חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חרדה לקראת בחינת בגרות

מאת: יעקב אקבולוטבגרויות16/08/20121285 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
מרגישים שאתם צריכים ללמוד? לא בטוחים איך תצליחו בחיים בלי בגרות?

הגיוני כי על פי המצב הנוכחי, הצלחה בבגרות היא אינה תנאי בלעדי כדי להתקבל לעבודה, ולמרות כי היא לא בהכרח מהווה אינדיקציה על מנת משכל, אבלמומלץ שתוציאו ציון טוב, כי זה פרט די בסיסי בקוה"ח שלכם, ולפעמים אפילו חובה בהרשמה ללימודי תואר מסויים. מעוניינים במידע נוסף? צפו בפרטים נוספים כאן. בבקשה קראו עוד.

איך משלימים בגרויות?

ככל שיותר זמן עובר לאחר סיום התיכון - ככה תתקשו יותר להשלים בגרויות. זה למה, שווה לפתוח בתהליך בשלב מוקדם. יש הרבה מוסדות שתוכלו להירשם אליהם. עוד מידע על מוסדות אלו אפשר למצוא ללא בעיה באינטרנט. היה ואתם חיילי סדיר, קבע, או אם השתחררתם לאחרונה, ניתן לקבלהטבות והנחות מסויימות על קורסי השלמת בגרות.

רצוי שתפנימו שכבר אינכם ילדים, אז, התייחסו לזה הכי ברצינות שאפשר והיו בוגרים, לא כמו כמו תיכוניסטים; בייחוד עכשיו, כאשר אתם יודעים מה הכיוון אשר אתם חפצים לעתיד שלכם, והשגתם מושג רב יותר על נושא ספציפי.

מה דעתכם על הציון הפסיכומטרי?

בחינה פסיכומטרית בנוייה באופן שונה מהצורה של הבגרות. לציון הבחינה הפסיכומטרית יש יותר חשיבות מזה של ציון הבגרות, מה גם שהבחינה עצמה קשה בצורה אחרת, על אף שהבחינה הפסיכומטרית לא מעידה על רמת החכמה שלכם. הפסיכומטרי בא לבדוק את איך אתם מתפקדים תחת מצבי לחץ, את הזיכרון לטווח הקצר ואת הפוקוס שלכם.

למרות העובדה כי קיבלתם ציון לא מספק בפעם הראשונה - אין זה בהכרח אומר שאתם טיפשים, אלא שלא היה מוצלח הפעם; כמו בטסט על אוטו, מעטים מצליחיםלמצות את מלוא הפוטנציאלולהוציא תוצאה מכובדת בהתחלה. בכל מקרה אפשר לגשת לבחינות עתידיות, כל עוד יש לכם מספיק כסף ועצבים לגשת למועד נוסף. את הציון הכי גבוה שיתקבל - רושמים במשך 7 שנים.

בנקודה הזו, כשרכשתם מידע נרחב יותר עלבחינות בגרות, ואם יש לכם מושג מה תרצו ללמוד ואיזו עבודה תאחלו לעצמכם, מומלץ להשתמש במידע הזה בשביל עצמכם: התחילו את אחד הקורסים, שפרו את ממוצע הציונים שלכם, ועשו את אמא מאושרת!
 תגיות המאמר: בגרות, בחינות בגרות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יעקב אקבולוט

מאת: יעקב אקבולוטטיולים בחו"ל19/08/121182 צפיות
הרווח שלך מעבודה במדינה אחרת הוא שגם קיבלת טיול ארוך ומספק. אין פה ויכוח, העבודה מאוד פיסית והימים ארוכים ומעיקים, אולם, אתה חופשי בסופ"ש, סופג תרבויות שונות וחווה הרפתקות במקום זר לתקופה מסויימת.

מאת: יעקב אקבולוטתקליטנים19/08/121114 צפיות
מעבר להחלטה על המקום, שללא ספק היא מרכזית וחשובה, מומלץ לחשוב בנוסף על המנות שיוגשו שיהיו במשתה. גם אם זה בחתונת כסף או בכלל במסיבת סיום חטיבה, חלקים אלו הם בגדר חובה ואי לזאת, כדאי לחשוב עליהם לעומק.

מאת: יעקב אקבולוטאחסון אתרים16/08/121274 צפיות
באינטרנט ניתן למצוא לא מעט טכנולוגיות נפרדות, דפי אינטרנט נבנים באופן שונה ולא כל סוג שרת מתאים לאחסן את האתר שברשותכם. יש צורך לברר בטרם עת אם השרתים של החברה מתאימים לאתרכם.

מאת: יעקב אקבולוטהריון ולידה16/08/121150 צפיות
כל תחום הקטנטנים מלא בלא מעט מונחים שכנראה לא הכרנו עד לשלב ההריון. החל מהמוצצים לתינוק וכלה במשחקים המיוחדים ובמיטות שילוו את הילד לאורך שנות ההתפתחות. מהסיבה הזאת כשתהיו הורים חשוב לרכוש לא מעט רהיטים ואביזרים לביתכם.

מאת: יעקב אקבולוטאירועים וחתונות – כללי16/08/121211 צפיות
המיקום שתבחרו מיועד לשקף את בעלי השמחה ואת הקריטריונים שחשובים לכם. וילה בכוכב יאיר תשקף אקסקולוסיביות, חתונה על הים תעיד על ילדותיות מבורכת, אולם חגיגי ירמוז על עושרכם בעוד שגן או אולם אינטימי ישקף חמימות.

מאת: יעקב אקבולוטהדברה08/08/121159 צפיות
מצאתם לשלשת יונים? כשיש בסביבה ריבוי יונים, אין צורך לעשות שימוש בחומרים רעילים. היום קיימות כל מיני שיטות שמרחיקות יונים בלי לפגוע בהן. כמו מה? רשתות מיוחדות ודיסקים תלויים.

מאת: יעקב אקבולוטניתוחים פלסטיים08/08/12993 צפיות
זה לא מוכרח להיות מקרה מסכן חיים, אם אינכם מרגישים בטוחים בגוף שלכם, יש מה לעשות. מתיחת פנים, הלבנת שיניים - ובסך הכל מדובר על כמה דוגמאות חמות מהתחום של הרפואה והאסתטיקה.

מאמרים נוספים בנושא בגרויות

מאת: בגרויות31/01/214152 צפיות
מכללת נשיא טכנולוגיות - המטרה הראשית של לימודי הכשרה מקצועית אונליין היא שבסוף הלימודים תוכלו למצוא ולהשתלב בעבודה מתאימה לכישורים שלכם.

מאת: בגרויות31/01/214096 צפיות
מכללת נשיא טכנולוגיות - המטרה הראשית של לימודי הכשרה מקצועית אונליין היא שבסוף הלימודים תוכלו למצוא ולהשתלב בעבודה מתאימה לכישורים שלכם.

מאת: רונית שמאי שורץבגרויות19/06/173141 צפיות
אם הילד סיים כתה י' והידע שלו בלשון לא מדהים, נצלו את החופש הגדול לשיפור המצב. העניקו לו חמישה - שישה שעורים פרטיים והבטיחו לו יותר בטחון וציון גבוה יותר בבגרות המצפה לו בשנה הבאה, בתום כתה יא'. האתר scoolers.online יעזור לכם בקלות וביעילות.

מאת: בוגי אונלבגרויות06/01/149570 צפיות
בגרויות במתמטיקה דורשת הכנה יסודית, אין כל מקום להסחת דעת. ריכוז נחוץ לפתירת התרגילים המורכבים והתמדה לאורך זמן. אחת לשעה כדאי יהיה לקום, להתרענן ולחלץ עצמות. פינת הלימוד הזו תשמש אתכם להכנת שיעורי בית, תרגול אישי, שינון נוסחאות וחיזוק התחומים החלשים.

מאת: חיים קסלרבגרויות08/10/132249 צפיות
ישנם לא מעט ניגשים לבחינת פסיכומטרי המתקשים לעמוד במתכונתה הרגילה, לא עקב היעדר יכולות שכלית אלא בשל מגבלות מנטאליות או פיזיות. עבור מעומדים אלו מוצעות בחינות פסיכומטרי מותאמות בתנאים מיוחדים, שעל מנת להיות זכאים להן יש צורך בהרשמה מיוחדת ובהוכחת המוגבלות בפני יחידת במו"ת, שהינה מחלקה מיוחדת במרכז הארצי האמונה על מקרים אלו.

מאת: חיים קסלרבגרויות27/08/131932 צפיות
בגרות במתמטיקה מתקיימת במועדי חורף בין החודשים ינואר לפברואר, ובמועדי קיץ בין החודשים מאי ליולי. על מנת להצליח בבגרות זו הנחשבת בעיני רבים לקשה מכולן, חשוב להגיע מוכנים, ועדיף בעזרת קורס הכנה המתחיל כארבעה חודשים לפני הבגרות.

מאת: ליטל כץבגרויות18/08/131888 צפיות
מחירי ההשכלה הגבוהה ותנאי הקבלה הנוקשים גורמים לישראלים רבים לחפש תוכניות לימודים בארצות אחרות. בעיקר בתחומי ההיי טק, רפואה ומקצועות יוקרתיים נוספים קיים מספר קטן של מקומות ולכן לימודים בחו"ל הם פתרון יעיל, ולעתים אף זול יותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica