חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתנות לכנסים

מאת: Adsiteפרסום16/01/2013547 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך ניתן להפוך כנס שגרתי ורגיל למדי לכנס שייזכר לטובה אצל המשתתפים? ובכן, התשובה פשוטה למדי - מתנות לכנסים. מדובר בגימיק מצויין שתפקידו לרצות את משתתפי הכנס ובכך להפוך אותם לקהל לקוחות נאמן. פעמים רבות, מכירות פרונטליות וישירות גורמות ללקוחות רבים להירתע ולברוח. מומחים לשיווק הבינו את הגאונות מאחורי קידום מכירות מצליח. אנשים מטבעם אוהבים שנותנים להם משהו בחינם. לא תמיד מדובר במתנה פיזית, אלא במתנה בעלת ערך חיובי ויעיל לחיים, ללא קשר למוצר כזה או אחר. למשל, אם אתה בעל מוסך אתה יכול לשלוח מיילים קבועים לקהל לקוחותיך, שם אתה נותן טיפים איך להכין את רכבך לחורף.

כנס הוא הזדמנות יקרה מפז לתת ערך גבוה מאוד לקהל הלקוחות ולהרשימם. חושב לזכור שהמטרה בסופו של דבר היא קידום מכירות, אך האופן העקיף בו היא נעשית תורמת ליצירת אמון בלב הלקוח. לקוח שמגיע ליום עיון מרתק, לומד דברים חדשים בתחום מקצועו, נחשף לתחום חדש, מרגיש זכות וסוג של הוקרת תודה. באופן טבעי, כאשר לקוח מקבל מתנה הוא מרגיש סוג של מחוייבות כלפי העסק או החברה.

מתנות לכנסים- שיווק יעיל לטווח ארוך

מתנות לכנסים היא דרך יעילה לשמר את זיכרון המחויבות שנוצר אצל הלקוח. כעת יש לו מוצר שהוא למעשה פרסומי מאחר והוא נושא את לוגו החברה. הלקוח שאולי חש התנגדות מסויימת להיות מובל לקנייה או לשכנוע כזה או אחר כעת מרגיש סוג של גאווה לייצג את החברה שהעינקה לו כה הרבה. באופן זה החברה רוכשת עוד ועוד לקוחות, בעוד שאלה ממשיכים לשווק את החברה בשיטת "מפה לאוזן" כאשר הם משתמשים במוצר אותו קיבלו בכנס. ניתן להוסיף ולומר שזו דרך טובה לשמר לקוחות. כידוע, שלב גיוס לקוחות חדשים הוא רק השלב הראשון. השלב השני, ולא פחות מסובך, הוא שימורם של הלקוחות. לקוחות נשארים נאמנים לעסק, שירות או חברה שמעניקה להם ערך יעיל בחינם.

מתנות לכנסים בתחום הקוסמטיקה

מתנות לכנסים יכולות להיות גם דוגמא קטנה של מוצר חדש. למשל בתחום הקוסמטיקה מאוד מתבקש לחלק ללקוחות את המוצר באריזה קטנה וסמלית, מספיק בשביל שהלקוח יוכל להתרשם מהמוצר. במידה והא יאהב אותו הסיכוי שהוא ירכוש אותו הוא גבוה למדי. בעיקר כאשר מדובר בתחום הקוסמטיקה, הפונה בעיקר לאוכלוסייה הנשית, הנאמנות למותג כזה או אחר היא גבוהה ביותר. אישה אשר מצאה קרם לחות שמשרת אותה נאמנה ומתאים לסוג עורה, היא נוכחת לראות שהתוצאות בשטח טובות למדי, לעולם לא תחליפו באחר. לכן הדרך לחדור לקהל לקוחות בתחום הקוסמטיקה היא להעניק מוצרי דגימה איתם יוכלו הנשים להתנסות ולבדוק. באם הגיע הזמן לחדש והמוצר עונה על דרישותיהן, הן ילכו לקנות את האריזה הרגילה מהחנות.

 תגיות המאמר: מתנות לכנסים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת Adsite מספקת שירותי פרסום באינטרנט הכוללים קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש השונים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Adsite

מאת: Adsiteבניין ואחזקה - כללי25/08/134363 צפיות
ישנם תרחישים שאף אחד מאתנו לא רוצה לדמיין בעיני רוחו. הכוונה היא לאסונות קשים שבין אם נרצה או לא, הם מנת חלקו של האדם המודרני. למרות זאת, ישנם גופים שכל מהותם היא הרצת התרחישים ופיתוח דרכים להתמודדות עמם. אחת מנקודות הציון החשובות בהיסטוריה האנושית היא גילוי האש. לרוע המזל, במקביל לכל הטוב שהביא לנו הגילוי, האש היא גם אחד האויבים הגדולים ביותר שלנו.

מאת: Adsiteמחשבים וטכנולגיה - כללי01/08/13890 צפיות
הלקוחות זהו המשאב העיקרי עליו נסמך כל בית עסק וכאשר לקוחות יוצרים קשר טלפוני או וירוטאלי הרי יש פוטנציאל לסגירת עסקה, כאשר עסק קטן באופן טבעי המוגבל מבחינת התקציב עדיין יכול לשרת את הלקוחות בצורה אופטימלית באמצעות שימוש במרכזיות IP זולות במחיר אך באיכות גבוהה.

מאת: Adsiteעסקים קטנים ובינוניים30/07/132876 צפיות
עד לפני כמה שנים הייתם שומעים במשרדים את המשפט: "איזה קפה תרצו, שחור או נס?" אלה היו שתי האופציות היחידות לשתיית קפה במשרדים או בעסקים שונים וכך התפתחה לה תרבות שתיית נס הקפה במשרדים בארץ, אבל לא עוד.

מאת: Adsiteפרסום16/01/13638 צפיות
מתנות ללקוחות נועדו לחזק את הקשר בין החברה או הספק ללקוח. ישנן הזדמנויות רבות לפנק לקוחות, למשל בימי ההולדת שלהם או באחד מן החגים. לקוח אשר מקבל מתנה מן החברה מרגיש שמעריכים את נאמנותו, גם מבלי לרכוש או לשם סכום כסף עבור שירות העסק.

מאמרים נוספים בנושא פרסום

מאת: ישראל רף פרסום20/12/19432 צפיות
העובדים הם ללא ספק המנוע של העסק ולקראת החגים השונים מומלץ להעניק להם מתנות לטו בשבט בכדי להוקיר להם תודה ולהעניק להם מוטיבציה ושייכות למקום העבודה. המתנה הרלוונטית והמיוחדת ביותר שניתן להעניק מתנות לטו בשבט לעובדים היא עציצים ממותגים עם מסר אישי שלכם ממותג בעציץ למשרד או לביתם

מאת: אמורפרסום28/06/174828 צפיות
עולם הפרסום מתפתח ומתרחב, ערוצי פרסום חדשים מתווספים לארגז הכלים של חברות הקידום והשיווק, ופרסום דרך רשתות חברתיות הוא אחת האפשרויות האפקטיביות בסל השירותים שמספקות חברות מקצועיות בתחום. כל אחד יכול לפתוח דף עסקי בפייסבוק, אולם אין די בפתיחת דף בלבד, ועל מנת שתיהנה מיתרונות השיווק של פייסבוק, עליך לוודא שהדף העסקי שלך מנוהל כיאות.

מאת: רפי רזניקפרסום21/02/174626 צפיות
הדפסה על שלט שמשונית הוא מוצר שכיח מאוד. כיום ניתן להדפיס דיגיטלית על שמשונית בגדלים שונים וצבעים וכמובן באיכות מצויינת.

מאת: ישראל רף פרסום28/11/161733 צפיות
ממש עוד מעט יחול חג האילנות ובעלי עסקים שמעוניינים תמיד להיות במרכז העניינים של הלקוחות, העובדים והקולגות העסקיים מחפשים דרכים יצירתיות למתג את השירותים והמוצרים שלהם בחגי ומועדי ישראל. בכתבה הבאה נציג בפניכם את המתנה הפופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט.

מאת: שלום כהןפרסום28/02/161263 צפיות
אחד המרכיבים הקבועים בשגרה של כל עובד, לא משנה באיזה תחום הוא עובד, הוא ארוחת הצהריים- להגעה לחדר האוכל ולאכילת ארוחת הצהריים, ישנה משמעות תזונתית גדולה, אך גם השפעה על חיי החברה של העובדים ואף על רווחתם הנפשית ושביעות רצונם ממקום העבודה.

מאת: ישראל רף פרסום24/12/151324 צפיות
מתנות לטו בשבט, המתנות שמציגות את רוח החג, המון רעננות והמון חן, אפשרות מצוינת לחלק מתנה מרשימה, כל אחד ישמח לקבל לידיו את אחת מאותן מתנות לטו בשבט שנבחרה בקפידה ומחולקת בשמחה רבה.

מאת: מאיר סוויסה פרסום11/08/151201 צפיות
הובלות בקריות עם מנוף חברת הובלות בקריות מציעה מעטפת שירותים רחבה ומקיפה הכוללת בין השאר הובלות עם מנוף. שירות זה מיועד להובלת מפעלים או מטענים כבדים וגדולים, ולהובלה מהירה, יעילה ובטוחה של תכולת דירות ומשרדים מקומות גבוהות, מדירות גג ומפנטהאוזים. חשוב לדעת כי הובלות בקריות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica