מסיבה זו, טרם שאתם רוכשים נדלן במושבים נחוץ לבוא בדברים עם שמאי המתמחה בתחום במטרה לקבל הערכת מחיר עדכנית וריאלית.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13694 צפיות
קידוח בטון הוא עבודה של אנשי מקצוע. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. עבור העבודה של קידוחי בטון צריך לגשת למומחים בעלי ידע רב ונסיון שעובדים עם ציוד מיוחד.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13701 צפיות
המילה האחרונה בנושא הארונות הן ארונות הזזה. ארונות הזזה מאפשרים לנו חיסכון משמעותי בשטח, נוחיות ופתרונות אחסון מעניינים. ארונות הזזה הינם ארונות עם עיצוב. הרבה מעצבים בוחרים לרהט את הבית בארונות הזזה ומשקיעים חשיבה ומאמצים רבים בעיצובם.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13728 צפיות
בעת שבעל ואשה מחליטים שאין יותר מקום להמשכם של חיים משותפים וכי הם רוצים להתגרש ולחלק את הרכוש שומה עליהם להגיע אל עורך דין גירושין . בסיועו של עורך דין גירושין ניתן לעבור את ההליכים בצורה יותר נוחה ופשוטה כשכל אחד מבני הזוג יקבל את המגיע לו.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13712 צפיות
יותר מכל היעדים של הטיסות ישנו ביקוש רב של טיסות לניו יורק. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה בעולם החופשי הינה באמצעות טיסות לניו יורק. אפשרי לנסוע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי גם עם טיסה שעוברת במדינה אירופאית.

מאת: קידום אתריםרהיטים03/03/131000 צפיות
ישנם מקומות לא מעטים ברחבי העולם שאין אפשרות לבקר בהם באופן עצמאי ואחד מהם הוא תאילנד. טיול מאורגן לתאילנד יביא אותכם לשם. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אתכם אל המקומות האקזוטיים ביותר ברחבי העולם. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זוהי חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

מאמרים נוספים בנושא רהיטים

מאת: yoni romרהיטים25/06/20228 צפיות
איך מזמינים רהיטים אונליין? כיצד חוסכים בהוצאות בלי להתפשר על איכות הרהיט?

מאת: רוני הכהןרהיטים04/06/191684 צפיות
המיומנות של יצירת חדר שינה מתאים, כאשר חייבים לבחור ריהוט מתאים לצד מזרונים מומלצים שמורידים את הלחצים מהגוף של הישנים.

מאת: Shaiרהיטים07/09/181863 צפיות
אין כמו טקסטיל לאבזור ולשדרוג העיצוב בבית, ולא רק בריפוד ובווילונות: זה הזמן "להלביש" גם את הרצפה בשטיח המושלם עבורה. כך תבחרו אותו.

מאת: shiritרהיטים26/08/181084 צפיות
אם אתם זקוקים לארונות הזזה מעוצבים באופן חסר תקדים,

מאת: רוני הכהןרהיטים12/08/181019 צפיות
קראו את הדברים הבאים לפני שאתם מגיעים אל חנות של דלתות ולא מבינים על מה מדובר.

מאת: shiritרהיטים12/06/18874 צפיות
כאשר אתם מחדשים דלתות בבתים בעלי סגנון עיצוב וינטאג', עיצוב עץ הוא כמובן בלתי ניתן להתפשרות.

מאת: shiritרהיטים11/06/18858 צפיות
אם אתם מעוניינים לגבש בביתכם ריהוט עתיק מהזן האיכותי ביותר, לא רק איכותם חשובה אלא גם הכרת סגנונות העיצוב בתחום הזה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica