חפש מאמרים:
שלום אורח
17.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ביטוח נסיעות לחו"ל - כל המידע

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות03/04/2013631 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנשים מחליטים לנסוע לחו"ל למטרות שונות, ליעדים שונים ולתקופות שונות. יש אנשים שנוסעים בגפם לצורך עסקים, אחרים נוסעים עם בני או בנות זוגם לסוף שבוע ארוך, יש הנוסעים לטיול בר מצווה או לחופשת סקי וצעירים רבים נוסעים לתקופות ארוכות ליעדים רחוקים ואקזוטים. בכל צעד שאנו עושים בחיים קיים אלמנט של הבלתי צפוי. הבלתי צפוי יכול להיות דבר משמח כמו זכייה בלוטו, או דבר מצער כמו פציעה או מפולת שלגים. מטרתו של כל ביטוח היא לתת לנו כיסוי ביטוחים למקרים המצערים.

 

ביטחון במולדת

כל זמן שאנחנו בארץ אנו מבוטחים על ידי ביטוח החיים שלנו, ביטוח המנהלים, ביטוח סיעודי וביטוח לאומי. אך לתקופות החריגות שבהן אנו נוסעים לחו"ל, אנו זקוקים לכיסוי ביטוחי לכל דקה שבה איננו על אדמת המולדת, ולכל מקרה שבו הכיסוי הביטוחי הרגיל שלנו אינו תופס. לביטוח כזה על פי טבעו קוראים ביטוח נסיעות לחו"ל. הביטוח מכסה את האופציות הרלבנטיות הקשורות ליעד הנסיעה שלנו ומטרתו מחד, ומאידך לגילנו ומצבנו הרפואי. מטרתו העיקרית של הביטוח היא להבטיח שנקבל את הטיפול המיטבי תוך הוצאות כספיות מינימליות.

 

הגבלות בביטוח

כדי להבין כיצד בנויה פוליסת ביטוח ניקח לדוגמה ביטוח סטנדרטי מייצג ונפרט נקודות מרכזיות בו, בלי לציין את שמו, או את החברה המעניקה אותו. ביטוח כזה, כמעט כמו כל ביטוח נסיעות לחו"ל, מעניק כיסוי ביטוחי לנסיעה אחת שמועד היציאה והחזרה שלה מוגדרים. הביטוח מתאים לאנשים עד גיל 85 שאינם חולים ואינם נמצאים תחת טיפול רפואי קבוע. כלומר, מדובר באנשים בריאים. בפוליסה כזו אין הבדל במחיר אם נוסעים למדינה זו או אחרת ואין הגבלה כי הוא מכסה את כל העולם על פי המקובל בכל מדינה. גם כאשר ביטוח נסיעות לחו"ל מבטיח לכם זאת, בכל זאת יש לוודא מראש את ההגבלות, כדי שלא תופתעו חלילה במקרה הצורך.

 

פינוי אוירי

מחיר הכיסוים הביטוחים נקבע בדולרים והם כוללים הוצאות אשפוז והוצאות רפואיות, פינוי אוירי לבית חולים קרוב ובנוסף הטסה לארץ. זו האחרונה היא נקודה חשובה מאוד וחשוב להקפיד שהיא תהיה כלולה בכל פוליסה שתעשו. אינכם רוצים להתקע בארץ זרה כשאתם חולים או פצועים. כן חשוב לקבל ביטוח נסיעות לחו"ל שיכלול הרחבה להמשך אשפוז בארץ.

 

ביטול נסיעה

ביטוח נסיעות לחו"ל טוב יכלול גם פיצוי עקב ביטול הנסיעה, קיצור הנסיעה וכרטיס טיסה עקב אחת משתי הסיבות הנ"ל. חשוב מאוד שיהיה ביטוח צד שלישי וניתן, אך לא חובה לכלול גם ביטוח מטען. יש לזכור כי ביטוח מטען דורש תשלום נוסף ולכן לשיקולכם אם לעשותו או לא. אם אין לכם מטען בעל ערך כספי אולי תעדיפו לבטלו. אם תעשו ביטוח מטען יש לכם אפשרות לכלול כיסוי על דברי ערך ואפילו שחזור מסמכים. חשוב מאוד לשקול את ערך הכבודה, את תוספת התשלום הכוללת לתקופת הנסיעה, ואת ערך הכיסוי הביטוחי כדי להחליט האם ההוצאה הנוספת כדאית.

 

עלויות

עלויות הפרמיה הבסיסית ליום תלויה בגיל והיא נעה מ-2 דולר ליום לנוסעים עד גיל 60, 2.5 דולר ליום עד גיל 75 ואז היא קופצת ל-5.25 דולר ליום לנוסעים בני 76 – 85. תקופת הביטוח היא בדרך כלל עד 180 יום כלומר, 6 חודשים אך בגילאים הגבוהים היא צונחת לרבע: 45 יום כלומר חודש וחצי בלבד.

 תגיות המאמר: ביטוח נסיעות לחול


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/19230 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאת: שלום כהןרכב29/09/19232 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19227 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןמיתוג27/09/19235 צפיות
רוצים להדפיס מדבקות למשרדים? מחפשים בית דפוס בו תוכלו להדפיס את המדבקות המתאימות לכם באיכות גבוהה מאוד, ובמחיר משתלם ונוח? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19238 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: שלום כהןאומנות - כללי27/09/19230 צפיות
סרטי תדמית אנו פוגשים במסגרות כמו מערכות בחירות ובחירת ראשי איגודים ולשכות ציבוריות, אך בתחום המכירות יש לתחום הזה משמעות ענפה.

מאת: שלום כהןאירועים וחתונות – כללי15/11/17891 צפיות
כאשר מגיעים מועדים מיוחדים במהלך השנה, כמו ימי הולדת, הגעה לעולם של חיים חדשים, ימי נישואים ועוד, כולנו מחפשים אחר המתנה המושלמת בעזרתה נוכל להגיד "מזל טוב" או לומר לצד השני שאנו חושבים עליו.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162141 צפיות
כיום כולם כבר יודעים שממש כפי שיש להכין מזוודה, להודיע למקום העבודה על לקיחת ימי חופשה, לחדש את הדרכון ולבדוק לגבי מצב האקלים ביעד אליו טסים, כך גם יש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. קשה למצוא אנשים שמעדיפים...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162143 צפיות
רבים מכירים את המונח "ספורט אתגרי", אך כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל, הרי שמתקבלת משמעות נוספת. למה הכוונה? ובכן יש להבין שאדם שיוצא לחופשת בטן גב באירופה, אינו צריך את אותם שירותי ביטוח להם זקוק...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/161978 צפיות
יש אנשים שעוד עשויים להתלבט האם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, או שמא לוותר על כך ולקוות לטוב. ובכן ראשית נציין שאין שום הכרח לבצע ביטוח ותמיד ניתן לשלם מהכיס הפרטי שלכם עבור מגוון תרחישים פחות נעימים, אך...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/161660 צפיות
לא כל יום נוסעים לחו"ל, לא כל יום לוקחים חופשה מהשגרה ולא תמיד יוצאים להרפתקה. עם זאת, אם בעתיד הקרוב אתם כן עומדים להגשים חלום ולצאת לחופשה בחו"ל, מוטב שתייצרו עבורכם את התנאים הטובים ביותר להפיק מהחופשה...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161684 צפיות
אין ספק שכאשר עומדים לקראת נסיעה עתידית, ההתרגשות גדולה, ניתן לחוש בריח של הדיוטי פרי מגיע למרחקים, לדמיין את המלון שמחכה לכם...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161696 צפיות
לצד ביטוח נסיעות סטנדרטי, ניתן למצוא ביטוח נסיעות שמיועד עבור תרמילאים, וזאת כי יש הבדל מהותי בין תרמילאים שיוצאים עם תרמיל על הגב, מקל ביד ועם כוונה להגיע למקומות אקזוטיים (שבין היתר כוללים מבחר אטרקציות מסעירות)...

מאת: אודי ביגביטוח נסיעות03/04/162334 צפיות
ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד אינו אמור להיות דבר מסובך מדי. רוכשים פוליסה, מבטחים את עצמנו על כל צרה שלא תבוא, ונוסעים בראש שקט. נפצענו? חלינו? זקוקים לחילוץ? אבדה המזוודה? נגנב הכסף? מרימים טלפון, ומייד מקבלים את סכום הכסף הדרוש לנו על פי הכיסויים שרכשנו בפוליסת הביטוח כדי לקנות את כל מה שצריך כדי שהטיול ימשיך כסדרו. זה הוא אולי המצב האופטימלי, אך עד היום זה לא היה כך. עד היום, היינו צריכים להגיש תביעה מסודרת לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו, והיינו צריכים לעשות זאת רק לאחר שחזרנו לארץ. עם פספורט קארד זה כבר לגמרי אחרת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica