חפש מאמרים:
שלום אורח
03.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מי שרוצה לאמץ גור- חנות גורים היא המקום בשבילו

מאת: Eli Levyבעלי חיים - כללי28/04/20131063 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
מי שרוצה לאמץ גור- חנות גורים היא המקום בשבילו

חנות גורים מציעה ללקוחות שלה מגוון של גורי כלבים וגורי חתולים. לרוב , צוות עובדי חנות גורים יודע פרטים על הגור: מהיכן הגיע? מי הוריו ? וכדומה. קחו בחשבון כי לא מדובר פה באינפורמציה מפורטת כפי הייתם מקבלים עבור אימוץ גור גזעי שנולד במכלאות שמיועדות לכך או נמסר למכירה באמצעות חנות גורים. גורים גזעיים מצוידים במידע מפורט אודות בהוריהם ושושלת היחסים שלהם, לרבות היסטוריה רפואית וגנטית.

האם עדיף לאמץ גור גזעי או גור מעורב?

זו כמובן שאלה של טעם אישי. בדרך כלל אלו שנוטים לאמץ גורים גזעיים נוטים מלכתחילה לגזע מסוים. הם יודעים מה הם רוצים, הם יודעים כיצד יראה הגור לכשיהיה בוגר ומה יהיה פחות או יותר האופי שלו. הם גם מוכנים לשלם על זה, כיון זה המקום להבהיר, כי באופן לא מפתיע גור גזעי עולה יותר, והרבה יותר מאשר גור מעורב. צוות חנות חיות בראשון מדגיש כי מעבר לעניין ההעדפה האישית, היתרון העיקרי שיש באימוץ גור גזעי הוא שהגור מגיע יחד עם אינפורמציה בנוגע למחלות תורשתיות, היסטוריה רפואית בשושלת היוחסין שלו וכדומה. כמו כן, מעצם היותו גזעי הרי שלא תהיינה אכזבות בנוגע למראה, לגודל שלו או לאופיו. גור מעורב כרוך בעלויות נמוכות יותר, ולא תמיד ניתן לדעת בוודאות פרטים לגבי הוריו, לא כל שכן לגבי הדורות הקודמים יותר. במובן זה, לא תמיד ניתן לחזות מראש את אופיו ואת גודלו כבוגר. מי שמאמץ גור מעורב ו"נעול" על אופי מסוים או גודל מסוים חייב לקחת את זה בחשבון: גור מעורב יכול להפתיע. אלו מכם שמעדיפים כלבים מעורבים רואים בגורם ההפתעה הזה דווקא יתרון ולא חסרון. שוב, הכל עניין של טעם אישי.

כלב זה לכל החיים.

לפחות השתדלו שכך זה יהיה. מסירת כלב כי "בעצם לא בא לנו יותר" גוררת אחריה תחושות קשות לכם ולכלב. הפרידה, המסירה וההתאקלמות המחודשת קשה גם לבעלי הכללים וגם לכלבים עצמם. בכלב יש לטפל בצורה אוהבת כמו בן משפחה לדאוג לו למזון, לקחת אותו לטייל ואפילו לבילוי במספרה לכלבים.

מלבד אימוץ גורים ניתן למצוא גם חנויות חיות בהן ישנם גורים למכירה והם ישמחו להנחות אתכם בנוגע לטיפול בכלב שלכם ולהכין אתכם היטב לקראת כל מה שכרוך בזה: עליות, חינוך לצרכים וכדומה. ואפרופו טיפול שוטף בכלב, אם יש לכם ילדים, שמתחננים לטפל בכלב והעיקר שרק תסכימו לאמץ אותו, זה המקום לציין ולהדגיש כי צוות עובדי חנות חיות  וצוות עובדי חנות גורים בפרט, נתקלו כבר יותר מפעם אחת בילדים שהבטיחו ובאמת ובתמים גם התכוונו לקיים, אבל עול הטיפול בכלב בסופו של דבר הוא ברוב המקרים מנת חלקם שלכם. קחו זאת בחשבון על מנת למנוע הפתעות, שמראש ניתן למנוע אותן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Eli Levy

מאת: Eli Levyהדברה14/10/132174 צפיות
תיקנים ונמלים בקיץ? מעופפים? ברחשים? יתושים וזבובים? מי מאיתנו לא חווה באופן אישי את טרדות הקיץ?ומה בנוגע למכרסמים- חולדות? עכברים? הדברה מקצועית אמנם מספקת לנו איכות חיים, אולם בנוסף לנוחות ולאיכות היא מספקת גם אלמנט בריאותי –תברואתי.

מאת: Eli Levyאדריכלות פנים14/10/132866 צפיות
המכנה המשותף לכל מטבחי היוקרה הוא באיכות חומרי הגלם מהם הם עשויים, בתכנון העיצוב שלהם, וביכולת שלהם להיות מותאמים ללקוח באופן אישי, בהתאם לצרכיו, לסגנון החיים שלו ולשימושי המטבח עבורו (בנוסף לשימוש הסטנדרטי).

מאת: Eli Levyניקיון30/05/132182 צפיות
ללא קשר לגילכם או לסגנון החיים שלכם, אתם חיים ומתמודדים עם אבק ועם לכלוך. בין אם אתם חובבי ניקיון מושבעים ובין אם אתם לא מאלו שמקפידים במיוחד, כך אך כך, בית דורש ניקוי ותחזוקה שוטפת.

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132097 צפיות
בכדי שאיש מקצוע העוסק בקידום אתרים יוגדר, ובצדק , מומחה קידום אתרים, עליו לשלוט היטב בכל הלוגיסטיקה והמדיניות שמתרחשת מאחורי הקלעים ברשת. כשאנו מדברים על מומחה קידום אתרים אנחנו מתכוונים לאיש מקצוע היודע לקדם את האתר שלנו בגוגל

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132061 צפיות
רבים שוגים בשעה שהם חושבים שאם הם יטמיעו לינקים לאתר שלהם בכל מיני אינדקסים שבגוגל, אזי הם יזכו לצפות באתר שלהם בעמוד הראשון שלו. ימים אלו חלפו מזמן.

מאת: Eli Levyבניין ואחזקה - כללי29/05/132135 צפיות
מי מאיתנו לא חווה סתימה בכיור או בשירותים? המים לא מתנקזים ? מציפים את הכלים הסניטאריים? משאירים לנו לכלוך דבוק לדפנות ועוד לא דיברנו על הריחות הלא נעימים המלווים לכל העניין. אין ספק שהדבר האחרון...

מאת: Eli Levyפרסום28/05/132159 צפיות
במידה ואתם מעוניינים בצבעוניות רבה אשר תשתקף מהמדבקות של החברה שלכם, מומלץ לכם לעשות שימוש במדבקות מסוג פרוצס, כלומר המדבקות הצבעוניות. מדובר על שמונה תחנות של צבע אשר מביאות את המדבקה לרמה גבוהה מאד של פרזנטציה ייצוגית

מאמרים נוספים בנושא בעלי חיים - כללי

מאת: בתיה כץבעלי חיים - כללי03/12/191837 צפיות
אך מה יהיה ניתן לומר על מנגנון המשלב בו מספר חלקים מופרדים הפועלים בתיאום? הרי כדי שאבולוציה תשמור מקרה כלשהו, עליו לתת יתרון הישרדותי משמעותי בו ברגע, אחרת היצור לא "ישרוד יותר טוב מאחיו". מסתבר שקיימים מנגנונים בטבע המראים של"אבולוציה" ניחנה גם בראיית העתיד, או במילים אחרות, עובדה נוספת לקיומו של גורם אינטלגנטי חיצוני.

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/173062 צפיות
הרחקת יונים באמצעות רשת להרחקת יונים, הינה שיטה נפוצה ואופטימלית, אשר קיימת במס' רב של מבנים ובניינים ומספקת פתרון מקיף למניעת קינון ומטרד רב של היונים. רשת נגד יונים ניתנת להתקנה באזורים שונים של הבית, בגדלים שונים ובסוגים שונים.

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/172805 צפיות
לא רבים יודעים כי קיים מקצוע בשם "מרחיק יונים". מרחיק יונים כשמו כן. מרחיק יונים משתמש בשיטות שונות להרחקת היונים מהאזור המבוקש .

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/172591 צפיות
הרחקת יונים הינו תחום גדול בו קיימים חברות ובעלי מקצוע רבים ושונים, אשר נותנים מגוון פתרונות לכלל סוגי האוכלוסייה, החל מלקוחות פרטיים, וועדי בתים, ועד ללקוחות עסקיים וחברות. בתחום זה חשוב להבין מהו צרכיכם ולהכיר את השיטות השונות הקיימות להרחקת יונים, וכן למצוא בעל מקצוע אמין ומנוסה, אשר יוכל לספק לכם שירות הרחקת יונים כמו שצריך.

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/172260 צפיות
הרחקת יונים מאזורי קינון ביתיים, מצריכה לנקוט במספר דרכים מסוימות אשר באמצעותם ניתן להרחיק את היונים ולהיפטר מהם אחת ולתמיד. אין זה מספיק לגרש את היונים ולקוות שלא יחזרו, נדרשות כאן שיטות מיוחדות להרחקת יונים וכן הקדשת זמן והשקעה רבה בכדי להשיג פתרון יעיל בהרחקת היונים.

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/172230 צפיות
הרחקת יונים משלטים הינה שיטה חדשה ויעילה אשר נותנת מענה למטרד היונים אשר מביאות עימם לכלוך ורעש כאשר הם מקננות על גבי שלטי פרסום של עסקים וחנויות. מטרד זה יכול לעורר סלידה אצל הלקוחות המבקרים במקום ואף חלילה להרחיק אותם, דבר אשר יכול לפגוע בפרנסתו של העסק או בעל החנות.

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/171913 צפיות
הרחקת יונים ניתנת לביצוע באופן עצמאי על ידי מס' שיטות מסוימות להרחקת יונים משטח ביתכם או מבית העסק שלכם, אך, בכדי להשיג תוצאות טובות יותר, המאפשרות הרחקת יונים לצמיתות, כדאי שתשקלו פניה אל חברה מקצועית להרחקת יונים, אשר מומחית בכלל סוגי העבודות הרחקת היונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica