חפש מאמרים:
שלום אורח
03.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לתכנן מסיבת יום הולדת מוצלחת לבני 3-8?

מאת: מסיבה בקליקימי הולדת17/08/20121219 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הינה עברה עוד שנה וכבר מרגישים את ההתרגשות באוויר לקראת חגיגת יום ההולדת לילד שלכם.

כמו בכל שנה קיימת התלבטויות... מה לעשות השנה וכמה כסף להשקיע?
הנה מדריך קצר שינחה אתכם איך להפיק מסיבת יום הולדת ולא לשכוח את הדברים החשובים בדרך!

באופן כללי אילו הם השלבים המומלצים להכנות כלליות לפני המסיבה:

1.שריינו תאריך לאירוע והכינו הזמנות.

2. תכנון ורישום הפרטים הקטנים של יום ההולדת

3.3. ההכנות ראשונות לקראת המסיבה.

4.4. אוכל.. קדימה אוכל!

5.5. השכרת ציוד חיצוני (מתנפחים, משחקים והפעלות).

6.6. חלוקת אחריות בין המבוגרים שיתפעלו את המסיבה.

7.7. הגדרת נושא המסיבה והכנת הפעילויות בהתאם.

1. שריון תאריך מסיבת יום ההולדת

* לרוב נוח יותר לערוך מסיבות ימי הולדת בסופי שבוע גם אם יום ההולדת חל באמצע השבוע. (שימו לב לאורחים שומרי שבת, או שמגיעים מרחוק) אם זאת מומלץ לא להגיע למצב שאתם מנסים לרצות את כולם ומזיזים את התאריך שוב ושוב.

* כפי שאתם וודאי יודעים, יש הבדל משמעותי בין ערכית מסיבה בחורף לעומת הקיץ בעיקר בהתחשב בשעות החשכה בהתאם לעונות- תזמנו את שעת ההגעה לפחות 3 שעות לפני רדת החשכה.

* שימו לב להרגלי הפעילות לפי גילאי הילדים- אל תזמינו ילדים קטנים לשעות מאוחרות לדוגמא!

* וודאו שמועד המסיבה לא נופל על פעילות אחרת באותו זמן (יום הולדת אחר) ומומלץ  שהפעילות לא תהיה באותו יום שבו אתם עורכים את יום ההולדת בגן/כיתה (בעיקר אם מוזמנים אותם הילדים).

* מומלץ מאוד להודיע  לפחות פעמיים לפני האירוע על יום ההולדת הקרה בכדי שיוכלו

לתכנן - שבועיים לפני האירוע ולאחר מכן בכדי שלא ישכחו יומיים לפני המסיבה. כך תבטיחו אחוז הגעה גבוה יותר של ילדים.

פרסמו על לוח המודעות בגן או בכיתה ושבוע לפני המסיבה חלקו לילדים את ההזמנות המודפסות שקניתם או הכנתם.

* תמיד נחמד לקבל הזמנת יום הולדת מושקעת אבל היום אפשר לערוך הזמנות ולשלוח במייל.

*תוכלו לכתוב הזמנות על ניירות מעוצבים שניתן לקנות בחנויות, או על תמונה מודפסת שלכם.

* אנו ממליצים  מאוד "לבנות מתח" לפני האירוע, בדיוק כמו שאתם רואים בפרסומות בטלוויזיה וברדיו מידי יום, כך גם למסיבת יום ההולדת שלכם אתם יכולים  ליצור את ההתרגשות עוד לפני תחילת האירוע וכך יבואו האורחים בצפייה ובהתרגשות וסביר להניח שיהיו פחות ביטולים. לדוגמא, ניתן להפיץ בדף הפייסבוק שלכם בכל מספר ימים שלפני האירוע עוד פרט קטן שיהיה במסיבה או להוסיף תמונה משלב ההכנות או לגלות עוד פרט נוסף וכך האורחים ירצו ויחכו לבוא.

* יידעו את הילדים, ההורים והחברים הקרובים מה הנושא שבחרתם למסיבה ושתפו אותם

(לדוגמא: למסיבה אדומה בקשו מכולם ללבוש אדום והכינו גלימות למי ששכח להתלבש בצבע שבחרתם).


מה צריך להיות בהזמנה?

תאריך המסיבה, יום ושעות הפעילות (התחלה וגם..סוף) וכן את סוגי הפעילויות שיהיו במסיבה, על מנת שיבואו לבושים בהתאם. (קיץ או חורף, עבודות יצירה מלכלכות, מים וכד'.), אל תשכחו להוסיף את הטלפון שלכם בכדי שיוכלו להתקשר וגם הוראות הגעה למקום עם כתובת או מפה.2. תכנון ורישום:

* רשימת אורחים: הדבר הראשון שצריך לעשות כאשר מארגנים מסיבת יום הולדת הוא להחליט את מי אתם רוצים להזמין.

* מיקום: חשבו מהו המקום הנוח ביותר עבורכם ועבור האורחים שלכם: בבית, בחצר, בגינה ציבורית, בטבע או במקום מושכר. לכל מקום יתרונות וחסרונות כמובן...

כמה זמם לתכנן למסיבה?

מגיל 4 ומעלה – מומלצת פעילות של כשעתיים.

לילדים קטנים בגיל הרך- מומלצת פעילות של עד שעה.


אם אתם יכולים, חלקו את סה"כ הזמן למקטעים של 15-30 דקות. כפי שאתם וודאי יודעים, קשה לילדים לשבת הרבה זמן במקום אחד מבלי לזוז....

אנחנו ממליצים להדפיס ולתלות במקום נגיש, מהי הותכנית הכללית ומה הפעילות הבאה. כל מקטע פעילות יהיה מוגדר לפעילות מסוג מסוים וניתן כמובן להכין תחנות שעוברים בהם כל כמה דקות.


חלוקת זמנים משוערת למסיבה:

* שעת ההזמנה – המתינו כ 20-30 דקות עד שכולם יגיעו. זהו זמן מצוין לתת לילדים להוציא מרץ בפעילויות כגון מתקנים מתנפחים ששכרתם, כך הם יגיעו רגועים, שמחים ומוכנים לפעילות הבאה. (מומלץ לא להוציא אוכל בשלב זה אלא שתייה בלבד).

* כ 20 דקות אחרי ההגעה הכריזו על הפעילות הראשית והזמינו את הילדים.

* טקס יום ההולדת הוא הזדמנות נהדרת לתת זרקור לילד שלכם והיא כוללת בד"כ עוגה, נרות וברכות ולוקחת כ 5-15 דקות.

* לאחר סיום ההפעלה מגיע זמן הכיבוד – כ 30 דקות

* חלוקת שקיות הפתעה /פרסים ופיזור הילדים.
3.      הכנות ראשונות

* פרסים, הפתעות וחומרי יצירה: הכינו פרסים לפחות כמספר הילדים המוזמנים ותמיד שריינו עודפים על מנת שלא יהיו ילדים מאוכזבים (תקלות קורות). נשארו עודפים? מצוין! ניתן להשתמש בהם על מנת להפתיע ולהפעיל את הילד שלכם במהלך השנה.

באם החלטת להפעיל בעצמכם את הילדים – הכינו את כל החומרים הדרושים מראש על פי סדר ההפעלות. רצוי שיהיה לכל פעילות שקית או ארגז נפרד, שעליו כתוב סוג הפעילות.פזרו את הארגזים שהכנתם לפני תחילת האירוע (רצוי שצוות שעוזר לכם יהיה נוכח במקום כחצי שעה לפני תחילת הפעילות).

* קישוטים: מכירים את המשפט "רושם ראשוני קובע"? ובכן זה נכון גם לגבי מסיבת יום ההולדת שלכם!

קשטו את הכניסה לבית או הבניין עד למקום האירוע על מנת שידעו לאן להגיע ושתפו את הילדים שלכם בהכנות של בלונים וקישוטים. הקישוטים יוסיפו לאירוע ויעזרו לאורחים שלכם להיכנס לאוירת יום ההולדת.

באמצעות עזרים פשוטים תוכלו להנות מבית/חצר מקושטים ומושקעים.
אפשר להסתפק בחיצים שהילד יצייר על גזרי נייר צבעוניים או לגזור חיצים ממגזינים צבעוניים שינחו את האורחים להגיע בדיוק עד המקום.
קישוטים שאתם תולים בתוך הבית מומלץ שיהיו גבוהים מהישג ידם של הילדים.

* מוזיקה: מוזיקה תמיד עוזרת ליצור אווירה שמחה – הכינו מוסיקה שמתאימה לימי הולדת ולילדים והכינו אותה באופן מרוכז מראש (עדיף על דיסק אחד בכדי שלא תתעסקו עם החלפה) –מתאים מאוד לשלב קבלת הפנים.

ציוד כללי  נוסף שכדאי שיהיה בהישג יד:

o מחצלות לישיבה על הרצפה, (בהתאם לפעילות) ואם יש לכם כריות ישיבה על הרצפה וכסאות להורים שבאים.

o פח אשפה גדול+שקיות מתאימות (הפח שיש לכם בבית לא מספיק בד"כ).

o טישו, מגבונים לחים, מפיות.

o כלים חד פעמיים, צלחות, כוסות, מפה חד פעמית.

o ציוד עזרה ראשונה למקרה חרום.


4. המשך במאמר מספר 2 על כל מה שצריך בכדי לתכנן מסיבת יום הולדת מוצלחת..

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מסיבה בקליק האתר שבו תוכלו לראות ולהזמין מה שאתם צריכים בכדי לארגן לכם יום הולדת מושלם והכל במחירים הוגנים.

השכרת מתקנים מתנפחים לימי הולדת, אירועים ומסיבות, ערכות להפעלה עצמית, עוגות יום הולדת והפעלות יום הולדת.

איסוף עצמי מגן יבנה או מגבעתיים ואפשרות למשלוח עד אליכם הביתה. מכבדים כרטיסי אשראי.

יום הולדת יש רק פעם בשנה - אנחנו מחכים לכם באתר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מסיבה בקליק

מאת: מסיבה בקליקימי הולדת19/12/12695 צפיות
ילדים אוהבים לקפוץ! השוק מוצץ באמצעים להעסיק את הילדים בבית ובמסיבות בתחום והטרמפולינות מספקות לילדים אפשרות להנות, להוציא אנרגיה וגם לעשות פעילות גופנית המחזקת שרירים, סיבולת לב ראה וכמובן מיומנויות מוטוריות מגוונות. כיום ניתן לרכוש טרמפולינה ולהציבה בחצר ביתכם וכן להשתמש בה לאירועים פרטיים קטנים כגון מסיבות יום הולדת, קייטנות, מסיבות גן או כיתה וכד' במאמר הבא נסקור 3 סוגים עיקריים של הטרמפולינות הנמכרות ביותר בשוק והשכיחות ביותר ואת יתרונותיהם וחסרונותיהם.

מאת: מסיבה בקליקספורט וכושר גופני - כללי13/11/12595 צפיות
בימי הולדת ובמיוחד בהפעלות ספורטיביות ניתן לראות הרבה משחקים קבוצתיים שבהם הילדים מחולקים ל 2 או יותר קבוצות ומשחקים אחד "נגד" השני. משחק בקבוצה הוא מאתגר, כיפי וממריץ את הילדים לפעולה אך מעבר להנאה יש ערך מוסף גדול לפעילות בקבוצה ערך חברתי וערך אישי שבו כל ילד בדרכו חווה, לומד ומפיק ערכים שעוזרים מאוד ב"עולם הגדול". עצם החלוקה לקבוצות יוצרת בסיס תחרותי אשר גורם לכל קבוצת ילדים להתאחד לצורך השגת מטרה משותפת וניצחון על פני הקבוצות האחרות. הילד מתפקד כאינדיבידואל בתוך הקבוצה, הוא תורם ונתרם ממנ

מאת: מסיבה בקליקימי הולדת08/09/121345 צפיות
כבר מהשנה הראשונה, יש הורים המתרגשים בכל פעם מחדש לקראת יום ההולדת של הפעוט. ביחד עם השמחה לקראת מסיבת היום הולדת, עולות תמיד השאלות הקשורות בהפקה של האירוע. להורים עומד מגוון רב של אפשרויות הקשור לארגון והפקת היום הולדת. מרבית האפשרויות כרוכות בהזמנה של מפעילים שיעשו את העבודה עבורכם והמבחר אכן גדול, יש קוסמים, בועות סבון, ליצנים, מפעילים, מפעילים עם חיות, תיאטרון בובות, סדנאות שונות, הישרדות ועוד...

מאת: מסיבה בקליקימי הולדת20/08/12946 צפיות
בואו נחשוב על זה רגע ביחד, מה הדבר שנשאר אחרי יום ההולדת? לא, לא הלכלוך שצריך לנקות, גם לא העדכון של רשימת האורחים ופתיחת המתנות, גם לא החור בתקציב שעכשיו צריך לכסות. הדבר היחיד שנשאר לכם כמזכרת הוא תמונות יום ההולדת שלכם!

מאת: מסיבה בקליקימי הולדת18/08/12699 צפיות
אם אתם קוראים את הכתבה הזו, סביר להניח שאתם מתעניינים במתקנים מתנפחים או שכבר החלטתם להשכיר מתנפח ליום ההולדת, ברית, מסיבה או האירוע הקרוב שלכם. אין ספק כי האושר וההנאה של הילדים והשקט של ההורים מובטח לכם... כל עוד תשמרו על הוראות הבטיחות וההפעלה. מתנפחים יעלו חיוך ואושר על פניהם של הזאטוטים הקטנים וישדרגו לכם כל אירוע או מסיבת יום הולדת שאתם עורכים בחצר ביתכם או בבית והם פתרון מצוין וזול לערוך יום הולדת כך שיראה מושקע מאוד,שכל הילדים וההורים יהנו בו ושיהיה לכם קל ובעיקר לא יקר!

מאת: מסיבה בקליקימי הולדת18/08/12783 צפיות
במאמר הראשון הבנו את הכללים הבסיסיים וההכנות לקראת המסיבה. הפעם נעבור למנה העיקרית... אוכל... מי עושה מה..? מה בתוכנית? וגם ...נושא למסיבת יום ההולדת שלכם

מאמרים נוספים בנושא ימי הולדת

מאת: עידן אברהמיימי הולדת13/06/18824 צפיות
כולנו אוהבים חוויות, אקסטרים ועוד, כאשר אנו רוצים לספק לילדים שלנו אחר צהריים מהנה ומקפיץ בלי לרוקן את הארנק, מומלץ לחפש השכרת מתנפחים בזול.

מאת: עידן אברהמיימי הולדת07/06/18517 צפיות
כולנו מחפשים לתת לאירוע שלנו טאצ' מיוחד, חגיגת יום הולדת או כל אירוע אחר, מתנפחים לילדים הופכים את האירוע למושלם. מתנפחים לילדים הם מוצר שכולנו כבר מכירים מהילדות, הם חרוטים לנו עמוק בתודעה כחוויה שאף ילד לא יכול לפספס, מתנפחים לילדים הם כמו סנפלינג או חוויה מרגשת אחרת שחווים המבוגרים, האפשרות לקפוץ ולהשתולל בלי החשש של הנפילות והכאבים מעניקים לילדים חוויה שונה ומהנה, הם יוכלו על המתנפחים לעשות כל פעלול שלא העזו לעשות על האדמה המוצקה.

מאת: עידן אברהמיימי הולדת25/05/18841 צפיות
רציתם לארגן מסיבת יום הולדת חגיגית לילד שלכם? מעוניינים לחגוג ולהפעיל מסיבה אטרקטיבית לחברים שלו? השכרת מתנפחים לימי הולדת זה רעיון נהדר!

מאת: עידן אברהמיימי הולדת12/02/18850 צפיות
המתקנים המתנפחים היו ועודם המתקנים האהובים ביותר על כל ילד. הם הולכים ומשתבחים עם השנים כאשר כיום ניתן למצוא מתנפחים המשלבים אתגרים שונים המעניקים למתקנים הללו ממד אטרקטיבי במיוחד. השכרת מתקנים מתנפחים מהווה כיום מענה אולטימטיבי למגוון מטרות כמו הפעלה לימי הולדת, הפעלות לקייטנות או סתם כך ליום של כיף. איך נבחר את המתקנים המתאימים כדי ליהנות מכל היתרונות שלהם?

מאת: לירוןימי הולדת06/01/18493 צפיות
מאמר מפרגן על לירון הליצן

מאת: לירוןימי הולדת06/01/18496 צפיות
בחירת הפעלות ליום הולדת/ ליצן ליום הולדת

מאת: לירוןימי הולדת06/01/18435 צפיות
מאמר מפרגן על לירון הליצן - מומלץ! לקריאה!

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica