חפש מאמרים:
שלום אורח
30.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אסטרולוגיה אישית – הרבה יותר מדויקת

מאת: מיכלאסטרולוגיה27/03/20131028 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בין אם אתה גולש בכל פורום אסטרולוגיה או לומד בבית ספר שמציע קורס אסטרולוגיה , ברור שקהל המתסייעים בתחום זה הולך וגדל וזה כלל לא מפתיע. יחד עם כל השיטות האלטרנטיביות להכוונה ועזרה, אסטרולוגיה היא בלי שום ספק התחום הכי עתיק, שמוכיח את עצמו פעם אחר פעם כמסייע ותומך בהחלטות שאדם עושה בינו ובין עצמו. בכל פורום בתחום האסטרולוגיה אתם יכולים למצוא המון מידע על קבלת תמיכה בעזרת אסטרולוגיה אישית או על לימודי אסטרולוגיה כדי לעזור לאחרים - מדובר בשיטה מספקת ובטוחה לקבל הכוונה בכל תחום בחיים.

מה זה בעצם אסטרולוגיה אישית?

אסטרולוגיה אישית ואסטרולוגיה בכלל נעזרת במדע הכוכבים והמזלות בשביל לקבוע את מהלכי חייו של אדם ולעמוד על כל הדברים שמניעים אותו לפעול בדרך ספציפית בתחומי החיים השונים. פענוח זה נעשה על ידי מפה אסטרולוגית אישית שנעזרת בשעת ותאריך הלידה המדוייקים של אדם כדי לקבוע את דרכיו ומאפייניו האישיים.

לעומת תחזיות האסטרולוגיה הכוללניות שיש בעיתונים לאורך השבוע, תחזית אסטרולוגיה אישית עוזרת לאדם לקבל תמונה אישית על החיים שלו - בתחומי אהבה וזוגיות, מיניות וסקס, עסקים ועבודה ובתחומי המשפחה, הילדים ועוד תחומים. אסטרולוגיה נושקת לכל תחום בחיים, מסתמכת על המדע העתיק של הכוכבים והמזלות ומתפקדת כשיטה טיפולית-ייעוץ לכל דבר.

כיצד לומדים אסטרולוגיה?

אסטרולוגיה אישית ועזרה על ידי אסטרולוגיה באופן כללי, אפשר ללמוד בכל קורס אסטרולוגיה מקצועי שמספקים מוסדות שונים בכל הארץ ושמידע לגביהם ניתן למצוא בקלות אונליין ובאתרי מוסדות הלימוד.

קורס אסטרולוגיה מלמד מטפלים ומפענחים של מפות אסטרולוגיות לתת הכוונה בכל תחום בחיים בעזרת הכנת מפה אסטרולוגית מקצועית ומדויקת. התלמידים בקורסים לומדים מהי השפה האסטרולוגית, מהו ייעוץ אסטרולוגי ובאלו תחומים הוא יכול להיות לעזר. מלבד זאת, התלמידים לומדים על מזלות וכוכבי לכת ועל קווי הקשר ביניהם.

אסטרולוגיה הפכה לדרך טיפולית לכל דבר ועניין, שיטה שנשענת על מסורת עתיקת שנים, עם המון ניסיון והצלחות. זאת דרך לפתוח בפני אדם את התחומים השונים בחיים שבהם הוא מתקשה או מתלבט ולנסות לסייע לו לראות את התמונה הגדולה, לשיפור החיים ולעתיד מזהיר. וכך, הופכת אסטרולוגיה אישית לאחד התחומים המספקים ביותר - משום שאתה יכול לעזור ולתת מעצמך ומהידע שלך לאנשים ששואלים את עצמם שאלות לא קלות ולא מוצאים מענה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מיכל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכל

מאת: מיכלשיפוצים17/01/16972 צפיות
ביצוע עבודות בנייה יכול להיות תהליך מורכב ותובעני עבור כל משפחה. כאשר שיפוץ או שדרוג נעשה תוך כדי מגורים במקום – התהליך נעשה מורכב ומעיק אפילו יותר. אך ניתן להקל על התהליך באמצעות עבודה עם אנשי מקצוע איכותיים, העושים את העבודה בצורה רגישה ועדינה ותוך שמירה על כבודם של האנשים, עבורם הם מבצעים את העבודה.

מאת: מיכלתיירות ונופש - כללי17/06/151736 צפיות
חופשה מושלמת היא כזו המאפשרת מנוחה לגוף ולנפש ואחת שכזאת תהיה תמיד טובה יותר כאשר היא במסגרת של חבילות ספא ונופש. עוד בעניין זה במאמר הבא.

מאת: מיכלטיולים בארץ17/06/151648 צפיות
ישראל מציעה לאורך כל ימות השנה ובעיקר לתקופת הקיץ, כמו זה שבא עלינו לטובה, שלושה אפשרויות של חופשה על המים וכל יעד הוא בעל אופי שונה לחלוטין – אילת בים האדום, טבריה שלחופי הכנרת או ים המלח.

מאת: מיכלטיולים בחו"ל17/06/151499 צפיות
אחת הערים התיירותיות בעולם היא ברצלונה שבספרד והתייר הישראלי נחשב אחד המעריצים הלוהטים שלה. מדי ששנה עשרות אלפי ישראלים פוקדים את העיר הקטלונית ולא לשווא. מדובר ללא ספק בעיר תיירות נפלאה לאורך כל עונות השנה.

מאת: מיכלבתים משותפים13/04/15918 צפיות
ניהול ועד הבית אינו המצאה ישראלית, אך בעוד במרבית מדינות העולם כבר מזמן העבירו את ניהול הבתים המשותפים לחברות ניהול מקצועיות, נידמה כי עד לעשור האחרון הדבר חילחל רק לערי המרכז ובעיקר לתל אביב. בעת האחרונה הבשורה נידמה כי הגיעה גם לחיפה והצפון.

מאת: מיכלאטרקציות02/04/152383 צפיות
אפריל, מאי ויוני הן ללא ספק שלושת החודשים החשובים ביומן של כל חובב כדורגל מושבע. זהו גם הזמן האידיאלי לצאת לחופשה המבוססת על כדורגל במסגרת חבילות כדורגל שונות ולצפות בשניים או שלושה משחקים בשבוע אחד שכולו מהמיטב שיש לאירופה להציע.

מאת: מיכלבניין ואחזקה - כללי24/03/151129 צפיות
מרכז הארץ בכלל ותל אביב בפרט ידועות כמי שחברות ניהול ואחזקה מנהלות בהן את מרבית הבניינים ואילו בצפון האופנה הזו היתה תקועה מעט ורק לאחרונה ניתן לחוש בעוד ועוד ועדי בניינים שמצטרפים למה שמקובל במרכז הארץ.

מאמרים נוספים בנושא אסטרולוגיה

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה25/11/197027 צפיות
תחזית אסטרולוגית מפורטת לשנת 2020. מה יתרחש אצל כל המזלות בפרטי, וגם בכללי ובלאומי. זו עתידה להיות שנה יוצאת דופן במגוון תחומים.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/194955 צפיות
שנת תש"פ הבאה עלינו לטובה היא שנת התיקונים. ברמה המיסטית הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בתחומים רבים. תחומים אלו קשורים בעיקר לקטע הרוחני ולהתקדמות הרוחנית שתגיע בשנת תש"פ. ברמה הקונקרטית, אנשים פשוט יתקנו את דרכיהם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה24/11/181986 צפיות
תחזית אסטרולוגית מלאה לשנת 2019, כולל חלוקה ליסודות ומזלות.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/185207 צפיות
מה צפוי לבני המזלות השונים בשנת תשעט - תחזית מלאה ומפורטת

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה21/05/18701 צפיות
מה יקרה לבני מזל שור במהלך השנה הנוכחית? תחזית מלאה לבני המזל בתחומים האישיים והמקצועיים. רמז: זו תהיה שנה לא רעה בכלל.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה05/12/171689 צפיות
שנת 2018 המציצה מעבר לפינה כבר נתנה אותותיה וסימניה על חלק מן השינויים שיתחוללו סביבנו ובנו בשנה זו. שנת 2018 הכן היא שנת השינויים ובגדול. השינויים יחולו הן בתחום הרוחני והן בתחום הקיומי. השינויים הללו שיורגשו במהלך כל שנת 2018 ילוו בתובנות חדשות ובהרחבת התודעה שלנו. השינויים כוללים גם שינויים פיזיים שיחולו סביבנו כמו למשל שינויים במזג האוויר . ברמה הרוחנית שנת 2018 תהיה שנת מתנה היא תתאפיין במתנות רוחניות כמו למשל שפע אדיר, אינטואיציה גבוהה, סולידריות ואהבת חינם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה27/12/161221 צפיות
שנת 2017, הבאה עלינו לטובה, תיזכר בעתיד ההיסטוריה כשנת הרפואה. שנת 2017, היא שנתם של הרופאים, המרפאים, המדענים ובעיקר חוקרי המזון. שנת 2017, תיצור מקצועות חדשים בתחום הטכנולוגיה , הרפואה , הריפוי ובעיקר חקר המזון. בתחום הרפואה, יהיו חידושים מדהימים והמצאות חדשות. שנת 2017 , תהיה שנתם של החולים הכרוניים, שסוף כל סוף יהיה מזור למחלתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica