חפש מאמרים:
שלום אורח
06.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רשתות חברתיות - מקום טוב להתחיל עם בחורה

מאת: אומנות הפיתוידייטינג01/11/2012622 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רעיון הרשתות החברתיות (social networks) מבוסס על תיאורית העולם הקטן. טוענות תיאוריות אלו כי בין אדם לאדם מפרידות 6 דרגות של קשרים. כלומר, לכל אחד יש מכר, שמכיר מישהו אחר, שמכיר מישהו שלישי וכדומה. נקודת ההתחלה של הרשת החברתית קבועה, אך נקודת הסיום היא אינסופית. תרגום הרעיון לאינטרנט מאפשר לכל גולש להכיר בקלות אנשים חדשים באמצעות הקשרים הקיימים.

רעיון הרשת החברתית קיים כבר מסוף שנות ה-60 אך עד שנות ה-90 לא תפס תאוצה רבה ונשאר בגדר יצירת קשרים באירועים עסקיים כאלו ואחרים. רעיון הרשתות החברתיות התרחב והתחזק עם הופעתה של רשת האינטרנט. עם ההתפתחות הטכנולוגית בנוסף לשיפור משמעותי ביכולות המחשוב והקישור לאינטרנט נוצרה התעוררות מחודשת בתחום זה. בשנת 2001 החל עידן הרשתות החברתיות האינטרנטיות ומאז נוסדו למעלה מ-300 חברות.

רשת חברתית מקוונת (Social networking service) היא פלטפורמה או אתר אינטרנט המתמקד בבנייה או שיקוף של קשרים חברתיים בין אנשים. הרעיון שעומד מאחורי הפעלת רשת שכזו הוא שכל אדם יכול לגלות מי החברים של חבריו, לקרוא את הפרופיל שלהם וליצור איתם קשר. על מנת שהפלטפורמה המקוונת, המאפשרת תקשורת בין האנשים, תהיה לרשת חברתית היא צריכה לכלול שני מאפיינים: יכולת ליצור דרכה פרופיל אישי. זה מייצג את האדם לו הוא שייך, מכיל פרטים המאפיינים אותו ומשמש ככרטיס הביקור שלו בפני משתמשים אחרים. המאפיין השני הוא היכולת להתחבר לחברים - על מנת ליצור ולשקף את היחסים החברתיים בין אנשים שונים, הממשק צריך לאפשר חיבור לאנשים שהאדם מכיר במספר רמות היכרות. 

יישומי אינטרנט שונים מנצלים את קיומן של רשתות חברתיות ומעצימים את השפעתן. רשתות אלו מייצרות אפשרויות חברתיות ועסקיות רבות, כגון: מציאת עבודה, שימור קשרים קיימים וכמובן יצירת קשרים רומנטיים.

רשת הפייסבוק:

כיום, הרשת החברתית הפופולארית ביותר המרכזת בתוכה יותר ממיליארד משתמשים היא הרשת החברתית פייסבוק. ככזו היא מהווה רשת הפייסבוק כר נכבד בעבור גברים ונשים רבים המנצלים את התעבורה החברתית לכדי הזדמנויות של היכרויות רומנטיות ואחרות. גם כאן, בפלטפורמה זו יכולות הפיתוי של הגברים צריכות לבוא לידי ביטוי. איך להתחיל עם בחורה לא מסתיים במרחב הציבורי המוכר לכולנו. גולש הוא גם במאה ה-21 לרשת האינטרנט ולתוך עולם הרשתות החברתיות וכיום מצופה מגברים רבים להפגין את אותן יכולות של איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק.


על פניו, נראה שהדרך לפתרון השאלה "איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק" היא קלה ונוחה יותר. עצם העובדה שהמגע והשיח הראשוני נעשה בהתכתבות ולא פנים מול פנים לעיתם מלחיצה פחות, זאת בנוסף לכך שפרטים אישיים רבים, עליך ועל הבחורה בעצם נחשפים כבר בקריאת הפרופיל האישי. עם זאת, גם ברשת הפייסבוק ישנם כללים ברורים של עשה ואל תעשה, טכניקות רבות שיש ליישם ולהביא לידי ביטוי על מנת להצליח להתחיל עם בחורה בפייסבוק. בעולם הדיגיטאלי של היום, גם ברשתות החברתיות צריך לדעת וללמוד איך להתחיל עם בחורה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

תומר קורון - ביה"ס לחיזור אותנטי/ רוצה ללמוד איך להצליח עם נשים, ולמצוא אהבה וזוגיות?אם אתה סינגל ורוצה לשפר את מיומנויותיך כי לא הולך לך עם נשים כפי שהיית רוצה.אם אתה רוצה לחוש גבר שלם ומסופק, אחד שיש בחייו גם הצלחה חברתית ורומנטית עם נשים.אם אתה מתפשר על אופי ויופי של הנשים שאתה יוצא איתן או מפחד לצאת מקשר כי אתה חושש שלא תצליח להביא לחייך נשים חדשות, אנחנו כאן כדי לעזור...

074-703-3133

info@tomerkoron.co.il

http://www.tomerkoron.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אומנות הפיתוי

מאת: אומנות הפיתוידייטינג27/01/132996 צפיות
אנשים רבים וביניהם חלקכם, מעוניינים להתחיל עם בחורה המוצאת חן בעיניהם, אך אינם יודעים בדיוק כיצד להתחיל, מה לומר, כיצד להשיג את מספר הטלפון וכיצד לסיים את השיחה. ואם הצליחו להגיע לדייט הראשון, לא ברור מה לומר?

מאת: אומנות הפיתוידייטינג25/12/12661 צפיות
יש המון טיפוסים של גברים וכמעט כולם היו שמחים אם מישהו היה עונה להם על שאלה אחת מעניינת: איך להתחיל עם בחורה ולהצליח? בין אם אתם מחפשים זוגיות יציבה ועמוקה עם מערכת יחסים מחייבת ובין אתם פשוט רוצים להצליח בקרב נשים באופן לא מחייב לרומנים קצרי טווח, תמיד ישנו הרגע הזה שבו הכל יכול להתחיל או.. לא.

מאת: אומנות הפיתוידייטינג25/12/12667 צפיות
לפעמים כשאנשים מדברים על מה שנקרא 'משפטי פתיחה' כדי להתחיל עם בחורות – זה לא תמיד נשמע טוב. אולי בגלל זה יש הרבה משפטים מוזרים ולא הכי מושכים שגברים אומרים לנשים לפעמים כדי למשוך את תשומת ליבן.

מאת: אומנות הפיתוידייטינג19/12/12665 צפיות
האם ידעתם שיש שיטות ברורות ומפורטות כיצד להתחיל עם בחורה, שנוסו בהצלחה מרובה, ונלמדות בקורסים שונים בשוק ההיכרויות? (כן, יש שוק כזה. היכן שיש ביקוש יש היצע). אולי זה נשמע מוזר, "שיטות", "טריקים", "מהלכים".

מאת: אומנות הפיתוידייטינג25/11/12617 צפיות
תודה נו, תודה שאתה מכור לפייסבוק... אנחנו מוכנים להודות. אנחנו מסתכלים בודקים את הפייסבוק כמה וכמה פעמים ביום, מציצים אחד לשני, צוחקים בקול לפחות פעמיים בשבוע מאיזה סטאטוס מצחיק או תמונה קורעת. איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק?

מאת: אומנות הפיתוידייטינג25/10/12590 צפיות
אחד המקומות העיקריים בהם מתקיימים הכרויות בין גברים ונשים הם במועדונים ומסיבות. בהם, מספר רב של נשים וגברים, לבושים במיטב בגדיהם ומגיעים במטרה ליהנות ובמצב רוח מרומם. אלו, באופן טבעי, אמורים לתרום לתחושה בקרב גברים שמלאכת החיזור והפיתוי תהה קלה ונגישה יותר. האומנם?

מאת: אומנות הפיתוידייטינג04/10/12930 צפיות
אם אתה מחפש אהבה כבר שנים רבות וזה עדיין לא קרה לך, אתה חייב להתחיל לשאול את עצמך האם אתה באמת עושה כל מה שאתה יכול על מנת שזה יקרה. האם אתה מתחיל עם בחורות שנראות לך מעניינות או שאתה שייך לכל אותם גברים שאין להם אומץ או רצון לעשות את זה?

מאמרים נוספים בנושא דייטינג

מאת: orya peryדייטינג29/10/151735 צפיות
לעיתים לזוגות חסרה פרטיות אם זה בשל העובדה שהם עוד צעירים וגרים בבית ההורים או שיש עיסוק מתמיד בילדים שנמצאים בבית, לפעמים פשוט מתחשק לקחת כמה שעות הפסקה ולהירגע מכל הלחץ בפרטיות באיזו פינת חמד. אך חדרים בבתי מלונות שוכרים ללילה שלם ומשלמים על כך סכום נכבד, כדי לחסוך בעלות גבוה שכזו ניתן להשכיר חדר לפי שעה. חדרים אלו לרוב כוללים סוויטות רחבות ידיים עם שלל פינוקים אך עם מחיר שעתי קבוע כך שאפשר להתפנק לחזור הביתה וכל זה במחיר סביר ביותר.

מאת: orya peryדייטינג15/10/151091 צפיות
רוצים להפתיע את בן הזוג שלכם? מרגישים שהזוגיות שלכם זקוקה לריענון? יום הנישואין מתקרב? בדיוק עבור מצבים כאלו, הפתרון המומלץ הוא השכרת חדרים לפי שעה.

מאת: orya peryדייטינג15/10/151084 צפיות
את ובן זוגך שוכבים על מיטה זוגית נוחה, על מצעים רכים במיוחד, מתכרבלים מול הטלוויזיה עם כוסות יין משובח ביד. כמה זמן עבר מאז הרשיתם לעצמכם להעניק חוויה רומנטית שכזו?

מאת: orya peryדייטינג15/10/151039 צפיות
המשפחה היא הדבר החשוב ביותר עבורך, כך שכמעט בכל יום, הנושא הזה מעסיק אותך- אתה מתעניין איך היה לילדים היום בבית ספר, את לוקחת את הקטן לרופא אם הוא חולה ושניכם דואגים להורים שלכם, אם חלילה קרה להם משהו, או שהם חולים.

מאת: orya peryדייטינג15/10/151072 צפיות
זוגות רבים מחפשים דרכים לגוון ולהעשיר את הזוגיות שלהם- השגרה היומיומית המתישה והמשעממת, עלולה להביא לשחיקה בזוגיות

מאת: orya peryדייטינג15/10/151091 צפיות
חיי זוגיות מוצלחים, פירושם השקעה בלתי פוסקת- בתשומת לב, בדאגה, בהבנה ובהפתעות מיוחדות שיוסיפו לה גיוון וצבע. אין ספק, שחופשה בצימר מושלג ברמת הגולן בחורף, או נופש חלומי באי מבודד יוסיפו מאוד לחוויה האישית והזוגית שלכם

מאת: orya peryדייטינג09/10/151050 צפיות
זקוקים לכמה שעות של רוגע עם הבת זוג? מעוניינים בסוויטה דיסקרטית עם פינוקים וג'קוזי? מאמר זה בהחלט יפשט לכם את הדברים וכך תקלו בבחירת המקום שבאמת מתאים לכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica