חפש מאמרים:
שלום אורח
12.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אחזקת מבנים מקצועית עושה עלייה מהמרכז צפונה

מאת: מיכלבניין ואחזקה - כללי24/03/20151353 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תל אביב נחשבת בירת הטרנדים העולמיים וממנה לרוב האופנות המוצלחות יוצאות החוצה אל שאר ערי המרכז ומשם לשאר חלקי הארץ. תחום אחזקת וניקיון הבניינים לא שונה גם במיקרה הזה. מדובר בצורך משמעותי לבעלי בנייני משרדים וועדי בית של בנייני מגורדים עם עשרות ומאות דיירים שונים שמעדיפים לחסוך את כאבי הראש של גביית דמי ועד, גיוס צוות עובדים, ניהול תשלומים שונים של הבניין, כינוס ישיבות ועד ובסוף חצי בניין כועס עליך גם ככה.

בעוד שהאופנה אכן עברה מתל אביב לשאר ערי המרכז, נידמה כי דרומה ובעיקר צפונה נוצרה עצירה כלשהי שרק בעשור האחרון משתחררת בתודעה של בעלי ועדי בתים בצפון כי חברת ניהול ואחזקת מבנים בצפון תוכל לעזור להם רבות בניהול תקין של הבניין ולהוריד מעל כתפיהם את עיקר המעמסה כראשי הוועד.

מה תפקידה של חברת ניהול בניינים?

חברת ניהול ואחזקה של בניינים עוסקת בעיקר בשירותים של תחזוקת הבניין על כל היבטיו כולל שירותי ניקיון, גינון ובעלי מקצוע על פי הצורך, והכל בצורה קבועה ואוטומטית על בסיס תוכנית עבודה סדורה לבניין שלכם.

ניהול ועד בית בצפון על ידי חברה מקצועית אינו שונה מכזה שבמרכז הארץ או בתל אביב עצמה. יש להעניק שירות של ייפוי הבניין והרמה שלו לדרגה מינימלית מבחינת ניקיון הלובי והחצר, שתילת צמחיה רעננה היכן שניתן, החלפת בתי מנורה ישנים בחדשים ובעיקר תיקון ציר של דלת קטן, חלון סדוק שם וכדומה.

לאחר מכן נותנים שירותים שוטפים של צוות עובדים מיומן העובד בימים ושעות קבועים. אין מיקרה בו מנקה חולה ואז שבוע אין ניקיון בבניין כי תגיע מנקה מחליפה במקומה ואי ןמצב שהגינה והחצר יוזנחו כי הגנן בחופשת משפחה בניו יורק. יוזמן גנן אחר לבצע את הדרוש. מעבר לאלו בכל בעיה של דליפת מים, קצר בחשמל, נזק תפעולי כלשהו בבניין או כל סיבה אחרת יוקפץ למקום איש מקצוע לסדר את הבעיה במהרה.

לסיכום נציין כי אחזקת בתים משותפים בצפון, אם בכאלו של 4 קומות ועד אלו של רבי קומות, אין כמו חברה מקצועית המטפלת בכל הדרוש ועובדת מול נציג הועד על בסיס שוטף ובשקיפות מלאה. זהו שירות שכשמתרגלים אליו חושבים – איך לא חשבנו על כך קודם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מיכל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכל

מאת: מיכלשיפוצים17/01/161219 צפיות
ביצוע עבודות בנייה יכול להיות תהליך מורכב ותובעני עבור כל משפחה. כאשר שיפוץ או שדרוג נעשה תוך כדי מגורים במקום – התהליך נעשה מורכב ומעיק אפילו יותר. אך ניתן להקל על התהליך באמצעות עבודה עם אנשי מקצוע איכותיים, העושים את העבודה בצורה רגישה ועדינה ותוך שמירה על כבודם של האנשים, עבורם הם מבצעים את העבודה.

מאת: מיכלתיירות ונופש - כללי17/06/151967 צפיות
חופשה מושלמת היא כזו המאפשרת מנוחה לגוף ולנפש ואחת שכזאת תהיה תמיד טובה יותר כאשר היא במסגרת של חבילות ספא ונופש. עוד בעניין זה במאמר הבא.

מאת: מיכלטיולים בארץ17/06/151882 צפיות
ישראל מציעה לאורך כל ימות השנה ובעיקר לתקופת הקיץ, כמו זה שבא עלינו לטובה, שלושה אפשרויות של חופשה על המים וכל יעד הוא בעל אופי שונה לחלוטין – אילת בים האדום, טבריה שלחופי הכנרת או ים המלח.

מאת: מיכלטיולים בחו"ל17/06/151737 צפיות
אחת הערים התיירותיות בעולם היא ברצלונה שבספרד והתייר הישראלי נחשב אחד המעריצים הלוהטים שלה. מדי ששנה עשרות אלפי ישראלים פוקדים את העיר הקטלונית ולא לשווא. מדובר ללא ספק בעיר תיירות נפלאה לאורך כל עונות השנה.

מאת: מיכלבתים משותפים13/04/151153 צפיות
ניהול ועד הבית אינו המצאה ישראלית, אך בעוד במרבית מדינות העולם כבר מזמן העבירו את ניהול הבתים המשותפים לחברות ניהול מקצועיות, נידמה כי עד לעשור האחרון הדבר חילחל רק לערי המרכז ובעיקר לתל אביב. בעת האחרונה הבשורה נידמה כי הגיעה גם לחיפה והצפון.

מאת: מיכלאטרקציות02/04/152615 צפיות
אפריל, מאי ויוני הן ללא ספק שלושת החודשים החשובים ביומן של כל חובב כדורגל מושבע. זהו גם הזמן האידיאלי לצאת לחופשה המבוססת על כדורגל במסגרת חבילות כדורגל שונות ולצפות בשניים או שלושה משחקים בשבוע אחד שכולו מהמיטב שיש לאירופה להציע.

מאת: מיכלבתים משותפים24/03/15955 צפיות
הטרנד של התל אביבים עושה עליה לקריות ועוד ועוד ועדי בתים משותפים עוברים להעסיק חברת ניהול ועד בקריות שמספקת שירותי ניקיון ואחזקה לבניין ופותרת את ראשי הועד מכל כאב הראש שקשור לעניין.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי02/05/222903 צפיות
אז מה זה ארנונה ? ארנונה זה מס שמוטל מכוח חוק בכל שנה והוא מורכב לכאורה ממשוואה מאוד פשוטה: "שטח הנכס" כפול "תעריף לכל מ"ר" – המכפלה של שניהם יוצרת בעצם את החיוב השנתי. אבל למען האמת, זה לא כל כך פשוט, וכפי שנציג כאן, הנתונים של "שטח" ו"תעריף" מצריכים בדיקה דקדקנית ועשויים להתפרש במספר אופנים. וכל שינוי קטן במשוואה הזאת יכול להביא להפחתה של עשרות אחוזים בחיוב הארנונה!

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי30/01/223241 צפיות
מה חשוב לדעת בשביל להבין מה זה תבע בצורה פשוטה

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי23/08/211399 צפיות
כאשר אתם צריכים לבצע עבודות שונות בבית שלכם, לא תמיד פשוט להבין למי צריך להתקשר כדי שעבודות אלו יבוצעו. ישנם בעלי מקצוע מומחים מסוגים שונים כמו חשמלאי, אינסטלטור או קבלן שיפוצים. אבל מה קורה כאשר אתם רוצים לבצע תיקונים ומשימות תחזוקה ופשוט לא בורכתם בכישורים המתאימים?

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי28/07/211352 צפיות
מחפשים חברת ניהול ואחזקת בתים בצפון? רגע לפני שאתם בוחרים בחברה כזו או אחרת עליכם לתת את הדעת על הנושאים הבאים:

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי31/05/211617 צפיות
המגורים בעיר גדולה כמו חיפה אינה אומרת שעל הבניין שלכם להיראות אפרורי וקודר. להיפך, חיפה עטופה בכל כך הרבה טבע ירוק ומוריק, שזו חובה של ממש להקים גינה משותפת. גינה בבניין תסב הרבה הנאה לדיירים וילדיהם, הם יוכלו לבלות בחוץ, או על הגג, תלוי איפה תמוקם הגינה המשותפת, והבניין יראה פשוט נפלא, ייחודי ומלא באופי. אם שאלתם את עצמכם מה לעשות כדי להקים גינה, כל הפרטים לפניכם:

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי31/05/211596 צפיות
המציאות הטכנולוגית שקיימת כיום, שינתה את החיים שלנו מקצה לקצה בהמון היבטים. ואחד התחומים שהשתנה גם כן כתוצאה מכניסת הטכנולוגיה לחיינו הוא ניהול ועד הבית. טכנולוגיה מתקדמת אשר מותאמת לתחום של ניהול בתים, הפכה את תהליך הניהול למאוד פשוט וידידותי ובעזרת תכנה לניהול בניינים אפשר לנהל את ועד הבית בצורה חכמה, אפקטיבית ובעיקר, שקופה, שזהו פרמטר לא פחות חשוב.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי18/05/211816 צפיות
זה קשור הרבה לבחירה של עיצוב פנים נכון, וקשור גם כן לבחירה של חברת ניקיון משרדים שיודעת מה נדרש ממנה על מנת לשמר את החלל הזה נקי מלכלוך ואבק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica