חפש מאמרים:
שלום אורח
22.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל : ביטוח לאומי קארד מול ביטוח ישראכרט

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות30/01/2013449 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בבואכם לצאת את הארץ לחו''ל אסור לשכוח רכישת פוליסת ביטוח נסיעות אשר תגבה ותכסה אותכם בפני בעייה רפואית בלתי צפוייה, כאשר אינכם מוגנים בביטוח מקומי, אינכם מכירים את השפה והנוהגים המקומיים אתם מסתכנים בהוצאות רפואיות ענקיות על מנת לתת לכם את המענה המהיר, היעיל ובסטנדרטים הגבוהים כמו בארץ. בעוד הוצאות עבור ביטוח נסיעות מסתכמות באחוזים בודדים מעלות הטיול אם בכלל, משהו הנע בין כיסוי חינמי דרך חברות האשראי ועד שקלים בודדים דרך קופות החולים, אתם מכוסים בסכומים גדולים מאד של מאות דולרים לטיפול שיניים, ועד מיליון שקל במקרה אישפוז, הפוליסה הסטנדרטית כוללת אפשרות פינוי באמבולנס, אישפוז ואיבחון, ביצוע פעולות הכרחיות כמו ניתוחים, כיסוי על תרופות, ובמקרה סבוף אף בהובלה לארץ בפיקוח רפואי.

ביטוח נסיעות הינו הליך אשר מפנה לכם מקום נפשי ופיזי ליהנות ממנעמי הטיול וחוויותיו, ובמקרה צרה למצוא מזור יעיל ומהיר. ישנם מספר גורמים המציעים את הביטוח, מחברות האשראי ועד חברות הביטוח וקופות החולים. ישנם מסלולים יעודיים לקשישים, לסובלים מיתר לחץ דם, מחלות כרוניות שונות, ונשים בהריון, מסלולים לטיול אתגרי ולתרמילאים, מסלולים המכסים אותכם בהטסה לבית חולים בסטנדרטים מערביים באמבולנס מוטס וכדומה. בבואכם לבחור פוליסה עליכם להקפיד בקריאת הכיסוי המוצע, בחשיפת מצבכם הרפואי האמיתי על מנת שתקבלו לו מענה מתאים בשעת צרה, מוטב להתאים את המסלול לאופי הנסיעה ומשכה, ולבחון אפשרויות הרחבתו כגון ביטוח כבודה. לבחון האם תוכלו להאריכו מחו''ל במקרה שתרצו להאריך שהותכם, וכמובן לדעת מהם דמי הביטוח היומים שעליכם לשלם.

ביטוח במסגרת חברות האשראי: לאומי קארד

חברת לאומי קארד חברה לחברת הביטוח הבינלאומית AIG, ומציעה ללקוחותיה המחזיקים בכרטיס זהב, זהב עסקי ופלטינה, ביטוח לאומי קארד חינמי. ביטוח זה מבטיח כיסוי עמוק בסכומים הנעים ממליון ש''ח ועד כשלושה מיליון שקלים לימי אישפוז ולפי סוג הכרטיס. ניתן להכניס אל פוליסת הבסיס הרחבות שונות, והיא וורסטלית ומכסה תנאים ומצבים רבים, לדוגמא בעת אישפוז ובנסיעה עם ילדים מכסה ביטוח לאומי קארד ו-AIG החזרת הילד לארץ על חשבונם. בכול שאלה במהלך המסע ניתן לפנות אל המרכז הטלפוני דובר העברית IMA אשר פעיל לשרותכם. ביטוח לאומי קארד צריך להפעיל ולהכניס לתוקפו לפני הנסיעה ועל ידי יצירת קשר עם מרכז AIG בהתקשרות אל 2808*.

ביטוח במסגרת חברות האשראי: ביטוח ישראכרט

ביטוח ישראכרט הינו גם כן ביטוח חינמי, שעומק הכיסוי שלו נקבע לפי סוג הכרטיס, ככלל זהו צריך להיות כרטיס בינלאומי שתוקפו העתידי למעלה משנה. חברת הביטוח הנותנת את הגיבוי עבור ביטוח ישראכרט היא כלל ביטוחים, וסכומי הכיסוי נעים בין 1800$ ל3300$ ליום אישפוז ונע בין 200 ל258 ימי אישפוז, גם במקרה בו אינכם מחזיקים בכרטיס הנותן לכם את הכיסוי המרבי, ניתן לשלם על תוספות על מנת לקבל כיסוי זה. ביטוח ישראכרט מכסה דמי מלווה, הטסה באמבולנס רפואי ועוד ומאפשר הרחבות נוספות לפי צורך. יש להפעיל את הביטוח לפני יציאה מהארץ בהתקשרות אל03-6381919 ביטוח תורן בע''מ.

ביטוחי אשראי דומים במתכונתם ובתקרות הכיסוי שלהם, חשוב לזכור להפעילם לפני היציאה מהארץ, וחשוב ביותר להתאימם למצבנו הבריאותי הממשי, פעמים רבות לתג החינם מוצמד מענה לאקוני הדורש מאיתנו הגדלת היקף ועומק הפוליסה, וכדאי תמיד לבחור בהמקת היקפה על פני הזדקקות למענה שהיא אינה מכסה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/1918 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/1934 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/19250 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאת: שלום כהןרכב29/09/19253 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19246 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןמיתוג27/09/19255 צפיות
רוצים להדפיס מדבקות למשרדים? מחפשים בית דפוס בו תוכלו להדפיס את המדבקות המתאימות לכם באיכות גבוהה מאוד, ובמחיר משתלם ונוח? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19257 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162142 צפיות
כיום כולם כבר יודעים שממש כפי שיש להכין מזוודה, להודיע למקום העבודה על לקיחת ימי חופשה, לחדש את הדרכון ולבדוק לגבי מצב האקלים ביעד אליו טסים, כך גם יש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. קשה למצוא אנשים שמעדיפים...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162145 צפיות
רבים מכירים את המונח "ספורט אתגרי", אך כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל, הרי שמתקבלת משמעות נוספת. למה הכוונה? ובכן יש להבין שאדם שיוצא לחופשת בטן גב באירופה, אינו צריך את אותם שירותי ביטוח להם זקוק...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/161980 צפיות
יש אנשים שעוד עשויים להתלבט האם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, או שמא לוותר על כך ולקוות לטוב. ובכן ראשית נציין שאין שום הכרח לבצע ביטוח ותמיד ניתן לשלם מהכיס הפרטי שלכם עבור מגוון תרחישים פחות נעימים, אך...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/161661 צפיות
לא כל יום נוסעים לחו"ל, לא כל יום לוקחים חופשה מהשגרה ולא תמיד יוצאים להרפתקה. עם זאת, אם בעתיד הקרוב אתם כן עומדים להגשים חלום ולצאת לחופשה בחו"ל, מוטב שתייצרו עבורכם את התנאים הטובים ביותר להפיק מהחופשה...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161686 צפיות
אין ספק שכאשר עומדים לקראת נסיעה עתידית, ההתרגשות גדולה, ניתן לחוש בריח של הדיוטי פרי מגיע למרחקים, לדמיין את המלון שמחכה לכם...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161698 צפיות
לצד ביטוח נסיעות סטנדרטי, ניתן למצוא ביטוח נסיעות שמיועד עבור תרמילאים, וזאת כי יש הבדל מהותי בין תרמילאים שיוצאים עם תרמיל על הגב, מקל ביד ועם כוונה להגיע למקומות אקזוטיים (שבין היתר כוללים מבחר אטרקציות מסעירות)...

מאת: אודי ביגביטוח נסיעות03/04/162337 צפיות
ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד אינו אמור להיות דבר מסובך מדי. רוכשים פוליסה, מבטחים את עצמנו על כל צרה שלא תבוא, ונוסעים בראש שקט. נפצענו? חלינו? זקוקים לחילוץ? אבדה המזוודה? נגנב הכסף? מרימים טלפון, ומייד מקבלים את סכום הכסף הדרוש לנו על פי הכיסויים שרכשנו בפוליסת הביטוח כדי לקנות את כל מה שצריך כדי שהטיול ימשיך כסדרו. זה הוא אולי המצב האופטימלי, אך עד היום זה לא היה כך. עד היום, היינו צריכים להגיש תביעה מסודרת לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו, והיינו צריכים לעשות זאת רק לאחר שחזרנו לארץ. עם פספורט קארד זה כבר לגמרי אחרת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica