חפש מאמרים:
שלום אורח
22.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השוואת ביטוח נסיעות: כללית חו"ל מול מכבי חו"ל

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות17/01/2013576 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ביטוח נסיעות חו''ל הוא מסלול המבטח אותנו מפני עלויות בלתי אפשריות של טיפול בבעיות בריאות הפוקדות אותנו באופן לא צפוי במהלך שהותנו בחו''ל. נסיעה לחו''ל היא בדרך כלל הזדמנות משמחת ביותר להחשף למקומות חדשים, שפות, תרבויות ואנשים אשר מחדשים ומרעננים את חיינו.

ביטוח נסיעות חו''ל אינו חובה, אך ישנם מספר שיקולים אשר הופכים אותו לחובה שאסור לנו לפסוח עליה, במדינה זרה בה איננו משלמים ביטוח בריאות ממלכתי, מיסים וכדומה, הוצאות הטיפול הבריאותי החלים עלינו גבוהות עשרות מונים מאשר לתושב ואזרח, עד כדי כך שאנו עלולים להסתבך בהוצאות כלכליות ניכרות על מחלה אשר בארץ לא היה עולה לנו הטיפול בה מעבר לעשרות שקלים בודדים. שיקול שני ומכריע היא הבריאות שלנו, כדי לדעת במה חלינו עלינו לזכות בטיפול רפואי בסטנדרטים מערבים, ואז לאחר האיבחון נזדקק לתנאים רפואים שיבטיחו את החלמתנו המהירה, ביטוח נסיעות איכותי מבטיח שנזכה בתנאים האופטימלים במקום בו אנו מתיירים, ומפנה לנו מקום ושקט נפשי להחלמה יסודית.

ביטוח נסיעות המוצע דרך קופות החולים הוא מהמשתלמים שיש, נכונה העובדה שביטוח נסיעות ניתן להשיג בחינם באמצעות חברות האשראי אך אלו ביטוחים חלקיים ביותר ואינם מעמיקים בכיסוי כביטוח שדרך קופות החולים, קופות החולים מציעות ביטוחי נסיעות בכמה מסלולים, כללית חו''ל מציעה לחבריה ביטוח במתכונת בסיסית הכולל גם ביטוח כבודה, ביטוח זה הוא עד 500.000 דולרים כאשר אין גבול מוצהר על הוצאות שאינן אישפוזיות, במסלול הנקרא כללית משופר מציעה כללית חו''ל עד כ 200.000 דולרים כיסוי לחולים כרונים שמצבם היה יציב כשישה חודשים לפני הנסיעה ועד הנסיעה, וחוו הסתבכות בתוך זמן הנסיעה, לנשים עד השבוע ה- 30 להריונן ולקשישים מעל גיל 75. במסלול השלישי והמכסה ביותר מייעדת הקופה את הטיפול לחובבי ספורט אתגרי הנמצאים לכן בקבוצת סיכון לפגיעה, סכום תקרת האישפוז עומד על 850.000 דולרים.

כללית חו''ל מציעה הטסה, ופינוי אווירי וימי ללא תשלום, הטסת מקורב לאחר תקופת אישפוז נקובה אל המבוטח, פיצוי על עיכוב המטען, ביטול נסיעה ודמי שירות, ככלל עלות הביטוח משולמת לפי יום שהות, גיל המבוטח, אופי חופשתו, אתגרי או רגיל, ומצב בריאותו הידוע. בנוסף מפעילה כללית חו''ל תשתית שיחות וועידה בין רופא מהארץ לצוות המטפל ומרכז שירות מבוטחים בעברית הפעיל לכול שאלה בכול שעה.

מכבי ביטוח נסיעות פועל במסלולי ביטוח ''מכבי עלית'', ומציע טיפול בעלות של עד מליון דולרים, מתוכם מחצית לצורכי אישפוז ומחצית לצרכים והוצאות אחרות, בנוסף הטסה ארצה אם היא נדרשת לצורך טיפול מכוסה, הוצאות מלווה, וטיפול בהחמרת מצב עד 200.00 דולרים, גם מכבי ביטוח נסיעות מבטחים את הכבודה, דמי שירות, קיצור שהות וביטול ואף הוצאות חילוץ אווירי וימי במקרה חירום. מכבי ביטוח נסיעות מציעים מסלולי הרחבה לספורט אתגרי, לספורט חורף, לנשים בהריון, הוצאות איתור וחילות, וכיסוי מחשב נישא. בעוד כללית חו''ל מציעה במסלול הבסיסי כיסוי הוצאות טיפול שיניים חירומי של עד 400 דולר ו600 דולרים במסלול המשופר, מכבי ביטוח נסיעות מציעים 600 דולר כבר מהמסלול הבסיסי.

בניגוד לחברות האשראי שם מוצע סכום כיסוי יומי מקסימלי על הוצאות אישפוז, שיטת הקצאת סכום טיפול בהוצאות אישפוז שלא לפי חישוב יומי אלא בכללותו, כפי שנהוג בקופות החולים, מאפשר השגת טיפול יעיל יותר תוך עמידה בסטנדרטים הטובים ביותר עד להחלמה מהירה. סכום הביטוחים בקופות החולים נעים בין שקלים בודדים ועד שלושים שקלים ליום, תלוי בגיל המטופל, ההיסטוריה הרפואית שלו, ובמסלול הנבחר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/1919 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/1935 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/19250 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאת: שלום כהןרכב29/09/19255 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19247 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןמיתוג27/09/19256 צפיות
רוצים להדפיס מדבקות למשרדים? מחפשים בית דפוס בו תוכלו להדפיס את המדבקות המתאימות לכם באיכות גבוהה מאוד, ובמחיר משתלם ונוח? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19257 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162143 צפיות
כיום כולם כבר יודעים שממש כפי שיש להכין מזוודה, להודיע למקום העבודה על לקיחת ימי חופשה, לחדש את הדרכון ולבדוק לגבי מצב האקלים ביעד אליו טסים, כך גם יש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. קשה למצוא אנשים שמעדיפים...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162145 צפיות
רבים מכירים את המונח "ספורט אתגרי", אך כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל, הרי שמתקבלת משמעות נוספת. למה הכוונה? ובכן יש להבין שאדם שיוצא לחופשת בטן גב באירופה, אינו צריך את אותם שירותי ביטוח להם זקוק...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/161980 צפיות
יש אנשים שעוד עשויים להתלבט האם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, או שמא לוותר על כך ולקוות לטוב. ובכן ראשית נציין שאין שום הכרח לבצע ביטוח ותמיד ניתן לשלם מהכיס הפרטי שלכם עבור מגוון תרחישים פחות נעימים, אך...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/161661 צפיות
לא כל יום נוסעים לחו"ל, לא כל יום לוקחים חופשה מהשגרה ולא תמיד יוצאים להרפתקה. עם זאת, אם בעתיד הקרוב אתם כן עומדים להגשים חלום ולצאת לחופשה בחו"ל, מוטב שתייצרו עבורכם את התנאים הטובים ביותר להפיק מהחופשה...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161686 צפיות
אין ספק שכאשר עומדים לקראת נסיעה עתידית, ההתרגשות גדולה, ניתן לחוש בריח של הדיוטי פרי מגיע למרחקים, לדמיין את המלון שמחכה לכם...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161699 צפיות
לצד ביטוח נסיעות סטנדרטי, ניתן למצוא ביטוח נסיעות שמיועד עבור תרמילאים, וזאת כי יש הבדל מהותי בין תרמילאים שיוצאים עם תרמיל על הגב, מקל ביד ועם כוונה להגיע למקומות אקזוטיים (שבין היתר כוללים מבחר אטרקציות מסעירות)...

מאת: אודי ביגביטוח נסיעות03/04/162337 צפיות
ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד אינו אמור להיות דבר מסובך מדי. רוכשים פוליסה, מבטחים את עצמנו על כל צרה שלא תבוא, ונוסעים בראש שקט. נפצענו? חלינו? זקוקים לחילוץ? אבדה המזוודה? נגנב הכסף? מרימים טלפון, ומייד מקבלים את סכום הכסף הדרוש לנו על פי הכיסויים שרכשנו בפוליסת הביטוח כדי לקנות את כל מה שצריך כדי שהטיול ימשיך כסדרו. זה הוא אולי המצב האופטימלי, אך עד היום זה לא היה כך. עד היום, היינו צריכים להגיש תביעה מסודרת לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו, והיינו צריכים לעשות זאת רק לאחר שחזרנו לארץ. עם פספורט קארד זה כבר לגמרי אחרת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica