חפש מאמרים:
שלום אורח
08.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מדפסות – הכול אודות מהפכת הדפוס הדיגיטאלי

מאת: קידום אתריםרהיטים18/12/2012487 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מדפסות משמשות כאמצעי לפלט של כתב, תרשים או טקסט על גבי נייר. בעידן הטכנולוגי מדפסות נמצאות בכל מקום, במשרדים, בבתי עסק ובנוסף גם בבתים פרטיים. אפשר למצוא בשוק סוגים רבים של מדפסות. את סוגה של המדפסת יש להעדיף לפי הצרכים.

מדפסות – הכול על הסוגים של המדפסות

1.קיימות כל מיני מדפסות מסוגים שונים. יש מדפסות שמופעלותבצורה עצמאית עם חיבור לכבל טלפון ויש מדפסותשמחוברות למחשב.

2. במשרדים רבים שבהם יש הרבה מחשבים יש מדפסת יחידה המשמשת את כל המחשבים. מכול מחשב אפשר לשגר הדפסה למדפסת המרכזית. מצד אחד יש מעלה במדפסות מסוג זה, אולם יש גם חיסרון , כי אם יש קלקול במדפסת אין יכולת לשדר הוראת הדפסה מכול המחשבים במשרד.

3. בשנות השמונים היו בשימוש מדפסות מדגם מדפסת סיכה. אך עם התקדמותה של הטכנולוגיה, מדפסות הפועלות בשיטת הזרקת דיו באו במקום מדפסת הסיכה. בשנים האחרונות מדפסות סיכה כמעט שלא קיימות בשווקים.

4.ניתן למצוא מדפסות משוכללות בהרבה יותר ואלה מדפסות לייזר. עלות רכישתם יותר גבוהה , אולם בסופו של דבר הם הרבה יותר זולות כיוון שעלות החזקתן נמוכה יחסית.

5. מדפסות לייזר יכולות להתאים לכל מקום שבו יש כמות גדולה של הדפסות .

סורקים -כמה נושאים שרצוי לדעת

1. סורקים הינם מכשירים דיגיטליים. בצד אחד של הסורק נכנס מסמך ובצידו השני נוצר קובץ וורד.

2. סורקים יוצרים קבצים דיגיטליים שאותם אנחנו יכולים לערוך, לרענן, להוסיף או למחוק תכנים.

3. סורקים נותנים אפשרות לשגר כל מסמך באמצעות המחשב.

4. כאשר רוצים לחסוך מקום במשרד ולהחזיק כמה שפחות טפסים, חיוני לעשות שימוש בפעולתם של סורקים המעלים את החומר הכתוב על גבי המחשב המשמש כארכיון לכל המסמכים. רצוי מאוד שלכל המסמכים שנסרקו ומאוחסנים במחשב יהיה גיבוי מתאים.

5. חשוב לרכוש סורקים איכותיים. כאשר יש נחיצות לסרוק כמות רבה של מסמכים, כדאי לרכוש מכשיר הסורק מסמכיםבאופן מהיר משני צדי הדף. גם איכות הסורק הינה גורם חשוב. מומלץ לרכוש סורק מובחר כדי שאפשר יהיה לקרוא באופן ברור את המסמכים שעברו סריקה.

6. חשוב עד מאוד לקנות סורק פשוט לשימוש וקל לתפעול.

פקסימיליה –על אודות ההבדל בין שליחת פקס לשליחת אימייל

1. אפילו שבימינו קיים ומקובל האמצעי לשלוח מסמכים באמצעות הדואר האלקטרוני, בכל זאת נעשה שימוש רב במכשירי פקסימיליה ומבחינה סטטיסטית מוכח, כי המכירות של מכשירי פקסימיליה גדלות בעשרה אחוזים כל שנה.

2. כאשר משגרים מסמך באמצעות פקסימיליה הוא מקבל תוקף משפטי.

3. באמצעות פקסימיליה אפשר לשלוח מסמכים החתומים בחתימה אישית.

4. יש מכשירי פקסימיליה הנותנים אפשרות של שליחה וקבלה של המסמך באופן ישיר דרך המחשב.

5. היום מאוד מקובל ונפוץ מכשירים שיש בהם פקסימיליה, סורק ומדפסת, מחירם של מכשירים אלה אינו גבוה וניתן לראותם גם במשרדים והן בבתים פרטיים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מקודם על ידי קאפרי קידום אתרים בירושלים ובניית אתרים בירושלים

.
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13709 צפיות
היות שבני האדם מחפשים תמיד אפשרויות לשמור על עצמם, עקב כך הם יצרו את אמצעי השמירה הקרוי אומניות לחימה. המערב קיבל את אומניות לחימה מהעם הסיני אשר הוא הינו הראשון שפיתח את האופנים להגנה עצמית. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי הלוקח חלק באולימפיאדות מרובות.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13622 צפיות
בענף הנדלן הגדול של נדלן במושבים קיימות כמה קטגוריות והם: אדמות המיועדות לחקלאות, קרקעות מסחריות ויחידות המיועדות למגורים ועוד. מחיריהם של נדלן במושבים כפופים לשינויים ותלויים בכמה קריטריונים. מסיבה זו, טרם שאתם רוכשים נדלן במושבים נחוץ לבוא בדברים עם שמאי המתמחה בתחום במטרה לקבל הערכת מחיר עדכנית וריאלית.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13637 צפיות
קידוח בטון הוא עבודה של אנשי מקצוע. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. עבור העבודה של קידוחי בטון צריך לגשת למומחים בעלי ידע רב ונסיון שעובדים עם ציוד מיוחד.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13641 צפיות
המילה האחרונה בנושא הארונות הן ארונות הזזה. ארונות הזזה מאפשרים לנו חיסכון משמעותי בשטח, נוחיות ופתרונות אחסון מעניינים. ארונות הזזה הינם ארונות עם עיצוב. הרבה מעצבים בוחרים לרהט את הבית בארונות הזזה ומשקיעים חשיבה ומאמצים רבים בעיצובם.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13668 צפיות
בעת שבעל ואשה מחליטים שאין יותר מקום להמשכם של חיים משותפים וכי הם רוצים להתגרש ולחלק את הרכוש שומה עליהם להגיע אל עורך דין גירושין . בסיועו של עורך דין גירושין ניתן לעבור את ההליכים בצורה יותר נוחה ופשוטה כשכל אחד מבני הזוג יקבל את המגיע לו.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13673 צפיות
יותר מכל היעדים של הטיסות ישנו ביקוש רב של טיסות לניו יורק. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה בעולם החופשי הינה באמצעות טיסות לניו יורק. אפשרי לנסוע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי גם עם טיסה שעוברת במדינה אירופאית.

מאת: קידום אתריםרהיטים03/03/13940 צפיות
ישנם מקומות לא מעטים ברחבי העולם שאין אפשרות לבקר בהם באופן עצמאי ואחד מהם הוא תאילנד. טיול מאורגן לתאילנד יביא אותכם לשם. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אתכם אל המקומות האקזוטיים ביותר ברחבי העולם. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זוהי חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

מאמרים נוספים בנושא רהיטים

מאת: רוני הכהןרהיטים04/06/191230 צפיות
המיומנות של יצירת חדר שינה מתאים, כאשר חייבים לבחור ריהוט מתאים לצד מזרונים מומלצים שמורידים את הלחצים מהגוף של הישנים.

מאת: Shaiרהיטים07/09/181778 צפיות
אין כמו טקסטיל לאבזור ולשדרוג העיצוב בבית, ולא רק בריפוד ובווילונות: זה הזמן "להלביש" גם את הרצפה בשטיח המושלם עבורה. כך תבחרו אותו.

מאת: shiritרהיטים26/08/18976 צפיות
אם אתם זקוקים לארונות הזזה מעוצבים באופן חסר תקדים,

מאת: רוני הכהןרהיטים12/08/18932 צפיות
קראו את הדברים הבאים לפני שאתם מגיעים אל חנות של דלתות ולא מבינים על מה מדובר.

מאת: shiritרהיטים12/06/18786 צפיות
כאשר אתם מחדשים דלתות בבתים בעלי סגנון עיצוב וינטאג', עיצוב עץ הוא כמובן בלתי ניתן להתפשרות.

מאת: shiritרהיטים11/06/18772 צפיות
אם אתם מעוניינים לגבש בביתכם ריהוט עתיק מהזן האיכותי ביותר, לא רק איכותם חשובה אלא גם הכרת סגנונות העיצוב בתחום הזה.

מאת: רוני הכהןרהיטים19/12/17928 צפיות
בעזרת ריהוט שניתן לשינוי כמו מדפי מתכת מודולריים שמתאימים גם לשימוש פרטי וגם לשימוש מסחרי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica