חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הכרויות סקס - מה הסוד של אלו המצליחים בהן?

מאת: דרור ברנעהכרויות09/09/20121426 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בזמן שאתם נכנסים לעולם היכרויות סטוצים ברשת האינטרנט, אתם מייחלים בלבבכם שיהיה לכם מין יוצא מן הכלל וייתכן שגם מעבר לכך.

מומלץ לשאול את הפרטנר איך נגמרה ההכרות הקודמת של החבר/ה באתר. אם היא/הוא יספרו  שהיה זה בשל חיסרון של החבר/ה האחרים, או שהם יטילו על עצמם את כל האשמה להיפרדות, אין זה כיוון טוב. התגובה שבעצם אתם חפצים לקבל היא שהם הלכו למסלולים שונים או שהם החליטו במשותף להפרד.

כדאי לזכור שהיכרויות סקס הן בעיקרן יותר בקטע של הדרך, מאשר תוצאות אינסטנט, אפילו שהרשת מחוברת בדמיוננו במקרים רבים עם זריזות. כדאי לזכור  שתכלית האימייל, שיחות הצאט והשיחות בטלפון הן בעצם לדעת להכיר את הפרטנר שלנו.

רצוי להכיר מיהו האדם טרם שאתם בעצמכם קובעים פגישה אחד על אחד ומנסים להתחיל איזושהי מערכת יחסים, עם סקס או בלעדיו בתחילה.  הציגו שאלות והחזירו תשובות באופן הטוב ביותר שביכולתכם ותיהנו מהיכרויות סטוצים איכותיות.

זה נשמע קצת משונה, למעשה, מרבית החברות והחברים באתרי רשת מסוג הכרויות סקס לא מקדישים מחשבה על שאלות מסוג זה. תנו תשומת לב לכך ויהיה לכם יתרונות חשובים באתרי רשת מסוג הכרויות סקס.

רצוי ללמוד כמה שיותר טיפים בנושא הכרויות סקס, כך תשפרו את סיכוייכם להצלחה.


וקצת על החיים המודרניים שאנו חיים: בואו ניקח בחשבון את זמן הנסיעות, הזמן שאנו משקיעים בעבודה והדברים שיש לעשות בבית וכבר אין  מתי להקדיש זמן להנאה חברתית להוציא מסוף השבוע … כלומר כולנו רוצים לקוות שנמצא ברשותנו כל הזמן בסוף השבוע.

אין לנו כמעט זמן לעשות שופינג במרכז הקניות לכן אנו משתמשים ברשת למען לקנות את אותם דברים שאנחנו רוצים. רובנו משלמים תשלומים השייכים לנו ברשת האינטרנט היות שחסר לנו זמן לקפוץ לבנק או סניף של הדואר לצורך זה.

אלה הן  חיי היום יום של הזמנים הנוכחיים.

כמעט כולם מנצלים את הרשת האינטרנט למען כל הצרכים האחרים …  מדוע לא לחיי החברה שלנו? נגיד שהיית מחפשת קשר סודי, אפשרי עם מישהוא בסביבות גילך או שמא צעיר יותר. להפתעתך, יש הרבה נשים שפתחו כרטיס  של אשה המחפשת בחור צעיר באתרי רשת מסוג הכרויות סקס. ישנם גם רבים המשוטטים ברשת האינטרנט לגילוי היכרויות נשואים. משאל שהתבצע בזמן האחרון חשף שישנם כאן בערך 300 אלפי גברים ונשים שחיים ביחד בסוג של נישואים פתוחים!!

האם לא יהיה זה חכם יותר ושימוש משופר של זמננו  לבחון  פרופילים אישיים ותצלומים בסוף שבוע יחיד או עדיף להפקיד זאת למזל ולמספר הקטן של בני זוג אפשריים שנפגשים איתנו בשבוע ימים? אין ספק, ברור שזה חכם יותר…

במקרה שאת מעונינת בהכרות דיסקרטית ועוד לא פתחת כרטיס באתר ברשת מסוג היכרויות סטוצים, הגיוני עבורך  לשקול את זה בזמן הקרוב. ביכולתך לבטח להשיג בנקל הכרות דיסקרטית באתר ברשת מסוג היכרויות סטוצים כאן.

עכשיו הזמן, תני הזדמנות לחייך החברתיים ותוכלי שוב ליהנות.

ברשת נמצאים אתרים מסוג היכרויות המופנים לבחורות רווקות, פנויים, בני זוג, לסביות, בעלי נכות מסוימת וכך הלאה. באופן מעשי ברשת נמצאים אתרים מסוג היכרויות בכל סוג של היכרויות שסביר לחשוב.

אם אתם נשואים, מומלץ למצוא אתר מסוג היכרויות דיסקרטיות שאפשר לסמוך עליו המתרכז בנישה של הכרויות נשואים, ולא אתר אינטרנט שרשומים אצלו לא הרבה גברים ונשים נשואים ונשואות.

באתר מסוג הכרויות נשואים כמו זה, אתה ממלא כרטיס ובהם הגדרות כלליות כמו למשל המין שלך, תאריך לידה, עיר וכדומה. אולם רצוי בשבילך לדחוף רחוק יותר כדי לזכות בהצלחה. כרטיסך באתר מוכרח להיות הומוריסטי ומרענן כדי שיתבלט בין הפרופילים האחרים. רצוי לך להכניס לפרופיל תצלום טוב שלך ולסמן אותה כתמונה אישית (פרטית). ככה תוכל להציג את התצלום רק לחברות שאתה מאמין בהן. העלה את התצלום הטוב ביותר שברשותך המגלה את עצמך כמו שאתה במציאות.

באתרי הכרויות אלו, נפתחת הדרך להיות בקשר עם בחורות נשואות ולתת תשובות למסרים שקיבלת להתחברות עימך.

נחישות, התאפקות ויכולת התבדחות יאפשרו לך להשיג את המטרה שלך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דרור - מומחה הכרויות והכרויות דיסקרטיות כולל הכרויות סקס

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דרור ברנע

מאת: דרור ברנעזוגיות ואהבה01/05/14826 צפיות
כאשר מערכת יחסים מגיע לסיומה ושני אוהבים הפכו להיות חלק בלבד של העבר המשותף, זה קשה. המעבר מלהיות ביחד ובאהבה אל להיות לבד ולהיפגע, ולהישאר רק ידידים במקרה הטוב. דרוש הרבה כוח כדי להעמיד את עצמך בחזרה על הרגליים, אך מאמר זה יעזור. תהליך החלמה ממערכת יחסים שבורים מורכב מחמישה שלבים. כל שלב הוא חיוני אם אתה רוצה להתאושש באופן מלא ממערכת היחסים שהסתיימה . זה עלול לקחת אפילו כמה שנים, אבל הכרת השלבים אלה תעזור לך להתאושש מהפרידה שלך בצורה יעילה יותר.

מאת: דרור ברנעהכרויות28/02/147693 צפיות
אם אתה שוקל הכרויות לטווח ארוך או הכרויות דיסקרטיות באתרי הכרויות, ישנם כמה טיפים שיכולים לעזור לך להפוך את החוויה למהנה יותר ומוצלחת.

מאת: דרור ברנעדייטינג03/03/13772 צפיות
חשוב עבורך לקחת את הזמן כדי ליצור פרופיל טוב . פרופיל כזה שיאפשר לך לקבל יותר תשובות וייתן לך סיכוי טוב יותר למצוא פרטנריות מתאימות יותר.

מאת: דרור ברנעהכרויות21/02/131443 צפיות
הכרויות ברשת בכלל והכרויות סקס בפרט יכולות להיות לא נעימות לעיתים או מביכות ואף מסוכנות. מצב זה אינו שונה למעשה מהכרויות רגילות במועדון או פאב. ליקטנו מספר עצות לעזור לך לצלוח בשלום את הדייט הראשון.

מאת: דרור ברנעדייטינג30/12/12762 צפיות
הפעם זה לא קשור ישירות לאתרי הכרויות או הכרויות סקס שאני בדרך כלל מדבר עליהם. הפעם מדובר בהתנהגויות אוניברסאליות. אני יודע שהכותרת אולי נשמעת כמו קלישאה, אבל זה נכון. בשלב זה או אחר כולנו אשמים בשיפוט משהו, או מישהו, המבוסס על מראה לבד. למרות שזה לא הדבר הנכון, אנחנו עדיין מראים נטייה להיות שטחיים. סוג זה של התנהגות יכול להזיק מאוד כשזה מגיע לפיתויה של אישה. נשים שוות רוצות להיות מוערכות על מה שהן, לא על פי איך הן נראות. אפילו נשים שיש להן יופי רב, לא בהכרח רוצות להישפט על מאפיין זה בלבד.

מאת: דרור ברנעדייטינג30/12/12962 צפיות
ראשית יש לאזור אומץ להגיע לשלב ולהזמין את הפגישה הראשונה. למעשה, רובנו אפילו לא מגיעים לנקודה של ההזמנה ארבע מתוך חמש פעמים. אז מה קורה אם אתה סוף סוף מקבל האומץ, ולשמחתך, היא אומרת כן? ובכן, ההרפתקאות שלך דרך ארץ הפחדים רק עומדות להתחיל.

מאת: דרור ברנעדייטינג10/12/121592 צפיות
כן, ניתן למצוא את הגבר או האישה של חלומותיכם האירוטיים באתר הכרויות דיסקרטיות. מאז שהוקמו אתרים אלו, היכרויות דיסקרטיות ברשת קירבו אנשים שסביר להניח שמעולם לא היו נפגשים בדרך אחרת. תוכלו ליהנות מהחוויה של הכרויות סקס דיסקרטיות רק הקפידו על התחלה טובה ברגל ימין.

מאמרים נוספים בנושא הכרויות

מאת: שאול כהןהכרויות10/03/20293 צפיות
כיום הדרך הקלה והמהירה ביותר להכיר אנשים חדשים היא דרך האינטרנט. פחות אנשים מכירים כיום ברחוב, בים או בפארק. אז אם אתם מחפשים להכיר כל מה שנותר לכם...

מאת: שמוליקהכרויות10/03/20294 צפיות
אין כמעט אף אחד שלא חולם על זוגיות מלבלבת, כזו שמלאה באהבה ומובילה בסופו של דבר לחתונה והקמת משפחה מאושרת. אתרי הכרויות מתבססים על השאיפה...

מאת: אבי דוידיהכרויות23/02/191809 צפיות
מאמר שימושי לגברים שרוצים לדעת איך להתחיל עם בחורות וגם לנשים שרוצות לדעת איך להצליח עם גברים.

מאת: שמוליקהכרויות17/02/171145 צפיות
עולם הדייטינג עבר שינוי מהותי בשנים האחרונות ,פעם שרצינו להכיר האפשרויות היו די מוגבלות, ההיכרויות הפופולאריות לקשר בדרך כלל הגיעו דרך חברים/משפחה או במסגרות לימודיות/חברתיות/צבא ובבילויים יזומים...

מאת: ברסלב מאירהכרויות22/01/162226 צפיות
סך הכל את/ה לא רוצים להיות לבד... רוצה חיים עם אשה/בעל טובה לשמוח בחיים נכון ?! זה למה את חושב שאם תגרה את נפשך בסרטים כחולים סרטי סקס ועירום - אתה חושב שזה ישחרר לך את הלחץ ? דמיונות אתה הולך לבזבז את מיטב בכוחות שלך והקדושה שלך על דמיונות ובסוף תשאר לבד רטוב ובודד מתוסכל ועצוב !!! איך יוצאים מזה ??????

מאת: בובו נגן הסקסופוןהכרויות02/11/152121 צפיות
יש אינספור אתרי הכרויות באינטרנט - אתרי הכרויות למטרץ סקס וסטוצים, לדתיים, לאנשי הייטק, לגיל הזהב, לצעירים, לחיפוש שוגר דדי ועוד רבים ומגוונים אחרים. ההבדל העיקרי בין כל האתרים מתחלק למעשה לשניים: אתרים חינם ואתרים בתשלום...

מאת: אוריה בן מנחםהכרויות22/06/151716 צפיות
רבים מאיתנו עושים זאת כיוון שהדבר מוסיף לריגוש שבמערכת היחסים, ויש היאמרו כי אלמנט של אהבה אסורה רק מגביר את החשק והאהבה בין בני הזוג ואף מעצים את הקשר ביניהם, במיוחד כאשר על דבר הקשר להשאר בתור סוד ולא לצאת לאוויר העולם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica