חפש מאמרים:
שלום אורח
19.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שירותי ליווי- הצעת חוק הזנות

מאת: טומי רןמעמד האישה13/09/20128955 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הצעת חוק הזנות החדש הצליח ליצור בלבול ולייצר דעות רבות של 'בעד ונגד' בכל הקשור אל השכרת שירותיהן של נערות ליווי. על מנת ליצור סדר בבלגן, מאמר זה יביא בפניכם נתונים אודות היחס אל נערות ליווי בישראל וכן נסביר מהו חוק הזנות החדש וכיצד הוא ישפיע על תעשייה זו באם הוא יתקבל

זנות וליווי במדינת ישראל

החוק בישראל מותיר שירותי נערות ליווי, דהיינו, שירותי מין בעבור סכום מסוים של כסף. החוק אינו מותיר שידול לזנות ולכן חל איסור גמור על הפעלת מכוני ליווי ובתי בושת במדינה. כל מכון אשר מציעה את שירותיהם של נערות ליווי בתל אביב או בכל חלק אחר של מדינת ישראל, ייחשב כעסק שביצע עבירה פלילית והוא יישפט בהתאם. למרות איסור זה ניתן לראות פרסומים רבים באינטרנט ובאמצעים אחרים של מכוני ליווי בתל אביב המציעים את שירותיהם של נערות ליווי. על מנת לא להיתפס בעוסקים בפעולה בלתי חוקית, רוב המכונים מפרסמים תמונות של הנערות ושירותים, אך אינם מפרסמים את כל הקשור לעניין התשלום ועל ידי כך הם אינם מבצעים פעולה בלתי חוקית, אלא אם הוכח אחרת.

חוק הזנות

בשנה האחרונה הועלתה הצעת חוק חדשה לשולחן הכנסת, ההצעה עוררה מהומה גדולה ואינספור מחלוקות. הצעה זו נסבה סביב כל הקשור אל זנות ושירותי ליווי ונקראה 'הצעת חוק הזנות'. ההצעה אשר הועלתה על השולחן אושרה תוך זמן קצר על ידי השרים, דבר אשר היווה עדות בפועל לדעה הרווחת בקרב אוכלוסיית ישראל בכל הקשור אל שירותי מין בתשלום, אם על ידי שירותי ליווי בתל אביב, עבודה במקומות ציבוריים ושירותים אותם פרסמו נערות ליווי בעצמן באתרי אינטרנט שונים ברחבי הרשת. עיקרה של הצעת חוק הזנות היה לאסור כל פעילות מינית של לקוח עם אישה שסיפקה שירותי מין תמורת כסף והטלת עונש כספי/ עונש מאסר של עד שישה חודשים לכל אדם אשר נתפס עוסק בפעילות זו. בנוסף, הצעת החוק הציעה כי כל אדם אשר ייתפס יידרש לשלם לאותה נערת ליווי או זונה פיצוי כספי.

נערות ליווי- בעד ונגד

בעקבות הצעת החוק החדשה קמה מהומה רבה ורבים הביעו התנגדות לחוק בטענה כי פעולה זו לא תעצור את פעילותם של מכוני ליווי ונערות ליווי וכי הלקוח אינו צריך להיענש משום פעולה לו שותפה נערת הליווי. טענת הנגד העיקרית הייתה שנשים רבות עובדות בזנות ולא כולן הן קורבן של הנסיבות, שכן נשים רבות מוצאות בדרך זה מוצא קל לרווחים קלים. אחרים טענו בעד חוק הזנות והסכימו כי הוא אכן יכול לצמצם את תופעת הזנות בישראל. בשנה האחרונה משטרת ישראל פרסמה נתונים אשר מצביעים על כך שנערות ליווי רבות עובדות כעצמאיות וזאת משום העונשים הכבדים על סחר בנשים וישנן דירות דיסקרטיות רבות בהן ניתנים שירותי ליווי לכל דורש. דבר אשר מוביל אותנו למסקנה כי רק מיסוד תופעת הזנות בישראל יכול להוביל למצב בו תתמעט התופעה של סחר בנשים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טומי רן

מאת: טומי רןאבטחת הבית08/12/131437 צפיות
שריפה היא ללא ספק אחד מהאיומים המלווים את חיינו. כיום, בעידן המודרני בו אנו חיים, תקלה מסוימת במכשיר חשמלי או מערכת טכנולוגית, עלולה להוביל לקצר חשמלי שבחלק מהמקרים יוביל להתלקחות של שריפה אשר תכלה כל מה שעומד בדרכה.

מאת: טומי רןראיית חשבון13/11/131412 צפיות
יש כמות גדולה של רואי חשבון בעיר הגדולה ולכן גם מלאכת הבחירה אינה פשוטה. מאמר זה יעזור לקוראים לאתר בחוכמה את אותו רואה חשבון בתל אביב המתאים לצרכים שלהם.

מאת: טומי רןדיני משפחה28/10/131173 צפיות
ירושה משמעותה העברת נכסים ורכוש של אדם לאחר מותו לקרוביו על פי קביעתו או על פי החוק במידה ולא נכתבה ירושה. מחלוקות רבות יכולות להתרחש בעת חלוקת ירושה ולכן מומלץ לפנות למומחה ולהתייעץ עם עורך דין ירושה. מחלוקות בנושא ירושה מביאות משפחות פעמים רבות להגיע עד לערכאות משפטיות, דבר המביא לפילוגים ונתק בין בני משפחה וחבל מאוד להגיע לכך.

מאת: טומי רןדיני תעבורה20/10/131255 צפיות
בשנים האחרונות כמות תאונות הדרכים הולכת וגדלה. לצערינו ישנם יותר פצועים והרוגים ולמרות התייחסות הממשלה לנושא, התופעה לצערינו איננה מתכווצת. חלק בלתי נפרד מנושא זה הוא לשמור על החוקים, לנהוג בצורה זהירה ובטוחה מחד ומאידך, למגר את התופעה באמצעות חקיקה נרחבת, עונשים משמעותיים והחמרת הענישה על עבירות מסויימות.

מאת: טומי רןבתי מלון08/10/132111 צפיות
בשנים האחרונות יותר ויותר אירועים הקשורים בשבת חתן לבר מצווה או לחתונה מועברים לבתי הארחה לשבת חתן בית הארחה או מלונות לשבת חתן – ממש כאלו המייעדים עצמם לאירועים מסוג זה ומוכנים לאירועים מיוחדים אלו.

מאת: טומי רןהלוואות07/10/131275 צפיות
שיטת הליסינג המשמשת בעיקר את ענף הרכב, הייתה נפוצה לאורך שנים אך ורק בקרב חברות ועסקים אשר היו משדרגות את רכבי עובדיהם בתדירות רבה. כיום, שיטת ליסינג מימוני מאפשרת לכל משק בית בישראל ליהנות מיתרונות השיטה, ובעיקר ליהנות מרכב חדש (מהניילונים) גם מבלי להעמיד הון עצמי ראשוני לצורך רכישת הרכב.

מאת: טומי רןדיאטה01/10/131501 צפיות
היא החלה את דרכה בארה"ב ולאחר הצלחה מסחררת עשתה עליה גם לישראל. עושים אותה על ידי נטילת כדורי פטל שהוכח במחקרים רפואיים כי הם מסייעים לתהליך ההרזיה. קבלו את דיאטת הפטל! מה שאחראי על האפקט שלה הוא רכיב הנקרא פטל קטון המצוי בריכוז מאוד גבוה בפטל אדום.

מאמרים נוספים בנושא מעמד האישה

מאת: טומי רןמעמד האישה03/01/1310763 צפיות
למה רבים פונים לשירותי ליווי בחו"ל? האם כי חשים שזה לא מוסרי לפנות לנערות ליווי כאן בארץ? האם זה תלווי בהגדרה החוקית של הנושא או שפשוט חוששים שמישהו יזהה אותם עושים מעשה "לא ראוי".. ?

מאת: טומי רןמעמד האישה22/11/128955 צפיות
מעמדן של חברות העוסקות בתחום של שירותי ליווי מול בתי המשפט איננו ברור וודאי כבר שנים רבות. מערכת בתי המשפט דנה בנושא של האם לאשר לנערות ליווי לעסוק במקצוע זה אל מול לקוחותיהן – האם להענישם או לא.

מאת: טומי רןמעמד האישה11/10/128399 צפיות
קיימות הערות ציניות למכביר לגבי נושא של נישואין ומערכות יחסים מעמיקות. גברים רבים באמת חושבים כיום שנשים רוצות להיות עימם בגלל הכסף, הביטחון. לכן, רבים מעדיפים לפנות למערכות יחסים לא מחייבות ואם אפשר בשמירה על דיסקרטיות מה טוב. לכן גברים רבים פונים כיום לשירותי ליווי.

מאת: טומי רןמעמד האישה13/09/128750 צפיות
לכל אחד מאיתנו יש שאלות בכל הקשור אל שירות או מוצר אותו אנו צורכים ולכן אנו מעוניינים לדעת כי יש לנו כתובת אליה נוכל לפנות בכל עת. כיוון שבישראל שירותי ליווי הם אינם תחום אשר נחשב כרציני ובו יש שירות לקוחות פעיל ורבים מתביישים להודות כי הם מעוניינים בשירותים אלו או מעדיפים להימנע מלשאול שאלות רבות, אשר פעמים רבות מתגלות כשאלות חיונות, חלטנו לענות לכם על כל השאלות הנפוצות ביותר אודות שירותי ליווי בתל אביב, במאמר זה.

מאת: טומי רןמעמד האישה27/08/128739 צפיות
לאחרונה עלתה לטלויזייה סידרה על עולמן של החשפניות – אגב, סידרה מאוד מוצלחת (אם בוחנים זאת על פי הרייטינג). מה מושך אותנו לסדרה? אולי הרצון להכיר ולהתוודע לעולם שלרובינו אינו מוכר. האם אני טועה כשאני אומרת "רובינו"?

מאת: טומי רןמעמד האישה08/08/128702 צפיות
זנות הינו המקצוע העתיק ביותר. למי שמאמין בתנ"ך – יכול למצוא סיפורים רבים בנושא. למי שלא – יכול לקרוא על כך בספרים רבים, יכול לקרוא על כך בספרי ההיסטוריה השונים, וכמובן לראות בסרטים מתארים תקופות שונות. אם תשאל כל אדם מן היישוב, לגבי הנושא, הוא יאמר לך כי נערות ליווי זה משהו כיפי, "יכול להרים את הערב", עושה מצב רוח וכדומה. ועל כן תמצא מסיבות רווקים רבות שנושא הערב והעיסוק לקראת ערב הרווקים הינו אילו שירותי ליווי להזמין.

מאת: טומי רןמעמד האישה08/08/128959 צפיות
רבים שואלים את עצמם באיזו שהוא שלב בחיים האם כדאי לפנות לנערות ליווי. מרבית הפעמים הנושא עולה כאשר גבר חש בדידות, או כאשר אינו מסופק מבחינה נפשית או פיזית בקשר בו נמצא, או כאשר הינו מוגבל בתחום המיני – אם זה מטעמי דת, מצפוניות וכדומה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica