חפש מאמרים:
שלום אורח
22.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

במקום רק לצעוק רוצים צדק חברתי

גם לאחר הבחירות הקרובות, נבחרי הציבור ,הטייקונים ושאר הקרובים לצלחת. לא יעסקו יותר מידי איך להטיב את חיינו ויותר יעסקו איך להטיב את חייהם. ככתוב בתהילים "היחליף כושי עורו נמר חברבורותיו" לא פעם נתקלנו בעוול, או ניצול שררה ושאר תסכולים של אזרח, בדמוקרטיה הישראלית הכוחנית. אנחנו יכולים להשפיע ולשנות את פני החברה. האויב הגדול של האזרח הקטן הוא הפסיביות וחוסר האמונה ביכולת לשנות ולהשפיע לכן כל מי שקורא שיביע דעתו גם במילה אחת אוהב, לא אוהב. לקחו לנו את המדינה. בואו נחזיר אותה.

במקום לצעוק צדק חברתי

,מערכת עבודה זמנית החליטה ליזום ולתת במה לרעיונות לשינוי חברתי. לשם כך פתחנו את שוק התוכן. מטרתו לתת במה לכולם ליצירת שינוי חברתי. האידיאולוגיה שלנו היא המדינה שייכת לאזרחים ולא לשלטון או לבעלי עמדות כוח (מטייקונים ועד וועדים גדולים)

חלק מהתחומים שננסה לפתח נועדו  להשיג את המטרה של המדינה שייכת לאזרח.

חשבנו על מספר מסלולים  (נשמח לקבל רעיונות נוספים ) אותם נציג בהמשך.

הראשון והמתבקש שינויים בחוקים, אנו נעביר את ההצעות שיקבלו את הלייקים הרבים ביותר לח"כים חברתיים מכל המפה הפוליטית מליברמן עד טיבי,

מבן ארי עד חנין. (אם יישארו אחרי הבחירות ואחרי חקירות המשטרה)

זרקנו כפפה לגולשים ומיהרנו להרימה. מערכת עבודה זמנית  מתכבדים להיות הראשונים שמציעים חוק חברתי. נראה לכם תנו לייק לא נראה לכם הביעו דעתכם בטוקבק. או תציעו חוק חברתי משלכם.

הצעות חוק קבלת תעודת גמר לימודי השכלה גבוהה כרוכה ב140 שעות תרומה לקהילה.

מעבר לדרישות האקדמיות והאחרות הקיימות היום במוסדות ההשכלה השונים.

בשלב שני ניתן להרחיב את החוק להתנות כל קבלת מינוי לניהול במוסדות ציבור וארגונים, החל ממנהל זוטר ומעלה,.  יידרש גם הוא להפשיל שרוולים ולסייע לחלשים בחברה.

כמובן שיש לשאוף להטיל מגבלה זו על כל איש ציבור כמטלה שנתית, שיסתכל לחלשים בחברה בלבן של העיניים.

כיצד זה יועיל?

1. מצליחני המחר יצאו לעולם עם מטען של חמלה שיספגו.

2. כשפקידי האוצר יעזרו לילדי אילן לאכול הם יחשבו פעמים לפני שיקצצו בשכר עובדים

סוציאליים וכך לגבי  אנשי חינוך ורפואה.

ופעם אולי אפילו נזכה לחייב כל חבר כנסת במהלך קדנציה לתרום שעות לקהילה החלשה כאחד האדם ולא כנבחר ציבור חנוט בחליפה.

בקשה: מערכת פורטל עבודה זמנית מבקשת.

אנא הצעות חוק ללא שנאה לאחר ולשונה.

אנו לא ניתן במה לשנאה. לא של חרדים או מתנחלים ולא של ערבים וזרים וכד'.

הצעות לפגיעה בזכויות לא יוצגו לבחירה.  (מותר לפגוע בזכויותיהם של אלו המאמינים שהם לא צריכים להתקלח כל הקיץ)

המאמר נכתב עבור שוק התוכן המשולב בפורטל עבודה זמנית , פורטל למודעות דרושים חינמי.

הכולל לוח קריירה, ולוח בעלי מקצוע פרילאנס.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מערכת עבודה זמנית

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עבודה זמנית

מאמרים נוספים בנושא דמוקרטיה ושלטון

מאת: בנימין קלינגרדמוקרטיה ושלטון11/01/2063 צפיות
מה הוא רישיון עסק? עסקים הפועלים בתחומים שונים נדרשים בהוצאת רישיון עסק – היתר מכוח חוק רישוי עסקים הניתן על ידי משרד הרישוי ברשות המקומית ומהווה אישור לפעילותו התקינה של העסק. הרישיון מעיד כי בעסק מסוים ננקטו כל האמצעים הנדרשים לשמירה על בריאותו, ביטחונו, בטיחותו ואיכות חייו של הציבור. בהתאם, קבלת הרישיון מותנית בעמידה בכל התנאים שהציבו הרשויות, בהם סידורי כיבוי אש, תנאי תברואה נאותים, בטיחות מבנים ועוד. משרד הרישוי הוא גם זה שאחראי על אכיפת החוק ורשאי להטיל סנקציות על עסקים שאינם עומדים בתנאיו

מאת: אבי דוידידמוקרטיה ושלטון07/04/19352 צפיות
מדריך למתחילים אודות הגשת עתירות לבג"צ.

מאת: אבי בכרדמוקרטיה ושלטון24/07/18925 צפיות
האם מדינת ישראל הופכת להיות אל מול עיננו לדיקטטורה ו/או למדינת אפרטהייד עם סימני פאשיזם?? אודה, מכיוון שחשש כבד החל להתגנב לליבי כי אכן המציאות התקשורתית המדווחת אמת היא... החלטתי לעשות מעשה ולבצע מחקר קצרצר, מאמר מחקרי, אשר נשען על עובדות בלבד, עובדות ונתונים מחקריים, זאת תוך הבאת ציטטות ומובאות מדויקות. אני למעשה בדקתי את שתי התיאוריות הבאות: מדינת ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית. או שאולי, מדינת ישראל היא מדינה פאשיסטית, גזענית ודיקטטורה חשוכה.

מאת: בנימין קלינגרדמוקרטיה ושלטון22/11/16861 צפיות
קבינט הדיור במשרד האוצר אישר בתאריך 21.1.16  מספר הצעות שאמורות לסייע לפתרון מצוקת הדיור. תחילה אישר הקבינט את הצעתו של שר האוצר, משה כחלון, להאריך את התוכנית לתמרוץ רשויות מקומיות למתן היתרי בנייה בדגש על מיזמי התחדשות עירונית ותוכנית מחיר למשתכן. כמו כן הוחלט להגדיל את תקציב התוכנית, שקודמה בשיתוף עם שר הפנים, אריה מכלוף דרעי, ומטרתה לסייע לרשויות בקליטת תושבים חדשים ובפיתוח תשתיות מתאימות.

מאת: אבינועםדמוקרטיה ושלטון17/10/151924 צפיות
ב''ה שיר לשלום ודרור פה . זהו שיר שלום שחוצה הרים וגבעות לתת מקום טוב לכולם בעולם17/10/15 קובץ וידאו למאמר: https://www.youtube.com/watch?v=tuswerryKCE

מאת: ירון כהןדמוקרטיה ושלטון01/06/151425 צפיות
לא אחת נדרשת תרגום נוטריון אשר קבלתם וקבילותם מותנית בחתימתו. אישורים שונים כגון: ציוני תעודות של מוסד לימודי בארץ שצריכים להישלח לאוניברסיטה בחו"ל, מסמך משפטי שכל מלה בו עשויה או עלולה לקבוע את עתידם של נכסים ואולי אף לחרוץ גורלות. אישור נוטריוני על העתק נאמן למקור, ייפויי כוח, אישור נכונותו של תרגום ועוד.

מאת: רוני מיכאלדמוקרטיה ושלטון02/11/142301 צפיות
אחד הדברים המסקרנים ביותר הקיימים בעולמנו הם התאגדויות שונות של קבוצות המקימות מעין ארגון אליו הם בוחרים נציגים או מועצה שמחליטים לאחר מכן מי יכול להצטרף אל הארגון ועל מי להישאר בחוץ, כאשר אצל כל אחד מהארגונים הללו ישנו את הדבר המייחד שלו שמארגן אותו סביב הגרעין המרכזי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica