חפש מאמרים:
שלום אורח
19.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ליווי במרכז- כל השאלות שתמיד רציתם לשאול

מאת: טומי רןמעמד האישה13/09/20128749 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ליווי במרכז- כל השאלות שתמיד רציתם לשאול

לכל אחד מאיתנו יש שאלות בכל הקשור אל שירות או מוצר אותו אנו צורכים ולכן אנו מעוניינים לדעת כי יש לנו כתובת אליה נוכל לפנות בכל עת. כיוון שבישראל שירותי ליווי הם אינם תחום אשר נחשב כרציני ובו יש שירות לקוחות פעיל ורבים מתביישים להודות כי הם מעוניינים בשירותים אלו או מעדיפים להימנע מלשאול שאלות רבות, אשר פעמים רבות מתגלות כשאלות חיונות, חלטנו לענות לכם על כל השאלות הנפוצות ביותר אודות שירותי ליווי בתל אביב, במאמר זה.

הזמנת נערות ליווי- האם השירות מתאים לכל אחד

שאלה זו הינה כללית למדי ולכן אנחנו יכולים לומר כי כל אדם מעל לגיל 18 אשר מעוניין בשירות של נערות ליווי, יכול להתקשר אל מספר הטלפון ולהזמין את אותה נערה בה הוא מעוניין. יש לקחת בחשבון כי כל ניסיון להזמין נערת ליווי על ידי נערים מתחת לגיל 18, נחשב בישראל כפעולה פלילית ולכן מכוני הליווי אם אתם נשמעים או נראים צעירים, נערת הליווי יכולה לבקש מכם להציג בפניה רישיון או תעודת זהות המעידים כי אתם בגיל המתאים. שימו לב, מכוני ליווי פועלים כמשרדי תיווך, אך נערות הליווי אשר מעניקות את השירותים מוגדרות כעצמאיות ולכן הן רשאיות לדרוש תעודה מזהה מהלקוח וכן לסרב לשרת את הלקוח באם הוא נראה להן חשוד או מסוכן.

היכן ניתן לקבל שירות ליווי בתל אביב

השאלה אינה ברורה ולכן נחלק אותה לשתי תשובות. בהנחה כי כל תשובה תענה על השאלה המקורית. שירותי ליווי במרכז ניתן לקבל במכוני ליווי רבים בתל אביב. שירותי ליווי איכותיים ממכון ליווי במרכז אשר מוגדר כאמין ובעל מוניטין, יצריך מכם חיפוש דקדקני יותר. שירותי הליווי מוזמנים באמצעות הטלפון והפגישה עם הנערה תיערך במקום אותו קבע הלקוח, כלומר בבית מלון או בדירה. אין אפשרות לפגוש את הבחורה במכון הליווי או לערוך את הפגישה במכון הליווי. נערת הליווי עובדת באופן עצמאי ומכון הליווי אינו בית בושת ולכן קביעת המקום נעשית בהתאם לנוחות הנערה והלקוח.

האם נערות ליווי יכולות להגיע גם לאירועים?

ישנם אנשים רבים אשר מחליטים להזמין נערות ליווי אל מסיבות פרטיות וכן אל מסיבת רווקים אותה הם מתכננים עבור חבר שעומד להתחתן. במקרה בו אתם מעוניינים שנערת הליווי תגיע לכל הלילה, חשוב להזמין את שירותיה מראש ורוב מכוני הליווי מעניקים תעריף שונה ומשתלם יותר מאשר זה אותו הנערה גובה עבור חצי שעה סטנדרטית בבית הלקוח או בדירה הדיסקרטית שברשותה. חשוב לקחת בחשבון כי רוב מכוני הליווי אינם מקבלים עסקאות אשראי ולכן יש לדאוג לכסף מזומן ברגע שהנערה מגיעה. בנוסף, אם הדיסקרטיות חשובה לכם ולחבריכם, חשוב לוודא כי אתם בוחרים במכון אשר ישמור על הפרטיות שלכם ויספק לכם נערות שיוכלו להציג בפניכם אסמכתא כי הן נקיות ועברו בדיקות רפואיות לאחרונה, המעידות כי הן בריאות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טומי רן

מאת: טומי רןאבטחת הבית08/12/131437 צפיות
שריפה היא ללא ספק אחד מהאיומים המלווים את חיינו. כיום, בעידן המודרני בו אנו חיים, תקלה מסוימת במכשיר חשמלי או מערכת טכנולוגית, עלולה להוביל לקצר חשמלי שבחלק מהמקרים יוביל להתלקחות של שריפה אשר תכלה כל מה שעומד בדרכה.

מאת: טומי רןראיית חשבון13/11/131412 צפיות
יש כמות גדולה של רואי חשבון בעיר הגדולה ולכן גם מלאכת הבחירה אינה פשוטה. מאמר זה יעזור לקוראים לאתר בחוכמה את אותו רואה חשבון בתל אביב המתאים לצרכים שלהם.

מאת: טומי רןדיני משפחה28/10/131173 צפיות
ירושה משמעותה העברת נכסים ורכוש של אדם לאחר מותו לקרוביו על פי קביעתו או על פי החוק במידה ולא נכתבה ירושה. מחלוקות רבות יכולות להתרחש בעת חלוקת ירושה ולכן מומלץ לפנות למומחה ולהתייעץ עם עורך דין ירושה. מחלוקות בנושא ירושה מביאות משפחות פעמים רבות להגיע עד לערכאות משפטיות, דבר המביא לפילוגים ונתק בין בני משפחה וחבל מאוד להגיע לכך.

מאת: טומי רןדיני תעבורה20/10/131255 צפיות
בשנים האחרונות כמות תאונות הדרכים הולכת וגדלה. לצערינו ישנם יותר פצועים והרוגים ולמרות התייחסות הממשלה לנושא, התופעה לצערינו איננה מתכווצת. חלק בלתי נפרד מנושא זה הוא לשמור על החוקים, לנהוג בצורה זהירה ובטוחה מחד ומאידך, למגר את התופעה באמצעות חקיקה נרחבת, עונשים משמעותיים והחמרת הענישה על עבירות מסויימות.

מאת: טומי רןבתי מלון08/10/132111 צפיות
בשנים האחרונות יותר ויותר אירועים הקשורים בשבת חתן לבר מצווה או לחתונה מועברים לבתי הארחה לשבת חתן בית הארחה או מלונות לשבת חתן – ממש כאלו המייעדים עצמם לאירועים מסוג זה ומוכנים לאירועים מיוחדים אלו.

מאת: טומי רןהלוואות07/10/131275 צפיות
שיטת הליסינג המשמשת בעיקר את ענף הרכב, הייתה נפוצה לאורך שנים אך ורק בקרב חברות ועסקים אשר היו משדרגות את רכבי עובדיהם בתדירות רבה. כיום, שיטת ליסינג מימוני מאפשרת לכל משק בית בישראל ליהנות מיתרונות השיטה, ובעיקר ליהנות מרכב חדש (מהניילונים) גם מבלי להעמיד הון עצמי ראשוני לצורך רכישת הרכב.

מאת: טומי רןדיאטה01/10/131501 צפיות
היא החלה את דרכה בארה"ב ולאחר הצלחה מסחררת עשתה עליה גם לישראל. עושים אותה על ידי נטילת כדורי פטל שהוכח במחקרים רפואיים כי הם מסייעים לתהליך ההרזיה. קבלו את דיאטת הפטל! מה שאחראי על האפקט שלה הוא רכיב הנקרא פטל קטון המצוי בריכוז מאוד גבוה בפטל אדום.

מאמרים נוספים בנושא מעמד האישה

מאת: טומי רןמעמד האישה03/01/1310762 צפיות
למה רבים פונים לשירותי ליווי בחו"ל? האם כי חשים שזה לא מוסרי לפנות לנערות ליווי כאן בארץ? האם זה תלווי בהגדרה החוקית של הנושא או שפשוט חוששים שמישהו יזהה אותם עושים מעשה "לא ראוי".. ?

מאת: טומי רןמעמד האישה22/11/128955 צפיות
מעמדן של חברות העוסקות בתחום של שירותי ליווי מול בתי המשפט איננו ברור וודאי כבר שנים רבות. מערכת בתי המשפט דנה בנושא של האם לאשר לנערות ליווי לעסוק במקצוע זה אל מול לקוחותיהן – האם להענישם או לא.

מאת: טומי רןמעמד האישה11/10/128399 צפיות
קיימות הערות ציניות למכביר לגבי נושא של נישואין ומערכות יחסים מעמיקות. גברים רבים באמת חושבים כיום שנשים רוצות להיות עימם בגלל הכסף, הביטחון. לכן, רבים מעדיפים לפנות למערכות יחסים לא מחייבות ואם אפשר בשמירה על דיסקרטיות מה טוב. לכן גברים רבים פונים כיום לשירותי ליווי.

מאת: טומי רןמעמד האישה13/09/128955 צפיות
הצעת חוק הזנות החדש הצליח ליצור בלבול ולייצר דעות רבות של 'בעד ונגד' בכל הקשור אל השכרת שירותיהן של נערות ליווי. על מנת ליצור סדר בבלגן, מאמר זה יביא בפניכם נתונים אודות היחס אל נערות ליווי בישראל וכן נסביר מהו חוק הזנות החדש וכיצד הוא ישפיע על תעשייה זו באם הוא יתקבל.

מאת: טומי רןמעמד האישה27/08/128739 צפיות
לאחרונה עלתה לטלויזייה סידרה על עולמן של החשפניות – אגב, סידרה מאוד מוצלחת (אם בוחנים זאת על פי הרייטינג). מה מושך אותנו לסדרה? אולי הרצון להכיר ולהתוודע לעולם שלרובינו אינו מוכר. האם אני טועה כשאני אומרת "רובינו"?

מאת: טומי רןמעמד האישה08/08/128702 צפיות
זנות הינו המקצוע העתיק ביותר. למי שמאמין בתנ"ך – יכול למצוא סיפורים רבים בנושא. למי שלא – יכול לקרוא על כך בספרים רבים, יכול לקרוא על כך בספרי ההיסטוריה השונים, וכמובן לראות בסרטים מתארים תקופות שונות. אם תשאל כל אדם מן היישוב, לגבי הנושא, הוא יאמר לך כי נערות ליווי זה משהו כיפי, "יכול להרים את הערב", עושה מצב רוח וכדומה. ועל כן תמצא מסיבות רווקים רבות שנושא הערב והעיסוק לקראת ערב הרווקים הינו אילו שירותי ליווי להזמין.

מאת: טומי רןמעמד האישה08/08/128959 צפיות
רבים שואלים את עצמם באיזו שהוא שלב בחיים האם כדאי לפנות לנערות ליווי. מרבית הפעמים הנושא עולה כאשר גבר חש בדידות, או כאשר אינו מסופק מבחינה נפשית או פיזית בקשר בו נמצא, או כאשר הינו מוגבל בתחום המיני – אם זה מטעמי דת, מצפוניות וכדומה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica