חפש מאמרים:
שלום אורח
26.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תחום לימודי האמנות בארץ

מאת: מיכלאומנות - כללי23/01/2013709 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נוכל למצוא מגוון תחומי עניין ולימוד המוצעים במכללות ובאוניברסיטאות בארץ. בנוסף לתחומי הלימודים הרבים נמצא גם מגוון מסלולים שונים כגון מסלולי בוקר, מסלולי ערב לאנשים שעובדים, מסלולים משולבים ועוד. אותם סטודנטים המעוניינים ללמוד יוכלו לבחור גם בחלק מן המקצועות האם להשתלב במסלול לתואר ראשון או שני, או האם לבחור במסלול של לימודי תעודה והעשרה.

אחד מתחומי הלימודים הוא תחום האמנות. תחום זה נלמד בדרכים שונות ובקורסים שונים. נוכל למצוא אמנות המועברת על ידי עיצוב תכשיטים ובגדים ואילו תחום אחר נוגע בציור ופיסול ועוד. נמצא לימודי אמנות במכללות ובאוניברסיטאות במסלול של תואר ראשון ובנוסף נמצא גם לימודי תעודה אשר מלמדים תחום אחד של נושא זה לדוגמה תכשיטנות.

סטודנטים רבים אשר מודאגים מהעיסוק בעתיד אך בכל זאת מעוניינים להישאר בתחום היצירתי והאמנותי, בדרך כלל ילמדו תחום אמנותי המשלב מקצוע פרקטי כגון עיצוב חללים או הפקת אירועים, תכשיטנות או עיצוב אופנה. בדרך זו אותם סטודנטים משתמשים באמנות וביצירתיות שלהם אך מייעלים אותה בדרך שמשתמשים בה באופן יום יומי, לדוגמה תכשיטים או בגדים, אשר להם יש ביקוש. תחום אמנות אחר הוא תחום האמנות הפלסטית, היצירה בידיים, פיסול ושימוש בחומרים שונים כגון עץ, יצירת אמנות בזכוכית או אבן ברזל. אחרים יעדיפו לצייר וישתמשו בצבעים שונים (צבעי פחם, צבעי שמן או מים ועוד).

תחום אחר של אמנות הוא שימוש באמצעי וידאו ומחשב לדוגמה, צלמים רבים יוצרים אמנות באמצעות צילום סטילס. כל צלם והקונספט שלו. בנוסף, יצירת סרטים אף היא נחשבת אמנות כמו גם יצירת וידאו ארט אשר שם כל הכללים נשברים. למאיירים שמאיתנו, יש את האופציה ללמוד עיצוב גרפי ואנימציה ולהפוך את האהבה לציור למקצוע פרקטי ומבוקש.

בין אם מדובר ביצירת סרטים או יצירת אמנות בזכוכית , עם קצת דמיון ויצירתיות נוכל להפוך את האמנות שלנו למשהו מבוקש שאי אפשר בלעדיו. אחרים ישלבו את האמנות בנוסף למקצוע שכבר קיים ואילו אחרים יהפכן את האמנות לתחביב. אך אלה מאיתנו אשר רוצים לעסוק רק בתחום זה ייאלצו למצוא פתרונות יצירתיים לתרגום האמנות להכנסה.

 תגיות המאמר: אמנות בזכוכית


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מיכל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכל

מאת: מיכלשיפוצים17/01/16971 צפיות
ביצוע עבודות בנייה יכול להיות תהליך מורכב ותובעני עבור כל משפחה. כאשר שיפוץ או שדרוג נעשה תוך כדי מגורים במקום – התהליך נעשה מורכב ומעיק אפילו יותר. אך ניתן להקל על התהליך באמצעות עבודה עם אנשי מקצוע איכותיים, העושים את העבודה בצורה רגישה ועדינה ותוך שמירה על כבודם של האנשים, עבורם הם מבצעים את העבודה.

מאת: מיכלתיירות ונופש - כללי17/06/151728 צפיות
חופשה מושלמת היא כזו המאפשרת מנוחה לגוף ולנפש ואחת שכזאת תהיה תמיד טובה יותר כאשר היא במסגרת של חבילות ספא ונופש. עוד בעניין זה במאמר הבא.

מאת: מיכלטיולים בארץ17/06/151648 צפיות
ישראל מציעה לאורך כל ימות השנה ובעיקר לתקופת הקיץ, כמו זה שבא עלינו לטובה, שלושה אפשרויות של חופשה על המים וכל יעד הוא בעל אופי שונה לחלוטין – אילת בים האדום, טבריה שלחופי הכנרת או ים המלח.

מאת: מיכלטיולים בחו"ל17/06/151497 צפיות
אחת הערים התיירותיות בעולם היא ברצלונה שבספרד והתייר הישראלי נחשב אחד המעריצים הלוהטים שלה. מדי ששנה עשרות אלפי ישראלים פוקדים את העיר הקטלונית ולא לשווא. מדובר ללא ספק בעיר תיירות נפלאה לאורך כל עונות השנה.

מאת: מיכלבתים משותפים13/04/15918 צפיות
ניהול ועד הבית אינו המצאה ישראלית, אך בעוד במרבית מדינות העולם כבר מזמן העבירו את ניהול הבתים המשותפים לחברות ניהול מקצועיות, נידמה כי עד לעשור האחרון הדבר חילחל רק לערי המרכז ובעיקר לתל אביב. בעת האחרונה הבשורה נידמה כי הגיעה גם לחיפה והצפון.

מאת: מיכלאטרקציות02/04/152383 צפיות
אפריל, מאי ויוני הן ללא ספק שלושת החודשים החשובים ביומן של כל חובב כדורגל מושבע. זהו גם הזמן האידיאלי לצאת לחופשה המבוססת על כדורגל במסגרת חבילות כדורגל שונות ולצפות בשניים או שלושה משחקים בשבוע אחד שכולו מהמיטב שיש לאירופה להציע.

מאת: מיכלבניין ואחזקה - כללי24/03/151128 צפיות
מרכז הארץ בכלל ותל אביב בפרט ידועות כמי שחברות ניהול ואחזקה מנהלות בהן את מרבית הבניינים ואילו בצפון האופנה הזו היתה תקועה מעט ורק לאחרונה ניתן לחוש בעוד ועוד ועדי בניינים שמצטרפים למה שמקובל במרכז הארץ.

מאמרים נוספים בנושא אומנות - כללי

מאת: אופיראומנות - כללי28/02/22436 צפיות
תכשיט עתיק הם עולם ומלואו. אלו תכשיטים המושכים את תשומת הלב ומצריכים גם עולם הערכת תכשיטים מיוחדת בעלת חשיבות עבור תכשיטים הנשמרים בצורה שלמה. למשל, תכשיטים מתחילת המאה ה19, וגם לפני. הערכת תכשיטים הוא מקצוע שחשוב להכיר אותו היטב. כשמדובר על תכשיטים עתיקים, חשוב לדעת שצריך ללמוד את הנושא מהבסיס, על מנת לבצע הערכה ראויה ומדויקת. חלק מההערכה המובן חייבת להתבסס על המידע מבעלי התכשיטים. הקשר המשפחתי מאד חשוב כאן, וכל פיסת מידע מסייעת.

מאת: אופיראומנות - כללי18/01/22617 צפיות
אין הערכת אומנות הדומה אחת לשניה אך כל הערכת אומנות מתקיימת באותה הדרך ובאופן של התאמה אישית לסוג הפריט. פסל לדוגמא עובר תהליך אחר וזאת גם הסיבה שהאימות נעשה בהתאם לסוג הפריט.

מאת: danisapirאומנות - כללי07/01/22593 צפיות
דעו לכם כי חוגים למבוגרים בחיפה יכולים להעשיר את שעות הפנאי של המבוגרים ולהפוך אותם לכאלה שיהיו אנשים שמחים יותר. לאור זאת יהיה כדאי לכל אחד מכם לחפש אחר חוגים שיוכלו להתאים בדיוק לו ולהסב לו הנאה רבה. זה בוודאי יהיה מאוד חכם מצדכם ולא תרצו להתפשר בעניין הזה וזאת כאשר חושבים על הנושא הזה ומביאים בחשבון את כל ההיבטים השונים שיהיו קשורים לכך. אז אל תשכחו זאת.

מאת: דוד כהןאומנות - כללי23/09/202439 צפיות
דווקא בתקופה הנוכחית כשכולנו בבתים, מבלים ויוצאים פחות, זה הזמן לשדרג את ניראות הבית. ככה בוחרים היום תמונות לחדרי הבית.

מאת: Danaאומנות - כללי01/07/202561 צפיות
החזרה לשגרה לאחר תקופת ההסגר פתחה בפנינו דלתות חדשות בחיים. בין אם פתחנו עסק חדש לאחר תקופת הקורונה, או פתחנו מחדש את העסק, או התחלנו עבודה חדשה ופשוט רוצים להתחדש בציור קיר. זאת הייתה תקופה קשה לכולנו, בין אם כלכלית, נפשית, או גם וגם.

מאת: מסגרתאומנות - כללי01/01/203361 צפיות
הדפסה על קנבס בחיפה – הדפסה של תמונות מטיולים כאשר אנחנו מטיילים בעולם אנחנו מצלמים הרבה תמונות. תמונות אלו לא שוות הרבה אלא אם נפתח אותן ונדפיס אותן כך שנתלה אותן בבית שלנו. הדפסה על קנבס בחיפה יכולה לאפשר לנו להדפיס את התמונות הכי יפות מהטיולים שלנו

מאת: שלום כהןאומנות - כללי27/09/191785 צפיות
סרטי תדמית אנו פוגשים במסגרות כמו מערכות בחירות ובחירת ראשי איגודים ולשכות ציבוריות, אך בתחום המכירות יש לתחום הזה משמעות ענפה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica