חפש מאמרים:
שלום אורח
04.09.2015
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טופס זכרון דברים בקניית רכב יד שנייה

מאת: מתי בשארירכב31/10/20099446 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מומלץ מאוד לבצע זכרון דברים כשמסכימים על קנייהמכירה של רכב יד שנייה הדבר חוסך אי הבנות וויכוחים מיותרים לאחר מכן, וכמובן שתקף מבחינה משפטית. כנסו למאמר כדי לצפותלהוריד את הטופסלחץ כאן להורדת טופס זכרון דברים לקניית רכב יד שנייה

זיכרון דברים לקניית רכב יד שנייה

צד א: בין המוכר שם ומשפחה: ____________ כתובת._________________ ת.ז.:______________________ צד ב: בין הקונה שם ומשפחה: ____________ כתובת._________________ ת.ז.:______________________ מוסכם בין הצדדים כדלקמן : 1.המוכר מצהיר ומתחייב להעביר לקונה רכב מסוג ודגם: ______________________________מספר רישוי:___________ מס' שילדה: _________________ שנת ייצור:___________ 2.המוכר מצהיר כי הינו "הבעלים" החוקי של הרכב הרשום.3.המוכר מצהיר שפרטי הרכב הנ"ל תואמים לאלה המופיעים ברישיון המקורי ובמשרד הרישוי.4.המוכר מצהיר כי הוא בעלים מס' _____ של הרכב וכי הרכב היה בבעלות חברת השכרה בעבר.5.המוכר מצהיר כי הרכב נקי מכל חוב, שיעבוד , עיקול ואו קנס , או זכות של צד שלישי ובמצבו זה יועבר לקונה. במידה ויתברר כי על הרכב רובצים חובות, עיכובים או הגבלה אחרת מתחייב המוכר לסלקן מיידית.6.המוכר מצהיר כי הרכב הנ"ל לא היה בתאונה שגרמה לרכב נזק משמעותי הכולל ירידת ערך של חברת הביטוח עקב התאונה.7.הקונה מצהיר כי ראה ובדק את הרכב, ומצא אותו לשביעות רצונו ומתאים לצרכיו ומוותר בזאת על כל טענת פגם לרבות טענת מום כלשהו באשר למצבו המכני והחיצוני של הרכב, וכי אין לו ולא יהיו לו כל תביעות עתידיות כלפי המוכר בגין הרכב.8.תמורת הרכב הנ"ל ישלם הקונה סך של ____________ ש"ח.ובמילים:_________________________________עם חתימת הצדדים על העברת הבעלות לידי הקונה.

  1. הקונה מודע לכך, שמרגע העברת הבעלות הביטוח שהיה על שם המוכר מבוטל וביטוח הרכב על שמו הוא באחריותו

10.הוצאות העברת הבעלות יחולו על הקונה. ולראייה באו הצדדים על החתום :המוכר: _________________ חתימה:__________________ ת.ז:._________________הקונה: _________________ חתימה:__________________ ת.ז:._________________

המידע הכתוב בדף זה מהווה יעוץ ראשוני בלבד ואינו תחליף לייעוץ ובדיקה מקצועית על ידי שמאי רכב מוסמך. כל שימוש במידע ואו נזק או הפסד הנגרם כתוצאה מכך הינו באחריות המשתמשת בלבד! להזמנת בדיקה יסודית משמאי רכב מוסמך התקשרו: 1-800-202-770

מתתיהו בשארי - שמאי רכב מוסמך
שמאי על גלגלים
טלפון: 1-800-202-770
אתר: שמאי על גלגלים - בדיקת רכב לפני קניה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שמאי על גלגלים
טלפון: 1-800-202-770
אתר: שמאי על גלגלים - בדיקת רכב לפני קניה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מתי בשארי

מאת: מתי בשארירכב11/10/11973 צפיות
מזל טוב, רכשת את המכשירים 4-5 גזים , כאן תוכלו ללמוד בדיוק מה זה אומר בדיקת מזהמים לרכבים, מה עושים בדיוק עם מכשיר 4-5 גזים ועוד...

מאת: מתי בשארירכב11/10/11702 צפיות
פגיעות ברכב, הן כבד והן קל יכולות להיות בעלות משמעות ומשקל רב יותר בבואכם לקנות רכב. על כן, חשוב מאוד להכיר את החלקים השונים וההשפעה המכרעת שיש לתאונות ופגיעות על ערך הרכב, וחשוב עוד יותר , לבדוק את הרכב על ידי מומחה.

מאת: מתי בשארירכב11/10/11484 צפיות
לצערי, בעולם השמאות וקניה ומכירה של רכבים יד שנייה התרבו תופעות לא טובות בזמן האחרון. אני מביא לכם את הסיפורים שלי , כדי שתוכלו ללמוד מניסיוני ולא להיפגע בעצמכם כמו רבים מהלקוחות שאותם פגשתי.

מאת: מתי בשארירכב11/10/11560 צפיות
לצערי, בעולם השמאות וקניה ומכירה של רכבים יד שנייה התרבו תופעות לא טובות בזמן האחרון. אני מביא לכם את הסיפורים שלי , כדי שתוכלו ללמוד מניסיוני ולא להיפגע בעצמכם כמו רבים מהלקוחות שאותם פגשתי.

מאת: מתי בשארירכב11/10/11528 צפיות
לצערי, בעולם השמאות וקניה ומכירה של רכבים יד שנייה התרבו תופעות לא טובות בזמן האחרון. אני מביא לכם את הסיפורים שלי , כדי שתוכלו ללמוד מניסיוני ולא להפגע בעצמכם כמו רבים מהלקוחות שאותם פגשתי.

מאת: מתי בשארירכב11/10/11437 צפיות
לצערי, בעולם השמאות וקניה ומכירה של רכבים יד שנייה התרבו תופעות לא טובות בזמן האחרון. אני מביא לכם את הסיפורים שלי , כדי שתוכלו ללמוד מניסיוני ולא להיפגע בעצמכם כמו רבים מהלקוחות שאותם פגשתי.

מאת: מתי בשארירכב11/10/11580 צפיות
לצערי , אני רואה ושומע מלקוחות יותר ויותר מקרים על בעיות כאלה ואחרות ברכביהם. הדבר הנורא הוא העובדה שכולם מודים, שמאי רכב מומחה איכותי היה מונע את ההסתבכות המיותרת.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: כתיבת מומחיםרכב02/09/1535 צפיות
התשובה היא בהחלט כן. למעשה, זה הוא אחד מהייעודים של מיצובישי טריטון, טנדר מהדור החדש המחליף את ההאנטר הפופולארי של מיצובישי בישראל. הובלות הוא ענף גדול ורחב שבו אפשר למצוא חברות הובלה גדולות המבצעות הובלות של דירות שלמות, משרדים, מפעלים ובאופן כללי הובלות בהיקפים גדולים. בענף זה אפשר למצוא גם חברות המציעות הובלות בקנה מידה קטן יותר באמצעות משאיות 3.5 טון, אבל קטגוריה אחת גדולה נוספת הקיימת בשוק זה היא קטגוריית ההובלות הקטנות, ולקטגוריה כזו, טנדר פתוח הוא כלי ההובלה הטוב והמתאים ביותר.

מאת: כתיבת מומחיםרכב02/09/1541 צפיות
מיצובישי אאוטלנדר החדש הוא רכב שטח פנאי המביא איתו את כל מה שניתן לצפות מרכב חדיש ועכשווי כפי שניתן לזהות כבר בעיצוב החיצוני של הדגם. הדגם מגיע עם גריל קדמי גבוה ואגרסיבי, קווי עיצוב זורמים ומפוסלים לאורך המרכב, וחלק אחורי בעיצוב סולידי מודרני. לדגם חישוקי סגסוגת קלה 16 עד 18 אינצ' בהתאם לגרסה הנבחרת. האורך הכללי של הרכב עומד על 4,695 מ"מ ורוחב 1,810 מ"מ הן לגרסת 5 מושבים והן לגרסת 7 מושבים. עוד באבזור החיצוני של הרכב: ידיות דלתות בצבע הרכב, חלונות כהים, פס כרום לקישוט, מסילות גגון, מגב אחורי וע

מאת: כתיבת מומחיםרכב02/09/1527 צפיות
מה כוללת חבילת האבזור של מיצובישי טרייטון?

מאת: כתיבת מומחיםרכב02/09/1526 צפיות
רכב שטח פנאי הוא רכב שיודע להציע רמה גבוהה של פינוק, של נוחות ושל כוח, אבל הוא חייב להגיע גם עם חבילת הבטיחות המתאימה כדי לאפשר הנאה מקסימלית ממנו. בכל הקשור לנסיעת שטח למשל, אחד הפרמטרים החשובים ביותר שמאפשרים לנהג לגשת לכל אתגר העומד בפניו

מאת: כתיבת מומחיםרכב02/09/1521 צפיות
לצערנו אנו שומעים יום יום על תאונות דרכים שמתרחשות בישראל, תאונות דרכים שקורות בגלל סיבות שונות. לעיתים זה בגלל תנאי הדרך ובגלל תשתית לקויה מה שמחייב את הממשלה לעשות משהו בנידון, ולא מעט אנשים לצערנו מתו בגלל בעיות כאלו, לעיתים בגלל נהג אחר שנוסע בצורה מופרעת, אך אל לנו להוריד את האחריות מעצמינו. האחריות שלנו היא קודם כל לנהוג בזהירות ובערנות, לנהוג בבטחה ובשלום, אך בנוסף עלינו לקנות גם רכב בטיחותי מספיק ורכב מסוג יונדאי i20 הוא רכב שמספק את רמת הבטיחות הזו בשבילנו.

מאת: כתיבת מומחיםרכב25/08/1562 צפיות
בעידן המודרני רכב הוא כבר מזמן לא מותרות, רכב הוא כלי שימושי שחובה שיהיה בכל בית. פעם כשהיינו ילדים, מי שהיה לו רכב היה בעל ממון או איש עסקים מכובד אך היום רכב קיים כמעט אצל כל אדם בוגר שנמצא במעמד הביניים והלאה. עם כמות המטלות היום יומית שיש לנו לקיים ועם טווח המטלות הללו יהיה לנו קשה מאוד להסתדר אך ורק עם תחבורה ציבורית, ולכן רכב הוא הפתרון. יש לא מעט סוגים ודגמים של כלי רכב אך אם אתם מחפשים משהו איכותי, משהו שיישאר איתכם שנים מיצובישי אאוטלנדר הוא הרכב אותו אתם מחפשים.

מאת: כתיבת מומחיםרכב25/08/1558 צפיות
יש לא מעט רכבים שהשוק מציע, רכבים טובים יותר או פחות, רכבים אשר אמורים לשרת אותנו למטרות שונות ובעיקר לניהול שוטף של החיים שלנו. כיום להסתדר ללא רכב זו כבר משימה כמעט בלתי אפשרית מכיוון שקצב החיים דורש מאתנו להיות כל הזמן ניידים וכאלו שיכולים להתנייד ממקום למקום במהירות וללא כל בעיה. אם אתם מתלבטים איזה רכב לקנות יש לכם היום לא מעט אפשרויות אך מיצובישי פאג'רו הוא בחירה שלא תצטערו עליה בין אם אתם צריכים את הרכב לנסיעות שגרתיות ובין אם אתם רוצים לטייל איתו ברחבי ארץ ישראל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported