חפש מאמרים:
שלום אורח
01.02.2015
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טופס זכרון דברים בקניית רכב יד שנייה

מאת: מתי בשארירכב31/10/20099094 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מומלץ מאוד לבצע זכרון דברים כשמסכימים על קנייהמכירה של רכב יד שנייה הדבר חוסך אי הבנות וויכוחים מיותרים לאחר מכן, וכמובן שתקף מבחינה משפטית. כנסו למאמר כדי לצפותלהוריד את הטופסלחץ כאן להורדת טופס זכרון דברים לקניית רכב יד שנייה

זיכרון דברים לקניית רכב יד שנייה

צד א: בין המוכר שם ומשפחה: ____________ כתובת._________________ ת.ז.:______________________ צד ב: בין הקונה שם ומשפחה: ____________ כתובת._________________ ת.ז.:______________________ מוסכם בין הצדדים כדלקמן : 1.המוכר מצהיר ומתחייב להעביר לקונה רכב מסוג ודגם: ______________________________מספר רישוי:___________ מס' שילדה: _________________ שנת ייצור:___________ 2.המוכר מצהיר כי הינו "הבעלים" החוקי של הרכב הרשום.3.המוכר מצהיר שפרטי הרכב הנ"ל תואמים לאלה המופיעים ברישיון המקורי ובמשרד הרישוי.4.המוכר מצהיר כי הוא בעלים מס' _____ של הרכב וכי הרכב היה בבעלות חברת השכרה בעבר.5.המוכר מצהיר כי הרכב נקי מכל חוב, שיעבוד , עיקול ואו קנס , או זכות של צד שלישי ובמצבו זה יועבר לקונה. במידה ויתברר כי על הרכב רובצים חובות, עיכובים או הגבלה אחרת מתחייב המוכר לסלקן מיידית.6.המוכר מצהיר כי הרכב הנ"ל לא היה בתאונה שגרמה לרכב נזק משמעותי הכולל ירידת ערך של חברת הביטוח עקב התאונה.7.הקונה מצהיר כי ראה ובדק את הרכב, ומצא אותו לשביעות רצונו ומתאים לצרכיו ומוותר בזאת על כל טענת פגם לרבות טענת מום כלשהו באשר למצבו המכני והחיצוני של הרכב, וכי אין לו ולא יהיו לו כל תביעות עתידיות כלפי המוכר בגין הרכב.8.תמורת הרכב הנ"ל ישלם הקונה סך של ____________ ש"ח.ובמילים:_________________________________עם חתימת הצדדים על העברת הבעלות לידי הקונה.

  1. הקונה מודע לכך, שמרגע העברת הבעלות הביטוח שהיה על שם המוכר מבוטל וביטוח הרכב על שמו הוא באחריותו

10.הוצאות העברת הבעלות יחולו על הקונה. ולראייה באו הצדדים על החתום :המוכר: _________________ חתימה:__________________ ת.ז:._________________הקונה: _________________ חתימה:__________________ ת.ז:._________________

המידע הכתוב בדף זה מהווה יעוץ ראשוני בלבד ואינו תחליף לייעוץ ובדיקה מקצועית על ידי שמאי רכב מוסמך. כל שימוש במידע ואו נזק או הפסד הנגרם כתוצאה מכך הינו באחריות המשתמשת בלבד! להזמנת בדיקה יסודית משמאי רכב מוסמך התקשרו: 1-800-202-770

מתתיהו בשארי - שמאי רכב מוסמך
שמאי על גלגלים
טלפון: 1-800-202-770
אתר: שמאי על גלגלים - בדיקת רכב לפני קניה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שמאי על גלגלים
טלפון: 1-800-202-770
אתר: שמאי על גלגלים - בדיקת רכב לפני קניה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מתי בשארי

מאת: מתי בשארירכב11/10/11852 צפיות
מזל טוב, רכשת את המכשירים 4-5 גזים , כאן תוכלו ללמוד בדיוק מה זה אומר בדיקת מזהמים לרכבים, מה עושים בדיוק עם מכשיר 4-5 גזים ועוד...

מאת: מתי בשארירכב11/10/11642 צפיות
פגיעות ברכב, הן כבד והן קל יכולות להיות בעלות משמעות ומשקל רב יותר בבואכם לקנות רכב. על כן, חשוב מאוד להכיר את החלקים השונים וההשפעה המכרעת שיש לתאונות ופגיעות על ערך הרכב, וחשוב עוד יותר , לבדוק את הרכב על ידי מומחה.

מאת: מתי בשארירכב11/10/11431 צפיות
לצערי, בעולם השמאות וקניה ומכירה של רכבים יד שנייה התרבו תופעות לא טובות בזמן האחרון. אני מביא לכם את הסיפורים שלי , כדי שתוכלו ללמוד מניסיוני ולא להיפגע בעצמכם כמו רבים מהלקוחות שאותם פגשתי.

מאת: מתי בשארירכב11/10/11507 צפיות
לצערי, בעולם השמאות וקניה ומכירה של רכבים יד שנייה התרבו תופעות לא טובות בזמן האחרון. אני מביא לכם את הסיפורים שלי , כדי שתוכלו ללמוד מניסיוני ולא להיפגע בעצמכם כמו רבים מהלקוחות שאותם פגשתי.

מאת: מתי בשארירכב11/10/11467 צפיות
לצערי, בעולם השמאות וקניה ומכירה של רכבים יד שנייה התרבו תופעות לא טובות בזמן האחרון. אני מביא לכם את הסיפורים שלי , כדי שתוכלו ללמוד מניסיוני ולא להפגע בעצמכם כמו רבים מהלקוחות שאותם פגשתי.

מאת: מתי בשארירכב11/10/11388 צפיות
לצערי, בעולם השמאות וקניה ומכירה של רכבים יד שנייה התרבו תופעות לא טובות בזמן האחרון. אני מביא לכם את הסיפורים שלי , כדי שתוכלו ללמוד מניסיוני ולא להיפגע בעצמכם כמו רבים מהלקוחות שאותם פגשתי.

מאת: מתי בשארירכב11/10/11515 צפיות
לצערי , אני רואה ושומע מלקוחות יותר ויותר מקרים על בעיות כאלה ואחרות ברכביהם. הדבר הנורא הוא העובדה שכולם מודים, שמאי רכב מומחה איכותי היה מונע את ההסתבכות המיותרת.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: כתיבת מומחיםרכב25/01/15810 צפיות
אם אתם מתעניינים במכוניות המשפחתיות של יונדאי קרי יונדאי i25 אקסנט, יונדאי i30 ודגם יונדאי i35 אלנטרה, אתם לבטח כבר יודעים שלדגמים אלה ישנם מספר תתי דגמים, בדרך כלל שניים או שלושה המוצעים לכם לעיתים בפערי מחירים שוליים בלבד

מאת: כתיבת מומחיםרכב25/01/1574 צפיות
יונדאי i20 הוא דגם קומפקטי, חסכוני ויעיל המיועד להעניק לכם חוויית נסיעה ונהיגה נוחה וזריזה תוך שהוא מאפשר לכם לחסוך כסף רב בהוצאות הדלק, להפחית את רמת זיהום האוויר שאתם יוצרים בזמן הנסיעה, ולהתנייד בקלות רבה בעיר הגדולה.

מאת: כתיבת מומחיםרכב25/01/1556 צפיות
חשיבות בדיקת רכב יד שנייה לפני קנייה היא רבה וכוללת סדרה ארוכה של בדיקות הנערכות על ידי אנשי מכון הבדיקה שבסופו של יום באות לאשר את מצבו הכללי והמכאני של הרכב והאם עתיד לפעול כפי שנדרש ממנו בעתיד.

מאת: כתיבת מומחיםרכב25/01/1558 צפיות
אם עד היום על מנת לרכוש רכב יד שנייה היה צריך לסמוך על המזל, לשאול חברים ולהתחיל ללמוד מה יש לבדוק, מה יש לשאול, כיצד עושים ההעברה, על מה יש להקפיד, על מה להתעקש או מהו מחיר טוב, הרי שכיום בזכות פלטפורמה דיגיטלית מהפכנית העונה לשם Switch רכב יד שניה

מאת: כתיבת מומחיםרכב25/01/1562 צפיות
הפתרון שפלטפורמת SWITCH רכב יד שניה מעניקה בעת מכירת ורכישת רכב רצוי ואיכותי עבור פעילות שידועה כקשה ומעיקה, הן עבור הצד של המוכר והן עבור הצד של הרוכש. כיום בזכות פלטפורמת SWITCH ניתן לחסוך זמן, לישון טוב בלילה ואף לחסוך כסף.

מאת: ארז סוויסהרכב22/01/15105 צפיות
מדובר בדרך כלל בהחלטה לא פשוטה, אשר תהיה מושפעת ממספר שיקולים כגון: היכולת הכלכלית שלכם באותה העת, המצב של הרכב הנוכחי והצרכים שלכם – לדוגמא, שיקול כגון הצטרפותו של ילד נוסף למשפחה כאשר הרכב הקיים הינו קטן או צפוף מדי בכדי להכיל את כול בני המשפחה.

מאת: כתיבת מומחיםרכב22/01/1582 צפיות
יש מגוון רחב של החלטות שאנו צריכים לקחת בחיים אם אנו לא רוצים לעשות טעויות מיותרות ולראות כיצד אנו מוציאים ממיטב כספנו ולא זוכים לתמורה על כך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported