חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מסגרות – על כל העובדות שברצונכם לדעת בעניין מסגרות ואודות מסגר

מאת: קידום אתריםרהיטים18/12/2012580 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מסגרות הוא שם המקצוע, ומסגר זה השם של בעל המלאכה. כשרוצים ללמוד מסגרות יש צורך לעשות קורס מיוחד ובסיומו מוענקת תעודת מסגר. מקצוע מסגרות הוא מקצוע שכולל ידע והבנה בתוכניות בניין, מומחיות בהלחמה ועוד בכל סוגי חומרי עבודה הקשורים למסגרות. את כל הידע הזה רוכשים בקורס מסגרות. מקצוע המסגרות הוא למעשה אומנות בענף המתכת. המידע הטכני והגישה לאומנות הינם שני דברים המשלימים זה את זה עבור כל מי שמעוניין להשתלם בענף מסגרות

.

מסגרייה –כשמעוניינים לעצב מוצרים בסגנון אישי

1. כיום קיים ייצור גדול של מוצרי מתכת מדגמים שונים בשיטה של הסרט הנע, אולםעל אף הייצור הנרחב ישנם כאלה שמעוניינים בעבודות מיוחדות ויוצאות דופן ולמטרה זו חיוני לגשת אל מסגרייה עם מסגר בעל חוש אומנותי.

2. מסגר העובד בשיטות מסגרייה כמו שהיה מלפנים ידע לתת המלצה אודות הסוג של המתכת שמתאים לכל מוצר. מסגרמסוג זה יש לו את הידע והכישרוןלהוציא מתחת ידו מוצר אשר מעוצב באופן מיוחד ובלתי שגרתי בהתאם לדרישת הלקוח.

3. במפעל או בחנות קימת אפשרות למצוא רק חפצים רגילים בעלי עיצוב בסיסי שאין בתוכו ייחודיות ומקוריות. בשעה שמעוניינים במוצר מיוחד או יוצא דופן כדאי לגשת אל מסגרייה המעסיקה בעלי מקצוע בעלי גישה לאומנות, בעלי ידע והמיומנות הדרושים.

שערים –מספר סוגי שערים

1. כאשרמבקשים לשמור ולהגןעל הבית הפרטי, על החניון בבית רב קומות או על מבני ציבור , אנו מתקינים שערים, נושא המצוי ונפוץ זה שנים לא מעטות והנו חלק בלתי נפרד מהנוף העירוני והכפרי .

2. שערים הנמצאים בפתח לחניונים ובתים הם ככל הנראה שערי הזזה. שערים כדוגמת אלו מוצבים על גבימסילות ומונעים על ידי מנוע חשמלי המניע אותם מצד אחד אל משנהו .

3. ישנם מקומות שיש בהם שטח לא גדול ולא קיימת יכולת להתקין בם שערי הזזה, במקומות אלה מתקינים שערים אשר דומים בדרך הפעולה שלהם לדלת הסובבת על צירה, שערים כאלו קרויים שערי כנף. אם ויש כניסה רחבה מעט יותר אפשר לבנות שערים שיש להם כנפיים כפולות.

4. יש סוג מסוים נוסף של שערים הידועים בשם שערים מתרוממים,שערים אלו אינם יכולים להיפתח לצדדים, אלא הם נגללים כלפי מעלה כדוגמת תריסי גלילה.

מעקות – שישה נושאים שתשמחו לדעת

1. תפקידם של המעקות הנו כפול, לשמור על הבטיחות ולעיצוב הבית.

2. על מנת שבני אדם לא ייפלו וגם לא ימעדו, מתקינים מעקות לצד המדרגות גם אם הן נמצאות בחדר המדרגות או במקום פתוח וגם בשולי הגגות.

3. על פי רוב מתקינים מעקות ממתכת מכל מיני סוגים ומכיוון שהמתכת הינה איתנה קיימת אפשרות לעצבה בכל מיניסגנונות. קיימת אופציה לבנות ציפוי מעץ בחלקם העליון של המעקות, גורם המשווה למעקה מראה מכובד והעץ הוא גם נעים למגע.

4. מעקות הם גם אביזר עיצובי. המעקה משפיע על החזות של כל חלל שבו הוא נמצא.

5.מעקות עשויים במגוון גדול של סגנונות וממבחר חומרים.

6. כאשר מעוניינים שתהיה תחושה של פתיחות ומרחב, כדאי מאוד להתקין מעקה העשוי מחומר שקוף. מעקות מעץ מתאימים לדירה עם סגנון קלאסי ואירופאי. כדאי לקנות מעקות העשויים ממתכת היות והמתכת ניתנת לעיצוב בסגנונות רבים ומגוונים שמתאימים לכל חוש וטעם.

 תגיות המאמר: שערים, מעקות, מסגר, מסגרייה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מקודם על ידי קאפרי קידום אתרים בירושלים ובניית אתרים בירושלים

.
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13736 צפיות
היות שבני האדם מחפשים תמיד אפשרויות לשמור על עצמם, עקב כך הם יצרו את אמצעי השמירה הקרוי אומניות לחימה. המערב קיבל את אומניות לחימה מהעם הסיני אשר הוא הינו הראשון שפיתח את האופנים להגנה עצמית. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי הלוקח חלק באולימפיאדות מרובות.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13652 צפיות
בענף הנדלן הגדול של נדלן במושבים קיימות כמה קטגוריות והם: אדמות המיועדות לחקלאות, קרקעות מסחריות ויחידות המיועדות למגורים ועוד. מחיריהם של נדלן במושבים כפופים לשינויים ותלויים בכמה קריטריונים. מסיבה זו, טרם שאתם רוכשים נדלן במושבים נחוץ לבוא בדברים עם שמאי המתמחה בתחום במטרה לקבל הערכת מחיר עדכנית וריאלית.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13667 צפיות
קידוח בטון הוא עבודה של אנשי מקצוע. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. עבור העבודה של קידוחי בטון צריך לגשת למומחים בעלי ידע רב ונסיון שעובדים עם ציוד מיוחד.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13673 צפיות
המילה האחרונה בנושא הארונות הן ארונות הזזה. ארונות הזזה מאפשרים לנו חיסכון משמעותי בשטח, נוחיות ופתרונות אחסון מעניינים. ארונות הזזה הינם ארונות עם עיצוב. הרבה מעצבים בוחרים לרהט את הבית בארונות הזזה ומשקיעים חשיבה ומאמצים רבים בעיצובם.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13695 צפיות
בעת שבעל ואשה מחליטים שאין יותר מקום להמשכם של חיים משותפים וכי הם רוצים להתגרש ולחלק את הרכוש שומה עליהם להגיע אל עורך דין גירושין . בסיועו של עורך דין גירושין ניתן לעבור את ההליכים בצורה יותר נוחה ופשוטה כשכל אחד מבני הזוג יקבל את המגיע לו.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13695 צפיות
יותר מכל היעדים של הטיסות ישנו ביקוש רב של טיסות לניו יורק. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה בעולם החופשי הינה באמצעות טיסות לניו יורק. אפשרי לנסוע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי גם עם טיסה שעוברת במדינה אירופאית.

מאת: קידום אתריםרהיטים03/03/13971 צפיות
ישנם מקומות לא מעטים ברחבי העולם שאין אפשרות לבקר בהם באופן עצמאי ואחד מהם הוא תאילנד. טיול מאורגן לתאילנד יביא אותכם לשם. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אתכם אל המקומות האקזוטיים ביותר ברחבי העולם. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זוהי חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

מאמרים נוספים בנושא רהיטים

מאת: yoni romרהיטים25/06/2047 צפיות
איך מזמינים רהיטים אונליין? כיצד חוסכים בהוצאות בלי להתפשר על איכות הרהיט?

מאת: רוני הכהןרהיטים04/06/191503 צפיות
המיומנות של יצירת חדר שינה מתאים, כאשר חייבים לבחור ריהוט מתאים לצד מזרונים מומלצים שמורידים את הלחצים מהגוף של הישנים.

מאת: Shaiרהיטים07/09/181828 צפיות
אין כמו טקסטיל לאבזור ולשדרוג העיצוב בבית, ולא רק בריפוד ובווילונות: זה הזמן "להלביש" גם את הרצפה בשטיח המושלם עבורה. כך תבחרו אותו.

מאת: shiritרהיטים26/08/181037 צפיות
אם אתם זקוקים לארונות הזזה מעוצבים באופן חסר תקדים,

מאת: רוני הכהןרהיטים12/08/18981 צפיות
קראו את הדברים הבאים לפני שאתם מגיעים אל חנות של דלתות ולא מבינים על מה מדובר.

מאת: shiritרהיטים12/06/18834 צפיות
כאשר אתם מחדשים דלתות בבתים בעלי סגנון עיצוב וינטאג', עיצוב עץ הוא כמובן בלתי ניתן להתפשרות.

מאת: shiritרהיטים11/06/18821 צפיות
אם אתם מעוניינים לגבש בביתכם ריהוט עתיק מהזן האיכותי ביותר, לא רק איכותם חשובה אלא גם הכרת סגנונות העיצוב בתחום הזה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica