חפש מאמרים:
שלום אורח
20.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין פשיטת רגל – עורך דין מיומן ובעל מומחיות בנושא

מאת: קידום אתריםרהיטים28/01/2013750 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הכרזה על פשיטת רגל באה לידי ביטוי בעת שמפעל, חברה או אדם פרטי נקלעים לקשיים מסיבה זו או אחרת ואינם מסוגלים להתמודד עם ההתחיבויות.. כדי לעבור בשלום את התהליך המשפטי המורכב, כדאי לשכור עורך דין פשיטת רגל. רק עורך דין מיומן ובעל ניסיון בנושא יהיה בידו לסייע לבעלי החוב לשקם את מצבם הכלכלי, להתחיל שוב פעם וגם להצליח.

עורך דין פשיטת רגל – בשביל מה מומלץ לבקש את שירותיו של עורך דין בעל ניסיון

1. עורכי דין מתמחים בעניינים רבים . כל עורך דין מנוסה בענף מסויים ומשום כך רצוי לפנות בכל עניין לעורך דין שמומחה באותו עניין. משום כך במידה וקיים צורך לטפל בעניין של פשיטת רגל, חיוני להתקשר לעורך דין פשיטת רגל שהוא בעל נסיון בנושא.

2. בהליך של פשיטת רגל קיים צורך מעשי להביא כל מיני סוגים של מסמכים , לדאוג להגנת כל מיני נכסים מפני הנושים ובאותה מידה גם צריך לדאוג להגנתם של בני המשפחה. עורך דין פשיטת רגל יוכל לתת רעיונות בכל הנושאים הנ"ל. במטרה שבעל החוב יוכל להמשיך לנהל אורח חיים סביר, עליו לבקש את עזרתו וייעוצו של עורך דין פשיטת רגל.

3. מומלץ לשכור עורך דין פשיטת רגל מומחה ומיומן בנושא שמתמצא בנושא על כל שינוייו , בגלל שהחוקים בנושא של פשיטת רגל משתנים מפעם לעת .

4. היעד של כל עורך דין פשיטת רגל הוא להגיע למצבשיש קבלת הפטר, דבר הקובע שכל חובותיו של פושט הרגל נמחקים.

פשיטת רגל –מה זה פשיטת רגל?

1. מבחינה חוקית כל מי שהוא אזרח של מדינת ישראל והוא לכל הפחות בן שמונה עשרה שנים, יש לו יכולת להכריז על פשיטת רגל ובתנאי שחובותיו הם לא מתחת לששה עשר אלף שקלים חדשים.

2. על פי רוב נקבע בסופו של הליך פשיטת רגל הסדר חובותיו של בעל החוב ולפי הסדרהחובות הזה ישלם החייב סכום מסוים בכל חודש על פי אפשרויותיו הכספיות.

3. במסגרת תהליך פשיטת רגל נדרש הבעל חוב להציע למכירה את כל נכסיו, כולל הבית והמכונית במטרה לשלם את חובותיו . על פי קביעת בית המשפט מה הוא סדר העדיפויות של התשלומים לנושים ומה יהיה גובה הסך שישולם לכל אחד מהם.

4. בזמן הליך של פשיטת רגל החייב אינו יכול לצאת לחוץ לארץ, הוא אינו רשאי לעשות שימוש בכרטיסי אשראי, לכתוב צ'קים ועוד.

הוצאה לפועל - 3 עניינים שמומלץ לדעת

1. מי שתובע את חברובגלל חוב אוצ'ק שלא נפרע וחזר הוא הזוכה. הצד שנתבע ובית המשפט קבע שעליו לשלם את החוב שלו נקרא החייב.

2. ראש הוצאה לפועל נקרא רשם אשר עיסוקו הוא להבטיח שמקיימים את ההחלטות, הרשם עצמו אינו מתערב בדיונים ואינו כותב פסקי דין.

3. יש בידי הוצאה לפועל אמצעים שונים כדי להכריח את מי שהוחלט שהוא חייב, לפרוע את חובותיו.הרשם יכול לתת צו שמעכב את יציאתו של החייב מהארץ ו\או לתת הוראה אודות עיקול נכסיו או לתת צו מאסר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מקודם על ידי קאפרי קידום אתרים בירושלים ובניית אתרים בירושלים

.
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13768 צפיות
היות שבני האדם מחפשים תמיד אפשרויות לשמור על עצמם, עקב כך הם יצרו את אמצעי השמירה הקרוי אומניות לחימה. המערב קיבל את אומניות לחימה מהעם הסיני אשר הוא הינו הראשון שפיתח את האופנים להגנה עצמית. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי הלוקח חלק באולימפיאדות מרובות.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13680 צפיות
בענף הנדלן הגדול של נדלן במושבים קיימות כמה קטגוריות והם: אדמות המיועדות לחקלאות, קרקעות מסחריות ויחידות המיועדות למגורים ועוד. מחיריהם של נדלן במושבים כפופים לשינויים ותלויים בכמה קריטריונים. מסיבה זו, טרם שאתם רוכשים נדלן במושבים נחוץ לבוא בדברים עם שמאי המתמחה בתחום במטרה לקבל הערכת מחיר עדכנית וריאלית.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13696 צפיות
קידוח בטון הוא עבודה של אנשי מקצוע. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. עבור העבודה של קידוחי בטון צריך לגשת למומחים בעלי ידע רב ונסיון שעובדים עם ציוד מיוחד.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13701 צפיות
המילה האחרונה בנושא הארונות הן ארונות הזזה. ארונות הזזה מאפשרים לנו חיסכון משמעותי בשטח, נוחיות ופתרונות אחסון מעניינים. ארונות הזזה הינם ארונות עם עיצוב. הרבה מעצבים בוחרים לרהט את הבית בארונות הזזה ומשקיעים חשיבה ומאמצים רבים בעיצובם.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13729 צפיות
בעת שבעל ואשה מחליטים שאין יותר מקום להמשכם של חיים משותפים וכי הם רוצים להתגרש ולחלק את הרכוש שומה עליהם להגיע אל עורך דין גירושין . בסיועו של עורך דין גירושין ניתן לעבור את ההליכים בצורה יותר נוחה ופשוטה כשכל אחד מבני הזוג יקבל את המגיע לו.

מאת: קידום אתריםרהיטים04/03/13713 צפיות
יותר מכל היעדים של הטיסות ישנו ביקוש רב של טיסות לניו יורק. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה בעולם החופשי הינה באמצעות טיסות לניו יורק. אפשרי לנסוע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי גם עם טיסה שעוברת במדינה אירופאית.

מאת: קידום אתריםרהיטים03/03/131000 צפיות
ישנם מקומות לא מעטים ברחבי העולם שאין אפשרות לבקר בהם באופן עצמאי ואחד מהם הוא תאילנד. טיול מאורגן לתאילנד יביא אותכם לשם. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אתכם אל המקומות האקזוטיים ביותר ברחבי העולם. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זוהי חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

מאמרים נוספים בנושא רהיטים

מאת: yoni romרהיטים25/06/20232 צפיות
איך מזמינים רהיטים אונליין? כיצד חוסכים בהוצאות בלי להתפשר על איכות הרהיט?

מאת: רוני הכהןרהיטים04/06/191688 צפיות
המיומנות של יצירת חדר שינה מתאים, כאשר חייבים לבחור ריהוט מתאים לצד מזרונים מומלצים שמורידים את הלחצים מהגוף של הישנים.

מאת: Shaiרהיטים07/09/181865 צפיות
אין כמו טקסטיל לאבזור ולשדרוג העיצוב בבית, ולא רק בריפוד ובווילונות: זה הזמן "להלביש" גם את הרצפה בשטיח המושלם עבורה. כך תבחרו אותו.

מאת: shiritרהיטים26/08/181085 צפיות
אם אתם זקוקים לארונות הזזה מעוצבים באופן חסר תקדים,

מאת: רוני הכהןרהיטים12/08/181019 צפיות
קראו את הדברים הבאים לפני שאתם מגיעים אל חנות של דלתות ולא מבינים על מה מדובר.

מאת: shiritרהיטים12/06/18875 צפיות
כאשר אתם מחדשים דלתות בבתים בעלי סגנון עיצוב וינטאג', עיצוב עץ הוא כמובן בלתי ניתן להתפשרות.

מאת: shiritרהיטים11/06/18859 צפיות
אם אתם מעוניינים לגבש בביתכם ריהוט עתיק מהזן האיכותי ביותר, לא רק איכותם חשובה אלא גם הכרת סגנונות העיצוב בתחום הזה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica