חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בחירת מוקד באזור המרכז

מאת: מוקד הרצליהניהול16/07/2012712 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

החשיבות בבחירת מוקד באיזור המרכז, בין אם אתם עסק קטן או אנשים פרטיים, היא גדולה. ראשית יש צורך להתאים את חברת המוקד לצרכים האישיים שלכם. האם אתם מעוניינים לאבטח עסק או בית מבוטחים? כשמדובר בעסק, כמובן שהוא מבוטח, הוא מוכרח להיות, אך כאשר מדובר בבית פרטי, האם הוא מבוטח? האם ישנו צורך בשמירה רצינית או רק במענה בעת הפעלת אזעקה וסיורים מדי לילה? האם ישנו איום ממשי לפריצה לבתיכם או לפגיעה בחייכם חס וחלילה? כל אלה ועוד הן שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני בחירת החברה המתאימה עבורכם ועבור הבית או העסק שעליו אתם רוצים לשמור ולהגן.

חברות המוקד השונות

כל חברת מוקד היא בעלת מאפיינים ייחודיים לה, אך בסופו של דבר מדובר בחברות ששומרות על בטחון ביתכם ומשפחתכם הגרה בו. עליכם לבחון את האפשרויות שכל חברה מציעה, כולל אביזרי מיגון, מערכות מתקדמות, שירותי מענה אנושי וכמובן שגם עלויות. לאחר מכן בצעו השוואה, איזה מוקד עונה על הצרכים שלכם, קודם כל. גם אם המוקד אותו בחרתם, גובה סכומים גבוהים יותר, ניתן לנהל משא ומתן מולם אם הם החברה המתאימה עבורכם. במידה והמשא ומתן לא צלח, הסתכלו על זה בצורה כזאת, לא מומלץ לוותר על צורך חיוני רק בשביל עוד כמה עשרות שקלים, השקיעו בחוכמה ותחסכו הרבה כסף ומאמץ בעתיד, במידה ויתרחש אירוע כזה.

רמות האבטחה השונות

יש לקחת בחשבון מספר דברים. מוקד בהרצליה, למשל, פועל בהתאם לתנאי השטח והסביבה. ישנו את כל איזור הרצליה פיתוח שבו גרים אנשים אמידים בבתים מפוארים ולכן מוקד בהרצליה פיתוח יפעל באבטחה גבוהה יותר ותדירות הסיורים תהיה גם היא גבוהה. בניגוד לשירותי מוקד בהרצליה, מוקד בתל אביב למשל יכול לפעול באבטחה פחותה, מכיוון ששם ישנה נוכחות תמידית של ניידות משטרה ושוטרים בתפקיד, ששומרים על הסדר ומבצעים סיורים כל העת. אין זה אומר שיזניחו אתכם ואת בטחונכם, המוקד עובד באופן שוטף עם המשטרה, כולל מיקומים, זירות אירוע וסיורים. לכן מובן שסיורי מוקד בהרצליה יהיו רבים יותר מסיורי מוקד בתל אביב.

שירותים מיוחדים

חברות המוקד מציעות מגוון שירותים מיוחדים ולכל מוקד יש את המערכות המתקדמות שלו. מדובר במערכות אזעקה מתקדמות, מערכות כיבוי אש מתוחכמות ועוד מערכות שונות להגנה על הבית. המערכות מחוברות ישירות למרכזיית המוקד ושם ניתן לקבל קריאות על הפעלת האזעקה במקרה של פריצה או של שריפה ולשלוח לשם מיידית כוחות מהחברה ומשירותי ההצלה והכיבוי במקביל.

 תגיות המאמר: מוקד, מוקד בהרצליה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מוקד אמון 99 | חברת מוקד

חברת מוקד אמון 99 המספקת שירותי מוקד בהרצליה והסביבה, הוקמה בשנת 1980 ומאז מספקת שירותי מוקד, סיור, מיגון ואבטחה ומשרתת אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם: שגרירויות, מוסדות שונים, בתי עסק ובתים פרטיים.

לפרטים:

09-9556146

http://www.emun99.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מוקד הרצליה

מאת: מוקד הרצליהאבטחת הבית28/05/13588 צפיות
אין זה סוד שאנו חיים בעולם מסוכן ושמירה על הבטחון האישי היא לא עניין שולי כלל. על מנת לשמור על עצמינו ועל אהובינו, צריך לעשות את כל מה שביכולתינו ועל ידי כך למנוע תקריות לא נעימות ואסונות בלתי צפויים. אך אין מה לדאוג, אתם לא לבד בעניין. קיימות חברות שמירה רבות שיעזרו לכם במשימתכם להגן על רכושכם, משפחתכם ועל עצמכים. לפניכם כמה דרכים שיעזרו לכם לספק אבטחה לבית ולעסק.

מאת: מוקד הרצליהאבטחת הבית29/04/13538 צפיות
ריבוי הפריצות בשנים האחרונות הוביל לכך שיותר ויותר דיירים שמתגוררים הן בבתים פרטיים והן בבנייני דירות שוכרים שירותי מוקד שונים. מן הסתם ככל שהביקוש לתחום עלה, ההיצע גדל בהתאמה וכיום ישנן לא מעט חברות שפועלות בתחום בפריסה ארצית. למעשה בשנים האחרונות פועלות בישראל חברות בת ואף סניפים ישראליים של חברות אבטחה בינלאומיות.

מאת: מוקד הרצליהאבטחת הבית31/03/13543 צפיות
שאלת הביטחון האישי ואבטחת העסק מטרידה אל נכון כל אזרח במדינת ישראל, קל וחומר בעלי עסקים משגשגים ובעלי נכסים, בין אם הם מתגוררים בבתי דירות ובין אם בבתים פרטיים.

מאת: מוקד הרצליהאבטחת הבית24/01/13567 צפיות
מפחדים מגנבים? יש פתרונות אבטחה לבתים בשבילכם, פשוטו כמשמעו. מי מאיתנו לא מפחד מגנבים ומקרי שוד? הרי לעיתים אותם שודדים אכזריים, אינם מסתפקים רק בשוד רכוש הנמצא בבית, אלא גם במעשי אלימות המסתיימים לעיתים בטרגדיות נוראיות.

מאת: מוקד הרצליהאבטחת הבית24/12/12618 צפיות
אם אתם מחפשים אבטחה לבית, כדאי לשקול שירותי מוקד. כיום בעידן בו מתבצעות כול יום שני וחמישי פריצות לבתים ובכול הישובים, פריצות המסתיימות לעיתים במקרי אלימות ואפילו רצח, כדאי למצוא חברת מוקד טובה ומנוסה, הם כבר ישמרו לא רק על הרכוש בביתכם, אלא גם על חייכם.

מאת: מוקד הרצליהאבטחת הבית24/12/12506 צפיות
כולנו יודעים שלא קל לאבטח את הבית באופן מרבי, ומקווים שביתנו יישאר תמיד כמו שהוא כאשר אנו חוזרים הביתה מהעבודה או קמים בבוקר. מצד שני, כיום אמנם יש רכוש יקר ערך ורב ברבים מן הבתים אבל גם איכות האבטחה עלתה, כך שאם מתגוננים נכון, ניתן למזער משמעותית את הסיכוי לפריצה או גניבה. אז כיצד מבצעים אבטחה לבתים ומה הן הפעולות הכי יעילות?

מאת: מוקד הרצליהאבטחת הבית18/11/12564 צפיות
סביר להניח שאחרי שעבדת במשך שנים מאוד ארוכות והגעת למצב שאתה כבר יכול לקנות לעצמך בית, אתה תרצה לעשות כל מה שאתה יכול על מנת שתגן על הבית הזה. יש הרבה דרכים שונות בימינו להגן בהן על הבית, אך ללא כל צל של ספק, הדרך הכי טובה להגנת הבית היא על ידי חברת מוקד.

מאמרים נוספים בנושא ניהול

מאת: נינה כהןניהול14/08/171048 צפיות
קרוב למיליארד איש כבר עושים שימוש באינטרנט על בסיס קבוע, אם באמצעות המחשב הנייד, המחשב הנייח, הטאבלט או טלפון החכם

מאת: נינה כהןניהול14/08/17763 צפיות
ישנם עסקים רבים בישראל שנתונים לתחרות קשה במיוחד עסקי המסעדנות, כאשר קיימות המון מסעדות בכל מיני סגנונות ברחבי הארץ.

מאת: נינה כהןניהול25/07/17663 צפיות
העולם העסקי, טומן בחובו עסקים רבים מכל מיני סוגים. ישנם בעלי עסקים שאינם מסוגלים לשרוד בשנה השנתיים הראשונות לקיומם

מאת: שלום כהןניהול06/11/16751 צפיות
ניהול עסק הוא מטלה לא פשוטה ומי שהתנסה בכך או שיש לו עסק בפועל יודע את זה. צריך לנהל בראש ובראשונה את העובדים, צריך לנהל את המלאי, צריך לנהל את הספקים, לעקוב אחר הנהלת החשבונות ולבצע עוד מטלות רבות אחרות

מאת: עוזי פלגניהול18/07/16818 צפיות
בכל עסק מקרטע וכושל מתקיים תמהיל כישלונות במינונים שונים האחראים למצבו של העסק. כפי שנכתב לא מעט פעמים, הכישלון לא יתום, יש לו גורם אחראי ברור ומובהק. במאמר נחדד נקודה זו.

מאת: SEOMANניהול31/05/16925 צפיות
איך תוכלו לגשת ללקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר? כיצד באמצעות מוצרי פרסום ניתן להשיג יותר לקוחות

מאת: SEOMANניהול25/05/16860 צפיות
כיצד מוצרי הפרסום הפשוטים משפיעים על הלקוחות הקיימים של החברה ואיך ניתן למנף את כלל השיווק באמצעות מוצרי פרסום.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica