חפש מאמרים:
שלום אורח
04.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

3 טיפים לחשיבה חיובית עם מאמץ מינימלי

מאת: ג'יי. גחטמןרוחניות - כללי23/08/2012669 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אני מזמינה אותך לגלות את שלושת הטיפים השימושיים ביותר לחיים מלאי שמחה וחיוביות, בפסקאות הבאות..במאמר זה תגלה שלוש טיפים שימושיים שיעזרו לך להתחיל לחיות חיים מעוררי השראה לצד חיוביות מעוררת קינאה. קודם כל נגדיר מהי חשיבה חיובית, לאחר מכן תגלה איך "לפעול חיובי" ולבסוף, תקבל ממני "דיאטת חשיבה חיובית ליום – יום" אותה תיישם ותהפוך להרגל!

 • אז מהי חשיבה חיובית? חשיבה חיובית היא בעצם בורג משמעותי במכונה ענקית שנקראת "אושר". חשיבה חיובית היא היכולת לראות את "הכוס המלאה" בכל סיטואציה ואז למלא את אותה כוס בעוד מים. חשיבה חיובית היא דרך חיים, בה אתה שולט, אתה הוא המלך. ככל שתחשוב יותר חיובי, כך יפתחו יותר דלתות ותפגוש ביותר הזדמנויות בכל התחומים. כאשר אינך חושב חיובי, החיים כאילו דווקא, מפנים אלייך את הגב. הן פיזית והן נפשית. לא פעם שמעתי על אנשים שחלו בשלל מחלות כגון: אולקוס, אסתמה, בעיות לב, רק מהסיבה שהיו בלחץ בעבודה/ רבו עם הבן זוג/ דאגו למינוס בבנק. לתופעה זו קוראים "מחלות פסיכוסומטיות" – השפעה של המצב הנפשי על המצב הגופני. מחשבה שלילית גוררת אחריה הרגשה שלילית ולהפך. הרגשה שלילית מפילה את החומה המגנה על הבריאות שלנו והרגשה חיובית מחזקת את החומה ומעצימה אותה. רגשות שנרצה לחוות יהיו: אהבה, שימחה, נתינה, הרמוניה, אהבה וכ"ו. רגשות שנירצה להוציא מהמערכת שלנו: שנאה, טינה, זלזול, כעס.. מקווה שהבנת את הרעיון. אם כך, עכשיו אתה יודע שכדי לחיות טוב רצוי לחשוב ולהרגיש טוב.
 • בטיפ השני, נדבר על "לפעול חיובי". על מנת ליישם את עיקרון "הכוס המלאה", עלינו לפעול. תכף אסביר איך. קודם כל, יש "לתפוס" את המחשבה השלילית ברגע שהיא מתרחשת. בהתחלה זה יהיה קצת קשה, אך זהו עניין של אימון. ככל שתתאמן יותר, כך תשים לב שאתה מזהה מחשבות אלו במהירות ובקלות. לאחר הזיהוי , יש להבין כתוצאה מאיזה מצב התרחשה המחשבה השלילית? מה קרה? במצב זה יש להודות לכוונה החיובית שמסתתרת מאחורי המחשבה השלילית – "אני מבין שהייתה כוונה טובה, אני מודה לה ומשחרר אותה כעת". כשלב שלילי ואחרון ב"לפעול חיובי", אנו שותלים מחשבה חיובית במקום. למשל, מחשבה שלילית – "אני מפחד לצאת לקהל",
 • כוונה חיובית – "אני מבין שהייתה כוונה טובה, אני מודה לה ומשחרר אותה כעת.. הפחד מלצאת לקהל מגן עליי מביקורת, אני מודה לכוונה זו ומשחרר אותה"מחשבה חיובית – " אני מסוגל לצאת לקהל, יש בי את כל הכוחות והמשאבים להופיע כמו שצריך".
 • בטיפ השלישי והאחרון, אני מציגה את "דיאטת חשיבה חיובית ביום – יום" זוהי תכנית מוכחת למשך 21 יום שהופכת את החשיבה החיובית להרגל. ככל שתתמיד בה, תוכל לשים לב כבר אחרי 21 יום או פחות, שהגישה שלך משתנה לטובה. בכל יום יש ליישם את הדברים הבאים כמה שיותר פעמים –  ראשית, אתה מכיר בכך שבבסיסך כאדם, אתה טוב. זה ידוע שטוב מושך טוב. שנית, תתחבר לסביבה חיובית ובונה, הכוונה לתקשורת ( חדשות טובות), סביבת עבודה ( קולגות, בוסים, לקוחות חיוביים), חברה, זוגיות וכ"ו. שלישית, דיבור חיובי. יש להימנע כמה שיותר מלקסיקון שלילי ולשמור על שפה נקייה מאלימות מילולית, רכילויות ואמירות חסרות טעם בסגנון : "אני לא יכול לעשות את זה", "קשה לי", "כואב לי" וכדומה. במהלך ה21 יום האלו יש לשנן בבוקר כדבר ראשון ובערב כדבר אחרון: "אני אדם טוב, אני מגנט של חיוביות, אני מקבל שלל הזדמנויות בהן אוכל לראות את חצי הכוס המלאה ולמלא אותה עד אינסוף בחיוביות ושימחה. יש בי את כל הכוחות הנחוצים להיות חיובי יותר מרגע לרגע ומיום ליום. אני מודה על ההזדמנויות שניתנות לי בכל יום. אני שותל בתוכי מחשבות חיוביות למשך כל היום שלפני".
 • עכשיו אתה יודע את שלושת הטיפים השימושיים שיעזרו לך להתחיל לחיות חיים מעוררי השראה לצד חיוביות מעוררת קינאה. קודם כל הגדרתי מהי חשיבה חיובית, לאחר מכן גילית איך "לפעול חיובי" ולבסוף, קיבלת ממני "דיאטת חשיבה חיובית ליום – יום" אותה תיישם ותהפוך להרגל החל מרגע זה! בהצלחה רבה!

   

   
       
       
       
     
   
  אודות כותב המאמר:

  היעוד של ג'יי. גחטמן היא להפיץ את הכלים והטכניקות הכי יעילות לשיפור ההרגשה, הגשמה עצמית ובניית חזון יציב ומקדם. אתר אינטרנט: realitytransformation.weebly.com/

   
       
     
   

  מאמרים נוספים מאת ג'יי. גחטמן

  מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

  מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/19194 צפיות
  בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

  מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/1958439 צפיות
  כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

  מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/181107 צפיות
  ספרי חומש

  מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/18507 צפיות
  כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

  מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/18479 צפיות
  אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

  מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/161051 צפיות
  הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

  איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

   
   
   

  כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
  השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

  christian louboutin replica