חפש מאמרים:
שלום אורח
25.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אנדומטריוזיסט - אודות המחלה, אודות הבעיות וגם על דרכי הטיפול

מאת: קידום אתריםרהיטים19/10/2012592 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנדומטריוזיסט זו מחלה גניקולוגית אשר מסוגלת לגרום לנשים החולות במחלה כאבים עזים בזמן המחזור החודשי ובעיות פוריות.מחלת אנדומטריוזיסט גורמת להימצאות של תאי רירית הרחם מחוץ לרחם באזורים שונים בגוף. בזמן המחזור החודשי ,הרירית מדממת, הדם נאסף בחלל הבטן בלי יכולת לצאת מהגוף ונוצרות דלקות קשות והדבקויות באיברים הנגועים במחלה. המחלה מאופיינת בכאבים חזקים בעת המחזור החודשי ובבעיות פיריון אצל האישה.

טיפול באנדומטריוזיס -מחלה המשפיעה על איכות החיים של האישה

1.אנדומטריוזיסט היא לא מחלה הגורמת למוות, אולם היא משפיעה על איכות החיים. נשים ונערות רבות הסובלות ממחלה זו נאלצות להתמודד כל חודששוב ושוב עם כאבים קשים ומתישים.

2.עשרה אחוז בין כל הנשים בעולם סובלות מהמחלה. ישנו קשר בין אנדומטריוזיסט לבין בעיות פוריות ותזונה לא מתאימה. תזונה נכונה עשויה להקל על הסימפטומים של אנדומטריוזיסט ולשפר מאוד את איכות החיים .

3. מרבית הרופאים סבורים כי אנדומטריוזיסט זו מחלה תורשתית. במשפחות לא מעטות ניתן למצוא הרבה מנשותהמשפחה הסובלות ממחלה זו.

בעיות פוריות -הפריה מלאכותית הינה הפתרון הטוב ביותר לבעיות פוריות בשל מחלת האנדומטריוזיסט

1. הנתונים הסטטיסטיים מאשרים כי כעשרה אחוזים מכל הנשים בתבל אשר חולות באנדומטריוזיסט סובלות מבעיות פוריות . בעיות פוריות על רקעמחלת האנדומטריוזיסט מונעות מהנשים להיכנס להיריון בדרך טבעית וללא טיפולי פוריות.

2. בעיות פוריות בשל מחלת האנדומטריוזיסט מצויות בכל העולם, כמעט בכל התרבויות השונות, במזרח וגם במערב.

3.בדיקהגניקולוגית של בעיות פוריות איננה מגלה את המחלה. רק צילום רחם וצילום שחלות יאתר חסימות וציסטות בחצוצרות או ברחם ועשוי ללמד על הימצאות המחלה ועל הסיבות לבעיות של הפוריות.

4. הפריה חוץ גופית הינה כמעט הפתרון היחיד לבעיות פוריות הנובעות כתוצאה ממחלת האנדומטריוזיסט. בתהליך ההפריה אפשר להוציא את הציסטות, לפתוח את הדרך ולתת אפשרות לזרע הזכרי להתקרב אל הרחם ולהפרות את האישה .

רפואה סינית –טיפול משולב למחלת האנדומטריוזיסט

1. רפואה סינית מאמינה בקשר בין גוף האדם לנפש. תחושה גופנית נעימה ובריאות מעולה נולדות כתוצאה מזרימה חופשית של אנגריות בגוף.

2.המטפלים העוסקיםבריפוי בעזרת רפואה סינית אומרים כי במצב אשר בולא קיימת זרימה חופשית של דם, כי אם הצטברות, האנרגיה אינה יכולה לעבור בין האיברים של הגוף ונגרמים כאבים עזים ודלקות קשות.

3. שיטות האבחון של המטפלים בנושא של רפואה סינית הינם המצב של הדופק, צבע של הלשון ותשובותשל החולה על השאלות של המטפל.

4. השלב הבא לאחר האבחון הסופי של המחלה זה טיפול המשלב בין דיקור, לבין צמחים, מגע ותזונה נכונה.

5.כל אישה מגיבה בצורה שונה לטיפול. נשים רבות ירגישו הקלה כבר אחרי שלושה חודשים, אך נשים שונות ירגישו הקלה רק אחרי חצי שנה, ואולי יותר, של טיפולים סיניים.

6.רפואה סינית היא לא מרפאה את המחלה, היא אך ורק מקלה על הסימפטומים.

7.לאחר הטיפול על ידי רפואה סינית, המצב הגופני של החולה יתייצב והיא תוכל לעבור טיפולים של הפריה חיצונית כדי להרות וללדת ילדים .

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מקודם על ידי קאפרי קידום אתרים בירושלים ובניית אתרים בירושלים

.
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13724 צפיות
היות שבני האדם מחפשים תמיד אפשרויות לשמור על עצמם, עקב כך הם יצרו את אמצעי השמירה הקרוי אומניות לחימה. המערב קיבל את אומניות לחימה מהעם הסיני אשר הוא הינו הראשון שפיתח את האופנים להגנה עצמית. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי הלוקח חלק באולימפיאדות מרובות.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13640 צפיות
בענף הנדלן הגדול של נדלן במושבים קיימות כמה קטגוריות והם: אדמות המיועדות לחקלאות, קרקעות מסחריות ויחידות המיועדות למגורים ועוד. מחיריהם של נדלן במושבים כפופים לשינויים ותלויים בכמה קריטריונים. מסיבה זו, טרם שאתם רוכשים נדלן במושבים נחוץ לבוא בדברים עם שמאי המתמחה בתחום במטרה לקבל הערכת מחיר עדכנית וריאלית.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13653 צפיות
קידוח בטון הוא עבודה של אנשי מקצוע. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. עבור העבודה של קידוחי בטון צריך לגשת למומחים בעלי ידע רב ונסיון שעובדים עם ציוד מיוחד.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13657 צפיות
המילה האחרונה בנושא הארונות הן ארונות הזזה. ארונות הזזה מאפשרים לנו חיסכון משמעותי בשטח, נוחיות ופתרונות אחסון מעניינים. ארונות הזזה הינם ארונות עם עיצוב. הרבה מעצבים בוחרים לרהט את הבית בארונות הזזה ומשקיעים חשיבה ומאמצים רבים בעיצובם.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13686 צפיות
בעת שבעל ואשה מחליטים שאין יותר מקום להמשכם של חיים משותפים וכי הם רוצים להתגרש ולחלק את הרכוש שומה עליהם להגיע אל עורך דין גירושין . בסיועו של עורך דין גירושין ניתן לעבור את ההליכים בצורה יותר נוחה ופשוטה כשכל אחד מבני הזוג יקבל את המגיע לו.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13682 צפיות
יותר מכל היעדים של הטיסות ישנו ביקוש רב של טיסות לניו יורק. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה בעולם החופשי הינה באמצעות טיסות לניו יורק. אפשרי לנסוע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי גם עם טיסה שעוברת במדינה אירופאית.

מאת: קידום אתריםרהיטים03/03/13959 צפיות
ישנם מקומות לא מעטים ברחבי העולם שאין אפשרות לבקר בהם באופן עצמאי ואחד מהם הוא תאילנד. טיול מאורגן לתאילנד יביא אותכם לשם. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אתכם אל המקומות האקזוטיים ביותר ברחבי העולם. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זוהי חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

מאמרים נוספים בנושא רהיטים

מאת: רוני הכהןרהיטים04/06/191378 צפיות
המיומנות של יצירת חדר שינה מתאים, כאשר חייבים לבחור ריהוט מתאים לצד מזרונים מומלצים שמורידים את הלחצים מהגוף של הישנים.

מאת: Shaiרהיטים07/09/181806 צפיות
אין כמו טקסטיל לאבזור ולשדרוג העיצוב בבית, ולא רק בריפוד ובווילונות: זה הזמן "להלביש" גם את הרצפה בשטיח המושלם עבורה. כך תבחרו אותו.

מאת: shiritרהיטים26/08/181002 צפיות
אם אתם זקוקים לארונות הזזה מעוצבים באופן חסר תקדים,

מאת: רוני הכהןרהיטים12/08/18959 צפיות
קראו את הדברים הבאים לפני שאתם מגיעים אל חנות של דלתות ולא מבינים על מה מדובר.

מאת: shiritרהיטים12/06/18809 צפיות
כאשר אתם מחדשים דלתות בבתים בעלי סגנון עיצוב וינטאג', עיצוב עץ הוא כמובן בלתי ניתן להתפשרות.

מאת: shiritרהיטים11/06/18797 צפיות
אם אתם מעוניינים לגבש בביתכם ריהוט עתיק מהזן האיכותי ביותר, לא רק איכותם חשובה אלא גם הכרת סגנונות העיצוב בתחום הזה.

מאת: רוני הכהןרהיטים19/12/17954 צפיות
בעזרת ריהוט שניתן לשינוי כמו מדפי מתכת מודולריים שמתאימים גם לשימוש פרטי וגם לשימוש מסחרי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica