חפש מאמרים:
שלום אורח
14.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל : ביטוח לאומי קארד מול ביטוח ישראכרט

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות30/01/2013559 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בבואכם לצאת את הארץ לחו''ל אסור לשכוח רכישת פוליסת ביטוח נסיעות אשר תגבה ותכסה אותכם בפני בעייה רפואית בלתי צפוייה, כאשר אינכם מוגנים בביטוח מקומי, אינכם מכירים את השפה והנוהגים המקומיים אתם מסתכנים בהוצאות רפואיות ענקיות על מנת לתת לכם את המענה המהיר, היעיל ובסטנדרטים הגבוהים כמו בארץ. בעוד הוצאות עבור ביטוח נסיעות מסתכמות באחוזים בודדים מעלות הטיול אם בכלל, משהו הנע בין כיסוי חינמי דרך חברות האשראי ועד שקלים בודדים דרך קופות החולים, אתם מכוסים בסכומים גדולים מאד של מאות דולרים לטיפול שיניים, ועד מיליון שקל במקרה אישפוז, הפוליסה הסטנדרטית כוללת אפשרות פינוי באמבולנס, אישפוז ואיבחון, ביצוע פעולות הכרחיות כמו ניתוחים, כיסוי על תרופות, ובמקרה סבוף אף בהובלה לארץ בפיקוח רפואי.

ביטוח נסיעות הינו הליך אשר מפנה לכם מקום נפשי ופיזי ליהנות ממנעמי הטיול וחוויותיו, ובמקרה צרה למצוא מזור יעיל ומהיר. ישנם מספר גורמים המציעים את הביטוח, מחברות האשראי ועד חברות הביטוח וקופות החולים. ישנם מסלולים יעודיים לקשישים, לסובלים מיתר לחץ דם, מחלות כרוניות שונות, ונשים בהריון, מסלולים לטיול אתגרי ולתרמילאים, מסלולים המכסים אותכם בהטסה לבית חולים בסטנדרטים מערביים באמבולנס מוטס וכדומה. בבואכם לבחור פוליסה עליכם להקפיד בקריאת הכיסוי המוצע, בחשיפת מצבכם הרפואי האמיתי על מנת שתקבלו לו מענה מתאים בשעת צרה, מוטב להתאים את המסלול לאופי הנסיעה ומשכה, ולבחון אפשרויות הרחבתו כגון ביטוח כבודה. לבחון האם תוכלו להאריכו מחו''ל במקרה שתרצו להאריך שהותכם, וכמובן לדעת מהם דמי הביטוח היומים שעליכם לשלם.

ביטוח במסגרת חברות האשראי: לאומי קארד

חברת לאומי קארד חברה לחברת הביטוח הבינלאומית AIG, ומציעה ללקוחותיה המחזיקים בכרטיס זהב, זהב עסקי ופלטינה, ביטוח לאומי קארד חינמי. ביטוח זה מבטיח כיסוי עמוק בסכומים הנעים ממליון ש''ח ועד כשלושה מיליון שקלים לימי אישפוז ולפי סוג הכרטיס. ניתן להכניס אל פוליסת הבסיס הרחבות שונות, והיא וורסטלית ומכסה תנאים ומצבים רבים, לדוגמא בעת אישפוז ובנסיעה עם ילדים מכסה ביטוח לאומי קארד ו-AIG החזרת הילד לארץ על חשבונם. בכול שאלה במהלך המסע ניתן לפנות אל המרכז הטלפוני דובר העברית IMA אשר פעיל לשרותכם. ביטוח לאומי קארד צריך להפעיל ולהכניס לתוקפו לפני הנסיעה ועל ידי יצירת קשר עם מרכז AIG בהתקשרות אל 2808*.

ביטוח במסגרת חברות האשראי: ביטוח ישראכרט

ביטוח ישראכרט הינו גם כן ביטוח חינמי, שעומק הכיסוי שלו נקבע לפי סוג הכרטיס, ככלל זהו צריך להיות כרטיס בינלאומי שתוקפו העתידי למעלה משנה. חברת הביטוח הנותנת את הגיבוי עבור ביטוח ישראכרט היא כלל ביטוחים, וסכומי הכיסוי נעים בין 1800$ ל3300$ ליום אישפוז ונע בין 200 ל258 ימי אישפוז, גם במקרה בו אינכם מחזיקים בכרטיס הנותן לכם את הכיסוי המרבי, ניתן לשלם על תוספות על מנת לקבל כיסוי זה. ביטוח ישראכרט מכסה דמי מלווה, הטסה באמבולנס רפואי ועוד ומאפשר הרחבות נוספות לפי צורך. יש להפעיל את הביטוח לפני יציאה מהארץ בהתקשרות אל03-6381919 ביטוח תורן בע''מ.

ביטוחי אשראי דומים במתכונתם ובתקרות הכיסוי שלהם, חשוב לזכור להפעילם לפני היציאה מהארץ, וחשוב ביותר להתאימם למצבנו הבריאותי הממשי, פעמים רבות לתג החינם מוצמד מענה לאקוני הדורש מאיתנו הגדלת היקף ועומק הפוליסה, וכדאי תמיד לבחור בהמקת היקפה על פני הזדקקות למענה שהיא אינה מכסה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20446 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20583 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19663 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19703 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19693 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19939 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/191939 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162519 צפיות
כיום כולם כבר יודעים שממש כפי שיש להכין מזוודה, להודיע למקום העבודה על לקיחת ימי חופשה, לחדש את הדרכון ולבדוק לגבי מצב האקלים ביעד אליו טסים, כך גם יש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. קשה למצוא אנשים שמעדיפים...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162508 צפיות
רבים מכירים את המונח "ספורט אתגרי", אך כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל, הרי שמתקבלת משמעות נוספת. למה הכוונה? ובכן יש להבין שאדם שיוצא לחופשת בטן גב באירופה, אינו צריך את אותם שירותי ביטוח להם זקוק...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162331 צפיות
יש אנשים שעוד עשויים להתלבט האם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, או שמא לוותר על כך ולקוות לטוב. ובכן ראשית נציין שאין שום הכרח לבצע ביטוח ותמיד ניתן לשלם מהכיס הפרטי שלכם עבור מגוון תרחישים פחות נעימים, אך...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162003 צפיות
לא כל יום נוסעים לחו"ל, לא כל יום לוקחים חופשה מהשגרה ולא תמיד יוצאים להרפתקה. עם זאת, אם בעתיד הקרוב אתם כן עומדים להגשים חלום ולצאת לחופשה בחו"ל, מוטב שתייצרו עבורכם את התנאים הטובים ביותר להפיק מהחופשה...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/162054 צפיות
אין ספק שכאשר עומדים לקראת נסיעה עתידית, ההתרגשות גדולה, ניתן לחוש בריח של הדיוטי פרי מגיע למרחקים, לדמיין את המלון שמחכה לכם...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/162064 צפיות
לצד ביטוח נסיעות סטנדרטי, ניתן למצוא ביטוח נסיעות שמיועד עבור תרמילאים, וזאת כי יש הבדל מהותי בין תרמילאים שיוצאים עם תרמיל על הגב, מקל ביד ועם כוונה להגיע למקומות אקזוטיים (שבין היתר כוללים מבחר אטרקציות מסעירות)...

מאת: אודי ביגביטוח נסיעות03/04/162773 צפיות
ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד אינו אמור להיות דבר מסובך מדי. רוכשים פוליסה, מבטחים את עצמנו על כל צרה שלא תבוא, ונוסעים בראש שקט. נפצענו? חלינו? זקוקים לחילוץ? אבדה המזוודה? נגנב הכסף? מרימים טלפון, ומייד מקבלים את סכום הכסף הדרוש לנו על פי הכיסויים שרכשנו בפוליסת הביטוח כדי לקנות את כל מה שצריך כדי שהטיול ימשיך כסדרו. זה הוא אולי המצב האופטימלי, אך עד היום זה לא היה כך. עד היום, היינו צריכים להגיש תביעה מסודרת לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו, והיינו צריכים לעשות זאת רק לאחר שחזרנו לארץ. עם פספורט קארד זה כבר לגמרי אחרת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica